Loe ametlikku kirjeldust

Poznan University of Technology on Wielkopolskie vojevoodkonna parim tehniline ülikool Lääne-Poolas. Aastal 2017/2018 on see Poola kolmas kõige sagedamini valitud ülikool, kus seal võistlesid kuni kuus kandidaati. Poznan University of Technology ( PUT ) on üks Poola parimatest tehnikakõrgkoolidest. PUT oli esimene Poola ülikool, kes sai CESAERi liikmeks. Euroopa koolide ülikoolide konverents "Advanced Engineering Education and Research" - Euroopa organisatsioon, mis koondab kõik parimad tehnilised ülikoolid. Samuti on ta SEFI liige - Societé Européenne pour la Formation des Ingenieurs, EUA - Euroopa ülikoolide ühendus, ADUEM - Demokraatia ülikoolide liit ning IAU - rahvusvaheline ülikoolide ühing.

Poznan University of Technology sai alguse 1919. aastal asutatud Masinatööstuse Kõrgkoolist. PUT on ligi aastakümne PUT kogemus kõrgelt kvalifitseeritud inseneride ja teadlaste koolitamisel paljudes valdkondades.

Praegu on PUT ligi 20 000 üliõpilast 10 teaduskonnas:

 • Arhitektuuri teaduskond
 • Keemiatehnoloogia teaduskond
 • Tsiviil- ja keskkonnainstituut
 • Arvutustehnika teaduskond
 • Elektrotehnika teaduskond
 • Elektroonika ja telekommunikatsiooni teaduskond
 • Tehnikajuhtimise teaduskond
 • Masina- ja transporditeaduskond
 • Masinaehituse ja juhtimise teaduskond
 • Tehnilise füüsika teaduskond

Haridus on ette nähtud 26 õppevaldkonnas, millest neljast esimeses tsüklis ja üheteistkümnes teises tsüklis antakse täielikult inglise keeles.

Teadus inimestele

Wielkopolskie vojevoodkond ja Poznan pakuvad eriti suuri väljavaateid. Poznanil on madalaim tööpuuduse määr riigis, sest selle olukorrad julgustavad tööstlasi siin oma ettevõtteid looma. Praegu on selles linnas umbes 100 000 ettevõtet.

Poznan University of Technology on koht, kus õpilased saavad kogemusi, mis on tihedalt seotud tööturu reaalsusega. Neid õpetatakse vastavalt ettevõtte ja tööstuse muutuvatele nõuetele. Kahepoolsete uuringute programm on välja töötatud koostöös selliste firmadega nagu Volkswagen Poznań, Solaris Bus

Lisaks juba mainitud ettevõtetele on partnerite nimekiri: Samsung Electronics, Amica, Man Bus, HCP-Poznań, Luvena, GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA), Dalkia, Budimex, Skanska, MTP-Poznań, BZ WBK-grupp Santander ja paljud teised.

2017. aasta märtsis moodustas esimene akadeemiline konsortsium Poolas ja Hiinas asuvate ülikoolide hulgas ühe lindi ühe tee , mis oli maailma esimene selline ettevõte. Konsortsium koosneb 15 ülikoolist ja organisatsioonist Hiinas ja 11 tehnikakõrgkoolist Poolas, sealhulgas PUT . Koostöö tulemusena on tegemist Konfutsiuse klassi loomisega, kus PUT töötajad ja üliõpilased saavad õppida hiina keelt emakeelena kõnelevaid Hiina keelt otse Hiinast. Teine efekt on New-Silk Roadi Sino-Poola uurimiskeskuse loomine. Selle eesmärk on ühendada Poola ja Hiina suured tehnilised ülikoolid. Keskuse peamised eesmärgid on teaduse, hariduse, kultuuri ja seeläbi ka ettevõtte ülekandmine.

Novembris 2016 avati Poznan University of Technology Huawei Akadeemia, mis oli esimene selline Poola. Ehitati tänapäevane labor, kus õpilased saavad õppida kaasaegseid Huawei tehnoloogiaid. Nad saavad laiendada oma teadmisi kaasaegsete tehnoloogiate kohta praktikumide kaudu, mida teevad selle valdkonna asjatundjad.

Alates 2014. aastast on lennundusosakond olemas kaasaegse lennusimulaatoriga; PUT l on kaks lennukit: Zlin 242L ja Extra 330 LX, samuti MDM-1Fox lennukilbiid. Praegu saavad PUT õpilasi harida kahes valdkonnas: lennundus ja kosmonautika.

Rahvusvaheline koostöö

PUT on sõlminud ligikaudu 230 rahvusvahelisest lepingust ülikoolidega Euroopas ja väljaspool. Ülikool on juba aastaid osalenud Erasmuse programmis ja kahepoolsetes vahetuslepingutes. Teadusuuringutes teeb PUT koostööd üle 80 ülikooliga kogu maailmas.

Kahekordne kraad - kahekordne eelis

Välisriikide ülikoolid tunnistavad PUT pakutavate õpingute ja teadustöö kõrget haridust ja professionaalsust ning haridusstandardite parandamiseks on Prantsusmaal ülikooliga sõlmitud erikokkulepped - Lille-I järgmises valdkonnas: ettevõtete juhtimine; need lepingud võimaldavad üliõpilastel omandada ühine õppekava kahe kraadi. 2017. Aastal allkirjastati Kiievi tehnikaülikoolis veel kaks diplomi lepingut sellistes valdkondades nagu masinaehitus ja biomeditsiinitehnika. Ettevalmistamisel on veel sarnaseid projekte.

Tehnoloogia positiivses tundes

PUT õpilased võivad ühineda ühega enam kui 80 teadlast, et oma teaduslikke huve saavutada, saada rektorilt täiendavaid toetusi teadusuuringute või teaduslike reiside läbiviimiseks.

Teadusgruppide kõrval on üliõpilasraadio Radio Afera, tudengite telesarja Spacja TV, ülikooli koor Volantes Soni ja paljud teised organisatsioonid. PUT ka 36 spordiklubi, kus regulaarselt harrastab ligi 1500 õpilast. 2016. aastal toimunud akadeemilise spordiüritusel oli PUT neljandaks üldise klassifikatsiooni ja kolmandaks tehnikakõrgkoolide kategoorias. PUT spordi keskuses on võimalused tenniseks, bowlinguks, ketramiseks, siseruumides sõitmiseks, squashiks ja spordisaalidena.

Stipendiumid parimatele tudengitele!

PUT pakub stipendiume parimate rahvusvaheliste tudengite jaoks, kes teevad tasulisi kursusi. Selliseid toetusi saab tasuda sularahas või katta majutuskulud PUT üliõpilaselamutes.

Tihedad suhted äritegevusega. Mitme äripartneriga kontaktid on ülikooli elu oluliseks osaks. Meie partnerite julgustamine ja nõustamine aitavad meil mitte ainult oma haridusprogramme kohandada nii, et need vastaksid turu nõuetele, vaid peamiselt muudaksid meie positsiooni teiste ülikoolide seas tugevamaks

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


Poznan University of Technology

Lõpetanud saab magistrikraadi pealkiri Electronics and Communications Engineering. Nad on valmis oma hariduse distsipliini uurimiseks ja arendamiseks. ... [+]

M.Sc. elektroonika ja telekommunikatsiooni eriala: info- ja kommunikatsioonitehnoloogia

Magistriõpe elektroonikas ja telekommunikatsioonis (spetsialiseerumine: info- ja kommunikatsioonitehnoloogiad) on viimase kolme või nelja semestri jooksul. Kolme semestri programm algab veebruari lõpus, samal ajal kui nelja semestri õpingud algavad septembri lõpus.

Kolme semestri programmi versioon on mõeldud B.Sc. elektroonikaseadmete ja telekommunikatsiooni valdkonnas lõpetanud (mitte mis tahes muus, seotud teemavaldkonnas).

Nelja semestri programmil on lisaks ettevalmistav semester ja see on pühendatud bakalaureusekraadide omanikele muudes valdkondades kui elektroonika ja telekommunikatsioon (nt üldine elektrotehnika, infotehnoloogia, füüsika, tehniline füüsika, matemaatika, juhtimistehnika jne). ) Seega on "ettevalmistav" semester peamiselt pühendatud tõhustada ja laiendada õpilase teadmisi telekommunikatsiooni ja elektroonika ning õppekava järgides see on identne 3-semestri programmi.... [-]

Poola Poznań
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Juhtimise lõpetajal on laialdased teadmised ettevõtte erinevate funktsionaalsete valdkondade kohta, nagu strateegiline juhtimine, äriplaan, kontroll ja finantsjuhtimine, ... [+]

M.Sc. insenerihaldus, spetsialiseerumine: tuleviku ettevõtte juhtimine

Juhtimise lõpetanutel on laialdased teadmised ettevõtte erinevatest funktsionaalsetest valdkondadest, näiteks: strateegiline juhtimine, äriplaneerimine, kontrolli- ja finantsjuhtimine, turunduse juhtimine, insenerijuhtimine, logistika, tootmise juhtimine, täielik tootlik hooldus, kvaliteedijuhtimine ja personalijuhtimine. Õpingute ajal omandatud teadmised võimaldavad lõpetajatel kandideerida tööle, kus nad saavad lahendada probleeme järgmistes valdkondades: ettevõtete restruktureerimine, majanduse ümberkujundamise probleemid, globaliseerumine ja ettevõtlus, infohaldussüsteemid, juhtimissüsteemide kujundamine, logistikasüsteemid, uute juhtimiskontseptsioonide rakendamine , võrguettevõte, virtuaalne ettevõte, tööstustoodete turustamise meetodid, ergonoomika ja töökeskkonnatehnika. Lõpetajatel on ka laialdased teadmised uutest ettevõtlusorganisatsioonide vormidest, nagu lahjad ja paindlikud ettevõtted. Nad saavad väga sageli juhtivatel kohtadel ettevõtetes. Lõpetajad on valmis ka oma ettevõtet juhtima.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Uuringu eesmärk on valmistada ette tsiviilehituse magistrikraadi, kellel on teise astme ülikooliharidus, mis on võimeline uurima, teostama (käivitada) ja kasutama innovat ... [+]

M.Sc. tsiviilehituse erialal: ehitustehnoloogia juhtimine

Uuringu eesmärk on ette valmistada teise tsükli kõrgharidusega tsiviilehituse magistrikraad, mis on võimeline uurima, teostama (käivitama) ja kasutama tsiviilehituse uuendustegevust süsteemilisel lähenemisel (teave, energia, kommunikatsioon, transpordisüsteemid). Kursuse üldine idee on: leida innovatsiooniala (esimene semester), genereerida ja uurida innovatsioonivõimalusi (teine semester) ning rakendada uuendusi (kolmas semester). See uuring on valminud koostöös ehitusturu liidritega (rahvusvahelised ettevõtted ja VKEd), võttes arvesse tegelike probleemide lahendamise võimalusi. Kursuse ajal on võimalikud ehitustehnoloogia eriala tudengitele suvised tasulised praktikavõimalused. Selle magistriõppe ajal on meeskondades (rahvusvahelised: Ameerika Ühendriigid, Prantsusmaa, Ühendkuningriik, Šveits, Saksamaa, Soome ja Tšehhi Vabariik, Leedu, Poola) töötavad tudengid valmis: (1) töötama partnerettevõtetes (korporatsioonid või VKEd); (2) töö doktorikraadiga (3 õppeastet). Selle magistriprogrammi tulemusel võetakse arvesse ka SPIN-OFF / START-UPP loomist.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Kursus on ette nähtud mehaanikainseneride jaoks, kes soovivad oma haridust laiendada tööstustoote haldamisega seotud küsimustes kogu oma olelustsükli jooksul, alates proj ... [+]

M.Sc. Ehituse ja transpordivahendite kasutamise spetsialiseerumine: tootearendus Kursus on mõeldud masinaehitusinseneridele, kes soovivad oma haridusteed laiendada tööstustoodete haldamisega seotud probleemidega kogu selle olelustsükli vältel, alates projekteerimisest kuni lõpetamiseni (hällist hauani). Kõigi toodete olemasolu keskkonna-, majandus- ja sotsiaalseid mõjusid tuleb arvestada tulevase jätkusuutliku majanduse jaoks sobivate toodete loomise võimalusega. Kõik, mis on maailmaturul saadaval, nii kaubad kui ka teenused, on samuti ülemaailmse konkurentsi objektiks. Seetõttu põhirõhk käigus on PUT turustamise lähenemine toote, mõistmine, et mitte ainult sätestatud tehnilistele nõuetele potentsiaalsed kliendid on allikas toodete turu staatus. Interdistsiplinaarne, mitmekülgne mõtlemine on eduka tootejuhi töös vajalik. Masinate ja transporditeaduskond pakub ainulaadset õppeprogrammi, mille eesmärk on harida insenere säästva majanduse vajadustele. Teaduskonnal on kuuekümne aastane õpetamiskogemus ning suur teaduslik potentsiaal kvalifitseeritud personali ja erandlike teadusuuringute vahendite abil. Lisades käimasoleva koostöö parimate Euroopa haridus- ja teadusasutustega... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Kursus on ette nähtud mehhatroonika inseneride jaoks, kes soovivad laiendada oma haridust mechatronic disaini valdkonnas. Protsessi käigus integreeritakse masinaehituse, ... [+]

M.Sc. mehhatroonilistes konstruktsioonides

Õppetöö: Mehhatroonika

Kursus on ette nähtud mechatronic inseneride jaoks, kes soovivad laiendada oma haridust mechatronic disaini valdkonnas. Protsessi käigus integreeritakse masinaehituse, elektroonika, juhtimistehnoloogia sünergistlik kombinatsioon. Mekatroonilise disaini kursuste uuring hõlmab teoreetilist ja praktilist taset. See tagab tasakaalu teooria / analüüsi vahel modelleerimise ja riistvara rakendamise mehhanika, elektroonika ja arvuti rakenduste kontrolli.

Keskendudes sellistele oskustele, saab mehhatroonilise disainiharidust pidada tulevase inseneride peamiseks karjäärivõimaluseks. Üks funktsioone, mis eristavad mehhatroonilisi disainereid teistelt, on nende võime mõne mehhaanilise funktsiooni asendamiseks elektrooniliste ja tarkvara elementidega. Mehhatroonilise disaini peamine õppetöö eesmärk on õpetada õpilastele oskusi kavandada ja uurida mehaaniliste, elektriliste ja mikrokontrollerite süsteeme ja integreerida need kokku. Nad mõistavad süsteemide dünaamikat ja saavad seda rakendada modelleerimisel ja kontrollerite disain.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

1,5-aastane arhitektuuri magister on kvalifikatsioon üliõpilastele, kes soovivad oma arhitektuurioskusi edasi arendada. Kuigi see on avatud Bachelors Degree arhitektuuri ... [+]

MSc arhitektuuris

1,5-aastane arhitektuuri magister on kvalifikatsioon üliõpilastele, kes soovivad oma arhitektuurioskusi edasi arendada. Kuigi see on avatud Bachelors Degree arhitektuuri lõpetanud, programm on spetsiaalselt välja töötatud, et õppida uusi tehnikaid, teravdada disaini oskusi ja hoida kursis praeguse teooriaga. Teaduskonda täiendavad erinevate riikide kriitikud ja teoreetikud, tutvustades õpilastele kaasaegse disaini, linnaplaneerimise teemasid ja suundumusi. Osakonna töötajate poolt on läbi viidud mitmesugused individuaalsed uuringud, mis hõlmavad järgmist: arhitektuurne projekteerimine, linna- ja piirkondlik planeerimine. Poznan University of Technology arhitektuuriteaduskond on juba aastaid haritud üliõpilasi, kes on võtnud Poola ehituskeskkonna kujundamisel olulist rolli. Tänased lõpetajad jätkavad seda traditsiooni, vastates kaasaegse Euroopa ühiskonna väljakutsetele.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Poznan University of Technology PUT ( PUT ) automatiseerimise ja robootika instituut pakub automatiseeritud juhtimise ja robootika magistrikraadi, mille eriala on intelli ... [+]

M.Sc. automaatjuhtimises ja robootikas, spetsialiseerumine: Nutika kosmose ja autonoomsete süsteemide (SAAS)

Poznan University of Technology PUT ( PUT ) automatiseerimise ja robootika instituut pakub automatiseeritud juhtimise ja robootika magistrikraadi, mille eriala on intelligentne kosmosetööstus ja autonoomsed süsteemid (SAAS) - Autonomicz System System Latające na kierunku Automatyka i Robotyka.

Viimasel kümnendil on Smart Aerospace'i ja autonoomsete süsteemide uuringutes märgatavalt kasvanud. Nüüd on põllul piisavalt küps, et osaleda haridusprotsessis. SAAS-programmi haridusest lähtuvalt oleme huvitatud mehitamata õhusõidukisüsteemide, mehitamata maismaasõidukite ning autonoomsete ja robot-süsteemide juhtimis-, navigatsiooni-, juhtimis- ja otsustamissüsteemide väljatöötamisest, modelleerimisest, simulatsioonist ja katsest. Eriti huvipakkuvad probleemid on autonoomia taseme kindlaksmääramine ja kontrolli, veebipõhiste otsuste tegemise süsteemide, missioonide planeerimise, trajektooride genereerimise ja jälgimise ning piiratud suhtlemise integreerimine.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Enamikus maailma riikides on energeetika arendamise kõige olulisem suund järgnevatel aastatel selline, mida peetakse maagaasi tarbimise oluliseks kasvuks. ... [+]

M.Sc. Ehituse ja transpordivahendite kasutamise eriala: gaasitehnoloogia ja taastuvenergia

Kursus on mõeldud masinaehitusinseneridele, kes soovivad oma haridusteed laiendada tööstustoodete haldamisega seotud probleemidega kogu selle olelustsükli vältel, alates projekteerimisest kuni lõpetamiseni (hällist hauani). Kõigi toodete olemasolu keskkonna-, majandus- ja sotsiaalseid mõjusid tuleb arvestada tulevase jätkusuutliku majanduse jaoks sobivate toodete loomise võimalusega. Kõik, mis on maailmaturul saadaval, nii kaubad kui ka teenused, on samuti ülemaailmse konkurentsi objektiks. Seetõttu põhirõhk käigus on PUT turustamise lähenemine toote, mõistmine, et mitte ainult sätestatud tehnilistele nõuetele potentsiaalsed kliendid on allikas toodete turu staatus. Interdistsiplinaarne, mitmekülgne mõtlemine on eduka tootejuhi töös vajalik. Masinate ja transporditeaduskond pakub ainulaadset õppeprogrammi, mille eesmärk on harida insenere säästva majanduse vajadustele. Teaduskonnal on kuuekümne aastane õpetamiskogemus ning suur teaduslik potentsiaal kvalifitseeritud personali ja erandlike teadusuuringute vahendite abil. Lisades käimasoleva koostöö parimate Euroopa haridus- ja teadusasutustega... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Arvutiteaduse Software Engineering majori lõpetajal on laialdased teadmised erinevate programmide keeltest, andmebaasidest, tarkvaraarendusmeetoditest ja -vahenditest, pr ... [+]

M.Sc. IT, spetsialiseerumine: Tarkvaratehnika

Arvutiteaduse Software Engineering majori lõpetajal on laialdased teadmised erinevate programmide keeltest, andmebaasidest, tarkvaraarendusmeetoditest ja -vahenditest, projektijuhtimisest ja infosüsteemide rakendamisest mitme domeeni reaalsetele probleemidele. Arvutiteaduse tarkvarainvesteeringute õppekvaliteedi on kinnitanud meie õpilased, kes on juba mitu aastat klassifitseerinud rahvusvahelistes infotehnoloogiaüritustes, nagu näiteks Microsoft Imagine Cup, IEEE Computer Society International Design Competition.

Uuringute käigus omandatud teadmised võimaldavad ülikoolilõpetajatel taotleda tööd paljudes sektorites, sealhulgas muuhulgas: tarkvaraarenduse ettevõtted, IT-konsultatsioonid, IT-alased teadus- ja arenduskeskused ning pangad. Lõpetajad saavad harjutama mitut ametikohta, alates tarkvaraarendustest, operatsioonisüsteemide administraatoritest, andmebaasisüsteemide administraatoritest kuni projektijuhtide ja IT-konsultantidega. Nad on valmis ka alustama väikseid IT-ettevõtteid.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Komposiidid ja nanomaterjalid sisaldavad füüsikalist ja anorgaanilist keemiat, materjalide ja keemiliste reaktorite tehnoloogiat, polümeeride tehnoloogiat, nanomaterjalid ... [+]

M.Sc. keemiatehnoloogias - komposiidid ja nanomaterjalid

Esimene poolaasta on osaliselt pühendatud keemiatehnoloogiate alusteadmiste muutmisele välismaal õppivatele kandidaatidele ning need, kes oma bakalaureuse tasemel õppisid keemiatehnoloogiat erinevatest suundadest, et jõuda teaduse ja kõrghariduse ministeeriumi kehtestatud normideni.

Regulaarsed kursused sisaldavad füüsikalist ja anorgaanilist keemiat, materjalide ja keemiliste reaktorite tehnoloogiat, polümeeride tehnoloogiat, nanomaterjalide ja komposiitide töötlemist. Mudeli ja simulatsiooni klassid on lisatud.

Laboratooriumi klassid võimaldavad komposiitide sünteesi ja üksikasjalikku iseloomustamist koos nende eri praktiliste rakendustega, kasutades konkreetseid füüsikalisi, mehaanilisi ja elektrokeemilisi omadusi. Programmis on ka ökoloogia ja ringlussevõtu, samuti arenenud materjalid energia tootmiseks ja säilitamiseks. Õpilastel on ka võimalus valida õppetöö käigus valikaineid, nt biotehnoloogia, meditsiinilised aspektid jms.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology

Lõpetanud omandab teaduse kraadi magistrikraad ja inseneri pealkiri. Uuringute käigus omandab üliõpilane tsiviilehituses nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskus ... [+]

M.Sc. ehitustehnikas

Lõpetanud omandab teaduse kraadi magistrikraad ja inseneri pealkiri. Uuringute käigus omandab üliõpilane tsiviilehituses nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilisi oskusi, pöörates erilist tähelepanu materjalide tugevusele, struktuurianalüüsile, geomehaanikale, ehitustehnoloogiale, ettevõtte juhtimisele, teraskonstruktsioonidele, betoonkonstruktsioonidele, arvutusmeetodite puitkonstruktsioonidele arvutusmehhanismides ( staatika, stabiilsus, dünaamika) ja muud täiendavad teemad. Lõpetaja suudab lahendada keerukaid probleeme tsiviilehituses, praktilise kohaldamise arvuti abil disain.

Juhendamise viisid

Loengud, klassid, laboriklassid. Projektid, praktika.... [-]

Poola Poznań
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Poznan University of Technology
Address
Pl. M. Sklodowskiej-Curie 5, 60-965 Poznan
62 Poznań, Suur-Poola vojevoodkond, Poola
Telefon
+48 61 665 35 37