Warsaw School of Photography & Graphic Design

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida meie juures?

  • TEADUSKOND professorid Varssavi Kaunite Kunstide Akadeemia, Riiklik Łódźi filmikooli ja Poznan University of Arts. Rahvusvaheliselt tuntud kunstnikud. Väga pädevad spetsialistid.
  • Bakalaureusekraad: Kehtib 47 riigis, sealhulgas Euroopa Liidu - KAVA: suur professionaalne ja kunstihariduse. Hea kursuste arv ja juhendaja süsteemi. Teooria, praktika ja õppekäiku.
  • KESKKOND: Väga sõbralik ja soe õhkkond. Väikesed klassid. Individuaalne hooldus meie õpilastele.

MAJUTUS

Korterid

Korterid: era- või jagatud. Seal on palju kortereid saadaval Varssavis. Hind rent sõltub sellest, kui kaugele korter asub kesklinnast Varssavis tubade arv, pindala, standardite ja sellest, kas sa tahad elada ise või jagada korteri ühe või mitu isikut. Palun andke meile teada oma valik ja oma eelarve rent.

Saadame teile vajalikud kontaktid omanikud ja kontrollige korter.

Teie orientatsioon siin on mõned tüüpilised igakuise üüri korterid: - 400 Euro stuudio korter.

  • 500 Euro eest kahetoaline korter.
  • 650 eurot kolmeks ruumi korter.
  • Täiendavad kulud: kommunaalkulud.

Elamiskulud Varssavis

Asukoht Warsaw on odavam kui Lääne-Euroopa linnades.

Elukalliduse sõltub individuaalsetest vajadustest ja elustiilist.

Umbes 600 kuni 800 eurot kuus on vaja katta majutus-, transpordi ja toidu. Kui elate väga tagasihoidlikult, siis hakkama saaks 500 eurot kuus.

ELAMISLUBA

Kõik välisüliõpilased viibib Poolas kauem kui kolm kuud on vaja saada ajutine elamisluba. Luba väljastatakse jooksul õpilase Poolas viibimise kuni kolm aastat. Tõendid luba on ajutine elamisluba (Karta pobytu czasowego), mis on isikutunnistuse välismaalaste Poola. Koos pass, võimaldab see kulgeb piire nii tihti kui soovite ilma viisata. Aitame teil oma elamisluba.

TERVISEKINDLUSTUS

Ravikindlustus on kohustuslik kõigile õpilastele kogu nende hotellis peatumise ajal Poolas. Rahvusvahelised õpilased on soovitatav osta kolmanda osapoole kindlustus ja õnnetusjuhtumikindlustus oma kodumaal. EL / EFTA kodanikud peaksid saama Euroopa ravikindlustuskaart kehtib viibimise ajal Poolas.

Non-EU / EFTA kodanikud võivad allkirjastada ravikindlustuse leping Poola riiklik haigekassa (Narodowy Fundusz Zdrowia) või ühe erakliinikute Varssavis.

LIFE Varssavis

Varssavi on põnev ja õitseb Euroopa pealinnas üle 1,7 miljoni elaniku. See asub Visla jõe vahel Läänemere ja Tatra mäed. Seal on umbes 300.000 üliõpilastele Varssavis ja nende seas mitu tuhat välismaalased. Paljud noored poolakad räägivad inglise ja on väga kasulik välismaalastele. Nad luua atmosfäär avatust, soojust ja sõbralikkust.

Varssavi on dünaamiline linn Kesk-Euroopas, pakkudes Kultuurikeskus kunstielu. Oluline kultuuripealinnade Berliini, Viini, Praha, Budapest ja Vilnius asuvad 550 km. Varssavi on hõlpsasti kättesaadav.

Asukohad

Varssavi

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej

Address
Warsaw School of Photography and Graphic Design
ul. Lazienkowska 14

00-449 Varssavi, Masoovia vojevoodkond, Poola
Telefon
+48 22 621 21 98