Cracow University of Technology

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Cracow University of Technology pakub mitmeid õppetüüpe. Praeguse õppejõu pakkumine hõlmab I ja II astme kraadiõppe 7 teaduskonna seas. 4 teaduskonnas on uuringud saadaval inglise keeles.


KOHE KOHTA !!!


Teatame välismaale kandidaatidele, kes taotlevad õpinguid muudele kui Poola kodanikule * kehtivatele reeglitele, et värbamisprotsess (bakalaureus, magistriõpe - AY 2018/2019) on käimas ja me võtame taotlusi vastu aastaringselt.

* Pange tähele, et me ei vii läbi Poola ja ELi kodanike suhtes kohaldatavate eeskirjade alusel kandideerivate kandidaatide värbamist.


Rahvusvaheline hariduskeskus

Rahvusvahelistel üliõpilastel, kes sooviksid meie ülikoolis õppida, on ka võimalus pärast politseiõpinguid õppida pärast rahvusvahelise hariduskeskuse üheaastast ettevalmistuskursust. Meil on üliõpilased üle kogu maailma, kes õpivad pärast ICE-i lõpetamist Cracow University of Technology poola keeles.

Rahvusvaheline Hariduskeskus on Cracow University of Technology üksustevaheline üksus. Meil on olnud üle 25 aasta rahvusvahelisi üliõpilasi ja teadlasi.

Keskuse eesmärgid on kaks - esiteks, linnauuringute ja jätkusuutlikkuse uuringute läbiviimine; - teiseks, pakkuda üheaastaseid ettevalmistavaid kursusi ja lühikesi intensiivseid sildkursusi rahvusvahelistele üliõpilastele, kes soovivad alustada Poola õppimist.

Ettevalmistavad ja siduvad kursused on vahendid, mille abil rahvusvahelised üliõpilased võivad paremini vastata ülikoolidesse sisenemise nõuetele. ICE kursused on eriti sobivad akadeemilise tausta pakkumiseks, mis on vajalik õpingute alustamiseks ülikoolis Poolas. Pakume ettevalmistuskursusi kraadiprogrammidele paljudes inseneri- ja teadusvaldkondades, arhitektuuris, kunstis.

Klassid õpetavad kogenud õppejõud ja teadlased. Meie rahvusvahelistel üliõpilastel on väga hea isiklike ja akadeemiliste saavutuste maht.

Kui teile meeldib õppida ja kohtuda erinevate kultuuride inimestega, oleme kindlad, et teie Rahvusvahelises Hariduskeskuses kulutatud aeg on rahuldust pakkuv ja nauditav.

Palun kontrollige ICE veebisaiti, et saada midagi muud: http://www.mck.pk.edu.pl/et

Asukohad

Kraków

Address
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

31-155 Kraków, Väike-Poola vojevoodkond, Poola