Loe ametlikku kirjeldust

School of Viseu Education (ESEV) See oli esimene orgaaniline ühtsus on Polütehnilises Instituudis tööle hakanud Portugal. Aastal 1983 alustas ta esimest Õpetajakoolituse endise School of Primary Õppetöö. Ikka tegutsevad selles sümboolikaga hoone linna Viseu on ESEV integreerib kõik viis struktuuriüksustega, on Polütehniline Instituut Viseu (IPV), eeldades nende kutsumus teadus-, kultuuri-, kunsti- ja tehnilise kvalifikatsiooniga spetsialiste, ühine osutamisega Üldkasulike, teadusuuringute ja tugevdada võrgustike koostöös piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste arendusprojektide ja ühist huvi pakkuva tegevuse.

ESEV on arendada ja kohandada vastavalt väljakutsetele uues kontekstis ja koolitus paradigmad kõrghariduse. Kohandatud Bologna protsessi ja mitmekesistanud oma tegevust vastavalt ühenduse vajadustele. Selle koolituse pakkumine sisaldab 8 kraadi kursused (1. aste) ja 11 magistriõppes (2. aste), valdkonnas õpetajakoolitus, maatriks asutaja ESEV, vaid ka sellistes valdkondades ühiskonnaõpetuse, keskkonnahariduse, kunstilise meelelahutuse ja kultuurilise sport ja füüsiline aktiivsus, kunsti ja multimeedia, meedia ja reklaami ja avalike suhete.

ESEV on aktiivselt osalenud ka õpetajakoolituse valdkonnas professionaalsust teenust koordineerimist regionaalsel tasandil, mitu õpetajakoolituse projekti käivitas Haridus- ja korraldada erinevaid koolitusi ei kvaliteediklassi kabe. ESEV kehtestatud protokollid mitmete institutsioonide oma mõjusfäärideks, kooli klastrid, kojad ja vallavalitsused, kultuuriasutused, ajalehtede ja kohalikud raadiojaamad, et tagada õppekohti oma õpilasi ja edendada partnerlus- ja projekte, mis aitavad kaasa säästvale arengule piirkonnas, kus ESEV langeb. Rahvusvaheline koostöö ja üliõpilaste, töötajate ja õpetajate võta liiga määravad ära kvaliteedi õpetamise ja õppimise.

ESEV väärtustab edendamine teadus- ja koolitustegevuse tema õppejõud. Paljud õpetajad kuuluvad doktoriõppe uurimiskeskus hariduse, tervishoiu tehnoloogiate ja Polytechnic Institute of Viseu, määravaks kooskõlastatud uurimise nõude tekkega domeenid pakutud ESEV.

Programmide õpetamise keel:
Portugali

See ülikool pakub ka:

Magister

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Õpingud viivad aste Master of Education ja multimeedia eesmärk on koolitada spetsialiste valdkonnas info-ja kommunikatsioonitehnoloogia ja multimeedia kohaldada Haridus j ... [+]

Esitlus

Õpingud viivad aste Master of Education ja multimeedia eesmärk on koolitada spetsialiste valdkonnas info-ja kommunikatsioonitehnoloogia ja multimeedia kohaldada Haridus ja koolitus.

Süvendada teoreetiline raamistik ja oskusi probleemide ja väljakutsetega integreerides IKT Educational Design; Arendada teadmisi ja oskusi, et kavandada, rakendada ja hinnata õppe keskkonnad IKT õppekava kontekstis; Omandada projekteerimise oskused ja rakendamise vahendatud õppematerjale; Arendada edendamine IKT oskusi ja projektijuhtimise School kontekstis; Edendada õppe oskusi kogu elu ja teadustöö valdkonnas Educational Technology.

Tsükkel magistriõppes Haridus ja multimeedia võimaldab kapten õpilased arendada järgmisi oskusi:... [-]

Portugal Viseu
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Meistrid Keskkonnahariduse ja säästva arengu kursus kestab neli semestrit (alates septembrist iga aasta). Selle eesmärk on omanikele samaväärne või kraad; omanike välisri ... [+]

Esitlus

Meistrid Keskkonnahariduse ja säästva arengu kursus kestab neli semestrit (alates septembrist iga aasta). Selle eesmärk on omanikele samaväärne või kraad; omanike välisriigi akadeemiline kraad pärast 1. tsükli uuringud korraldatakse vastavalt Bologna protsessi riigi poolt kinni selles protsessis; omanike välisriigi akadeemiline kraad, mis on tunnistatud vastavaks eesmärke licenciado määral Teaduslik Nõukogu ESEV; Isikutel, kellel on akadeemilise, teadusliku või erialase õppekava, mis on tunnistatud tõendab võime täita selle tsükli uuringud, mida teadusnõukogu ESEV. Põhieesmärgid käigus:

Arendamine teadus- ja haridusasutuste teadmisi Keskkonnahariduse ja... [-]
Portugal Viseu
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Teine koolitus tsükli Art, Design ja multimeedia siis eeldatakse praeguste väljaõpet ettepaneku põhineb realiseerimise tähtsust visuaalkultuuri ning info- ja kommunikatsi ... [+]

Esitlus

Teine koolitus tsükli Art, Design ja multimeedia siis eeldatakse praeguste väljaõpet ettepaneku põhineb realiseerimise tähtsust visuaalkultuuri ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia tänapäeva reaalsus. Teisalt tuleb tõdeda, et tehnoloogiline progress on aidanud märkimisväärselt suurendada kasutamist pilti kõigis valdkondades. Foto ja digitaalse video, spetsialiseeritud tarkvara pilti tööd, on nüüd võrdselt tavalise meedia ja uue meedia vastu, mida tänapäeva loojad kaalukaid tööriistad realiseerumisele ideid kontekstis kunsti loomise, disaini, reklaami. Lõpus teise tsükli uuringud Master Art, Design ja multimeedia peaks olema võimeline:

Arusaamine loovust ja innovatsiooni üheks otsustavaks ettevõtluskeskkond / institutsioonide praeguse olukorraga; Ühendamine teoreetilisi ja tehnilisi teadmisi kunsti ja meedia, et arendada oskusi, nagu tal oleks võimalik kahelda kunsti- rakendada visuaalse kommunikatsiooni; Arendada oskusi ühendamise sisu kahe põhivaldkonna see teine ​​tsükkel, pidades silmas meediatööstuse, kunstilise eneseväljenduse ja disain; Arendada teadusprojektide / testimise ja / või kasutada kontekstis selgeks spetsiifilisi oskusi kunsti ja interaktiivne keskkond; Väljatöötamisel ja rakendamisel eksperimentaalprojektid / teadus - tegevus. Karjäär ... [-]
Portugal Viseu
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

tsükkel Sport Studies eesmärgiks on spetsialiseerunud spordi- tehnikud valdkonnas planeerimise ja juhtimise teostamine ja koolitus sekkuda tehnilist tuge regulaarselt sp ... [+]

Esitlus tsükkel Sport Studies eesmärgiks on spetsialiseerunud spordi- tehnikud valdkonnas planeerimise ja juhtimise teostamine ja koolitus sekkuda tehnilist tuge regulaarselt spordiga praktikud.

Üldiselt me ​​kavatseme arendada perspektiivi multidistsiplinaarse koolituse, mis rajaneb teadusliku, tehnilise ja metoodilise teadmisi, raamitud tugeva hariduse eetilisi ja moraalseid tingimusi.

Tahan ka arendada peegeldav hoiak ja kriitiline, oluline paranemine ise kujunemist, innovatsiooni ja optimeerimine oma sekkumise põhiline kasv ametialase pädevuse. Lisaks peetakse oluliseks arendada teadmisi, mis aitavad osalemise rakendamise strateegiliste plaanide ja kindlaksmääratud süsteeme rohkem kvalifitseeritud treenerid, samuti nende kaasamine ülesannete koordineerimisel ja järelevalve vähem kogenud treenerid.... [-]

Portugal Viseu
Oktoober 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Polytechnic Institute of Viseu

Instituto Politécnico de Viseu