Loe ametlikku kirjeldust

114855_rsz_adobestock_206335315.jpg

University of Bialystok asutati 1997. aastal Varssavi Ülikooli filiaalist 29 aasta pärast.

Täna on UwB üks suurimaid ja tugevamaid akadeemilisi keskusi Kirde-Poolas oma teaduslike standardite ja potentsiaali tõttu. Ülikool koosneb üheksast teaduskonnast, millest üks asub välismaal Vilniuses. Klasside ja loengute korraldajad on umbes 900 akadeemilist õpetajat.

Praegu koolitab ülikool ligi 30 000 õppurit peaaegu 30 õppevaldkonnas. See pakub umbes 100 erinevat kraadiõpet. Üliõpilaste liikumine on edukas: ülikoolis on umbes 70 üliõpilaste teadusklubi.

Ph.D. Õppetöö toimub viie ülikooli üksuse raames: õigusteaduskond, majandusteaduskond, filoloogia teaduskond, bioloogia ja keemia teaduskond ning ajaloo ja sotsioloogia teaduskond.

UwB-l on õigus anda 10 ülikooli kraadi ja 4 doktorikraadi. Ülikoolis läbiviidavale teaduslikule uurimistööle rakendatakse piirkonna ainulaadset olemust ja kultuurilist mitmekesisust, mis meelitab teaduslikke uuringuid.

Ülikool teeb koostööd kõrgharidusasutustega välismaal peaaegu 50 teaduskoostöö lepingu raames, mis on seotud elukestva õppe programmi Erasmus programmi, Leonardo da Vinci programmi ja raamprogrammidega. Tänu ülikoolidevahelisele ja rahvusvahelisele koostööle osalevad UwB õpilased erialase praktikakoolituse raames välismaal.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Bialystok

Uuringud võimaldavad mõista rahvusvaheliste suhete mehhanisme ja globaalse majanduse toimimist. Õpingute käigus saadud teadmised on aluseks riigi majanduslike ja poliitil ... [+]

Kirjeldus

Uuringud võimaldavad mõista rahvusvaheliste suhete mehhanisme ja globaalse majanduse toimimist. Õpingute käigus saadud teadmised on aluseks riigi majanduslike ja poliitiliste probleemide analüüsile rahvusvahelisest vaatenurgast. Uuringud valmistuvad professionaalseks tööks keskastme spetsialistideks ja analüütikuteks riigi- ja omavalitsusüksustes, rahvusvahelistes või riiklikes organisatsioonides ja asutustes, kes teevad koostööd välismaal, rahvusvahelistel turgudel tegutsevaid ettevõtteid ning oma äritegevust.

Vastuvõtutingimused

Taotleja peab esitama algkooli diplomi või IB-diplomi (International Baccalaureate) või EB-diplomi (European Baccalaureate) või välismaal väljastatud keskhariduse lõpetamise tunnistuse, mis annab selle omanikule õiguse teha ülikooliõpinguid väljastajariigis ja õpingute juhendamise võõrkeele oskust tõendava originaaldokumendi skaneerimine:... [-]

Poola Bialystok
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles