Polytechnic of Leiria

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Sukeldumine Leiriasse

Kas teadsite, et üle 70 erineva riigi üliõpilased on oma esimeseks õppimisvõimaluseks valinud Polytechnic of Leiria ülikooli? Lugege, miks Portugal on ideaalne sihtkoht ja miks õppida Polytechnic of Leiria võib olla tegelik elu muutev kogemus.

Leiria on teie sihtkoht. Vahetult kõike keskel on teil palju tegevusi, mis on lähedal. Parim surf rannas, mis sõidab Atlandi maanteel, mis on suurim riigis 62 km pikkune matkamine, matkamine, lummatud ajalooliste külade külastamine… uue elustiili kaasamine uude maastikku.

Leiria on kombinatsioon mineviku ja tuleviku vahel. Ohutus, kõrge elukvaliteedi ja mitmekultuuriline keskkond. Leiria on elav ülikoolilinn mitte ainult õppima, vaid ka elama! Piirkonnas asuvad kaks kõige ilusamat Portugali mälestist, Batalha klooster ja Alcobaça klooster, mille UNESCO on klassifitseerinud maailmapärandi aladeks.

Lis jõe kõverates on peidetud vaba aja veetmise kohad nagu pargid ja kohvikud, kus istuda ja lõõgastuda. Mine ajaloolise keskuse juurde, et külastada kohutavaid kohvikuid, baare ja kaaluda suurepäraseid vaateid terrassile. Õhtul astuge kasti välja ja segage end teiste kohalike ja rahvusvaheliste õpilastega unikaalses Rodrigues Lobo väljakul.

Polytechnic of Leiria

Leiria on ka õppekeskus, kus on esmaklassiline haridusasutus: Polytechnic of Leiria . Lisaks Polytechnic of Leiria stipendiumivõimalused rahvusvahelistele üliõpilastele.

Linnas elab umbes 11 500 õpilast, kes õpivad Polytechnic of Leiria peakontoris ja kolmes selle koolis: haridus- ja sotsiaalteaduste koolis, tehnika- ja juhtimiskoolis. Üle 70 erineva riigi õpilased on valinud oma õppekohaks Polytechnic of Leiria , valides nii enda jaoks suurepärase hariduse kui ka elumuutva kogemuse.

Polytechnic of Leiria on kõrgharidusasutus, mis pakub programme bakalaureuse- ja magistriõppes. Tänapäevastele tudengitele Polytechnic of Leiria pakub 21. sajandi õppevõimalusi: viies ülikoolilinnas neljas erinevas linnas, mis pakuvad erakordseid õppimisvõimalusi, üle 130 kõrgtehnoloogialabori, mis on varustatud uusima tehnoloogiaga, uuendusliku õppemeetodi ja sõbraliku, lähedase õppega atmosfääri. Erilist äramärkimist neile, kes armastavad autosid, sest Polytechnic of Leiria on rahva parim insener-autolabor. Polytechnic of Leiria on partnerlussuhted mitme ettevõttega, näiteks Cisco, Phoenix Contact, Oracle ja Siemens. Need kaubamärgid ja palju muud on otsustanud asutada akadeemiad Polytechnic of Leiria , mis võivad teile luua aluse karjääri õnnestumiseks. See hõlmab ka praktikakohti, kus tudengid saavad veeta aega ettevõttes töötades ja õppides.

Piirkond on rikas plastist, keraamikast ja klaasist, vormidest, inseneri-, kalandus-, turismi-, toidu- ja biotehnoloogiatööstusest. Sellega seoses pakub Leiria üliõpilastele ja teadlastele suurepäraseid võimalusi. Piirkonnal on üldiselt kõrge tööalase konkurentsivõime tase.

Polytechnic of Leiria saate valida mitme valdkonna vahel: äri-, kunsti-, haridus-, turismi-, tervishoiu-, spordi- või sotsiaalteaduste hulgast. Polytechnic of Leiria on esmaklassilised rajatised, tihe ja pühendunud meeskond, mis aitab õpilastel elada kodust eemal.

Viis kooli, neljas suurepärases linnas, mitte ainult õppida, vaid elama ja armastama.

Tulevased karjäärivõimalused

Polytechnic of Leiria on uhke, et tal on tööstuspartnerlussuhted: Paljudel meie kursustel on partnerlussuhted juhtivate ettevõtetega, mis panevad aluse teie ületamiseks. Cisco, Phoenix Contact, Oracle, Siemens on vaid mõned peamistest kaubamärkidest, kes on otsustanud meie institutsioonis akadeemiaid ellu viia.

Asume ka piirkonnas, kus on suur majanduslik dünaamika: kõrge tööalase konkurentsivõime tase piirkonnas, mis on rikas plastist, keraamikast ja klaasist, hallitusseened, inseneri-, kalandus-, turismi-, toidu- ja biotehnoloogiatööstused.

Polytechnic of Leiria on ka IT-platvorm, mille eesmärk on edendada oma õpilaste tööalast konkurentsivõimet.

Inglise keele tugi

Inglise keele õpetatav magistriõpe nõuab õpilastel inglise keele oskust.

Teenused ja toetuskord

Polytechnic of Leiria on head võimalused ja toetuskorraldused, mis aitavad õpilastel elada kodust eemal.

Kahekümne esimese sajandi õppekeskused: viis erakordset õppimisvõimalust pakkuvat ülikooli. Rohkem kui 130 kõrgtehnoloogilist laborit on varustatud uusima tehnoloogiaga.

Uuenduslikud õpetused: oleme investeerinud arenenud üliõpilasrajatistesse ja uusimatesse olemasolevatesse tehnoloogiatesse, püüdes oma kursusi ellu viia. ESTM School-Hotel ja meie Online Learning Unit on vaid kaks neist.

Info- ja sidetehnoloogia teenused: tasuta WI-FI kõikides ülikoolilinnakutes, eluruumides, sööklates ja muudes Polytechnic of Leiria ruumides.

Meditsiiniteenused: Polytechnic of Leiria pakub tingimused, mis tagavad teie heaolu füüsiliselt ja psühholoogiliselt, seetõttu pakume väiksemaid kulusid, toetame selliseid spetsiifilisi valdkondi nagu diagnoosimine ja ennetamine ning psühholoogiline pedagoogiline nõustamine.

Spordirajatised: Polytechnic of Leiria annab üliõpilastele võimaluse harjutada erinevaid spordialasid üliõpilaste tugiteenuste spordisektori kaudu.

Sööklad: Polytechnic of Leiria pakub üliõpilaste tugiteenuste kaudu mitmeid toiduaineid. Valikud on erinevad: viis sööklat, üheksa baari, kaks restorani ja suupistebaar. Õpilastel on juurdepääs einesteenusele väga soodsa hinnaga. Sööklates pakutakse täielikke toite sotsiaalse hinnaga (täielik toit sisaldab: suppi, põhirooga, salatit, leiba, puuvilju või magustoidut ja mahla) ning baarides on subsideeritud hindadega menüüd. On püsiv soov mitmekesistada toite, püüdes tagada tasakaalustatud toitumismenüüd ja parandada õpilaste rahulolu.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Asukohad

Leiria

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Address
Polytechnic Institute of Leiria,
Headquarters,
Rua General Norton de Matos,
Apartado 4133

2411-901 Leiria, Leiria ringkond, Portugal
Telefon
+351 244 830 010

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega