Catolica Porto Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

KOOLITUS

Católica Porto Business School on Portugali katoliikliku ülikooli kool, mis on tuntud ettevõtluse arendajatena ja keskendunud jätkusuutlikkusele ja üksikisikute austamisele. Üle 25 aasta jooksul on kool spetsialiseerunud majanduse ja juhtimise valdkonna spetsialistidele ülemaailmse äritegevuse kontekstis, kes järgivad riiklikku või rahvusvahelist karjääri. Kool toetab tugevat tööstusharuga võlakirju, mis võimaldab vajaduste pidevat kohandamist oskuste arendamisega, mille tulemuseks on pidev programmide ja õpetamis- ja arendusmeetodite innovatsiooni tempo. Kooli rahvusvahelist mõõdet kogevad välismaal läbitud vahetus- ja kahekordsete õppekavade kaudu välismaal viibides välismaal viibides välisüliõpilased, täites ülesandeid ja töötades rahvusvaheliste üliõpilastega gruppides ning lõpetades paljude kutsutud professorite inglise keele kursused meie rahvusvahelisest partnerlusvõrgustikust.

Bakalaureuse tasemel rakendatakse tehnilist arengut koos kõigi vajalike pehmete oskustega üliõpilaste tööalase konkurentsivõime saavutamiseks pärast kolmeaastast programmi ja nende ettevalmistust jätkata õpinguid maailma parimates ärikoolides. Magistri tasemel valmistame ette rohkem spetsialiseerunud spetsialiste vastavalt funktsionaalsetele või tööstusharudele. Meie programmide portfell on lõpetatud MBA programmide ja juhtimiskoolide mitmekesine spetsialiseeritud valdkondade arendamiseks äri spetsialistid kogu oma elu. Praegu pakub kool koolitusprogramme Portugalis, Angolas, Brasiilias ja Mosambiigis ning jätkab tööd selle laiendamiseks uutele geograafilistele piirkondadele.

Kool on oma teadustegevuse struktureeritud kahes uurimiskeskuses ja kahes laboris. Alustuseks on CEGE, mis haldab kõiki fundamentaaluuringute projekte ja on Portugali teaduse ja tehnoloogiafondi (FCT) akrediteeritud uurimiskeskus. Siis oleme BeoLab ja Slab, kellel on rakenduslikud uurimisprojektid vastavalt käitumishäired ja teenuste haldamine. Lõpuks on CEGEA teadusuuringute keskus, mis tegeleb peamiselt rakendusuuringute ja nõustamisteenustega.

Tere tulemast meie kooli!

MISSIOON, VISIOON JA VÄÄRTUSED

MISSION

Valmistada globaalseid ärimehed, pöörates erilist tähelepanu ettevõtlikkusele, jätkusuutlikkusele ja üksikisikute austamisele, prognoosides organisatsioonide tulevasi vajadusi ning edendades teaduslike ja rakenduslike teadmiste arengut.

VISION

Kooli eesmärk on riiklike ja rahvusvaheliste viidete kujundamine ettevõtjate spetsialistide kaudu läbi range ja kvalifitseeritud õpetamise tugeva ärisuhte kaudu ja innovatsiooni õpetamise metoodikat. Meie eesmärgiks on olla rahvuslik ja rahvusvaheline viide teadustöös majanduse ja juhtimise alal. Me soovime, et Católica Porto Business School jääks atraktiivseks töökohaks, mida soovivad nii akadeemikud kui ka tippteadlased.

VÄÄRTUSED

  • Excellence
  • jätkusuutlikkus
  • Üksikisikute austamine

Asukohad

Porto

Address
R. de Diogo Botelho 1327, 4169-005 Porto, Portugal
4169-005 Porto, Porto rajoon, Portugal
Telefon
+351 22 619 6200

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud