Loe ametlikku kirjeldust

Eugeniuszi Geppert Kunstiakadeemia pakub tipptasemel kunsti- ja disainiharidust kolmel tasandil - bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi. Oleme riigiülikool, mille ajalugu ulatub tagasi 1946. aastasse ning me õpetame õpilasi täistööajaga ja osalise tööajaga neljas teaduskonnas: maalikunsti ja skulptuuri teaduskond, sisearhitektuuri ja disaini teaduskond, keraamika ja klaasi teaduskond ning teaduskond. Graafika ja meediakunst. Meie peahoone asub Wroclawi ajaloolises osas ja uus hoone - rakenduskunstide ja innovatsiooni keskus - on nüüdisaegne hoone, kus on ülimoodsad stuudiod ja rajatised.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw pakub märkimisväärseid kunstilisi saavutusi ning tema professorid ja lõpetajad võitsid auhindu ja auhindu paljudes näitustel ja võistlustel Poolas ja välismaal.
Üle 70 aasta jooksul on Wroclawi Akadeemia muutunud oluliseks kultuuri- ja arvamuskeskuseks. Ta korraldab tsüklilisi võistlusi, mis edendavad kõrgetasemelist kunstilist loovust, nt. Joonistustriennaal või kõrge temperatuuri festival. Samuti avaldab see kvartali "Format", mis on üks parimaid Poola kunstiajakirju, ja "Dyskurs", mis sisaldavad teoreetilisi ja kriitilisi tekste kunsti kohta.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw arendab ka oma rahvusvahelisi suhteid. See hõlbustab üliõpilaste ja juhendajate vahetust rohkem kui 80 partneriga ELi Erasmuse programmi raames ning ka Euroopa-väliste partneritega kahepoolsete lepingute alusel (USA, Jaapan, Iisrael, Kanada, Korea). On korraldatud ühisnäitusi ja seminare, üliõpilased ja professorid osalevad riiklikel ja rahvusvahelistel avatud päevadel ja festivalidel.

Akadeemia püüab pidevalt laiendada oma didaktilist ja kunstilist pakkumist.

Õppeaastal 2019/20 pakume kahte ingliskeelset programmi: MFA Visual Arts'i õppekavas

MFA visuaalkunstides on 2-aastane (4 semestrit), interdistsiplinaarne õppeprogramm, kus üliõpilased saavad valida ühe peamise valdkonnana. Iga õpilane oskab oma teadmisi ja kunstioskusi oma tempos arendada, kasutades ära meie õpetajate teadmisi ja akadeemia nüüdisaegseid võimalusi. Suvel osalevad üliõpilased 10-päevases välikoolis. See programm on tasuta nii ELi kui ka kolmandate riikide kodanikele.

Doktorikool pakub kolmeaastast (6 semestrit) interdistsiplinaarset uurimisprogrammi koos võimalusega õppida ühes meie neljast teaduskonnast. See on suunatud magistrikraadi lõpetajatele, kellel on erakordne võime ja märkimisväärne kunstiline saavutus. Programm on tasuta nii ELi kui ka kolmandate riikide kodanikele. Akadeemia pakub igale doktorikraadile igakuist stipendiumi. üliõpilane vähemalt 2000 PLN ja maksimaalselt 5000 PLN kuus.

Lisaks pakume kõigile meie rahvusvahelistele üliõpilastele tasuta poola keele õpetusi.

Täiendavad küsimused? Võta meiega ühendust - studyinenglish@asp.wroc.pl

Lisateavet Akadeemia, ürituste ja näituste kohta leiate meie veebisaidilt või Facebooki lehelt.

MFA Visual Arts programmis kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa Sotsiaalfondist rakenduskava „Teadmushariduse arendamine” raames.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree:

Interdisciplinary Printmaking

Wrocław Promo Movie by AEKH Wrocław

Location address
Plac Polski 3/4
Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, 50-156 PL