Loe ametlikku kirjeldust

Keskus Euroopa Uuringute Jagielloniani Ülikooli jälgi oma ajalugu asutamisest Inter-teaduskonnas Unit "(Zakład) Euroopa Uuringute Jagielloniani Ülikooli 1993. aastal. Aastal 1990, see uurimisinstituut pakutakse avatud loengud ja tunnid nii Poola kui ka inglise keeles, kuid stand-alone kraadi programmid.

Aastal 1999, Unit muundati "keskuse (Katedra) Euroopa õpingute, osa filosoofiateaduskonna Jagielloniani Ülikool. Aastal 2000-2001 õppeaastal magistrikraadi programmid (nii Poola kui ka inglise keeles) alustati.

  1. aastal Euroopa uuringute keskuses kutsuti arvesse vastloodud Ülikooli Rahvusvaheliste ja poliitiliste Studies of Jagielloniani Ülikooli ja oli osa instituudi Regional Studies; Kuid 2004. aastaks keskuse kasvas suurus, ulatus ja populaarsust lõpuks tõstame ise auaste "instituudi Euroopa uuringute.

Nn Keskus Euroopa Studes "viitab nüüd inglise keele programmid, mis põhinevad ul. Garbarska 7a ja on osa Euroopa uuringute instituudi, nüüd asub Przegorzały.

Bakalaureuse välismaal õppimise programm on Euroopa uuringute keskuses on jätkuks School Kesk- ja Ida-Euroopa uuringute (SCEES), mis küll asutati 1994. aastal eraldi inter-õppejõud üksus, lõpetas oma tegevuse 1999. aastal.

Rajatised

Keskus European Studies asub aadressil ul. Garbarska 7a ja pakub suurepärast õppebaasid üliõpilased, sealhulgas lugemissaal, arvutiklass ja Student Lounge. Enamik klasse toimuvad ul. Garbarska ja Auditorium Maximum.

Õppekavade arendusprojektid

Keskus European Studies on hea meel tutvustada õppekava arendamise projekte, mis on saanud toetust ARENA Euroopa uuringute keskuses Ülikooli Oslo ja Rahvusvahelise Visgegrad Fond.

Research Networks

Keskus European Studies / Institute of European Studies on aktiivne osaleja üleeuroopaline teadustöö võrgustike, ja me püüame vähendada lõhet õppe-ja teadustöö, korraldades külaliste loengud, kus külastajaid nendes võrkudes.

RECON (lahustamine Demokraatia Euroopas), viie aasta uurimisprojekti koos 21 partner institutsioonide ja üle 100 osalevate teadlaste on projekt, mis CES õppejõud on väga hõivatud. Projekt hõlmab laia akadeemilise valdkondades, alates politoloogia, sotsioloogia, lingvistika, ja antropoloogia, et infoteaduse, õiguse ja õigusteooria ja majandust. Koordinaator RECON on ARENA Euroopa uuringute keskuses Ülikooli Oslo, ka meie partner euroopalikuks ja juhtimine Kesk- ja Ida-Euroopa programm.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Centre for European Studies at Jagiellonian University

Euroopa õpingute magistriprogramm koosneb kõrgetasemelisest kraadiõppest, mida õpetatakse inglise keeles. Õpilased võtavad klassid põhi-, võtme-, eriala ja valikuliste ka ... [+]

MA Euroopa õpingute alal

Euroopa õpingute magistriprogramm koosneb kõrgetasemelisest kraadiõppest, mida õpetatakse inglise keeles. Õpilased võtavad klassid põhi-, võtme-, eriala ja valikuliste kategooriate järgi vastavalt nende akadeemilisele erialale ja isiklikule huvile. Õppeaegade maksimaalne kestus on 4 semestrit.

Eesmärgid

Selle programmi eesmärk on anda üliõpilastele arenenud ja interdistsiplinaarseid teadmisi tänapäeva Euroopa asjadest. Meie tähelepanu keskmes on Kesk-ja Ida-Euroopa ja Euroopa Liidu poliitiline, majanduslik ja kultuuriline iseloom. Enamik meie lõpetajatest kasutab oma karjääri asjatundlikkust nii valitsusvälises kui ka ärisektoris, samal ajal kui teised jätkavad doktoriõppes õppimist.... [-]

Poola Kraków
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Centre for European Studies at Jagiellonian University

See ühine magistriõppesse pakub ainulaadse võimaluse õppida rahvusvahelisi suhteid, Euroopa poliitika, majanduse, ühiskonna ja kultuuri vaatenurgast Visegradi piirkonnas. ... [+]

MA International Relations: Euroopa Visegradi Perspective

See ühine magistrikraadi programm rahvusvaheliste suhete toimub raames VNDREAM võrk, Mis koosneb: Jagiellonia Ülikooli Krakow (Poola), Masaryki Ülikool (Tšehhi Vabariik), Ülikooli Pecs (Ungari) ja Matej Bel Ülikool Banska Bystrica (Slovakkia). See ühine magistriprogramm pakub ainulaadset võimalust uurida rahvusvahelisi suhteid, Euroopa poliitikat, majandust, ühiskonda ja kultuuri Visegradi regiooni perspektiivist. Kogenud õppejõud juhtivate ülikoolide Visegradi piirkonnas samuti külastavad professorid ja külalislektorid tuntud rahvusvaheliste akadeemiliste ja diplomaatiliste institutsioonide pakkuda insightful ja inspireeriv õpetust umbes suured muutused tänapäeva rahvusvahelise õiguse, majanduse, poliitika ja kultuuri valguses Euroopa integratsiooni protsessi näinud vaatepunktist Visegradi piirkonnas.... [-]

Poola Kraków
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jagiellonian University - Centre for European Studies
Address
Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poola
Koduleht