Loe ametlikku kirjeldust

Ülikooli sotsiaal- ja humanitaarteadused

Me usume, kes hindavad isearenemine ja tahavad teha oma unistused teoks. Nad annavad meile motivatsioon pideva täiustamise, et saaksime pakkuda haridust ja teadusuuringuid kõrgeima taseme. Meie kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud armastan laiendades oma teadmisi ja jagada seda noored. Teeme oma parima, et pakkuda meie õpilastele keskkond ja ressursid täita oma intellektuaalne uudishimu, arendada oma andeid ja oma huvisid.

Pakkumine

Üle 15 000 üliõpilast õpib interdistsiplinaarse kraadi programmid. Pakume täistööajaga ja kaugõppes bakalaureuse-ja kraadiõppe programmide psühholoogia, Modern Languages, Cultural Studies, ajakirjanduse ja sotsiaalse kommunikatsiooni, sotsioloogia, õigus, sisejulgeoleku, rahvusvaheliste suhete, juhtimise ja Design. SWPS on ainult eraülikool Poola, kellele on antud õigus sõlmida post-doktorikraadi psühholoogia ja Cultural Studies ja PhD kraadi Psühholoogia, sotsioloogia, Cultural Studies and Law.

Meie pakkumine sisaldab ka mitmesuguseid mitte-kraadi programmid nagu nädalavahetusel koolitused ja mitmed kohandatud koolituskavad. Me korraldame tsüklit teadus- ja kultuuriürituste mis on üldsusele avatud. Meie institutsioon väärtused märkimisväärne arutelud ja viljakaid arutelusidJa see on põhjus, miks me sageli võõrustab maailma tunnustatud teadlased, tuntud kunstnike ja esindajad massimeedia. Need, kes soovivad omandada nende keeleoskus on rohkem kui teretulnud Inglise Eelkool ja Poola EelkoolProgrammid, mis annavad neile võimaluse parandada oma inglise ja poola järelevalve all kõrgelt kvalifitseeritud õpetajatele.

Meie kursused on kombinatsioon klassi tegevusi ja iseõppimise. Äsja omandatud osade teadmisi saab harjutada kaudu ülikooli kaasaegseid e-õppe keskkond.

International Studies

Meie õpilased on võimalus laiendada oma silmaringi mitte ainult tulenevaid teadmisi tuntud inimesed, vaid ka välismaale osana vahetusprogramme, mida me pakume. Meil kestab vahetusprogramme asuvaid asutusi Euroopas, Türgi, Aasias ja Ameerikas.

At Heart of Europe

Poola asub Kesk-Euroopa. See sillad West-Ida ja Põhja-lõunaga ja seda saab kergesti saavutatud iga osa maailmast.

Meie peamine Campus asub Varssavis, äri- ja akadeemiliste kesklinnas riigist ja piirkonnast. On väga elav ja kiiresti arenev linn. See annab piiramatuid võimalusi õppida, töötada ja elu nautida. See on ka kõige multikultuurne linn selles piirkonnas.

Tee teadlik otsus ja kehtivad SWPS täna! Me ootame teid!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Poola

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Kliiniline psühholoogia ühendab teaduse, teooria ja praktika mõista, ennustada ja vähendada mittekohanemise, puude ja stressi, ning toetada isiklikku arengut. ... [+]

Master in Psychology (2 aastat)

Kliiniline psühholoogia ühendab teaduse, teooria ja praktika mõista, ennustada ja vähendada mittekohanemise, puude ja stressi, ning toetada isiklikku arengut. Kliiniline psühholoogia on lai lähenemine inimeste probleeme, mis koosneb diagnoosi, hindamine, konsultatsioon, ravi, ennetamine ja teadustöö seoses erinevate populatsioonide (lapsed, täiskasvanud, pered, paarid ja grupid).

Kelle jaoks?

Programm on asjakohane üliõpilastele, kes on saanud bakalaureuse kraadi psühholoogia, samuti neile, kellel on oma bakalaureusekraadi muus piirkonnas Psühholoogia ja piiratud kokkupuude valdkonnas. Viimane on kohustatud täitma kaks täiendavat kompenseerivad bakalaureuse psühholoogia moodulid (st isiksuse psühholoogia, psühholoogia emotsioon või Arengupsühholoogia) kohandatud õpilase konkreetsete eelneva hariduse. Sisseastumisel iga õpilast informeeritakse eriti moodulid ta / ta peaks osalema. Need moodulid on tasuta ja tuleb lõpule esimese aasta jooksul uuringus.... [-]

Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Psühholoogia on teadusharu, mille eesmärk on mõista ja parandada toimimist isikute, rühmituste ja ühiskonda tervikuna. ... [+]

Master in Psychology (5 aastat)

Psühholoogia on teadusharu, mille eesmärk on mõista ja parandada toimimist isikute, rühmituste ja ühiskonda tervikuna. Õpilased huvitatud ühtne "Long-tsükli" 5 aasta Master programm on tavaliselt need, kes tahavad töötada professionaalse psühholoogid tegelevad diagnoosimise ja ravi vaimse tervise probleemidega (kliinilised psühholoogid) või ärimaailmas, turunduse ja reklaami või inimsuhted (Work and Organizational psühholoogid ).

Kelle jaoks?

Õpilased ühtsuse "pika tsükli" 5 aasta Master programm on valmis jätkama oma karjääri psühholoogia teadmisega, et selleks, et töötada psühholoogina siis sageli on saada volikirja muud kui lihtsalt Master-taseme diplom. Vaja on pädevus ja oskusi omandatud ajal 5 aastat õpinguid (300 ECTS) ja väga sageli, järelevalve koolituse käigus. Konkreetsed nõuded erinevad riikide ja piirkondade vahel. Näiteid palun vaadake EuroPsy määruste või Norra riiklik õppekava Professional Education in Psychology.... [-]

Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
10 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

University of Social Sciences and Humanities (SWPS)