Loe ametlikku kirjeldust

Kozminski University , asutatud 1993. aastal, on erakõrgkool, millel on täielikult akadeemilised õigused. Ülikool on saanud Poola ja rahvusvahelised akrediteeringud, samuti suurepärased tulemused globaalsetes ja riiklikes hariduspositsioonides, mis näitab oma programmide ja teenuste kõrget kvaliteeti. Nende omaduste tõttu on KU diplomid ise muutunud ihaldatuks. Ülikooli pakkumine sisaldab nii bakalaureuse-, magistri-, magistri- kui ka doktorikraadi. programmid. Kõik need pakutakse ka inglise keeles.

Alates 2009. aastast on Kozminski University klassifitseeritud prestiižsetesse edetabelitesse, mille on andnud „Financial Times” - Business School edetabelid, mis hõlmavad parimaid ülikoole üle maailma. Veelgi enam, viimase 17 järjestikuse aasta jooksul omab ta esimese koha eraülikoolides hariduspositsioonides, mille on avaldanud „Perspektywy”, „Rzeczpospolita” ja „WPROST”. Kozminski University sai erilist vahet ka riiklikust akrediteerimiskomiteest seoses juhtimis-, haldus- ja õigusprogrammidega.

Kozminski University on kolm rahvusvahelist akrediteeringut: EQUIS, AMBA ja AACSB. Ainult umbes 70 ärikooli üle kogu maailma omavad kõik kolm akrediteeringut. AACSB akrediteering antakse sellistele mainekatele ülikoolidele nagu Yale ja Harvard.

KU omab õigust anda doktorikraadi järgmistes valdkondades: juhtimine, majandus, rahandus, sotsioloogia ja õigus. Poola ainsa erakõrgkoolina on tal õigus lubada kõrgemat doktorikraadi. kraad (habilitatsioonikraad) juhtimise, õiguse ja majanduse erialal. Samuti on Kozminski University majandusteaduse uurimisüksuste nn parameetrilise hindamise raames kõrgeima esimese kategooria reitinguga.

Haridusalane pakkumine hõlmab juhtimist (poola ja inglise keeles), juhtimist virtuaalsetes keskkondades (poola ja inglise keeles), rahandust ja raamatupidamist (poola keeles ja inglise keeles), majandusteadust - rahvusvahelisi turge, õigust, haldust ja sotsiaalteadusi juhtimises: äri ja meedia sotsioloogia ja psühholoogia juhtimises. Alates 2016/2017. Õppeaastast on ülikool loonud eliitõiguse programmi "Law and Finance".

Kozminski University teeb koostööd üle 200 prestiižse asutuse uurimis- ja vahetusprogrammides. Kõik bakalaureuse- ja kraadiõppe üliõpilased võivad valida nende mainekate ülikoolide sihtkohad oma rahvusvahelise vahetuse jaoks.

Meie missioon

Me kasutame oma ettevõtlikkust ja meie ärisuhteid, meie teaduspotentsiaali ja rahvusvahelistumist, et muuta äri, õigus ja ühiskond.

Meie logos on avamerel purjelaev seiklus, avatus uutele silmapiiridele, loov meeskonnatöö ja juhtimine ning piiramatud võimalused.

Miks valida Kozminski University ?

Prestige

 • Parim ärikool Kesk- ja Ida-Euroopas vastavalt "Financial Times".
 • Parim äri- / majandusülikool Poolas vastavalt "Perspektywy" haridusfondi reitingule.
 • Parim erakõrgkool Poolas vastavalt "Perspektywy" haridusfondi reitingule.
 • Strateegiline liit maailma esimese ärikooliga ESCP Europe.

Hariduse kõrge kvaliteet

 • "Triple Crown" - 3 rahvusvahelist akrediteeringut: EQUIS, AACSB ja AMBA.
 • IQA CEEMANi akrediteering, mille annab Kesk- ja Ida-Euroopa Juhtimise Arendamise Assotsiatsioon.
 • Erinevused riiklikust akrediteerimiskomiteest rahanduse osas

Rahvusvahelistumine

 • Üks kõige rahvusvahelisematest ülikoolidest Poolas vastavalt "Perspektywy" haridusfondi reitingule.
 • Õppekavad inglise keeles kõikidel tasanditel: bakalaureuse-, magistri-, magistri- ja doktorikraad.
 • Kahe astme programmid rahvusvaheliste partneritega.
 • Välisõppejõud ja üliõpilased üle 75 riigi.
 • Üliõpilaste ja töötajate vahetusprogrammid enam kui 200 partneriga 6 kontinendil.

Äri orienteeritud

 • Õppekavad viiakse läbi koos tööandjatega (nt Citibank, Accenture).
 • Praktika ja õpipoisiõpe Poola ja välismaa ettevõtetes.
 • Koosolekud ja konverentsid ettevõtjate praktikutega.
 • Praktilise kogemusega lektorid.
 • Kozminski Venture Lab - õpilaste ja vilistlaste kiirendusprogramm.

Haridus, mida hindavad tööandjad

 • Tööandjate poolt hinnatud eraülikoolide "Wprost" järjekorras number 1.
 • Programmid on ajakohastatud ja kohandatud turu vajadustele.

Täielik akadeemilised õigused

 • Ph.D. andmise õigused kraadi 5 erialal: juhtimine, majandus, rahandus, sotsioloogia ja õigus.
 • Vanemate doktorikraadi andmise õigused kraadi (habilitatsioon) 3 erialal.
 • Paljud uurimisprojektid.

Õpilaste elu

 • 19 teadusklubi.
 • Haridusreisid.
 • Kultuurilised ja sotsiaalsed sündmused.
 • Suvel ja talvel spordilaagrid.
 • KOZMINALIA - ülikooli päev.
 • 13 spordiosa.
Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Kozminski University

Digitaalse turunduse programm on uus, innovatiivne spetsialiseerumine juhtimise valdkonnas, mis toimub inglise keeles. Digitaalse turunduse spetsialiseerumise lõpetaja sa ... [+]

Digitaalse turunduse programm on uus, innovatiivne spetsialiseerumine juhtimise valdkonnas, mis toimub inglise keeles.

Uuringud on mõeldud kaasaegse turunduse juhi koolitamiseks, kes:

Asjatundlikult liigub digitaalse majanduse tingimustes, mõistab kaasaegset maailma ja kaasaegset klienti.Teab, kuidas Internet ei saa muuta mitte ainult turundust, vaid ka kogu organisatsiooni ja teab, kuidas sellist muudatust tõhusalt rakendada.Mõistab, kuidas kaasaegsed tehnoloogiad, st sotsiaalmeedia, mobiil, tehisintellekt või automaatika, muudavad ettevõtte toimimist.Oskab tõhusalt luua Interneti-turundusega seotud strateegia, plaani ja ülesandeid (sh sotsiaalmeedia turundus).Tean ja oskab kasutada online-reklaamiga seotud vahendeid (nt Facebooki reklaamid, Google Adwords, turundusautomaatika süsteemid või e-posti turundussüsteemid).Teab, kuidas e-poe käivitada ja käivitada, mõistab online-ärimudelite kasutamisest tulenevaid võimalusi (nt rahvahulga hankimine, jagamise majandus, mudel freemium jne).Täiuslikult teab veebianalüütikat, saab kasutada selliseid tööriistu nagu Google Analytics, Brand24, Sotrender ja paljud teised.Tunneb arvutigraafika aluseid ja online-videomaterjalide koostamist.Oskab teha koostööd virtuaalses keskkonnas (virtuaalsed meeskonnad).Õpingute ajal on üliõpilane pidevas kontaktis e-turunduse ja e-äri praktikaga.Tunnustab iga organisatsiooni arenguvõimalusi, mis tulenevad digitaalsest ümberkujundamisest, mille kaudu iga ettevõte või institutsioon läbib.Oskab vabalt tegutseda rahvusvahelises keskkonnas, kuna programm on inglise keeles.Unikaalsed väärtusedUuringute partnerid on digitaalmaailma tunnustatud kaubamärgid, sealhulgas Accenture, Sotrender, Brand24, Salesmanago, kes pakuvad õpilastele muu hulgas praktikavõimalusi, sertifitseerimisprogramme, vaba juurdepääsu veebitööriistadele, külaliste loenguid ja kohtumisi praktikutega.Spetsialiseerumise programm koosneb paljudest põhiteematest (üle 800 didaktilise tunni), mis viiakse läbi interaktiivsete seminaride, seminaride, harjutuste, arvutilaborite ja loengute vormis.Klasside õpetajad on erakorralised õppejõud ja kõrgetasemelised e-turunduse spetsialistid, kellel on suur kogemus e-turunduse ja e-äri alal.Õpilased on otseses kontaktis uue tehnoloogia sektori ettevõtetega, osaledes klassides praktikutega ja rakendades projekte konkreetsete ettevõtete e-turunduse ja e-äri valdkonnas.Digitaalse turunduse spetsialiseerumise lõpetaja saab tohutu hulga spetsiifilisi... [-]
Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kozminski University

Magistriprogramm rahanduses ja raamatupidamises on loodud tihedas koostöös praktikutega - ettevõtete ja finantsasutuste esindajatega. See annab põhjalikke erialaseid tead ... [+]

Aastal 2018 oli Kozminski University maailmas 17-ndal kohal Financial Timesi poolt välja antud Global Masters in Finance edetabelis. See on ainus ülikool Kesk- ja Ida-Euroopast.Finants- ja raamatupidamisprogrammi magistrikraad on vastu võetud CFA Instituudi ülikooli tunnustamise programmis . See staatus antakse asutustele, kelle õppekava (d) sisaldab vähemalt 70% CFA programmi kandidaatide teaduskonnast (CBOK), mis annab üliõpilastele tugeva aluse CBOKis ja paigutab nad hästi CFA eksamite jaoks.Programmi lõpetajad saavad erandeid enamikust funda -tasemel ACCA kvalifikatsiooni puudutavatest dokumentidest (F1-F5, F7, F9; lisaks on ettevõtte aruandluse ja raamatupidamise eriala üliõpilased vabastatud F6-st ja F8-st) ning võivad eeldada laiaulatuslikku karjäärivõimalusi kõigis ärivaldkondades.Kozminski University on CAIA Assotsiatsiooni akadeemiline partner. CAIA Assotsiatsiooni partneriks, enam kui 90 riigis asuva enam kui 9000 alternatiivse investeerimisprofessionaali ülemaailmse võrgustiku partneriks, saavad meie õpilased juurdepääsu CAIA ulatuslikele andmebaasidele ja võimaluse saada erilist stipendiumi.Magistriprogramm rahanduses ja raamatupidamises on loodud tihedas koostöös praktikutega - ettevõtete ja finantsasutuste esindajatega. See annab põhjalikke erialaseid teadmisi ja arendab oskusi keeruliste äriprobleemide analüüsimiseks, kombineerides finants- ja raamatupidamisteavet teiste valdkondade teadmistega.Programmi toetavad aktiivselt tööstuse strateegilised partnerid, kes kinnitavad, et õppekava vastab tööturu praegustele nõuetele. Täna on need Citibank Europe PLC, Accenture Services Ltd ja KPMG . Iga meie partner tegeleb aktiivselt õppeprotsessi kujundamisega ja juhtimisega, osaledes programmi nõukogus ja seeläbi andes hindamatu panuse kursuse sisusse, korraldades külaliste loenguid, mida hõlbustavad kogenud kõrgem juhtkond ning pakuvad praktika- ja täistööajaga töövõimalusi meie õpilastele. Tagades, et õppeprotsess on tihedalt seotud praktilise kogemusega, annab meie õpilastele konkurentsieelise ja annab oma karjäärile dünaamilise alguse.... [-]
Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kozminski University

Big Data Analysis spetsialiseerumine meie magistriõppesse finants- ja raamatupidamisuuringutes on kahe aasta pikkune programm, mis toimub inglise keeles ja mida korraldat ... [+]

Big Data Analysis spetsialiseerumine meie magistriõppesse finants- ja raamatupidamisuuringutes on kahe aasta pikkune programm, mis toimub inglise keeles ja mida korraldatakse koostöös globaalsete ettevõtete tööstuse ekspertidega . Õpingud valmistavad samaaegselt ette õpilasi töötama suurte andmetega finantsvaldkonnas. Lisaks ulatuslikele rahalistele teadmistele õpetatakse praktilisi tehnilisi oskusi, nagu andmete tuvastamine, kogumine, analüüsimine, tõlgendamine ja muutmine, et tulla toime suurte andmete väljakutsetega finantsmaailmas. Lisaks esitatakse mõlemas valdkonnas uued suundumused alates riskikapitalist pilvandmetöötluseni.

Saavutatud teadmised võimaldavad lõpetajatel käsitleda äriprotsesse alates andmete kogumisest kuni töötlemise ja visualiseerimiseni, võimaldades neil osaleda otsustusprotsessis nii strateegilisest kui ka rahastamispunktist, kasutades oma probleemide lahendamise võimeid ja väljaspool kasti mõtlemist. Selle tulemusena on neil laiemad karjäärivõimalused kõigis valdkondades.Aastal 2018 oli Master in Finance ja raamatupidamisprogramm maailmas 17. kohal "Financial Times" avaldatud Global Masters in Finance edetabelis. See on ainus programm Kesk- ja Ida-Euroopast. Big Data Analysis programm on spetsialiseerumine finants- ja raamatupidamisprogrammile.Kozminski University on CAIA Assotsiatsiooni akadeemiline partner. CAIA Assotsiatsiooni partneriks, enam kui 90 riigis asuva enam kui 9000 alternatiivse investeerimisprofessionaali ülemaailmse võrgustiku partneriks, saavad meie õpilased juurdepääsu CAIA ulatuslikele andmebaasidele ja võimaluse saada erilist stipendiumi.Programm on osa "Academia 360" projektist ja seda kaasrahastab Euroopa Liit (Euroopa Sotsiaalfond).... [-]
Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kozminski University

Tervishoiuökonoomika ja Big Data Analytics - HEBDA on ainulaadne täistööajaga magistri kahekordne õppeprogramm ja praktiline profiil, mis toimub täielikult inglise keeles ... [+]

EUROOPA LIIDU RAHASTATAKSE PROGRAMM EUROOPA SOTSIAALFONDI ALUSEL

Tervishoiuökonoomika ja Big Data Analytics - HEBDA on ainulaadne täistööajaga magistri kahekordne õppeprogramm ja praktiline profiil , mis toimub täielikult inglise keeles.

Health Economics on uus, kuid dünaamiliselt arenev teadus. Tervishoiu teemale on kohaldatud majanduse distsipliini. Health Economics pakub terve rea meetodeid ja analüütilisi lähenemisviise, et uurida tervishoiutehnoloogiate tõhusust, tõhusust ja väärtust ning mille lõppeesmärk on tervishoiuressursside optimaalne jaotamine. Järgnevatel aastatel on eeldatavasti suur nõudlus selle konkreetse majandusvaldkonna spetsialistide järele .... [-]

Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Kozminski University

Juhtimise magistriprogramm on loodud selleks, et rahuldada maailmaturu nõudlust kvalifitseeritud lõpetajate järele, kellel on laialdased ärioskused, teadmised analüütilis ... [+]

Aastal 2018 oli Kozminski University "Financial Times" avaldatud Kozminski University globaalsetes meistrites 20. kohal.Juhtimise magistriprogramm on loodud selleks, et rahuldada maailmaturu nõudlust kvalifitseeritud lõpetajate järele, kellel on laialdased ärioskused, teadmised analüütilistest vahenditest ja võime neid turu kontekstis rakendada.Olemasolevad erialad strateegilise juhtimise ja innovatsiooni juhtimises, samuti mitmekesine valik valikainete kursused võimaldavad õpilastel luua oma õpirada, suurendades samal ajal nende huvialasid. Programm viiakse läbi õpetatud moodulite, praktiliste kogemuste, õpikodade, juhtumiuuringute ja uurimisprojektide segu abil ning see on kujundatud nii, et osalejad saaksid alustada karjääri äris või jätkata akadeemilist kogemust doktoriprogrammis.Õpilasi julgustatakse osalema ülikooli pakutavatel rahvusvahelistel vahetusprogrammidel, et omandada oskusi, mis on vajalikud multikultuurses keskkonnas töötamiseks.Mida te oma õpingutest saateTeadmised juhtivate strateegiliste kontseptsioonide ja praeguste uurimistulemuste kohta.Teadmised kõige huvitavamatest juhtumiuuringutest ja tavadest.Uute konkurentsivõimeliste strateegiate eduka koostamise, hindamise ja rakendamise oskused ja vahendid.Võime prognoosida ja reageerida kiiresti muutuvale keskkonnale surve all.Võime käsitleda keerulisi ettevõtlusprobleeme eelarve ja tähtaegade jooksul.Suhtlus- ja läbirääkimisoskused (avalikud ettekanded, meeskonnatöö, mitmeparteilised ja multikultuursed läbirääkimised, väliskeskkonna mõtlemine).Reaalse elu kogemus strateegiliste konsultatsioonidega.Inimressursside juhtimise distsipliini oluliste mõistete kriitiline mõistmineTeadmised personali ja personalijuhtimise funktsioonide täitmise meetoditest tänapäeva riiklikes ja rahvusvahelistes töökohtades.Teadmised inimeste käitumise psühholoogilisest ja sotsiaalsest olukorrast ning inimeste käitumise mõjutamise viisidest.Teadmised inimeste juhtimisest riiklikus ja rahvusvahelises kontekstis.Oskused ja vahendid, mis on vajalikud organisatsioonide, ettevõtete ja ärimudelite ja strateegia sõltumatute kriitiliste analüüside läbiviimiseks.Võime hinnata juhtimisprotsesse tervikuna mitmekülgsetes keskkondades.Teadmised tüüpilistest organisatsioonilistest probleemidest ja nende diagnostikast.Tõhus suhtlemine klientidega ja arusaamine rahvusvaheliste kaubanduslepingute alustest.Karjäärivõimalused pärast õpinguidStrateegia konsultant, kellel on sügav mõistmine strateegiast ja selle kontekstist: keskkonnaanalüüs, finantsanalüüs ja organisatsiooniline diagnoos.Ettevõtte strateegia planeerimise spetsialist.Suure potentsiaaliga juht.Inimressursi juhtimise spetsialist kohalikus... [-]
Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

How to choose a business school?

Success starts at Kozminski - Lucie Borne from France

Success starts at Kozminski - Daniel Stein from Germany

Success starts at Kozminski - Artem Kovtun from Ukraine

Kozminski University
Address
Kozminski University 57/59 Jagiellońska St.
03-301 Warsaw, Masovian Voivodeship, Poola
Koduleht
Telefon
+48 22 519 21 00