Loe ametlikku kirjeldust

Academic Excellence, Professional asjakohasus ja innovatsioon

Tere tulemast Interdistsiplinaarne Keskus Business Studies at Department of International Studies of Mieszko I School of Education ja administratsioon. Täname Teid huvi meie programme.

Meie keskus on sätestatud, et olla premier rahvusvahelise kraadiõppe Business School, mis kasu energiat ja innovatsiooni juhtiv erakõrgkoolide õppe institutsioon. See pakub tipptasemel õpetamise ja teadustöö suutlikkust laias teemaderingis, mis on seotud juhtimise Science. Rohkem kui 4500 õpilased osaleda Mieszko I School of Education ja halduse programme. Pakume kaks inglise keele programmid: Magistrikraad õigusteaduses ja International Management (Kahe aasta segaõppeprogramm) ja MBA in Marketing and Supply Chain Management (Üks aasta segaõppeprogramm).

Keskus kasutab integreeritud, interdistsiplinaarse lähenemisviisi, mis ühendab teadusuuringute, praktika ja õpetamise õppekava. Otsime tasakaal kõrge akadeemilise kvaliteedi ja professionaalse tekst, mida tihedalt suhtlema ärimaailmas. Keskendume luua õpikeskkond, mis soodustab õpilaste juhtimis- ja ettevõtlusoskuste ning mõttes globaalse ja sotsiaalse vastutuse. Lähenemine annab õpilastele tööriistad, oskused ja praktiline kogemus, et edukalt juhtida, suhelda tänapäeva üha kasvava konkurentsiga ja omavahel seotud maailmas.

Õppimine meie keskus, oled keskmes kaks Euroopa linnades: Poznan ja Varssavi kus muidugi on tarnitud. Nad on rikastatud ajaloo ja kultuuri, on rikas kohvikud, restoranid, kauplused, ja pakkuda kaasaegseid transporditeenuseid lennufirma ühendused. Sa armastad õpib ja kes seal elavad.

Meie töötajad on teie käsutuses, et ära hoida Teie küsimustele ja teha oma uuringus meie viljakas ja nauditav kogemus, mis rikastab meie kõigi professionaalselt ja isiklikult.

Janusz Musial kantsler

segaõpet

Interdistsiplinaarne Keskus Business Studies "programmid on mõeldud, et rahuldada oma ametialaste vajadustega ja isikliku kohustusi. Sa kasu näost-näkku õppe käigus kavandatud elamu töökojad. Neid täiendavad interaktiivne online perioodid maksimaalne koostoime ja üliõpilasi ja võimaldab teil õppida, kui see sobib teile kõige paremini. Sest hõivatud spetsialistid, see plaanipärasust vähendab karjääri katkemise ja kergendab alternatiivkulu kraadiõppe.

Meie segaõpet soodustab tasakaalustatud kombinatsioon iseõppimise ja praktiline õpe rahvusvaheliste spetsialistid. Tüüpiline semester sisaldab kahte viiepäevane elamu töökojad. Paralleelselt teile kasu online juhendaja istungid ja osaleda foorumitest professorid ja kolleegid. Sul on ka oodata, et valmistada ja pakkuda grupi ja individuaalse ülesandeid.

Ettevalmistav ja taust Research

Põhjalik lugemine (teooria ja juhtumiuuringud), märkmeid ja konsultatsioonid kaasõpilastega ettevalmistamisel online istungid ja töötoa.

Elamu seminarid

Dünaamiline klassi õpetamine umbes 40 tundi mooduli Töö meeskonnad testida teooria vastu live juhtudel ja simulatsioonid Arutelu konkreetse ettevõtte ilmnevatele probleemidele teised õpilased.

Online Learning

Töötoad toetab e-õppe ja foorumitest. Meeskonnatöö Töötada meeskonnas osaleda reaalses elus simulatsiooni projekti põhineb ettevõtete probleem, millega seisavad silmitsi tänapäeva organisatsioonid.

Professionaalne areng

Osale võrgustike õhtuti, karjääri sündmuste ja webinars Hakka liikmeks meie vilistlaskogu hetkest hakkate programmi.

vilistlasvõrgustiku

Jää aktiivne liige meie kasvav globaalne vilistlaste võrgustiku ja viibimise ühendatud kodulehel ja sotsiaalse meedia.

Poznan / Varssavi meetod

Toetudes aastakümnete pikkune kogemus teiste juhtivate ärikoolides ja äritava, interdistsiplinaarne Business Studies võimaldab aktiivset kui ka passiivset õppimist. Keskendume tuues välja iga üksiku õpilase kogemusi jagada meeskond ja rakendada reaalses elus professionaalne olukordades.

Poznan / Varssavi meetod hõlmab:

Reaalse elu juhtumiuuringuid tõstatanud õppejõud ja üliõpilased Õppija osalust ja online arutelud Ülesanded määratud õpilaste endi ametialased huvid Rühmatöö ja ühiseid esitlusi kolleegidega jooksul töötoad Ühistööd soodustades kogemuste ja peegeldus.

Akrediteerimine

Mieszko I School of Education ja Administration (WSPiA) on ametlikult tunnustatud, ministeeriumi teaduse ja kõrghariduse, kõrgkooli Poolas. Kool on akrediteeritud Akadeemiline Infokeskus (AIC) ja on antud "Consumer Quality Certificate" by Research Centre ja kvaliteediseire Foundation. AIC akrediteerimine ("Wiarygodna Szkoła") AIC akrediteerimise antakse ainult siis, kui kõik programmid vastavad AIC kriteeriumitele. Akrediteerimise protsess hõlmab oma vastavust kriteeriumidele, mis sisaldab:

täielik vastavus õigusnormide ja standardite pakkuda programmidele; vastavuse reklaammaterjalid ja info põhjal sisseastujatele olemasolevate õigusaktide nõuetest; tõttu protsesside olemasolu, et tagada kõrged õppe-ja teadustöö ja tugiteenuste, sealhulgas programmi haldamist, karjääri ja vilistlased teenused; Üliõpilaste vastuvõtu; ja õppekava sisu, programmi režiim ja kestus; ja õpitulemused.

1WSPiA saanud seda igal aastal uuendatud akrediteeringu 7. aastat järjest.

Eraldi tunnustati oma jõupingutusi programme, mis on eriti oluline tööturu vajadustele, School on antud ka hea kool, head tööd 2014 sertifikaadi AIC.

"Tarbija kvaliteedisertifikaat"Antakse eeskujuliku juhtimise protsesse, stabiilne poliitika ja strateegia orienteeritud töökaid üliõpilaste rahulolu ja pidev kvaliteedi parandamise programme ja tugiteenuseid. Hankelepingu Käesolev sertifikaat heakskiidu to School liider säte bakalaureuse ja kraadiõppe laitmatus. See näitab tunnustamise School naudib hulgast ärimaailmas ja üliõpilaste rahulolu ta teenib.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Poola

See ülikool pakub ka:

MA

WSPiA Interdisciplinary Centre for Business Studies

See magistrikraadi programmi pakutakse koostöös Citadel School of Business (USA). ... [+]

Võta oma magistrikraadi! Tee oma valik, ei raisata seda võimalust

Sa lugedes magistrikraadi programmi ebatavaline iseloom. XXI sajandi paljud haridusasutused on mõistnud, et toetumine XIX sajandi mustrid õpetamise ja õppimise on ummiktee. Nad on aru saanud, et maailma tehnoloogia kiire kasv, muutes geopoliitilisi realiteete (kahe suurvõimu maailma muutes arvesse ühe suurriik rahvusvaheline süsteem, mis omakorda on libisemist mitmekordse elektrisüsteem paljude piirkondlike jõudude) ja yet- to sülla demograafilised muutused peale teadmisi ja oskusi tuleks õppida, kuidas kohandada, kasutada oma kujutlusvõimet ja loovust, hindavad mitmekesisust ja valida optimaalne tegevussuunad. Tõepoolest, hariduse, eriti teise astme haridus, võtab täiesti erinev tähendus maailmas, kus tõuseb elukutse ei ole eluaegne seiklus. Ajal oma lugemist need read paljud elukutsed, mis oleks oluline oma elus ei eksisteerigi. Juhtiv haridusasutused, seetõttu on hakanud otsima uusi lahendusi probleemile kaasaegse hariduse.... [-]

Poola Varssavi
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles