The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Eugeniusz Gepperti kunstiakadeemia pakub tipptasemel kunsti- ja disainiharidust kolmel tasemel - bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraad. Oleme riigiülikool, mille ajalugu ulatub aastasse 1946 ja koolitame tudengeid täiskoormusega ja osalise tööajaga neljas teaduskonnas: maali- ja skulptuuriteaduskonnas, sisearhitektuuri ja disaini teaduskonnas, keraamika- ja klaasiteaduskonnas ning teaduskonnas graafika ja meediumikunsti osakond. Meie peahoone asub Wroclawi ajaloolises osas ja uus hoone - tarbekunsti ja innovatsiooni keskus - on moodsate hoonete moodsate ateljeede ja rajatistega.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw pakub märkimisväärseid kunstilisi saavutusi ning tema professorid ja lõpetajad võitsid auhindu ja auhindu paljudes näitustel ja võistlustel Poolas ja välismaal.
Üle 70 aasta jooksul on Wroclawi Akadeemia muutunud oluliseks kultuuri- ja arvamuskeskuseks. Ta korraldab tsüklilisi võistlusi, mis edendavad kõrgetasemelist kunstilist loovust, nt. Joonistustriennaal või kõrge temperatuuri festival. Samuti avaldab see kvartali "Format", mis on üks parimaid Poola kunstiajakirju, ja "Dyskurs", mis sisaldavad teoreetilisi ja kriitilisi tekste kunsti kohta.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw arendab ka oma rahvusvahelisi suhteid. See hõlbustab üliõpilaste ja juhendajate vahetust rohkem kui 80 partneriga ELi Erasmuse programmi raames ning ka Euroopa-väliste partneritega kahepoolsete lepingute alusel (USA, Jaapan, Iisrael, Kanada, Korea). On korraldatud ühisnäitusi ja seminare, üliõpilased ja professorid osalevad riiklikel ja rahvusvahelistel avatud päevadel ja festivalidel.

Akadeemia püüab pidevalt laiendada oma didaktilist ja kunstilist pakkumist.

2019/20 õppeaastal pakume kahte inglise keeles läbi viidavat programmi: MFA visuaalkunstide õppeprogrammis

MFA visuaalkunstides on 2-aastane (4 semestrit), interdistsiplinaarne õppeprogramm, kus tudengid saavad valida suure, ühe õppesuuna, mida me praegu pakume. Igal õpilasel on võimalik oma teadmisi ja kunstilisi oskusi arendada oma tempos, kasutades ära meie õpetajate teadmisi ja akadeemia nüüdisaegseid võimalusi. Suvesemestril võtavad tudengid osa 10-päevasest õueseminarist. See programm on tasuta nii ELi kui ka mitte-EL-i kodanikele.

Doktorikool pakub 3-aastast (6 semestrit) interdistsiplinaarset uurimisprogrammi, võimalusega õppida ühes meie neljast teaduskonnast. See on adresseeritud magistriõppe lõpetanutele, kes näitavad erakordseid võimeid ja olulisi kunstilisi saavutusi. Programm on tasuta nii EL-i kui ka ELi-välistele kodanikele. Akadeemia pakub iga doktorandi jaoks stipendiumi kuus. üliõpilasele vähemalt 2000 PLN ja maksimaalselt 5000 PLN kuus.

Lisaks pakume kõigile meie rahvusvahelistele üliõpilastele tasuta poola keele õpetusi.

Täiendavad küsimused? Võta meiega ühendust - studyinenglish@asp.wroc.pl

Lisateavet akadeemia, ürituste ja näituste kohta saate meie veebisaidilt või Facebooki lehelt.

Programmi MFA visuaalkunstides kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa Sotsiaalfondist rakenduskava Teadmushariduse arendamine raames.

Asukohad

Wrocław

Address
Plac Polski 3/4
50-156 Wrocław, Alam-Sileesia vojevoodkond, Poola

Programmid

Juhtimisalased kursused
See ülikool pakub ka: