Loe ametlikku kirjeldust

Õpingud Varssavi Ülikooli kõrgel ametikohtadel rahvusvahelises pingereas, nagu Times Higher Education World University Edetabel ja Akadeemiline järjestamine maailma ülikoolide (tuntud ka Shanghai Ranking). Võttes arvesse koguarvust teadusülikoolide mis ulatub 20000, Varssavi ülikooli on üks top kaks protsenti maailma parimaid ülikoole. Vastavalt rahvusvahelistes edetabelites, see on ka parim ülikool Poolas ja üks juhtivaid ones selles Euroopa piirkonnas.

Varssavi Ülikooli asutati 1816. aastal. Ülikooli lõpetanud on võitnud 5 Nobeli auhinna. Ülikooli kogukond koosneb 60.000. UW koostööd üle 1100 välismaa isikud. See kuulub umbes 100 rahvusvahelist ühendusi ja võrgustikke.

Matemaatika Majandus Sciences "kraadi programmid ühendada tugeva aluse akadeemilise hariduse kõrge kvaliteediga eriteadmised, Ilma milleta ei saa sujuvalt toimida tänapäeva majanduskeskkonnas. Meie lõpetajad on kinni ja otsis tööandjad ja kergesti leida tööd erinevates asutustes.

Kõik erialasid ülikooli Sotsiaalmajandus- saanud akrediteeringu, mis on tõend hariduse kvaliteeti andnud ülikooli akrediteerimise komitee. Meie taseme programmid majandusteaduses sai positiivse kaubamärgi eristamist riikliku akrediteerimise komitee.

Kaasaegne majandus ei ole ainult empiiriline teadus, vaid ka eksperimentaalne üks. Meie kursuse õppekava hõlmab teemasid, mis kuuluvad valdkonda kaasaegses majandusteaduses koos täitmise kõrge Euroopa standarditele. UW õpilased on esirinnas Poola intellektuaalse arenguga, sest nende teadlased luua esmane osa intellektuaalse sisu. Seega saavad nad tundma selliseid ideid esmaallikast. Meie õpilased on juurdepääs uusim õpikuid ja väljaandeid, mitte ainult kodumaiste, vaid ka välismaa. WNE majandusliku raamatukogu on huvitav majanduslik kogumise ja kuulub Wu Internet raamatukogu võrku.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Warsaw, Faculty of Economic Sciences

Edwiversal Ranking 2018 järgi on maailma finantsturgude 17. parim programm. ... [+]

201. aasta finantsturgudel ülemaailmse ülemaailmse Eduniversali edetabeli järgi 17. maailma parim programm.

Varssavi ülikooli majandusteaduste teaduskonna kvantitatiivne rahastamisprogramm on nelja semestri programm täiskoormusega, mis annab õpilastele suurepäraseid teadmisi tänapäevasest kvantitatiivsest rahastamisest. Programm viib magistri kraadini ja sobib Bologna süsteemiga, mis on samaväärne kunstiteostega.

Selle programmi eripära on see, et see ühendab majanduse teooria üldised alused, millel on erialased teadmised rahandusest. Selle spetsialiseerumise põhieesmärk on anda üliõpilastele kvantitatiivse rahastamise valdkonna teoreetilisi teadmisi koos selle praktiliste rakendustega finantsasutustes, võttes arvesse finantsmaailma uusimaid suundumusi.... [-]

Poola Varssavi
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Warsaw, Faculty of Economic Sciences

See on kaheaastane, täistööajaga, teise tsükli programm majanduse valdkonnas, mis keskendub rahvusvahelisele majandusele ja võimaldab kahekordse astme võimalusi. I parim ... [+]

Ida-Euroopa I parim programm vastavalt Eduniversali andmetele.

See on kaheaastane täistööajaga magistriprogramm majanduse valdkonnas, mis keskendub rahvusvahelisele majandusele. See programm pakub Varssavi ülikooli majandusteaduste teaduskond, mis Poola riikliku akrediteerimiskomisjoni arvates pakub Poolas parimaid ökonoomika õppekavu. See programm viib magistri tasemele, mis vastab majanduse magistriõppele.

Sotsiaalmajanduslikke protsesse modelleerides rakendate ladusalt makro- ja mikroteooriaidMõistate, kuidas rahandus ja majandus töötavad, ja saate kasutada neid teadmisi rahvusvaheliste korporatsioonide eelneva finantseerimise alalTe omandate teadmised läbirääkimi... [-]
Poola Varssavi
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

University of Warsaw, School of Economic Sciences