Loe ametlikku kirjeldust

Põllumajandusteaduste School of Viseu (ESAV)Ametlikult asutatud 19. detsember 1994 (dekreet nr 304/94), see on üks organisatsiooniliste üksuste Polütehnilise Instituudi Viseu, integreerides võrgustik top Portugali avaliku hariduse tasandil polütehnikumi haridus. Seega jätkati traditsiooni, sest Viseu linnas oli au olla pioneer põllumajandusliku hariduse Portugal luues Põllumajanduse Training School of Viseu, dekreediga 16. detsember 1852.

ESAV soovite edastada ja levitada teadmisi, et koolitada õpilasi täiustatud oskusi valdkondades Põllumajandusülikool, veterinaar- ja toiduamet; edendada rakendusuuringuid ja selle levitamise, kultuuri, teaduse ja tehnoloogia vahetust samalaadsete riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide ja suhted äriringkondadega, et aidata kaasa piirkonna arengule ja riigi.

Seega, eesmärgid ESAV põhineb kolme aspekti: - kvaliteetse hariduse kaudu edastamise tehniliste ja teaduslike teadmiste pidevalt ajakohastatud ja täpset keskendus kasutamise võtmetehnoloogiate omandavate õpilaste valdkondades põllumajandusliku tootmise ja zootehnika, ökoloogia ja haljastus, metsandus, ökosüsteemide, toiduainetööstuses ja isegi veterinaar õendusabi.

  • Sildade kogukonnaga läbi tehnilist ja teaduslikku abi, projektid, teenused, konsultatsioonifirmad, institutsiooniliste organisatsioonide nii piirkondlikul, siseriiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Seega on võimalik anda informatsiooni, teadmiste edasiandmise, mobiliseerida toetus ja testamente, faktid kahtlemata fundamentaalne integreerimiseks kooli keskel. Kvaliteedi haridusministrit kannustab edu põhimõtete kohaldamise Bologna deklaratsiooni, näitab selgelt seda fakti.
  • Arengu teadus, eksperimenteerimise ja teadmiste levitamise valdkonnas Põllumajandusülikool, veterinaar- ja toiduamet, mis võimaldab tõusta oma tootmise sektorites. Need tegevused on täiustatud teaduskonna üha kvalifitseeritud ja püsivalt pühendunud aidata kaasa haridusliku edu õpilased, on tõendeid selle suure osakaalu arstid.

ESAV asub peamine ala linna Viseu, Quinta da Alagoa, umbes 23 hektarit. Omades paljude kultuuride, rõhutades viinamarjaistanduse, viljapuuaed ja oliivisalude. Arvestan isegi loomakasvatuse struktuurid lambad, kitsed, veised, kodulinnud ja küülikud, samuti Veterinaar Nursing Center ja laborite tehnoloogiaid, mis võimaldavad oskuste omandamist erinevates tehnika ja teaduse valdkondades.

Kui eesmärk on pühendatud koolituse täielikku integreerumist tööellu oma õpilasi, ESAV on ametnikest, õpetajad ja teised õppejõud, kvalifitseeritud ja motiveeritud. Nad aitavad kaasa ka edu ESAV oma õpilastele oma tahet, kättesaadavus ja töövõime on suurepärased koostöös edastamist ja oskuste omandamine.

Programmide õpetamise keel:
  • Portugali

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Üldised eesmärgid selle käigus Master toidu kvaliteedi ja tehnoloogia omandamine ja edasiarendamine teaduslikke ja tehnilisi teadmisi toidu kvaliteedi ja tehnoloogia. ... [+]

Eesmärgid ja oskused

Üldised eesmärgid selle käigus Master in toidukvaliteedi ja tehnoloogiaOmandamine ja süvendamine teaduslikke ja tehnilisi teadmisi toidu kvaliteedi ja tehnoloogia.

Konkreetsed eesmärgid õppima viib aste Master toidu kvaliteedi ja tehnoloogia:

Teadmiste suurendamine ja töötleb toiduainetööstuses, et kontrollida reaktsioonides toidus ajal töötlemise ja ladustamise kohta; Aru ja on võimeline täitma ja rakendama kaasaegseid analüüsimeetodeid seotud toidu, samuti näidata, teadmised kaasaegsete laboritehnikaid analüüsi; Võimalus valida sobiv analüütiline meetod konkreetse probleemi, mis on seotud valdkonnas ehitus ja toidukvaliteedi... [-]
Portugal Viseu
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)

Kas üldine oskusi selles MSc muidugi omandamine ja edasiarendamine teaduslikke ja tehnilisi teadmisi erinevates valdkondades loomakasvatus. ... [+]

Eesmärgid ja oskused

Kas üldine oskusi selles MSc muidugi omandamine ja edasiarendamine teaduslikke ja tehnilisi teadmisi erinevates valdkondades loomakasvatus.

Nad on spetsiifilisi oskusi tsükli uuringud juhtiv astmele Master of Animal Production Technologies:

Omandada eksperimendi harjumusi rakendatavust tööstussektoris; Arendada teadus valdkonna suutlikkuse loomakasvatuse; Arendada kriitilist suhtumist praeguse loomakasvatuse probleeme; Määrake teed, mis viivad parimaid lahendusi konkreetsetes valdkondades loomakasvatus, suunates oma muresid mõned praegused probleemid, et sektor seisab nagu epidemioloogilise loomakasvatuses ja jälgitavuse loomsete saadus... [-]
Portugal Viseu
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Polytechnic Institute of Viseu

Instituto Politécnico de Viseu