Loe ametlikku kirjeldust

111955_111913_WSCS_school_building.jpg

Miks WSCS

WSCS on ainus ülikool Poolas, kus rektori nõuandekogu liikmed on samal ajal maailma suurimate IT-ettevõtete, nagu Microsoft, Hewlett-Packard, Cisco, Intel, IBM ja Oracle, üldjuhid.

Meie kool on üks dünaamiliselt arenevatest eraülikoolidest, mis on ka ainulaadne tänu asjaolule, et pakume õpinguid ainsa teadusharu - infotehnoloogia valdkonnas.

WSCSi peamine haridusalane eesmärk on õpetada oma õpilasi nii teoreetilistel teadmistel kui ka praktilistel oskustel, mis on vajalikud valitud infotehnoloogia erialal professionaaliks muutumiseks. Kool pakub oma õpilastele tasuta ja tasulisi kursusi ja õpikodasid, mis täiendavalt tõstavad nende oskusi ja rikastavad oma kogemusi IT-spetsialistidena. Kool teeb regulaarselt koostööd suurimate IT-ettevõtetega, mis omakorda pakuvad meie õpilastele ja lõpetajatele tasuta ja tasulisi praktikaid, mis on õppekava osa ning võimaldavad õpilastel kontrollida oma oskusi IT-alase töö reaalses maailmas. Kool osaleb rahvusvahelistes projektides, mida korraldavad suurimad IT-ettevõtted, nagu IBM Scholars Program, Microsoft IT Academy, Cisco Networking Academy, Oracle Academic Initiative ja SAP Academic Project.

WSCSil on 4 saali 130-le õpilasele, 12 laboratooriumit, kaasa arvatud Cisco standardite järgi ehitatud kaasaegsed võrglaborid ja arvutigraafika, 6 seminariruumi, konverentsiruum, õpilaste kohvik ja baar, jõusaal, raamatukogu ja lugemissaal ning arhiivid ja raamatukogu. muud haldusasutused.

Kui sa tõesti tahad õppida infotehnoloogiat ja töötada IT-sektoris kohas, mis on pühendatud ainult sellele teaduse valdkonnale, siis Warsaw School Of Computer Science on õige koht oma karjääri alustamiseks!

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Warsaw School Of Computer Science

Magistrikraad IT projektijuhtimise programmis pakub õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud reaalse maailma IT projektijuhtimise probleemide lahendamiseks. Projek ... [+]

Magistrikraad IT projektijuhtimise programmis pakub õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud reaalse maailma IT projektijuhtimise probleemide lahendamiseks. Projektijuhtimine on ressursside organiseerimise, kindlustamise ja haldamise distsipliin, et viia projekt määratletud ulatuse, aja, kulude ja kvaliteedipiirangute piires vastuvõetava riskitaseme piiresse. Magistrikraad projektijuhtimise programmis koos väärtusliku akadeemilise kvalifikatsiooniga annab üliõpilastele professionaalse teadmiste, mida on vaja erinevate IT-projektide kavandamiseks ja läbiviimiseks ning tüüpiliste lõputute tähtaegade ja valesti hallatavate ressursside vältimiseks.

Lisaks võimaldab programm õpilastel saada kogemusi olemasolevate projektijuhtimise metoodikate alal ning tutvustab juhtimisotsuste tugivahendite, näiteks simulatsiooni ja tehisintellekti tehnikate uusi arenguid. Kursuse areneva iseloomu tõttu õpetatakse üliõpilastele kontseptsioone ja oskusi, mis on vajalikud uute juhtimisprobleemide lahendamiseks või olemasolevate menetluste arendamiseks.... [-]

Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Warsaw School Of Computer Science

Magistrikraad pilvandmetöötlusprogrammis pakub õpilastele nii teooriat kui ka praktikat, et õpilased saaksid pilvepõhiseid rakendusi mõista ja rakendada. Kursus annab koo ... [+]

Magistrikraad pilvandmetöötlusprogrammis pakub õpilastele nii teooriat kui ka praktikat, et õpilased saaksid pilvepõhiseid rakendusi mõista ja rakendada. Kursus annab koos väärtusliku akadeemilise kvalifikatsiooniga teile uusimaid teadmisi ja oskusi, mida nõuab üks kiiremini kasvav ülemaailmne tööstus - pilvandmetöötlus. Pilvandmetöötlus pakub nõudmisel ka skaleeritavaid arvutiressursse, pakkudes teadusele ja ettevõtlusele lahendusi ja väljakutseid. Muuhulgas hõlmavad võimalused väikeste ettevõtete jaoks väikese hinnaga, arvutiressursside säästlikumat kasutamist ja väga suurte andmekogumite käitlemise võimet. Praktikute väljakutsed hõlmavad algoritmide kavandamist ja kasutamist, sobiva arhitektuuri kavandamist ja rakendamist ning riskide ja võimaluste mõistmist. Pilvandmetöötluse magistriõpe annab hea arusaama suurte andmete käitlemise süsteemide kavandamisest, analüüsimisest ja kavandamisest hajutatud keskkonnas, mis põhineb dünaamiliselt skaleeritavatel arhitektuuridel.... [-]

Poola Warsaw
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles