WSB University in Gdansk

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

WSB University in Gdansk hoolib oma õpilastest. Õige infrastruktuur mõjutab positiivselt õppimise mugavust. Oleme valmistanud teile kaasaegsed õppekeskused, mis pakuvad kõrgetasemelisi seadmeid ja tarkvara ning ruumi õppimiseks ja lõõgastumiseks. Lisaks sellele on ehitised puuetega inimesed. Selles kohas on puhas rõõm õppida.

Sõbralikud kohad

Hoonetes on teie teenistuses järgmised rajatised:

  • Kohtuaed: õigusteaduskondadele kohandatud kohtuprotsesside jaoks valmis kohtumahu kohtumenetlus, kus asjasse puutuvad simulatsiooniklassid.
  • Fotogalerii - ülikooli oma laborit kasutavad graafilise disaini ja multimeedia üliõpilased oma praktiliste oskuste väljaõppeks. Labor on varustatud professionaalse valgustusega, kaameratega, fotograafia ja videokaameraga vahetatavate taustadega.
  • Vaikne ja vokaaltuumatoorium: raamatukogus on kaks tuba, mida õpilased saavad broneerida, näiteks anda neile ruumi tööle rühmades projekti raames, samal ajal kasutada samal ajal raamatukogu ressursse.
  • Tudengipiirkonnad - neljas toas on mugavad diivanid, lauad, kohvimasinad ja teler. Tubades on ruumi puhkepaikadele või klasside vahel vaheaegade õppimiseks.
  • Rohelised alad koos pingid, võrkkiiged, puumajad, õppimispaikad, lõõgastuda, süüa, rääkida ja suhelda.

Praktilisus on meie prioriteet

WSB University in Gdansk on kool, mis pakub praktilist klassi. See on üks meie eripära. Ainuüksi selles piirkonnas pakume klasside kahesüsteemses süsteemis, mis tähendab, et osalise tööajaga õpingute erialal umbes 50% osaleb meie äripartneri ruumides läbiviidud klassides. Selle tulemusena omandavad meie õpilased praktilisi teadmisi ja oskusi, mida nad saavad tulevikus oma karjääri jooksul kasutada. Klassid juhivad õpetajad-praktikud, kus teooria seisab silmitsi tõeliste juhtumitega. Õpilased võivad saada ka vastuseid küsimuste vastuvõtmisele, mis puudutavad nende õpitud kutseala praktilisi aspekte.

WSB aitab kaasa ka karjääri algatamisele. Karjääride büroo pakub igal aastal üle 1000 kutsealase praktika, internatuuri ja tööpakkumise erinevates tegevusprofiilides ettevõtetes. Sellepärast võivad õpilased praktikas kasutada õppimise käigus omandatud teadmisi ja teenida lisatulu.

Rahvusvaheliste suhete osakond

WSB University in Gdansk rahvusvaheliste suhete osakond on väga aktiivne mitte ainult välisüliõpilaste igapäevasel omandamisel, vaid ka nende abistamisel kooli kohanemisprotsessis. Osakond korraldab välismaalaste keelekursusi, kohanemispäevad, kultuuritöökodasid ja aitab leida majutust.

Kuna osakonnas töötavad mitmed kodanikud, sealhulgas nepali, ukrainlased ja poolakad, suudame mõista meie välisõpilasi ja pakkuda neile vajalikke teenuseid.

UURINGU VÄHEMALT JA KOHALDATAKSE ME MEETMETE KOOSTATUD UURINGU KOHTA!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

Asukohad

Gdańsk

Address
aleja Grunwaldzka 238a,
80-266 Gdańsk, Pommeri vojevoodkond, Poola

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega