Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

School of Viseu Education (ESEV) See oli esimene orgaaniline ühtsus on Polütehnilises Instituudis tööle hakanud Portugal. Aastal 1983 alustas ta esimest Õpetajakoolituse endise School of Primary Õppetöö. Ikka tegutsevad selles sümboolikaga hoone linna Viseu on ESEV integreerib kõik viis struktuuriüksustega, on Polütehniline Instituut Viseu (IPV), eeldades nende kutsumus teadus-, kultuuri-, kunsti- ja tehnilise kvalifikatsiooniga spetsialiste, ühine osutamisega Üldkasulike, teadusuuringute ja tugevdada võrgustike koostöös piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste arendusprojektide ja ühist huvi pakkuva tegevuse.

ESEV on arendada ja kohandada vastavalt väljakutsetele uues kontekstis ja koolitus paradigmad kõrghariduse. Kohandatud Bologna protsessi ja mitmekesistanud oma tegevust vastavalt ühenduse vajadustele. Selle koolituse pakkumine sisaldab 8 kraadi kursused (1. aste) ja 11 magistriõppes (2. aste), valdkonnas õpetajakoolitus, maatriks asutaja ESEV, vaid ka sellistes valdkondades ühiskonnaõpetuse, keskkonnahariduse, kunstilise meelelahutuse ja kultuurilise sport ja füüsiline aktiivsus, kunsti ja multimeedia, meedia ja reklaami ja avalike suhete.

ESEV on aktiivselt osalenud ka õpetajakoolituse valdkonnas professionaalsust teenust koordineerimist regionaalsel tasandil, mitu õpetajakoolituse projekti käivitas Haridus- ja korraldada erinevaid koolitusi ei kvaliteediklassi kabe. ESEV kehtestatud protokollid mitmete institutsioonide oma mõjusfäärideks, kooli klastrid, kojad ja vallavalitsused, kultuuriasutused, ajalehtede ja kohalikud raadiojaamad, et tagada õppekohti oma õpilasi ja edendada partnerlus- ja projekte, mis aitavad kaasa säästvale arengule piirkonnas, kus ESEV langeb. Rahvusvaheline koostöö ja üliõpilaste, töötajate ja õpetajate võta liiga määravad ära kvaliteedi õpetamise ja õppimise.

ESEV väärtustab edendamine teadus- ja koolitustegevuse tema õppejõud. Paljud õpetajad kuuluvad doktoriõppe uurimiskeskus hariduse, tervishoiu tehnoloogiate ja Polytechnic Institute of Viseu, määravaks kooskõlastatud uurimise nõude tekkega domeenid pakutud ESEV.

Asukohad

Viseu

Escola Superior de Educação de Viseu - IPV

Address
R. Dr. Maximiano Aragão
3504-501 Viseu, Viseu rajoon, Portugal
Telefon
+351 232 419 000