Loe ametlikku kirjeldust

IPAM on kool, mis on üle 30 aastane kogemus õpetamise turundus, võttes alati pakkunud hariduse tipptaseme lähedal ettevõtted ja turud.

Meie õpetamise mudel ühendab teooria ja praktika, õpetatakse teaduskonna äri kogemusi ja reaalse maailma probleeme, mis on tingitud õpilaste ettevõtted.

Õpilased on tõsi Müügijuhid käivitamisel või arendada oma karjääri.

Asutatud aastal 1984, see on vanim ja suurim kooli turustamist Portugalis ja on koolitatud üle 9000 õpilast oma 31 tegutsemisaasta jooksul.

See oli üks esimesi Portugali kõrgkoolide tuleb hinnata Euroopa Ülikoolide Assotsiatsiooni, kõige olulisem ühing sektoris.

1990ndatel IPAM näeb märkimisväärne kasv. See arendab väga tihedad suhted äri turul, kursused tunnustama Portugali valitsus, see hoiab oma 1. kongressil Marketing Professionals ja käivitab ainult teadusajakirja spetsialiseerunud Marketing tänaseni. Pärast 2000. aasta IPAM omab suurimat juhtimise simulaator riiklikul tasandil, see on täielikult integreeritud kogu oma akadeemilisi programme raames Bologna protsessi ja tervitab hiilgav Philip Kotler ja Tom Peters on avaistung õppetunde õppeaastal.

Asutatud aastal 1988, laureaat on üle 70 institutsioonide 25 riigis ja on saadaval ka Internetis, kus üle miljoni üliõpilast ja enam kui 70000 kolleege.

Laureaat rahvusvaheliste ülikoolide on suurim ülemaailmne grupp kõrghariduse, pakkudes juurdepääsu kvaliteetsele haridusele keskendunud õpilaste tulemusi.

  • 25 riigis ja online
  • Üle 1 000 000 õpilast
  • Rohkem kui 70 institutsioonide

Ülikooliseaduse, mis sisaldavad laureaat võrgu bakalaureuse-, magistri-, doktori- ja Post-Graduate kursused valdkondades nagu äri, ehitus, Hotel Management, seadus, Arhitektuur, Kunst ja meditsiin, teiste hulgas.

Laureaat eesmärk on aidata oma õpilasi oma potentsiaali ja saavutada oma isiklikke ja professionaalseid eesmärke. See toob oma ülikoolide ja oma õpilastele globaalse ülevaate kohaliku perspektiivi, luues tõeliselt multikultuurne karjäärile orienteeritud õppimise kogemus.

Õpilasekeskne -õpetamismudel, mille eesmärk on valmistada üliõpilasi ette globaalse maailma läbi teadmiste omandamist ja oskuste arendamine, mis aitab suurendada oma tööalast kõikjal maailmas.

At IPAM kogu aasta pedagoogilise mudeli, mis ühendab klassiruumis tegevust, tehnoloogia ja link turul on välja töötatud.

Nende klassis, juhis on toodud enam levinud mudel, kuid uuenduslikke pedagoogilisi metoodikaid (juhtumiuuringud, teater, rollimäng, rühmatöö, juhendaja istungid või simulatsioone). Õpetus segatud-õppe keskkond on kaasa aidanud uute tehnoloogiate (moodle, võrgustike, foorumid, jututoad, videokonverentsid).

Lõpuks juhendamine turu keskkonnas toimub õues (äri- ja avamise päeva klasside ettevõtted, töölähetuste, praktika, seminarid või konverentsid).

IPAM uuenduslik ja eristamiseks akadeemilise mudeli põhineb seega 2 tugisambaid:

  • Link äri
  • Rahvusvaheline kogemus
IPAM Lissaboni
  • Uuring valdkondades ja ühiskondlik ruumid, mis kavatsevad stimuleerida meeskonnatöö ja edendada ülikooli integratsioon: Klass Toad | Labs | Auditorium | raamatukogu | Õpperuumide | välipuhkeala
  • Teenused, mille eesmärk on hõlbustada õpilaste igapäevaelus: Food Court | Copy Center | Õpilased Services | Virtual Campus | Tasuta Wi-Fi
IPAM
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Portugali

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

IPAM

Master Design Management hõlmab kõiki strateegiline ja operatiivne protsess äriorganisatsiooni et kohandada pakkumised vajadustele tarbijatele. ... [+]

Master töötatud koostöös IADE - Creative Ülikool.

Design Management on tegevus, mille peamine eesmärk lisamine hea disaini ettevõtted, lisades valdkondades teadmised disaini ja juhtimist. Võime kujundada ja planeerida loov protsesside etappidel teadusuuringute, analüüsi, mõtestamine ja täitmise on võti oskusi disaini juht, kes tõlkida konkreetseid tulemusi saavutada ettevõtete turul.

Master Design Management hõlmab kõiki strateegiline ja operatiivne protsess äriorganisatsiooni et kohandada pakkumised vajadustele tarbijatele.

ettevõtted

Kogu Master üliõpilane on pidevas kontaktis kutse maailma, kas läbi seminare juhid ja viide spetsialistid, töökojad, projektid ettevõtted ja läbiviimise võimalust etappidel.... [-]

Portugal Lisbon Porto
Võta kooliga ühendust
Portugali
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
IPAM

Master turunduse juhtimine valmistab õpilasi arendada strateegilist turundustegevust rahvusvahelises kontekstis. ... [+]

Master turunduse juhtimine valmistab õpilasi arendada strateegilist turundustegevust rahvusvahelises kontekstis. Läbi kogemusõppe täielikult kaetud äri üliõpilane arendab tehnilist ja relatsiooniline pädevust teostada kesk- ja kõrgtaseme funktsioone organisatsioonid.

See meistrikursustel põhineb üldise ülevaate turul ja tihedad kontaktid ettevõtted, edendada meeskonnatöö ettevõtlust ja innovatsiooni.

ettevõtted

Kogu Master üliõpilane on pidevas kontaktis kutse maailma, kas läbi seminare juhid ja viide spetsialistid, töökojad, projektid ettevõtted ja läbiviimise võimalust etappidel.

Rahvusvaheline kogemus

Global laureaat rahvusvaheliste ülikoolide võrgustik pakub 80 ülikooli 29 riigis, kus õpilane saab teostada rahvusvahelist liikuvust.... [-]

Portugal Lisbon Porto
Võta kooliga ühendust
Inglise,Portugali
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles

IPAM - The Marketing School

Location address
Quinta do Bom Nome,
Estr. da Correia 53
1500-210 Lisboa

Lisbon, Lisbon, PT
Location address
Rua Manuel Pinto de Azevedo, 748
4100-320 Porto

Porto, Porto District, PT