UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

UTP University of Science and Technology (Uniwersytet Technologiczno - Przyrodniczy - UTP) Bydgoszcz on 60 aasta pikkune traditsioon läheb tagasi 1951, kui esimene kõrgkool Bydgoszcz loodi - Evening School of Engineering. Oma varases ajaloos on ta haritud keemiliste ja mehaaniliste insenerid. Võttes on ümber Engineering School of Higher Education, 1964, täistööajaga, õhtul ja kaugõppes programmid pakutud 4 tehnoloogilised võimed.

Põllumajandustootmise arendamise vallas uuringute loodi 1969. aastal loomist Bydgoszczis filiaali Põllumajanduse School of Higher Education, Poznań. See haru iseseisvumisest 1972. aastal muutumas teaduskonna Põllumajandusministeerium Animal Production jagu. Vastavalt dekreedi peaminister 20. august 1974 need kaks kooli liideti Jan ja Jędrzej Śniadecki tema Tehnikaülikooli ja Põllumajandusministeeriumi Bydgoszcz, ümber UTP University of Science and Technology 2006. aastal.

UTP University of Science and Technology on mitme profiili kõrgkool, pakkudes tehnilist, põllumajandus, kunsti ja valdkonna juhtimise õppekavad.

Lõpueksami tunnistus (küpsusek-) on vaja luba UTP. Sissepääs põhineb tulemuste lõpueksam. Pakume või osalise tööajaga I (BSc, Bachelor in Engineering), II (MSc) ja III (doktoriõppes) kraadi.

UTP University of Science and Technology pakub järgmistes valdkondades (programmid) Uuring:

I aste - Bachelor in Engineering

Tehnilised Sciences Põllumajanduse Sciences

Põllumajandus ja metsandus Engineering Põllumajandus

Arhitektuur ja linnaplaneerimine Loomakasvatus

Biomeditsiinitehnika biotehnoloogia

Chemical Technology Keskkonnakaitse

tsiviilehitus Food Technology and Human Nutrition

Uuringud

elektrotehnika Juhtimine Sciences

Elektroonika ja telekommunikatsioon juhtimine

Keskkonnatehnoloogia Juhtimine ja tootmistehnika

Info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT)

Sisekujundus

Materjal Engineering

masinaehitus

Tehnilise Füüsika

Transport

II aste - Master uuring

Tehnilised Sciences Põllumajanduse Sciences

Chemical Technology Põllumajandus

tsiviilehitus Loomakasvatus

elektrotehnika biotehnoloogia

Elektroonika ja telekommunikatsioon Keskkonnakaitse

Keskkonnatehnoloogia

masinaehitus Juhtimine Sciences

Tehnilise Füüsika juhtimine

Transport

III aste (doktoriõppes)

Agronoomia Loomakasvatus Environment Development Masinad ja toimimist

Õppeprotsessi toetavad järgmised teaduskonda:

Matemaatika põllumajandus ja biotehnoloogia Ülikooli tõuaretuse ja bioloogia Keemia- Technology and Engineering sealhulgas Instituut Matemaatika ja füüsika Avalik teave ja Environmental Engineering Ärijuhtimise teaduskonna Mehaanikateaduskond Matemaatika Telekommunikatsiooni ja elektrotehnika

Kogu 60 aasta ajalugu Ülikoolis on lõpule viidud üle 43.000 lõpetajate peamiselt eriala tsiviil-, masinaehitus ja põllumajanduse valdkonnas. Meie lõpetajad on näiteks maailmakuulsa Sydney olümpiastaadionil disainer, Edmund Obiała, MSc, ja cryptologist, professor Józef Pieprzyk.

Seitse teaduskonnad, inter-teaduskonna üksused ja haldamise tööd ligikaudu 1300 inimesele, 680 neist on teadlased, sealhulgas ligi 140 professorid. Kuus teaduskondades Ülikooli on õigus sõlmida doktorikraadi, kellest kolm (ülikooli põllumajandus ja biotehnoloogia Ülikool, tõuaretuse ja bioloogia ja Mehaanikateaduskond) ka anda aste doktor habilitowany samaväärne doktor kraad. Teadus- ja haridusalane tegevus põhineb koostöö peaaegu kõik kodumaise tehnikaülikoolide ja põllumajanduses ning paljude välismaiste ülikoolide ja teaduskeskuste.

Viis teadlased Ülikooli on antud pealkiri audoktor. Tunnustamise Ülikooli teadlased Poola teadus on väga tunnistust nende sagedase osalemise kohta komiteedes ja osades Poola Teaduste Akadeemia ja ministeeriumi teaduse ja kõrghariduse, samuti teosed Poola akrediteerimise komitee.

Asukohad

Bydgoszcz

UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz

Address
ul. Ks. Kordeckiego 20
85-225 Bydgoszcz, Kujavia-Pomorze vojevoodkond, Poola
Telefon
+48 52 373 02 80