Loe ametlikku kirjeldust

EUGENIUSZ Geppert Kunstiakadeemia ja disainifirmad Wroclaw on kõrgharidusasutus, mis asutati 1946.

Akadeemia pakub õpetust nelja Teaduskonnad: maali ja skulptuuri, keraamika ja klaas, graafika ja meedia kunsti ja Sisearhitektuur ja disain, Umbes 1 000 õpilast. Õpilased saavad valida üks kuuest peamised äriühingud: maal, skulptuur, graafika, disain, sisearhitektuur ja meediakunsti täistööaja viieaastase MFA või osalise tööajaga kahetasandiline BFA ja MFA kursused.

Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design Wroclaw võib kiidelda tähelepanuväärne kunsti saavutusi, ja tema õppejõud ja lõpetajad võita auhindu ja au mainib palju näitustel ja võistlustel Poolas ja välismaal.

Ajal kuuekümne aasta jooksul on akadeemia Wroclaw on saanud oluline kultuuriline ja arvamuse kujundamise keskus. Ta korraldab tsükliline võistlustel, mis edendavad kvaliteetsete kunstiloomingust nt. Rahvusvahelise Eugeniusz Geppert võistlus või National Exhibition of Young maalikunstnikke.

Akadeemia annab kord kvartalis "Format", üks parimaid poola kunsti ajakirjad ja "Dyskurs", mis sisaldab teoreetilist ja kriitiline tekstide kunst.

Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design Wroclaw on aktiivselt arendada oma rahvusvahelistes suhetes. See hõlbustab üliõpilaste ja õppejõudude üle 60 partnerid ELis Erasmuse programmi ja ka mitte-Euroopa partneritega sõlmitud kahepoolsete kokkulepete alusel (USA, Jaapan, Iisrael, Kanada, Korea). On ühiseid näitusi ja seminare, üliõpilased ja õppejõud osalevad riiklikud ja rahvusvahelised teabepäevade ja festivalidel. Akadeemia püüab pidevalt laiendada oma didaktiline ja kunstilise pakkumisi. See loodetavasti kasu mitte ainult meie Academy vaid ka linna Wroclaw ja Poola.

Teaduskonna graafika ja meediakunsti koolitab kaks kursust Graafikakomplekt ja meediakunsti.

Graafikale kursus

Muidugi uuringud katmiseks graafiline disain ja graafika sobiva intermedia ja fotograafia programmi, mis võimaldab õpilastel erinevad elukutsed. Ala muidugi haridus näitab lõpetajate oskusi kohaldamisel traditsiooniline ja uusim elektrooniliselt graafilise kommunikatsiooni.

Meediakunsti kursus

Muidugi uuringud keskenduvad Hariv koolilõpetaja teadlik roll kaasaegse elektroonilise meedia, mis on kohandatud tööks tegevusala on seotud individuaalsete ja praktiline kasutamine. Lõpetajad omandada oskusi luua ja filmilõigu salvestamist, võimed toimetamise ja muundamine filmides, oskuste loomise ja rakendamise fotograafiline pilt, oskuste ülevõtmise ja kasutades foto-ja kinofilmide interaktiivse meedia ja multimeedia projektides (www, interaktiivne CD-R) . Nad õpivad reegleid intermedia tegevuse multimeedia ruumi loomine ja meedia veenmist.

Teaduskonna pakub erinevate uuringute ülalnimetatud kursust:

Graphic Arts täistööajaga täiendav magistrikraadi, spetsialiseerumise: graafiline disain, graafika;

Meedia Kunsti täistööajaga uuringud hõlmavad 1. klassi bakalaureusekraad uuringud ja 2. klassi magistrikraadi;

Graafiline disain osakoormusega õppes sisaldama 1. klassi bakalaureusekraad uuringud ja 2. klassi magistrikraadi;

Fotograafia ja multimeedia osakoormusega õppes sisaldama 1. klassi bakalaureusekraad uuringud ja 2. klassi magistrikraadi;

Graafika osakoormusega õppes, 2. klassi magistrikraadi inglise, http://printmaking.asp.wroc.pl/

Matemaatika sai vahet hariduse käigus Graphic Arts antud National Accreditation Komisjon.

Teaduskonna graafika ja meediakunsti jätkab didaktiline traditsioon prof Stanisław Dawski professor Maciej Urbaniec, dotsent Leszek Kaćma prof Halina Pawlikowska pälvis kunstis Wroclaw.

Õppeprotsessis seotud õppejõud kursuste ja spetsialiseerumise aluseks on pädevuse kolme osakondade õppejõud:

  • Graafiline disain osakond

  • Graafika osakond

  • Meedia Art Department

Osakonnad töötavad stuudios, teoreetiliste kursuste ja nendega seotud seminarid. Hooldusasutustes teaduskonna lõpetajate kunsti ja turu kvalifikatsiooni kõigi eelnimetatud osakondade osaleda profileerimine.

Graafilise disaini osakond

Struktuuri raames osakond on: Studio tüpograafia, Studio of Book Design ja neli diplomi-andmise Studios graafiline disain. Programm hõlmab ka allutab joosta väljaspool stuudiot - infotehnoloogia, tava arvuti ja köitekunsti seminare.

Department of Graafika

Department of Graafika koosneb seitsmest diplomi-andmise stuudiod erinevat esialgsed põhiomadused: Studio of Serigraph trükkimine, Studio sügavtrükk, Studio Sügav ja kõrgtrükk, Studio Litograafia trükkimine ja Graphic Arts Promotion Studio Creative Drawing Studio of Digital & Experimental trükkimine, Studio graafika laiendamine.

Department of Media Art

Osakonnas meediakunsti järgmise diplomi-andmise Studios kehtestati: Studio of Noorteklassi Tegevus Studio Foto meedia, Studio Multimeedia Space loomine, Studio Media Veenmine, Studio Multimedia Design.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

MA õppekava Vabagraafikas tegeleb õpilaste erinevaid graafika protsesse. ... [+]

MA õppekava Graafika tegeleb õpilaste erinevaid graafika protsesse.

Programmi osalejad saavad võimaluse uurida ja õppida meetodeid sügavtrükk (ofort ja graveerimine), siiditrükk, kastiga trükkimine (plaat ja kivi litograafia), kõrgtrükk (puulõige, linoollõige) ning digitaalne trükkimine. Õpilased osalevad programmis on võimalus spetsialiseeruda unikaalne tavasid ja tehnikaid, nimelt metsotinto, foto-ofort, või collograph. Programmi õppekava esitab graafika kokkuleppel Poola traditsioone ja kunstilised saavutused ning julgustab kaasaegset ja eksperimentaalset lähenemisviisi samuti.

[-]
Poola Wrocław
Oktoober 2019
Osakoormus
4 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Interdisciplinary Printmaking

Wrocław Promo Movie by AEKH Wrocław