Loe ametlikku kirjeldust

WSPA - vanim Lublinis!

Lublini ülikooli ettevõtlus- ja halduskolledž (WSPA) asutati 1998. aastal erakõrgkoolina, kes käivitas oma esimese õppeprogrammi "Ettevõtte juhtimine", kus õppis esimesel aastal 415 üliõpilast. 1999./2000. Õppeaastal oli ülikoolil juba üle 1400 üliõpilase.

Ettevõtlus- ja halduskeskuse ülikool töötab riikliku haridusministri antud loa alusel ja vastavalt 27. juuli 2005. aasta kõrghariduse seadusele (seadus nr 164, punkt 1365 koos muudatustega) ja välja antud õigusnorme vastavalt seadusele, samuti põhikirja alusel. Kooli juhendab kõrgema hariduse asutaja ja minister vastavalt kõrgharidusseadusele.

Ülikooli kolledži missioon on õpetada õpilastele loovust, arendada oma karjääri ja aidata neil leida oma koht globaliseeruvas maailmas. WSPA arendab üliõpilaste rahvusvahelisi ja kultuuridevahelisi pädevusi, luues ülikoolis rahvusvahelise keskkonna ja üliõpilaste ja õppejõudude rahvusvahelise liikuvuse. Ülikooli kolledž teeb tihedat koostööd suure hulga Euroopa ja väljaspool Euroopat asuvate ülikoolide ja kolledžite, ühingute, ettevõtete ja tööturuasutuste vahel.

WSPA-l on kogemusi ELi struktuurifondide ja elukestva õppe programmide kaudu rahastatavatest projektidest - Erasmus, Leonardo da Vinci, Grundtvig, õppeläitus, STF. Alates 2007. aastast on WSPA võitnud 20 stipendiumi, mida toetavad ELi struktuurifondid, ligikaudu 8 miljonit eurot, 200 000 eurot stipendiumi ja koolitusfondi, LLP-Erasmuse ja Erasmuse rahastamisest 1 miljoni euro ulatuses. WSPA-le anti välja juhtide ülikooli auhind ja liikuvuse juhi pealkiri Norra fondide rahastatavates projektides. WSPA võitis esimese koha EMP toetuste - Norra stipendiumide töötajate suurimas koolituses Poolas.

Praktiline haridus on WSPA prioriteet (praktika, praktika, äri- ja avaliku halduse partnerid, praktikud teaduskonna liikmetena). Õpetamismeetodid hõlmavad õppimist väikestes rühmades, õpetusi, praktilist lähenemist, individuaalseid ja grupiprojekte, kogukonna projekte. WSPA pakub üliõpilastele mitmeid võimalusi: rahvusvaheline lühi- ja pikaajaline liikuvus, karjääriamet, praktikakohad, tööprojektid ja paigutused kohalikesse ja piirkondlikesse äripartneritesse, üliõpilasvalitsus, kaks korda aastas töötavad messid, õpilaste äriinkubaator. Koolil on ka tihedad sidemed kohalike ja piirkondlike äriringkondadega.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

WSPA University College of Enterprise and Administration

Kaheaastased uuringud magistri kraadiga sotsioloogias viimased 4 semestrit. Need on bakalaureuse kraadi omanikud sotsioloogias ja teistes valdkondades, eriti humanitaar- ... [+]

Teave programmi kohta

Kaheaastased uuringud magistri kraadiga sotsioloogias viimased 4 semestrit. Need on bakalaureuse kraadi omanikud sotsioloogias ja teistes valdkondades, eriti humanitaar- ja sotsiaalteadustes.

Õpilased saavad valida mitmest loengust ja seminarist, mille eesmärk on arendada teadmisi erinevates sotsioloogia valdkondades.

Lõpetajad saavad magistrikraadi.

Sotsioloogia lõpetajatena saate analüüsida huvitavaid sotsiaalseid ja kultuurilisi nähtusi, kasutades erinevaid uurimismeetodeid: küsimustikud, uuringud, fotod, filmid. Te omandate turu-uuringute ja muude reklaamikohustuste kavandamise ja läbiviimise oskusi. Sul on kvalifitseeritud ettevõtte ja selle toodete tõhusaks juhtimiseks ja reklaamimiseks. Pakume täistööajaga ja osalise tööajaga õpinguid.... [-]

Poola Lublin
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
Ülikool
Loe edasi eesti keeles