Pomeranian Medical University in Szczecin

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Pommeri Medical University SzczecinPommeri Medical University Szczecin on avalik (riigi omandis) ülikooli täistööajaga, firmasisese õppesüsteemi. Tase kvalifikatsiooni: magistrikraadi programm; kõrgharidust; pika tsükli programm.

On kaks teaduskonda ülikooli, mis pakuvad õppida inglise keeles:
1. Arstiteaduskonna
2. Arstiteaduskonna & Hambaravi

Pomeranian Medical University Szczecinis pakub õpinguid inglise keeles alates 1996. aastast arstiteaduskonna ja ülikooli Stomatoloogia alates 2006. Praegu Pommeri Medical University Szczecinis on üle 600 õpilase inglise Program nii Meditsiin ja Stomatoloogia teaduskondades. Üle 250 üliõpilast on juba edukalt lõpetanud arstiteaduskonna. Igal aastal ülikooli pakub 100 istekohta arstiteaduskonna ja 30 istekohta arstiteaduskonna ja hambaravi.


Identifitseerivad andmed Haridustase

Poola liikmena Euroopa Liidu jäävad täies jõus kehtima direktiivi 2005/36 / EÜ ning Euroopa Parlamendi ja nõukogu 7. septembri 2005. aasta kutsekvalifikatsioonide tunnustamise kohta. Pomeranian Medical University Szczecinis pakub õppekava kooskõlas EL direktiividega, sealhulgas ECTS süsteemi.

Lõpetamise alates Pomeranian Medical University Szczecinis nii arstiteaduskonna ja arstiteaduskonna & Stomatoloogia volitanud:
1. juurdepääsu täiendavat uurimist: võimalus taotleda kraadiõppesse ja doktoriõppe;
2. alustada menetlust Medical Lõpueksami [Lekarski Egzamin Końcowy];
3. taotleda luba elukutsega.

Main Ülikooli Raamatukogu on püsiv (tasuta õpilastele) juurdepääsu internetile andmebaase, nagu MEDLINE, SCOPUS, Science Direct, Wiley-line raamatukogu, ehitusalase; ERIC, Science Direct; Cochrane kollektsiooni; ProQuest Science and Technology; ProQuest Medical Library; EndNote Web; EBSCO; McGraw-Hill; MedTube; jms

Ülikool teeb koostööd paljude muude meditsiiniliste koolid, haiglad ja kliinikud Euroopas. Student suure klassid võivad siseneda ERASMUS programmi. Projektijuhtimisüksuse on allkirjastanud kokkuleppe ülikoolid Saksamaal, Prantsusmaal, Itaalias ja Hispaanias. Selle tulemuseks on võimaluste praktilise koolituse ja teadusliku vastutasuks õppejõudude kui ka õpilastele.

Õpilased leiavad, et Szczecin on elav linn, kus paljude sotsiaal-, kultuuri- ja vaba aja veetmise võimalused on olemas piirkonna. Uurides Szczecinis üks saab lisahüve õppida uut kultuuri. Loomulikult meditsiinilised uuringud võtavad palju õpilaste igapäevaelus, kuid Szczecin võib pakkuda laia tegevuste teha oma vaba aega. Tegevused ulatuvad golf, jalgpall ja sport spordisaalid bowling, piljard ja pubi indekseerimise. Linnas on suur kultuurielu oma Filharmoonikud, ooper, kunstigaleriid, klubid jms Aegajalt ilm võib olla sünge ja üks saab nostalgiline või natuke kurb ja see on täiesti loomulik, et soovite peita all tekk koos hea raamat või film üliõpilased PUM sattuda harjumus otsida hea koht uusi sõpru, lõõgastuda või lihtsalt lonks tass kuuma kohvi. Szczecin on palju selliseid kohti. Arvestades asjaolu, et inglise Program õpilased on pärit erinevatest maailma nurgas, õpingud projektijuhtimisüksuse pakkuda mitte ainult suurepärane koolitust tulevased arstid või hambaarstid, vaid ka suurepärase võimaluse elada ja töötada mitmekesises keskkonnas, kus on võimalik õppida uut keelt, mõista teise kultuuri või isegi jälgida erinevaid teaduslikke lähenemisviise ja meetodeid.

Neli põhjust õppida meditsiini Poola

1. Ta on uhke state-of-the-art vahendid.

Mais 2013, Poola operatsioonimeeskond sai esimene täita varem mõeldamatu: murrangulise, pääste-, täis-nägu siirdamist. Mitte ainult oli operatsioon, mille käigus 33-aastane patsient sai naha-kondijahu siirdamise kaotada oma nina, ülemise lõualuu ja põsed õnnetus, kuid see oli ka maailma kiireim aja jooksul sellise keerulise operatsiooni . "Face transplantatsioone erakordselt keeruline, suhteliselt harv kord, mis tavaliselt nõuavad ulatuslikke ettevalmistamisel, tavaliselt kuu või aasta jooksul," ütlevad Daily Mail.

Esirinnas selle ja paljude muude meditsiiniliste valdkondades, tänu oma tipptasemel rajatised ja asjatundlik personal? Poolas.

2. Kui te räägite inglise keelt, siis on kõik korras.

Mures, sest sa ei räägi Poola? Ärge. Kõik Poola meditsiinikoolid pakkuda uuringud inglise keeles kogu eriala valdkondades, sealhulgas farmaatsia, õenduse ja füsioteraapia.

3. Teil on suurepärased ettevõte.

Rahvusvahelised õpilased moodustavad 8,58 protsenti kogu üliõpilaskonna Poola meditsiinilise ülikoolide üliõpilased, Norra, Rootsi, Ameerika Ühendriigid, Saudi Araabia ja Kanada on nimekirja eesotsas päritoluriikide. Osana Bologna protsessi, Poola ülikoolide anda kraadi tunnustatud kogu Euroopas ja akrediteeritud paljud maailma kõige mainega asutustele. Poola teeb koostööd ülikoolidega üle kogu maailma. Buffee? Mitte ainult teil on võimalus õppida koos mitmekesise üliõpilaskonna, kuid siis on teil ka võimalus laiendada oma võrku ja teha ühendusi - mitte ainult Poolas, vaid kogu maailmas.

4. Sa kulutada vähem tippkvaliteediga.

Vastavalt American Association of Medical Colleges (AAMC), keskmine kulu ühe aasta avaliku meditsiinikoolis, sealhulgas õppemaksu, tasud ja tervisekindlustus, USA oli $ 34.592 in-riik ja $ 58.668 out-of-state on 2016- 2017 õppeaasta. Erakooli õppemaksu ja tasude vahepeal tõusnud üle $ 50.000. Ja need arvud ei sisalda eraldi tasud väljaspool ülikooli, nagu eluase, raamatud ja toitu.

Maksumus meditsiinilise aste on oluliselt madalam Poolas, arvude kohaselt ministeeriumi teaduse ja kõrghariduse: Full-time õpinguid riigikoolid on tasuta Poola õpilast samuti rahvusvahelistele üliõpilastele, kes täidavad teatud nõuded, sealhulgas kodanike EL / EMP. Teised rahvusvahelised üliõpilased ikkagi skoor soodne - maksavad vaid 3000 eurot (umbes USD 3200) igal uuringud. Mitte ainult seda, kuid nad nautida ka oluliselt madalam elukallidus võrreldes USA ja kogu palju Euroopas.

Asukohad

Szczecin

Address
Pomeranian Medical University in Szczecin
Rybacka 1

Szczecin, Lääne-Pomorze vojevoodkond, Poola

Programmid

See ülikool pakub ka: