Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu MUL Medical University of Lodz pühitseti 1. oktoobril 2002, kui pea kahe meditsiinikoolide: Medical Academy of Lodz ja sõjalise Medical Academy of Lodz aktiga Poola parlament 27. juuli 2002. Medical Academy of Lodz asutati jaanuaris 1,1950 eraldades Ülikooli Lodz kolm teaduskonda: Meditsiiniline, hambaarsti ja farmatseudi. Sõjaline Medical Academy of Lodz loodi ordeni Ministry of National Defense mai 1958 aga oma traditsioonid ulatuvad 1922. Käigus oma olemasolu, Medical Academy ja sõjalise Medical Academy on lõpetanud üle 34.000 arstid, hambaarstid, farmatseudid ja teised eriarstid. Medical University jätkab traditsiooni nii meditsiinikoolide, olles järjeks nende rikkalikest. Medical University of Lodz on suuruselt riigiettevõtete Meditsiiniülikooli Poolas, kelle ülesanne on:

Hariv õpilased meditsiinis, hambaarstiteaduse, farmaatsia ja meditsiini-liitlaste vahel; Hariv teadurite ja teadustööde tegemiseks; läbi kraadiõppe kõrgelt kvalifitseeritud tervishoiusüsteemis personali; osalevad tervishoiu programmide poolt seatud sotsiaalse tervishoiusüsteemi.

Struktuur ja infrastruktuuri

Arstiteaduskonna osakonna Hambaravi; Ülikooli Apteek; Ülikooli Terviseteaduste koos Division of Nursing ja ämmaemanda Ülikooli biomeditsiinitehnika teaduskond ja Posgraduate koolitus; Ülikooli Military Medicine, kus osakonna Uuringud ja inglise osakonna Füsioteraapia; üldiselt ülikooli suhtarvu, interfaculty institutsioonid;

4 õppehaiglaid; 77 osakonnad. MUL on viimasel ajal pühendunud uue kliinilise ja hariduse keskus koos haigla, hotell ja konverentsikeskus ning klassiruumid ja töötoad. Konverentsi saal mahutab kuni 1000 külalist.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise