Loe ametlikku kirjeldust

Sukeldumine Leiriasse

Kas teadsite, et üle 70 erineva riigi üliõpilased on oma esimeseks õppimisvõimaluseks valinud Polytechnic of Leiria ülikooli? Lugege, miks Portugal on ideaalne sihtkoht ja miks õppida Polytechnic of Leiria võib olla tegelik elu muutev kogemus.

Leiria on teie sihtkoht. Vahetult kõike keskel on teil palju tegevusi, mis on lähedal. Parim surf rannas, mis sõidab Atlandi maanteel, mis on suurim riigis 62 km pikkune matkamine, matkamine, lummatud ajalooliste külade külastamine… uue elustiili kaasamine uude maastikku.

Leiria on kombinatsioon mineviku ja tuleviku vahel. Ohutus, kõrge elukvaliteedi ja mitmekultuuriline keskkond. Leiria on elav ülikoolilinn mitte ainult õppima, vaid ka elama! Piirkonnas asuvad kaks kõige ilusamat Portugali mälestist, Batalha klooster ja Alcobaça klooster, mille UNESCO on klassifitseerinud maailmapärandi aladeks.

Lis jõe kõverates on peidetud vaba aja veetmise kohad nagu pargid ja kohvikud, kus istuda ja lõõgastuda. Mine ajaloolise keskuse juurde, et külastada kohutavaid kohvikuid, baare ja kaaluda suurepäraseid vaateid terrassile. Õhtul astuge kasti välja ja segage end teiste kohalike ja rahvusvaheliste õpilastega unikaalses Rodrigues Lobo väljakul.

Polytechnic of Leiria

Leiria on ka õppekeskus, kus on esmaklassiline haridusasutus: Polytechnic of Leiria . Lisaks Polytechnic of Leiria stipendiumivõimalused rahvusvahelistele üliõpilastele.

Linnas elab umbes 11 500 üliõpilast, kes osalevad Polytechnic of Leiria peakorteri Polytechnic of Leiria ja kolmes selle koolis: Haridus- ja Sotsiaalteaduste Kool, Tehnoloogia- ja Juhtimiskool. Üle 70 erineva riigi üliõpilased on õppekohtana valinud Polytechnic of Leiria , valides nii suurepärase hariduse kui ka elu muutva kogemuse enda jaoks.

Polytechnic of Leiria on kõrgharidusasutus, mis pakub programme bakalaureuse- ja magistriõppes. Tänapäeva üliõpilastele Polytechnic of Leiria pakub kahekümne esimesel sajandil õpperajatisi: viis ülikooli neljas erinevas linnas, mis pakuvad erakordseid õppimisvõimalusi, rohkem kui 130 kõrgtehnoloogilist laborit, mis on varustatud uusima tehnoloogiaga, uuendusliku õpetamismeetodi ja sõbraliku, lähedase atmosfääri. Eriti mainitakse neid, kes armastavad autosid, sest Polytechnic of Leiria on riigis parim insenerautomaatika. Polytechnic of Leiria partnerlussuhted on mitmed ettevõtted, näiteks Cisco, Phoenix Contact, Oracle ja Siemens. Need kaubamärgid on otsustanud rakendada akadeemiad Polytechnic of Leiria , mis suudab alustada teie karjääri edukust. See hõlmab ka praktikat, kus õpilased saavad ettevõtluskeskkonnas töötada ja õppida.

Piirkond on rikas plastist, keraamikast ja klaasist, vormidest, inseneri-, kalandus-, turismi-, toidu- ja biotehnoloogiatööstusest. Sellega seoses pakub Leiria üliõpilastele ja teadlastele suurepäraseid võimalusi. Piirkonnal on üldiselt kõrge tööalase konkurentsivõime tase.

Polytechnic of Leiria saate valida mitme valdkonna vahel: äri-, kunsti-, haridus-, turismi-, tervishoiu-, spordi- või sotsiaalteaduste hulgast. Polytechnic of Leiria on esmaklassilised rajatised, tihe ja pühendunud meeskond, mis aitab õpilastel elada kodust eemal.

ja Terviseteaduste Kool.

Viis kooli, neljas suurepärases linnas, mitte ainult õppida, vaid elama ja armastama.

Tulevased karjäärivõimalused

Polytechnic of Leiria on uhke, et tal on tööstuspartnerlussuhted: Paljudel meie kursustel on partnerlussuhted juhtivate ettevõtetega, mis panevad aluse teie ületamiseks. Cisco, Phoenix Contact, Oracle, Siemens on vaid mõned peamistest kaubamärkidest, kes on otsustanud meie institutsioonis akadeemiaid ellu viia.

Asume ka piirkonnas, kus on suur majanduslik dünaamika: kõrge tööalase konkurentsivõime tase piirkonnas, mis on rikas plastist, keraamikast ja klaasist, hallitusseened, inseneri-, kalandus-, turismi-, toidu- ja biotehnoloogiatööstused.

Polytechnic of Leiria on ka IT-platvorm, mille eesmärk on edendada oma õpilaste tööalast konkurentsivõimet.

Inglise keele tugi

Inglise keele õpetatav magistriõpe nõuab õpilastel inglise keele oskust.

Teenused ja toetuskord

Polytechnic of Leiria on head võimalused ja toetuskorraldused, mis aitavad õpilastel elada kodust eemal.

Kahekümne esimese sajandi õppekeskused: viis erakordset õppimisvõimalust pakkuvat ülikooli. Rohkem kui 130 kõrgtehnoloogilist laborit on varustatud uusima tehnoloogiaga.

Uuenduslikud õpetused: oleme investeerinud arenenud üliõpilasrajatistesse ja uusimatesse olemasolevatesse tehnoloogiatesse, püüdes oma kursusi ellu viia. ESTM School-Hotel ja meie Online Learning Unit on vaid kaks neist.

Info- ja sidetehnoloogia teenused: tasuta WI-FI kõikides ülikoolilinnakutes, eluruumides, sööklates ja muudes Polytechnic of Leiria ruumides.

Meditsiiniteenused: Polytechnic of Leiria pakub tingimused, mis tagavad teie heaolu füüsiliselt ja psühholoogiliselt, seetõttu pakume väiksemaid kulusid, toetame selliseid spetsiifilisi valdkondi nagu diagnoosimine ja ennetamine ning psühholoogiline pedagoogiline nõustamine.

Spordirajatised: Polytechnic of Leiria annab üliõpilastele võimaluse harjutada erinevaid spordialasid üliõpilaste tugiteenuste spordisektori kaudu.

Sööklad: Polytechnic of Leiria pakub üliõpilaste tugiteenuste kaudu mitmeid toiduaineid. Valikud on erinevad: viis sööklat, üheksa baari, kaks restorani ja suupistebaar. Õpilastel on juurdepääs einesteenusele väga soodsa hinnaga. Sööklates pakutakse täielikke toite sotsiaalse hinnaga (täielik toit sisaldab: suppi, põhirooga, salatit, leiba, puuvilju või magustoidut ja mahla) ning baarides on subsideeritud hindadega menüüd. On püsiv soov mitmekesistada toite, püüdes tagada tasakaalustatud toitumismenüüd ja parandada õpilaste rahulolu.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Portugali

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Polytechnic of Leiria

Anda magistrikraad ehitus- ja ehitustööstusele, võimaldades sarnase valdkonna bakalaureuse kraadi omanikel jätkata õpinguid. ... [+]

Magistrikraad ehituses

Anda magistrikraad tsiviilehitusele - ehitusele, võimaldades sarnase valdkonna bakalaureuse kraadi omanikel jätkata õpinguid ning parandada oma teadmisi tsiviilehituse, rajatiste, hüdraulika ja keskkonna, teede projekteerimise, planeerimise ja transpordi kohta. Selles ulatuses töötavad õpilased välja originaalsed rakendused konkreetses valdkonnas, tehes projekti, väitekirja või internatuuri. Magistri lõpuleviimisel peaksid õpilased olema võimelised: 1) rakendama õppinud teadmisi, mõistma ja lahendama probleeme uutes ja tundmatutes olukordades laias ja multidistsiplinaarses kontekstis; 2) töötada välja lahendusi ja teha otsuseid reaalsetes olukordades piiratud või puuduliku teabega; 3) edastada oma järeldused ja alused ekspertidele ja mitteametnikele selgelt ja ebaselgelt; 4) Autonoomne pühendumine elukestvale õppele.... [-]

Portugal Leiria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Polytechnic of Leiria

Et tulla toime maailmaturul, programm pakub riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete lõpetajatele, mis võib viia ja toetada nende protsess toimub rahvusvaheline. ... [+]

Rahvusvahelise äri magister

Et tulla toime maailmaturul, Master in International Business programm annab riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete lõpetajatele, mis võib viia ja toetada nende protsess toimub rahvusvaheline. International Business programm keskendub arengule teadmisi ja oskusi, mis on olulised rahvusvahelises äris ja rahvusvahelistumise protsessis ettevõtted.

Programmi eesmärgid

Master in International Business (MIB) programm võimaldab lõpetanutel jätkata õpinguid pöörates erilist tähelepanu rahvusvahelise äri, mille eesmärk on anda osalejatele oskused, mis sobivad nii avalikus kui ka erasektoris, ühelt poolt, ja teiselt poolt stimuleerida majandust rahvusvahelise kaubanduse ja investeeringute. Selleks, et tulla toime maailmaturul, Master in International Business (MIB) programm pakub riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtete spetsialistid, mis võib viia ja toetada nende protsess toimub rahvusvaheline. Programmi eesmärgid:... [-]

Portugal Leiria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Polytechnic of Leiria

Areng seotud biotehnoloogia ja tulek geenitehnoloogia ja arendada uusi vahendeid võimalikuks suure hoo selles valdkonnas, mis on nüüd esirinnas 21. sajandil. ... [+]

MA rakendusliku biotehnoloogia

MA Applied biotehnoloogia eesmärk on valmistada üliõpilasi teaduse, tehnika ja inimeste oskusi arendada rakendusuuringuid ja tegevuste juhtimise valdkonnas biotehnoloogia. See kursus eesmärk on anda õpilastele täiendõpet valdkonnas biotehnoloogia kohaldada arendamise ja rakendamise valdkonna projektide farmaatsia biotehnoloogia, toidu biotehnoloogia ja mere biotehnoloogia. Teisel aastal kursuse üliõpilane viib läbi uuringuid konkreetse teema, mis koostatakse internatuuri / projekti / väitekirjade. Edukas kaitsmine selle internatuuri / projekti / väitekirjade viib magistrikraadi

Ligipääs tingimused Akadeemilise bakalaureusekraadi omanikud pärast 1. kursuste tsüklit, mis on korraldatud vastavalt Bologna protsessi põhimõtetele merebioloogia ja biotehnoloogia valdkonnas ning sellega seotud valdkondades; Omanikud on bakalaureusekraad, mis on tunnistatud eesmärkide saavutamisel määral Teaduslik-Tehnilise Nõukogu ESTM valdkonnas merebioloogia ja biotehnoloogia või sellega seotud valdkondades; Isikutel, kellel on akadeemilise, teadusliku või erialase õppekava, keda tunnustatakse tõendab võimet viia läbi selle tsükli uuringute poolt Teaduslik-Tehnilise Nõukogu ESTM. Tasud ... [-]
Portugal Leiria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Polytechnic of Leiria

See kursus eesmärk eeskätt anda arenenud rakendada teadmisi erialases teemasid, mis eeldavad strateegilist tähtsust riigi ja piirkonnas. Seega eesmärkide hulka omandamine ... [+]

Need peamised eesmärgid hõlmavad õpilaste omandamist teoreetiliste teadmiste ja vajalike oskuste rakendamiseks elektroonika ja telekommunikatsiooni valdkonnas või energeetika ja automaatika. Kursuse eesmärk on ka aktiivselt kaasa aidata riigi tehnoloogilise arengu edendamisele ja lisandväärtuse suurendamisele riigi ja piirkonna tööstuses, arendades projekte, väitekirju ja tööstuspaigutusi ettevõtetes ja teadus- ja arendusasutustes.

ained kava

1. aasta

elektromagnetilise ühilduvuse Projektihaldus Sissejuhatus teadus

1. aasta - Elektroonika ja telekommunikatsioon

integreeritud Electronics Sidevõrgud Technologies Audio ja video kodeerimise Cellular Network Design Multimeedia Communication Systems ... [-]
Portugal Leiria
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Osakoormus
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Polytechnic of Leiria

Programmi eesmärk on anda õpilastele kontseptuaalsed ja praktilised oskused kõrgel professionaalsel tasemel konkreetsetes valdkondades graafilise disaini ja kommunikatsio ... [+]

master graafiline disain

Masters in Graphic Design ESAD.CR eesmärk on anda õpilastele kontseptuaalsed ja praktilised oskused kõrgel professionaalsel tasemel konkreetsetes valdkondades graafilise disaini ja kommunikatsiooni platvormide paljusust, mis esineb kaasaegse visuaalse kultuuri.

Ligipääs tingimused Omanikud on bakalaureusekraad või juriidiline samaväärne teatises Design, graafiline disain, multimeedia disain, tootedisain, Fine Arts, New Media, huvitatud jälitavad uuringute valdkonnas graafiline disain; Omanikud välisriigi akadeemiline bakalaureusekraadi pärast 1. tsükli uuringud korraldatud põhimõtete kohaselt Bologna protsessi graafiline disain ja sellega seotud valdkondades; Omanikud välismaa bakalaureusekraad, mis on tunnistatud eesmärkide saavutamisel määral Teaduslik-Tehnilise Nõukogu ESAD in Graphic Design ja sellega seotud valdkondades; Omanikud akadeemilise, teadusliku või professionaalse õppekava, mis on tunnistatud tõendab suutlikkust teha seda tsükli uuringud Teaduslik-Tehnilise Nõukogu ESAD. Õppeplaan ... [-]
Portugal Leiria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Polytechnic of Leiria

Master Program in Sustainable Tourism Management eesmärk õppetööd suudab täita ülesandeid erinevate harude turismi, kas avalikult või erasektoris. ... [+]

Säästva turismi juhtimise magister

Master Program in Sustainable Tourism Management eesmärk õppetööd suudab täita ülesandeid erinevate harude turismi, kas avalikult või erasektoris. Seega eesmärk: arendada kõrgema taseme teadmised erinevate erialade, mis ühendab käigus, kohandades põhimõtteid ja kontseptsioone, mis on aluseks Management and Sustainability in Tourism; tean sügavalt inimese mõju turismi süsteemid ja suutma kehtestada tõhusad lahendused sellele probleemile, kohaldatakse kontseptsioone ja meetodeid arendada täpsust ja võime enesekriitikat; suutma kaudu omandatud teadmisi, et diagnoosida probleeme ja pakkuda välja lahendusi juhtimise ja jätkusuutlikkus, on oskusi, et teostada plaanid säästva majandamise turismi ressursse; ulatudes teadustöö suutlikkust kriitiliselt analüüsida teavet ja teaduslikku ja tehnilist levitamine; motiveerida otstarbel teadmiste, eelkõige selle pidevat uurimist ja selle integreeritud haldamist, potentsiaalsed tööandjad ning innovatsiooni edendamisele; kehtestamisele uute ideede ja uute toodete ja teenuste, mis on seotud säästva kasutamise ja majandamise turismi ressursse / rahvusvahelise turu kaudu füüsilisest isikust ettevõtjana; mõista ja kohaldada meetodeid teadusuuringute, arendada isiklikke ja professionaalseid oskusi, mis võimaldavad neil elada või liituda töömeeskonnaga; omandada vajalikke oskusi, integreerida doktoriõppe või sarnaste programmidega seotud valdkondades.... [-]

Portugal Leiria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Polytechnic of Leiria

See Master programmi eesmärk on anda ja kompleksne dünaamiline oskusi, mis toetub tugevalt tehnilised ja teaduslikud teadmised. ... [+]

Master tootearenduse insener

See Master programmi eesmärk on:

Anda ja kompleksne dünaamiline oskusi, mis toetub tugevalt tehnilised ja teaduslikud teadmised, mis on oluline kiiresti ja innovaatiliselt arendada kvaliteetseid tooteid väga edukas ja lisaväärtus. Anda multidistsiplinaarne ja mitmekülgne koolitus, mis võimaldab spetsialistidel täita strateegilisi / järelevalve ülesandeid tööstusettevõtted või sektoris, samuti avaliku ja erasektori ained. Ligipääs tingimused Omanikud on bakalaureusekraad või juriidiline samaväärne inseneri ja sellega seotud valdkondades, tööstusdisainilahenduse või tootearendust; Omanikud välisriigi akadeemiline bakalaureusekraadi pärast 1. tsükli uuringud korraldatud põhimõtete kohaselt Bologna protsessi inseneri- ja sellega seotud valdkondades, tööstusdisainilahenduse või tootearendust; Omanikud välismaa bakalaureusekraad, mis on tunnistatud eesmärkide saavutamisel määral Teaduslik-Tehnilise Nõukogu EStG inseneri ja sellega seotud valdkondades, tööstusdisainilahenduse või tootearendust; Omanikud akadeemilise, teadusliku või professionaalse õppekava, mis on tunnistatud tõendab suutlikkust teha seda tsükli uuringud Teaduslik-Tehnilise Nõukogu EStG. Õppeplaan ... [-]
Portugal Leiria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Polytechnic of Leiria

Eesmärk Master in Computer Engineering - Mobile Computing (MEI-CM) on anda professionaalne spetsialiseerumine suurt rõhku mobiilside ja sellega seotud tehnoloogiaid. ... [+]

Magister arvutitehnoloogias - mobiilside

Eesmärk MSc in Computer Engineering - Mobile Computing (MEI-CM) on anda professionaalne spetsialiseerumine suure rõhuasetusega mobiilside ja sellega seotud tehnoloogiaid, mis võimaldab mitmeid uuringuid omanikele kraadi Computer Engineering ja sellega seotud kursused , sealhulgas võimalus tööturul asuvatele spetsialistidele. Selle saavutamiseks kasutatakse projektipõhist õppimisviisi. Meeskonnaprojektide elluviimine edendab töö planeerimist ja korraldamist, uurimistööd ja vajalike teadmiste omandamist, samuti autonoomia, algatuse, kriitilise analüüsi ja lahenduste hindamise arendamist.

Juurdepääsu tingimusedArvutiteaduse ja sellega seotud valdkondade kraadi või õigusliku ekvivalendi omanikud;Välisriigi kõrghariduse omandajad, kellele on antud esimene Bologna protsessi põhimõtete kohaselt korraldatud õpingute tsükkel, seda protsessi järgiv riik, infotehnoloogia ja sellega seotud valdkondades;Teadus- ja tehnikakõrgkooli (ESTG) nõukogu poolt välisriigi kõrghariduse omandajaid, kes on tunnistanud täitvat infotehnoloogia ja sellega seotud valdkondade kraadiõppe eesmärke;Tehnoloogia- ja juhtimiskooli teadus-tehnilise nõukogu (ESTG) poolt akadeemilise, teadusliku või kutsealase teekonna / oskuste omanikud, keda võib tunnustada selle õpingute tsükli läbiviimise tõendamiseks.Õppeplaan... [-]
Portugal Leiria
Oktoober 2019
Inglise
Päevane õpe
24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Politécnico de Leiria

Leiria

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria
Address
Polytechnic Institute of Leiria, Headquarters, Rua General Norton de Matos, Apartado 4133
2411-901 Leiria, Leiria District, Portugal
Telefon
+351 244 830 010