Loe ametlikku kirjeldust

School of Engineering tegutseb traditsioonilise inseneriteaduste, samuti uute ja ainulaadne valdkondades riiklikul tasandil. Seda iseloomustab tugev teadusuuringuid tipptaset selle õpetamise projekte, rahvusvahelistumise ja ühiskonna koostöö. See toetab õppejõud üle 300 doktorikraadi professorid, umbes 400 teadlaste ja töötajad rohkem kui 90 tehnilise ja haldusabi töötajat.

Siin on üksteist uurimiskeskuste, millest 70% on klassifitseeritud väga heaks või väga heaks. Need on rahvusvaheliselt tunnustatud keskuste tänu erinevate auhindade omistatud professorid ja teadlased School of Engineering ja oluline teadusalaste partnerlussuhete kaudu riiklike ja rahvusvaheliste ülikoolide. Koostöös MIT, Carnegie Mellon University ja University of Texas at Austin all Portugal_MIT ja Portugal_CMU / AT programme, on ka tähelepanuväärne.

Tänu International Mobility programme nagu Erasmus Mundus, õpetamise projekte on väga suur nõudlus nii riiklikul kui rahvusvahelisel tasandil. Seal on umbes 6000 õpilaste erinevate tsüklite uuringuid, mis ligikaudu 700 kuuluvate 3. tsükkel.

School of Engineering on orienteeritud ühiskonnas, kus tekst tema tegevus on ilmne paljude partnerlust riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Portuguese (Portugal)

EEUM Institutional