Loe ametlikku kirjeldust

Wrocławi Ülikool keskkonna- ja Life Sciences keskendub oma laiaulatuslikke tegevusi hariduse ja teaduse hõlmab põllumajandus ja sellega seotud teadused. Profiil WUELS ja oma missiooni on otseselt seotud ümberkujundamise programme tegelevad maaelu arendamise ja toiduainete kvaliteedi ja juhtimise, järgides pöörata sotsiaalse toetuse ja suhtlemist. Omandatud teadmisi ja teadusuuringute projektide mõistis juures WUELS ette näha edasist arengut, mis puudutab kõiki aspekte keskkonnasäästliku arengu, mis on sõbralik inimeste ja loomade heaolu.

Ülikool tagab intellektuaalse seiklus, kohaneb vajadustega tööturul, ja annab õpilastele võimaluse õppida ja intern välismaal, samuti käitumise arenenud teadus järelevalve all tippteadlasi. Nagu üks kõige prestii kolledžid Poolas, oma lõpetajatele on kõrgelt tööandjad. Tegelikult juhtidele ja spetsialistidele suured Poola on tihti lõpetajate ise.

Tartu Ülikooli kõrge turuväärtus haridus teeninud koha Newsweek top 20 ülikoolide Poolas, olles selle üle, näiteks kuulsa kolledžite Varssavi, Wrocław, Poznań ja Jagiellone Ülikool.

Mõte, et "Hea ülikool ei saa toimida ilma väärtuslikku teadlased" tõi Wprost sõlmida Ülikooli kolmanda koha taga Varssavi SGGW ja Poznań Maaülikool.

Ülikooli viskas nii hästi tänu: suur standardite hariduse saavutusi teaduskonna töötajad, kvaliteedi uuringud, raamatukogu ja arvutisüsteemidele ja kontrolli teadmisi.

Pärand Wrocławi Ülikool keskkonna- ja Life Sciences on sügavalt juurdunud traditsioonid kaks instutitions asutatud Lvovi: Matemaatika põllumajanduse ja metsanduse Lvov Polütehniline Dublany ning Veterinaar- School of Medicine, asutati 1881. aastal. Sõjajärgne peatükk ajaloos Wrocławi Ülikool keskkonna- ja Life Sciences avati sügisel 1945, kui teaduskonna põllumajanduse ja veterinaaria teaduskond asutati juures kombineeritud Ülikool ja Polytechnic, vaid kõrgkooli haridus Wrocławis sel ajal. Aastal 1951 need kaks Teaduskonnad lisati äsja avatud Kõrgema Põllumajandus ümber Maaülikool Wrocławi 1972 ja Wrocławi Ülikool keskkonna- ja Life Sciences 2006.

Praegu Wrocławi Ülikool keskkonna- ja Life Sciences (WUELS) ka tunnustatud teaduse ja hariduse keskus, on ainus Maaülikooli Edela-piirkonna Poolas. WUELS töötab umbes 1500 inimest (160 täis ja dotsentide). Täis- ja osalise tööajaga üliõpilased (11000) pakutakse laia valikut kraadiõppe põllumajanduses ja sellega seotud valdkondades.

Aastal 1990 AUW liitus TEMPUS programmi koostöös teiste Poola ja ELi ülikoolides. Aastatel 1999 kuni 2000 AUW sai partneriks institutsioon 3 võrgustike raames on CEEPUS programmi.

Uurimused on AUW rahaliselt toetab Poola komitee teadusministeeriumi (KBN), tööstus, kohaliku omavalitsuse ja rahvusvahelise sihtasutused. Saadud tulemused on need projektid on teadusajakirjades avaldatud Poolas ja välismaal. Mitmed rahvusvahelised konverentsid toimuvad WUELS igal aastal. Paljud teadlased on kohal maineka rahvusvaheliste organisatsioonidega.

WUELS possesse üle 100 teenuseid, sealhulgas kaasaegne spordikeskus. WUELS pakub majutust õpilane majade 1800 õpilased (90 protsenti mitte-Wrocław elanikud).

Igal aastal umbes 100 teadusprojektide rahastatakse toetustest ja ca. 100 tellitud projekte teostatakse. Tulemused on avaldatud koguni 2000 väljaandeid, neist viiendik rahvusvahelistes ajakirjades. WUELS on korraldaja rahvusvahelistel kongressidel ja teaduskonverentsidel.

The Wrocławi Ülikool keskkonna- ja Life Sciences on sõlminud kahepoolsed lepingud 52 ülikoolides erinevates maailma osades. WUELS osaleb Socrates / Erasmus, CEEPUS, Leonardo da Vinci, hind ja 5. ja 6. EL raamprogrammides.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Sa saada teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi mikroskoopilised tehnikad ja fülogenees rekonstrueerimine, laboratoorse analüüsi, rakkude ja kudede tehnikat, analüüti ... [+]

Kestus: 2 aastat (4 semestrit)

Kutsenimetus: meister

Uuring Profile: üldiselt akadeemilise

Alusta Kuu: Oktoober

Semester Õppemaks: 1600 EUR-internationals, 800 EUR-EL / EMP kodanikele, Viimane semester ilma õppemaksu kõigile õpilastele

Ülevaade

Laboritehnikaid bioloogia 2. klassi kursus annab õpilasele teoreetilisi ja praktilisi teadmisi valdkonnas mikroskoopilised tehnikad ja fülogenees rekonstrueerimine, laboratoorse analüüsi, rakkude ja kudede tehnikat, analüütiliste meetodite hüdrobioloogia ja ecotrophology, primaatide genoomika, analüüsi- ja hindamise loomse päritoluga tooteid. Muidugi osaleja on koolitatud hakkama professionaalne laboratooriumi aparatuuri, et arendada oma professionaalseid oskusi iseseisvalt. Omandatud teadmisi uuringute hulka kuuluvad ka bioloogia metoodika ja statistika kui ka bioinformaatika. Kursus on mõeldud kapten üldist ja konkreetset analüüsi, analüütilise keemia käsitsemise ajal optilist ja elektron mikroskoobi. Kursuse programm hõlmab valdkonnas värvimine ja säilitada isendite ja in vitro kultiveerimine tehnikaid. ... [-]

Poola Wrocław
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Toiduainete tehnoloogia ja inimeste toitumise teise tsükli õppekava (magistriõpe) eesmärk on tagada kindel haridus toote kvaliteedi hindamise, töötlemise, säilitamise ja ... [+]

Kestus: 1,5 aastat (3 semestrit)

Kutsenimetus: magister

Uuringu profiil: üldine akadeemiline

Alusta kuu: veebruar

Semester Õppemaks: 1600 EUR

Ülevaade

Toiduainete tehnoloogia ja inimeste toitumise teise tsükli õppekava (magistriõpe) eesmärk on tagada kindel haridus toote kvaliteedi hindamise, töötlemise, säilitamise ja säilitamise tooraine taimset ja loomset päritolu. Kursus hõlmab mikrobioloogia ja toiduainete biotehnoloogia põhialuseid, eri vanuse ja sotsiaalsete rühmade juhtimist ja inimeste toitumist. Õppija saab teadmisi kaasaegsetest tehnikatest ja tehnoloogiatest, mida kasutatakse toidu- ja inimeste toitumisalases tööstuses, samuti teeb ta nendes valdkondades teadustööd. Lisaks annab kursus ülevaate eksperimentaalsete töö planeerimise ja läbiviimise põhimõtetest ning uurimistulemuste arvutamisest ja esitamisest.... [-]

Poola Wrocław
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Mida õpid? Haljasalade kujundamine semester Statistika ja eksperimenteerimist, kaubaga teaduse, taimede paigutus, agrofitocenology, maastiku kujundamine ja hooldus. Milli ... [+]

Mida õpid?

Haljasalade kujundamine

semester Statistika ja eksperimenteerimist, kaubaga teaduse, taimede paigutus, agrofitocenology, maastiku kujundamine ja hooldus.

Millises vormis tunnid läbi?

Kuidas te hinnata?

Semester krediiti põhineb saadud ainepunkte moodustada klassid vahe- ja lõpp-perspektiivis testid ja eksamid toimuvad suuliselt või kirjalikult. Õpilase teadmisi, praktilisi oskusi, võimet viia lõpule eriülesandeid, meeskonnatöö ja töö juhtimine hinnatakse käigus protsessi.

[-]
Poola Wrocław
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Wrocław University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
Address
ul. C. K. Norwida 25
50-375 Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poola
Koduleht
Telefon
+48 71 320 50 20