Loe ametlikku kirjeldust

Cracow University of Technology pakub mitmeid õppetüüpe. Praeguse õppejõu pakkumine hõlmab I ja II astme kraadiõppe 7 teaduskonna seas. 4 teaduskonnas on uuringud saadaval inglise keeles.


KOHE KOHTA !!!


Teatame välismaale kandidaatidele, kes taotlevad õpinguid muudele kui Poola kodanikule * kehtivatele reeglitele, et värbamisprotsess (bakalaureus, magistriõpe - AY 2018/2019) on käimas ja me võtame taotlusi vastu aastaringselt.

* Pange tähele, et me ei vii läbi Poola ja ELi kodanike suhtes kohaldatavate eeskirjade alusel kandideerivate kandidaatide värbamist.


Rahvusvaheline hariduskeskus

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes sooviksid meie ülikoolis õppida, on ka võimalus pärast politseiõpinguid õppida pärast rahvusvahelise hariduskeskuse üheaastast ettevalmistuskursust. Meil on üliõpilased üle kogu maailma, kes õpivad pärast ICE-i lõpetamist Cracow University of Technology poola keeles.

Rahvusvaheline Hariduskeskus on Cracow University of Technology üksustevaheline üksus. Meil on olnud üle 25 aasta rahvusvahelisi üliõpilasi ja teadlasi.

Keskuse eesmärgid on kaks - esiteks, linnauuringute ja jätkusuutlikkuse uuringute läbiviimine; - teiseks, pakkuda üheaastaseid ettevalmistavaid kursusi ja lühikesi intensiivseid sildkursusi rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad alustada Poola õppimist.

Ettevalmistavad ja siduvad kursused on vahendid, mille abil rahvusvahelised üliõpilased võivad paremini vastata ülikoolidesse sisenemise nõuetele. ICE kursused on eriti sobivad akadeemilise tausta pakkumiseks, mis on vajalik õpingute alustamiseks ülikoolis Poolas. Pakume ettevalmistuskursusi kraadiprogrammidele paljudes inseneri- ja teadusvaldkondades, arhitektuuris, kunstis.

Klassid õpetavad kogenud õppejõud ja teadlased. Meie rahvusvahelistel üliõpilastel on väga hea isiklike ja akadeemiliste saavutuste maht.

Kui teile meeldib õppida ja kohtuda erinevate kultuuride inimestega, oleme kindlad, et teie Rahvusvahelises Hariduskeskuses kulutatud aeg on rahuldust pakkuv ja nauditav.

Palun kontrollige ICE veebisaiti, et saada midagi muud: http://www.mck.pk.edu.pl/et

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


Cracow University of Technology

Alates kevadsemestrist pakub Cracow University of Technology Arhitektuuri teaduskond kolm semestrit (1,5-aastased) magistriõpe inglise keeles (M.Achch.). Nende uuringute ... [+]

Alates kevadsemestrist pakub Cracow University of Technology Arhitektuuri teaduskond kolm semestrit (1,5-aastased) magistriõpingud inglise keeles (M.Achch.). Nende uuringute pakkumine on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad arhitektuuris, ja valmistab neid ette professionaalseks praktikaks kui arhitektid.

Õppekava on täpselt samasugune kui poola keeles õppekava, mis on Poola akrediteerimiskomitee, Poola Tehnoloogiaülikoolide akrediteerimiskomisjoni, ELi hindamise ja Briti Arhitektide Kuningliku Instituudi (RIBA) poolt akrediteeritud kutseõppekava. hindamist.

Õppekava kestab kolm semestrit. ECTS ainepunktide koguarv on 90 (30 semestri kohta). Kogu tundide arv on 900 pluss 150 praktikale pärast 1. semestrit (1. semester: 405h 150h; 2. semester: 390h, 3. semester: 75h).... [-]

Poola Kraków
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cracow University of Technology

Maastikuarhitektuuri magistriõppe programm keskendub olemasolevate maastikuressursside säästva kasutamise kaasaegsetele küsimustele. See järgib IFLA / UNESCO maastikuarhi ... [+]

Umbes

Maastikuarhitektuuri magistriõppe programm keskendub olemasolevate maastikuressursside säästva kasutamise kaasaegsetele küsimustele. See järgib IFLA / UNESCO maastikuarhitektuurihariduse harta suuniseid, IFLA tunnustamis- või akrediteerimisjuhendit - kutsehariduse programmid maastikuarhitektuuris ja ECLASi juhend maastikuarhitektuuri hariduse kohta. Erilist rõhku pannakse maastiku kujundamisele ja maastiku planeerimisele, samuti üliõpilaste arenenud kutsealaste pädevuste arendamisele. CUT-i maastikuarhitektuuri õppekava eripära on näidatud integreeritud disainistuudio arendamisel - semestriprojektid, mis hõlmavad laia valikut tehnilisi, keskkonna-, kultuuri- ja disainiküsimusi, mille tulemuseks on üks individuaalne projekt, mille õpilased koostavad igal poolaastal. Projektid toetatakse samaaegselt läbi viidud teoreetiliste teemade valikuga. Hariduse nõuded:... [-]

Poola Kraków
Oktoober 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cracow University of Technology

Tänapäeval on arvutiteadus olemas kõikjal inimelus. Arvutit kasutatakse tavaliselt teabe töötlemiseks, hankimiseks ja edastamiseks, andmetöötluseks, tootmise juhtimiseks, ... [+]

Tänapäeval on arvutiteadus olemas kõikjal inimelus. Arvutit kasutatakse tavaliselt teabe töötlemiseks, hankimiseks ja edastamiseks, andmetöötluseks, tootmise juhtimiseks, õhu- ja mereliikluse juhtimiseks, kommunikatsiooniks, multimeediaks jne.

Inimesed, kes tunnevad kaasaegseid infotehnoloogiaid, kes suudavad sundida arvutit kasutama kõiki oma võimalusi, kes teavad, kuidas kasutada keerukate arvutivõrkude võimalusi ja kes on valmis kirjutama uusi keerukaid rakendusi, soovitakse peaaegu kõikidele harudele. inimtegevus. Meie lõpetajad võivad saada professionaalseid teadmisi nende ja paljude muude arvutite kasutamisega seotud probleemide kohta. Nad saavad töötada projektijuhtimise, tarkvaratehnika, kaasaegse informaatika süsteemide rakendamise ja haldamise alal.... [-]

Poola Kraków
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cracow University of Technology

Keemiatehnika ja tehnoloogia teaduskond kutsub välisüliõpilasi osalema 4 semestris inglise keele magistriõppes uuenduslike keemiatehnoloogiate (IKT) alal. ... [+]

MSc Innovatiivsed Keemiatehnoloogiad

Teaduskond / osakond: Keemiatehnika ja tehnoloogia teaduskond

Kestvus: 4 semestrit

Programmi kirjeldus:

Keemiainstituudi ja tehnoloogia teaduskond kutsub välisüliõpilasi sisseastumiseks 3-semestrite magistriõppes inglise keeles uuenduslike keemiatehnoloogiate (IKT) magistriõppes .

Uuringute 2.-3. Poolaastaks viiakse läbi põhjalikke ja spetsialiseerumiskursusi, mis on seotud tööstusliku katalüüsiga, orgaanilise ja anorgaanilise tehnoloogia, kosmeetikavahendite ja farmaatsiatoodete tootmise, kaasaegsete biotehnoloogiate ja analüütiliste meetoditega keemiatehnoloogias.

Hariduse nõuded:Keemia, keemiatööstuse bakalaureuse... [-]
Poola Kraków
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 - 4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Cracow University of Technology

Uuringud selles programmis koos arvutimudelite spetsialiseerumisega on loodud selleks, et tagada magistrikraadi lõpetajatele tugev alus matemaatika, füüsika ja infotehnol ... [+]

Uuringud selles programmis koos arvutimudelite spetsialiseerumisega on loodud selleks, et tagada magistrikraadi lõpetajatele tugev alus matemaatika, füüsika ja infotehnoloogia vahendite tõhusaks kasutamiseks. Lõpetaja omandab teadmised ja oskused füüsiliste, tehnoloogiliste, majanduslike, bioloogiliste ja muude protsesside modelleerimise valdkonnas. Õpingute käigus omandatud pädevused:

teaduse ja tehnoloogia loodusnähtuste modelleerimine täiustatud arvutirakenduste abil;sümboolsete arvutuste, arvutigraafika ja visualiseerimise alused;arvutipõhised mõõtmisjaamad teadusuuringutes ja tööstuses;kaasaegsed infotehnoloogiad füüsikas, tehnoloogias ja äris: optimeerimisülesannete ja tehniliste arvutuste objektide ja mobiilprogrammide tehnikad, algoritmid ja arvutusmeetodid;kaasaegsete mõõtesüsteemide tehnika teaduses, meditsiinis, tööstuses ja igapäevaelus;füüsika kui teiste teaduste alus, kaasaegse füüsika probleemid, sealhulgas need, mis määratlevad selle interdistsiplinaarse iseloomu kui teadust.... [-]
Poola Kraków
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

Kraków, Lesser Poland Voivodeship, 31-155 PL
Social Media