Loe ametlikku kirjeldust

Umbes

Tere tulemast Opooli ülikoolisse - üheks 19 riigi ülikoolist Poolas. Kuigi see näib olevat suhteliselt noor, 1994. aastal loodud ülikool, on see pikaajaline akadeemiline traditsioon, kuna see loodi Poola parimate pedagoogikaakadeemiate liitumise tulemusena - Opole Kõrgem Pedagoogika Kolledž ja Katoliikliku Ülikooli Opole filiaal Lublinis.

Tänapäeval on meie ülikool koosnenud kaheksa teaduskonnast ja mitmetest teistest üksustest, mis moodustavad koos dünaamilise, kaasaegse ja akadeemilise institutsiooni õpetamise kõrgeimate standarditega.

Opole ülikool laiendab pidevalt oma hariduspakkumist ja arendab koostööd nii akadeemiliste kui ka äripartneritega nii Poolas kui ka välismaal. Meie õpilased saavad Erasmuse programmi või Euroopa magistriprogrammi raames praktiseerida ja vahetada. Nad saavad mitmesuguseid stipendiume ja toetusi ning saavad arendada oma huve ja kirge, osaledes paljudes erinevates tegevustes teaduse, spordi ja kultuuri vallas.

Tänu paljudele õppevaldkondadele ja erialadele saate hõlpsalt leida programmi, mis vastab teie huvidele ja annab teile tulevase karjääri ja elu jaoks vajalikud teadmised ja oskused.

Opole ülikooli filoloogia teaduskonna võõrkeele poola keele ja kultuuri kool pakub põliselanike poola keele kursusi ja valmistab meie üliõpilased ette kõikide Euroopa standardite kohaselt eksamid - Akadeemilise tunnustamise büroo ja rahvusvahelise börsi tunnistus Poola keele oskuse tunnustamine võõrkeelena.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Opole University

Selle MA programmi eesmärk on luua vastutustundlike ärijuhtide kogukond, kes on teadlik vajadusest säästvamaid lahendusi sotsiaalmajanduslikus elus. Kandidaatidel on suur ... [+]

Teave programmi kohta

Selle MA programmi eesmärk on luua vastutustundlike ärijuhtide kogukond, kes on teadlik vajadusest säästvamaid lahendusi sotsiaalmajanduslikus elus. Kandidaatidel on suurepärane võimalus õppida teooriat, mis võimaldab tõelist arengut jätkusuutlikkuse suunas, omandada oskusi ja suutlikkust jätkusuutlikumate ettevõtete käitamiseks, samuti toetada jätkusuutliku arengu mõtet teistes olulistes suundades.

Programmi eelised

Lõpetajad saavad tõhusad juhid, kes keskenduvad sotsiaalsele ja keskkonnaalasele vastutusele, mille tulemuseks on jätkusuutlik tulevik. Meie MA-programm aitab teil omandada erialaseid teadmisi, erialast suhtumist ja oskusi, mis on vajalikud esmaklassilise säästva ettevõtluse juhina või säästva arengu tööorganisatsioonides.... [-]

Poola Opole
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles