Loe ametlikku kirjeldust

The John Paul II Catholic University of Lublin on üks vanemaid Poola ülikoole. Kogu oma 100-aastase ajaloo jooksul on see olnud üks katoliku mõtlemise tähtsamaid keskusi, mis teeb püsiva panuse nii Poola kui ka kogu maailma intellektuaalsesse ja kultuurielusesse.

The John Paul II Catholic University of Lublin on Poola üks kõige kiiremini arenevaid ülikoole. Teaduse, filosoofia, sotsiaalteaduste, õiguse, humanitaarteaduste ja loodusteaduste valdkonnas viiakse läbi maailma juhtiv teadustöö, mille profiili määrab ülikooli humanistlik traditsioon. See väljendab ülikooli pühendumust teadusuuringute avatusele, millel on laiaulatuslik mõju ühiskonnale ja mis on loonud ülikooli maine rahvusvahelise teaduse tipptaseme keskusena. Kõigi kirgliku pühendumise kaudu pakuvad ligi 1100 kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti, kes koosnevad ülikooli akadeemilistest töötajatest, akadeemiliseks kasvuks piiramatud võimalused. Aastate jooksul on Lublinile meelitanud palju suuri mõtteid, nende seas Revol. Karol Wojtyła tuntud kui Püha Johannes Paulus II.

The John Paul II Catholic University of Lublin on maailma tuntud uurimiskeskusena liige paljudest prestiižsetest organisatsioonidest ja ühingutest, nagu katoliiklike ülikoolide rahvusvaheline föderatsioon, katoliku ülikoolide Euroopa föderatsioon ja Euroopa ülikoolide ühendus. Lisaks on The John Paul II Catholic University of Lublin vahetuspartnerlustest peaaegu 200 ülikooliga üle kogu maailma, mille tulemuseks on ühised uurimisprojektid ja külalisloengud, mida KUL korraldavad juhtivad Poola ja välismaised õppejõud.

The John Paul II Catholic University of Lublin on ligi 14 000 õpilast kõigil õppeetappidel. Ülikool pakub bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemeprogramme. Ülikool tervitab üliõpilasi kogu maailmast, pakkudes inglise keele õpinguid. KULil on üliõpilasi USAst, Hiinast, Iraanist, Nigeeriast, Brasiiliast, Ukrainast, Valgevenest, Gruusiasest ja paljudest ELi riikidest. Rahvusvahelised üliõpilased saavad Poola keelest ja kultuurist Poola keele ja kultuuri koolis õppida Poola keelest.

KUL akadeemiline struktuur koosneb kaheksast teaduskonnast: Teoloogia teaduskond, õigusteaduskond, Canon õigus ja haldus, Filosoofiateaduskond, Humanitaarteaduste teaduskond, Sotsiaalteaduskonna teaduskond, Biotehnoloogia ja keskkonnateaduste teaduskond, Matemaatika, informaatikateaduskond ja maastikuarhitektuur, Off-campus Faculty Stalowa Wola ja kolledž interdistsiplinaarsete üksikute õpingute humanitaar-ja sotsiaalteadused.

Faktid ja arvud

 • asutatud 1918. aastal
 • üle 1100 akadeemilise personali
 • ligi 14 000 õpilast
 • ligi 600 välisüliõpilast

BA programmid inglise keeles

 • Biotehnoloogia, BA
 • Euroopa õpingud, BA
 • Informaatika, BA
 • Matemaatika, BA
 • Filosoofia, BA

MA programmid inglise keeles

 • Biotehnoloogia, MA
 • Euroopa Liidu seadus, MA
 • Filosoofia, MA
 • Teoloogia, MA

PhD programmid inglise keeles

 • Canoni õigus, PhD
 • Filosoofia, PhD
 • Teoloogia, doktor
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Magister

The John Paul II Catholic University of Lublin

Biotehnoloogia programmi MA pakub kahe eriala valikut: Bioaktiivsete ühendite biotehnoloogia ja Eksperimentaalne biotehnoloogia. ... [+]

Karjäärivõimalused

Biotehnoloogia magistriprogramm pakub valikut kahe eriala:

Bioaktiivsete ühendite biotehnoloogiaEksperimentaalne biotehnoloogia

Biotehnoloogia õppimine valmistab ette:

töötab töötaja või meeskonnajuhtina järgmistes erialades: biotehnoloog, mikrobioloog, biokeemik, geneetik, bioloog, laboratoorsed analüütikud, laboritehnikud, kvaliteedi tagamise spetsialist, ravimite registreerimise spetsialist biotehnoloogiaprotsessides kasutatavates uurimiskeskustes uurimis-, kontrolli- ja diagnostikavahendites laborid, farmaatsiaettevõtted, taimekasvatusjaamad, avaliku sektori instituudid, keskkonnakaitse asutused ja loodusvarade majandamise osakonnad jne.

Biotehnoloogia lõpetanud:... [-]

Poola Lublin
October 2019
Päevane õpe
2 - 2 
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
The John Paul II Catholic University of Lublin

Meie lõpetajaks on spetsialistid, kes on valmis töötama ELi institutsioonide ja muude rahvusvaheliste organisatsioonide, samuti kohaliku ja riikliku valitsuse professiona ... [+]

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajad on spetsialistid, kes on valmis töötama ELi institutsioonide ja muude rahvusvaheliste organisatsioonide, samuti kohaliku ja riikliku valitsuse professionaalse töötajaga. Nad on oma kohalike kogukondade muutuste juhid, aidates edendada Euroopa integratsiooni ideed ja kasutada Euroopa vahendeid kõige paremini. Euroopa Liidu õigusprogramm valmistub ette ka tööks eraettevõtetes Poolas ja kogu Euroopas (eriala "Äriõigus") või osalema diplomaatilises teenistuses, pöörates erilist tähelepanu inimõiguste ja rändepoliitika kaitsele (spetsialiseerumine "Diplomaatia"). See annab õpilastele põhjaliku arusaama Euroopa Liidu toimimise õiguslikest ja organisatsioonilistest alustest.... [-]

Poola Lublin
October 2019
Päevane õpe
2 - 2 
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
Location address
The John Paul II Catholic University of Lublin
Al. Racławickie 14

Lublin, Lublin Voivodeship, 20-950 PL