Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Põllumajandusteaduste School of Viseu (ESAV)Ametlikult asutatud 19. detsember 1994 (dekreet nr 304/94), see on üks organisatsiooniliste üksuste Polütehnilise Instituudi Viseu, integreerides võrgustik top Portugali avaliku hariduse tasandil polütehnikumi haridus. Seega jätkati traditsiooni, sest Viseu linnas oli au olla pioneer põllumajandusliku hariduse Portugal luues Põllumajanduse Training School of Viseu, dekreediga 16. detsember 1852.

ESAV soovite edastada ja levitada teadmisi, et koolitada õpilasi täiustatud oskusi valdkondades Põllumajandusülikool, veterinaar- ja toiduamet; edendada rakendusuuringuid ja selle levitamise, kultuuri, teaduse ja tehnoloogia vahetust samalaadsete riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide ja suhted äriringkondadega, et aidata kaasa piirkonna arengule ja riigi.

Seega, eesmärgid ESAV põhineb kolme aspekti: - kvaliteetse hariduse kaudu edastamise tehniliste ja teaduslike teadmiste pidevalt ajakohastatud ja täpset keskendus kasutamise võtmetehnoloogiate omandavate õpilaste valdkondades põllumajandusliku tootmise ja zootehnika, ökoloogia ja haljastus, metsandus, ökosüsteemide, toiduainetööstuses ja isegi veterinaar õendusabi.

  • Sildade kogukonnaga läbi tehnilist ja teaduslikku abi, projektid, teenused, konsultatsioonifirmad, institutsiooniliste organisatsioonide nii piirkondlikul, siseriiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Seega on võimalik anda informatsiooni, teadmiste edasiandmise, mobiliseerida toetus ja testamente, faktid kahtlemata fundamentaalne integreerimiseks kooli keskel. Kvaliteedi haridusministrit kannustab edu põhimõtete kohaldamise Bologna deklaratsiooni, näitab selgelt seda fakti.
  • Arengu teadus, eksperimenteerimise ja teadmiste levitamise valdkonnas Põllumajandusülikool, veterinaar- ja toiduamet, mis võimaldab tõusta oma tootmise sektorites. Need tegevused on täiustatud teaduskonna üha kvalifitseeritud ja püsivalt pühendunud aidata kaasa haridusliku edu õpilased, on tõendeid selle suure osakaalu arstid.

ESAV asub peamine ala linna Viseu, Quinta da Alagoa, umbes 23 hektarit. Omades paljude kultuuride, rõhutades viinamarjaistanduse, viljapuuaed ja oliivisalude. Arvestan isegi loomakasvatuse struktuurid lambad, kitsed, veised, kodulinnud ja küülikud, samuti Veterinaar Nursing Center ja laborite tehnoloogiaid, mis võimaldavad oskuste omandamist erinevates tehnika ja teaduse valdkondades.

Kui eesmärk on pühendatud koolituse täielikku integreerumist tööellu oma õpilasi, ESAV on ametnikest, õpetajad ja teised õppejõud, kvalifitseeritud ja motiveeritud. Nad aitavad kaasa ka edu ESAV oma õpilastele oma tahet, kättesaadavus ja töövõime on suurepärased koostöös edastamist ja oskuste omandamine.

Asukohad

Viseu

Escola Superior Agrária de Viseu - IPV

Address
Quinta da Alagoa - Estrada de Nelas, Ranhados

3500 - 606 Viseu, Viseu rajoon, Portugal
Telefon
+351 232 446 600

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega