Loe ametlikku kirjeldust

Biokeemia, biofüüsika ja biotehnoloogia teaduskond (FBBB) on üks Jagiellonian Ülikooli noorimatest ja dünaamilisemalt arenevatest üksustest. Ta on ka juhtiv teadus- ja õppeasutus Poolas, mida tunnustatakse kogu maailmas kaasaegse bioloogia valdkonnas. FBBB asutati 2002. aastal pärast Jan Zurzycki Molekulaarbioloogia Instituudi laienemist, mis kasvas alates 1970ndatest aastatest. Tänapäeval on teaduskond kokku 17 osakonda ja töötab 150 teadlast.

FBBB pakub programme bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi omandamiseks biotehnoloogia, biofüüsika, biokeemia ja bioinformaatika valdkonnas. Rahvusvahelised üliõpilased on teretulnud osalema inglise keele magistriprogrammis.

FBBB hoone asub III Ülikoolilinnakus. FBBB vahetus läheduses on ka teisi JU loodusteaduste teaduskonda, samuti Jagielloone eksperimentaalterapeutika keskust, Małopolska biotehnoloogia keskust ja äsja avatud riikliku sünkrotronkiirguse keskust SOLARIS.

Tänu edukatele teadus- ja struktuuritoetusrakendustele on FBBB teadlastel lihtne juurdepääs nüüdisaegsetele seadmetele ja kaasaegsetele tehnoloogiatele, mis võimaldavad neil keskenduda tänapäeva ühiskonnale kõige olulisematele probleemidele.

Jagiellooni ülikool, sageli lühenenud ühisettevõttesse (ajaloolised nimed on: Studium Generale, Krakovi ülikool, Krakówi akadeemia, Peamised kroonkool ja Krakówi põhikool) asutati 1364. aastal Poola kuningas Kazimierz the Great. See on vanim Poola ülikool, teine ​​Kesk-Euroopa vanim ülikool ja üks maailma vanimaid ülikoole.

Jagelloni ülikool koosneb 16 teaduskonda, mis pakuvad saja kraadi ja erialasid poola keeles, samuti üle tosina inglise keeles. Ligikaudu 50 000 õpilast saavad bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi igal aastal. Euroopa ainepunktide ülekandmise süsteemi (ECTS) on rakendatud kõikides kursustes ja erialadel, mis võimaldavad ühisettevõttes õpinguid raskusteta ühendada teiste Euroopa riikide uuringutega. Koos koostöö arendamisega mitmete ülikoolidega kogu maailmas on see võimaldanud õpilaste liikuvust märkimisväärselt suurendada.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Faculty of Biochemistry, Biophysics, and Biotechnology at Jagiellonian University

Molekulaarbi biotehnoloogia on täiskoormusega õpe, mille tulemuseks on kutsenimetus "Biotehnoloogia magister". See on pühendatud üliõpilastele (eeldataval on lõpuks BSc k ... [+]

Kaasaegne biotehnoloogia on avaldanud dramaatilist mõju maailmamajandusele ja kaasaegsele ühiskonnale. Hiljutised arengud biokeemias, molekulaarbioloogias, geneetikas, mikrobioloogias ja immunoloogias pakkusid biotehnoloogiat uue hoogu ja uut tähtsust. Mida me võlgneme kaasaegsele biotehnoloogiale on muuhulgas uued põlvkonnad (bioloogilised ravimid), kiire diagnostilised testid ja koetehnoloogia ja tüvirakkudega ravi. Biotehnoloogia on oma rakendusi mitte ainult meditsiinis, vaid ka põllumajanduses, kütuse tootmisel, jäätmete ja saaste eemaldamisel.

Programmi kirjeldus, tüüp ja kestus

Molekulaarbi biotehnoloogia on täiskoormusega õpe, mille tulemuseks on kutsenimetus "Biotehnoloogia magister". See on pühendatud üliõpilastele (eeldataval on lõpuks BSc kraad), kes tahavad mõista bioloogiliste protsesside molekulaarseid mehhanisme ja neid, kes sooviksid neid teadmisi praktikas rakendada.... [-]

Poola Kraków
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Jagiellonian University
Address
Gołębia 24
31007 Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Poola
Koduleht
Telefon
+48 12 422 10 33