Católica-Lisbon - Graduate School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Enam kui 40 aastat tagasi asutatud Católica-Lisbon on Portugali juhtiv majandus- ja juhtimiskool. Lissaboni südames asuv Católica-Lissabon on pikaajalise mainega uuendusliku õpetamise ja range akadeemilise uurimistööga. Kool on kindlalt pühendunud intellektuaalsele rangusele, kriitilisele mõtlemisele ja akadeemilisele tipptasemele.

Católica-Lissabonil on ka silmapaistvad ühendused ärimaailmaga ja kõrgel tasemel ettevõtete kaasamine kooli. Paljud Católica-Lissaboni vilistlased on tegevjuhi ametikohad või juhatuse liikmed. Meie vilistlaste saavutused näitavad, et meie missioon arendada väljapaistvaid kõrgharidusega ettevõtluse ja majanduse karjääri lõpetanud inimesi on täidetud.

Católica-Lisbon on viimastel aastatel välja töötanud rahvusvahelise profiili, värvates õppejõude parimatest Ameerika ja Euroopa koolidest. Praegu on rohkem kui kolmandik meie professoritest pärit väljastpoolt Portugali, esindatud on 17 erinevat rahvust ja 85% -l on rahvusvaheline doktorikraad. Lisaks valib suur hulk välisüliõpilasi õppima Católica-Lissabonis ja meie tudengitel on võimalus õppida välismaal tänu arvukate vahetuslepingute sõlmimisele parimate rahvusvaheliste koolidega.

128295_CATOLICALISBONschoolphoto.jpg

Católica-Lissabon oli esimene Portugali ärikool, mille akrediteerisid AACSB, EQUIS ja AMBA, ning üks vähestest koolidest maailmas, kellel on kuulus Triple Crown akrediteering. See kolme peamise juhtimishariduse akrediteerimise agentuuri tunnustus esindab meie programmide akadeemilise tipptaseme rahvusvahelist tunnustamist, tagades, et need vastavad kõige nõudlikumatele rahvusvahelistele standarditele.

Católica-Lissabon oli esimene Portugali kool, mis kuulutati Financial Timesi andmetel Euroopa parimate ärikoolide hulka. Católica-Lissabon on järjekorras järjekorras Portugali ärikool number üks. Lisaks on Católica-Lissabon nimetanud CFA® Instituut - CFA® Instituut - ülemaailmne investeerimisprofessionaalide ühing, mis annab välja maineka CFA® nimetuse, esimeseks CFA® ülikoolide liitumisprogrammiks Portugalis. Meie uuenduslikud juhtimis-, majandus- ja rahandusalased magistriprogrammid annavad teile kindla aluse põhimõtetes ja praktikas, õpetavad teile uusi oskusi ja kontseptsioone, et rikastada teie mõtlemist ja käivitada oma karjäär kaasaegses ärimaailmas.

Católica-Lissaboni magistriõppe programmid on mõeldud piiratud erialase kogemusega hiljuti lõpetanutele, kes soovivad saada põhjalikke teadmisi konkreetses valdkonnas ja alustada karjääri valitud valdkonnas. Kandidaatidel peaks olema vähem kui 2-aastane erialane kogemus, mis on saadud pärast bakalaureuseõpet.

Ootame teid ülikoolilinnakusse.

Asukohad

Lissabon

Address
Palma de Cima, 1649-023 Lisboa, Portugal
Lissabon, Lissabon, Portugal

Akrediteeringud