Loe ametlikku kirjeldust

ISCAP

ajalugu

ISCAP nime me teame seda täna - Institute of Raamatupidamine ja haldus Porto, tuleneb dekreetseaduse nr 327/76, 6. mai, kuid selle ajaloolised juured on palju kaugemal. Tõepoolest, see oli aastal 1886, et Industrial and Commercial Institute of Porto asutati (dekreet 30. detsember 1886), siis minister Emidio Navarro, mis paneks teoreetilised alused korralduse tööstuslik ja kaubanduslik haridus meie riigis.

  1. tehnilise haridusreformide John Franco jäi samaks tööstus- ja kaubandusomandi lõigud sellest Instituut, mitte muutes need sõltumatud koolides. Baaskursuse kaubanduse eemaldati ja ülemjooksul on vähenenud kuni kolm aastat ja jagatud kahte kraadi. Industrial and Commercial Institute of Porto näha, aastal 1896, on tunnustatud oma Colleges, mis on samaväärsed teiste koolide: endise Superior of Commerce kraadi (loodud dekreet 30. detsember 1886) ja kõrgema kursuse õpetatakse Industrial Institutes ja Commercial. Industrial and Commercial Institute of Porto läbis rahutu tee, puuduvad täpseid juhiseid, kuni 1918. aastani, mil avaldamine käskkirja nr 5029, 1. detsember mis lahutas oma kaubandusliku osa, rakendades seda Commercial Institute Port ja Kõrgem Trade Port. See kuupäev annab esmakordselt eraldamine Commercial Institutes seoses Industrial instituudid, olukorda, mis kestis kuni 1924. See segmenteerimine on aga ajutine, nii kiiresti koondada need uued valdkonnad teadmiste ja ainult 1933. valib lõplik killustatust. Tolleaegne dubleeritud Commercial Institute of Porto tuntakse ajal hoidmiseks kõrgeimal tasemel turu-uuringute Põhja kapitali ja ka on keskmiselt tehnilise õppeasutuses meeleolu kõrghariduse erinevaid aspekte oma akadeemilise elu.

Reform haldab dekreetseaduse nr 38031, 4. novembril 1950. aastal, ei mõjuta mingil moel selle parameetrid õppeasutuse. Vastupidi, 1974. aasta poliitiline kliima on tegutseda põhjalikud muutused elus Instituudi, sest ajal, kasvab tähtsust silmapaistvalt tehnilist koolitust.

Selles uues kontekstis, riigi edusamme nõudis head tulemused tippjuhte, mis sel ajal sai vähe. Seega ISCAP, on tunnustatud kui üks koolides, et sajandite jooksul moodustunud põlvkondade spetsialistide ja paigaldamisel kõrgkoolides. See sündmus võimaldab lõpetajate Commercial Institutes saada määramise lõpetajate määral, et "on väga kvalifitseeritud lubamist koolitus õpetaja 6. rühma professionaalne tehniline haridus". Nimetatud õigusaktid on eeldus, mida hiljem integreerida kommertsinstitutsioonid kõrghariduse võrgu - dekreet-seadus nr 327/76, 6. mai. Seega on sündinud praegune nimetus Riigikohtu Raamatupidamine ja halduse instituutide staatusega "kõrgharidus, millel on juriidilise isiku juhtimis- ja haridusasutuste iseseisvus," kellel on õigus anda "kraadi bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadi." Õppeaastal 1975/76, Institute of Raamatupidamine ja haldus Porto läbib minister all dekreetseaduse nr 313/75, bakalaureuse kursuste arvestamise ja haldamise ja keeled ja sekretariaat. Need kursused on hiljem reguleeritud määrusega nr 918/83, 7. oktoober ja sofrearam järjestikuse kohandusi vastavalt areng majanduse ja raamatupidamise teadused ja nõuetele tööturul.

Instituut elab siiski rahutu perioodi pärast 1976. tõttu olemasoleva ebakindlus riigis. Instituudid, kellel on õigus anda kraadi Bachelor, kraad ja doktor, nad tuleks kaasata ülikooli haridus, kuid hiljem õigusnormidega taotletava nende keskkonnale Polütehnikumi. See ebamäärasus seoses ainult lõppes identifitseerimiseks koolid / kõrgemad instituudid, mis tulenes ümberkujundamise või areng eelmise koolide ja integratsiooni Instituudi raamatupidamise ja halduse Porto Polütehnilises Instituudis Porto aastal 1988, dekreet-seadus nr o 70/88 3. märtsil. See uus õiguslik raamistik tuleneb asjaolust, et instituudid eesmärgiks kõrghariduse kvalifitseeritud tehnikud valdkondades raamatupidamise ja halduse ning edendada geograafilises kontekstis, vahetus hariduse ja majanduslikke ja sotsiaalseid struktuure. Nad leiti ka sarnasusi eesmärkide Polütehnikumi ja Institutes of Raamatupidamine ja halduse, mis on tugevdanud see uus raamistik.

Dekreetseaduse nr 443/85, 24. oktoober, kehtestab orgaanilise struktuuri Higher Institutes of Raamatupidamine ja halduse ka, et tema õppejõud pass reguleerib dekreet-seadus nr 185/81, ja 1. juulist kes lõi karjääri Polütehnikumi. Kuid nad loodi ka bakalaureuse kursuste ja spetsialiseeritud Higher Studies, kraadi, mis on koolituse seaduse selgesõnaliselt kvalifitseerub oma Polütehnikumi. Aastal 1983 on tolli bakalaureusekraad (määrusega nr. 918/83 oktoobril 07), kannatusi ka muudetud (määrusega nr. 238/86, 22. mai). 1993/94 õppeaastal vastuvõtmisega määramine Trade of Higher Studies, edukas see, et tolli kraadi. Turundus bakalaureuseõppes avatakse 1996/97 õppeaasta lubada "tühimiku, sest tema eesmärk Uuringu eesmärk on kõrvaldada raskendavatel puuduvad tehnilised vajadused suuremad teenindussektoris tõttu ettevõtete konkurentsivõimet, peamiselt on see tingitud integratsiooni Portugal Euroopa Liidus ". Korraldus nr 751/86, 17. detsember, lõi ka kuuri Spetsiaalsed Higher Studies (EMSK) - Audit, finantskontrolli, sekretariaat ja -haldus ja tehnilised Toll, mis on ka antud Bachelor alates mis moodustavad ühtse terviku eelmise bakalaureuse muidugi. See tõlgitud praktilises mõttes, et anda "litsentsi samaväärne bakalaureuse kõigile õpi-." 1991. aastal oli loodud komitee Raamatupidamine ja halduse järgneb Spetsiaalsed Translation, viimane 1995. aastal.

Lõpus 1997/98 õppeaastal on ISCAP paigutatud tööturul lubatud õpilastele komitee "s Auditeerimine, finantsjuhtimine, raamatupidamine ja ärijuhtimine, juhtkonna nõunik, International Trade (International Management oksad ja tolliamet) ja spetsialiseeritud tõlge. Kuna läbi ümberkujundamisega ISCAP möödub õpetada, sest 1998. BA Raamatupidamine ja Administration (oksad Raamatupidamine ja halduse, finantsjuhtimise ja auditi), International Business, keeled ja sekretariaat (filiaali sekretariaat haldamise ja tõlkimise spetsialiseeritud) ja turundus. Õppeaastal 2001/2002 Samuti oleks antud filiaali avaliku halduse.

Nüüd uus võimalus, avati ametlikult 1996. aastal, saab ISCAP lõpuks selle kümnendi Master of Raamatupidamine ja halduse korraldatud Minho ülikool ja koostöös Polytechnic Institute of Porto. Kuigi avati 1996. aastal kolida uude hoonesse toimub aasta varem novembris.

Õppeaastal 2003/2004 Translation Branch Spetsiaalsed oleks nn suulise ja kirjaliku tõlke Spetsiaalsed muutus heaks korraldusega nr 602/2003 21. juuli. Aastal 2004/2005 on loodud käigus Corporate teatis kraadi ka kahes etapis 1. omistatud tsükkel, samuti on bakalaureusekraad (6 semestrit) ja 2., Bachelor (2 semestrit) kinnitatud korraldusega nr 161/2006, 20. veebruar. Seega erineb eelmisest asjaolu, et ühtekokku vaid neli. Kuid see plaan ainult võidab selle õppeaasta oli praegu sobiv kokkuleppel Bologna, mille tulemusel loodi kraadi vaid kolm aastat. Veel oodatakse heakskiitu tööks oma Master, sama nime, mille graafikujärgne kestus on 4 semestrit. Õppeaastal 2005/2006 Samuti käigus Keelte ja sekretariaat oli piisav, et Bologna kokkuleppe vastu nime "Juhtimine assistendid" ja läheb nii, et see kestab vaid 6 semestrit. Veel tehti ettepanek toimimist kolm Masters: Assisted Translation Arvuti (teadusalal võõrkeelte ja kirjanduse); Spetsiaalsed Translation ja tõlgendamine (teadusalal võõrkeelte ja kirjanduse) ja haldamise konsultandid (teadusvaldkonnas juhtimise teadused).

Õppeaastal 2007/2008 jõustusid raamatupidamise ja halduse kursused, International Trade ja turundus asjakohane Bologna kokkuleppe. Need kraadi on nüüd kuus semestrit. oma magistrikraadi ka pakutud, kuid ikka veel ootavad heakskiitu International Trade ja turundus.

Programmide õpetamise keel:
  • Portuguese (Portugal)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Mis Master in Digital Marketing eesmärk on tutvustada elementi innovatsiooni väikeettevõtted, kus tegevus on seotud turunduse tavaliselt ühte osakonda ja selle juht suuna ... [+]

eesmärgid

Mis Master in Digital Marketing eesmärk on tutvustada elementi innovatsiooni väikeettevõtted, kus tegevus on seotud turunduse tavaliselt ühte osakonda ja selle juht suunab kõiki tegevusi ning kaubanduslikku funktsiooni. Suurtes ettevõtetes, vastupidi, see on normaalne, et on rohkem kui üks osakond, olemasolevate tehniliste ja keskastme juhtide iga toote segmendid ja / või teenuseid, või isegi iga kaubandustava valdkondades. Toode juht ja / või brändi on näited seda tüüpi professionaalne ja tulemus spetsialiseerumine turundus.

Need spetsialistid peaksid olema inimesed tugevad analüütilised oskused, organisatsiooni ja juhtimise ning peaks olema võimeline töötama ja rakendama globaalse turundusstrateegiaid, digitaalne tasandil. Need on inimesed, kes peavad ühendust mitmete erinevate inimeste (sisemine ja väline firma), õppida meeskonnatööd, olema hea suhtlemisoskus (suuline ja kirjalik). Lisaks oma ülesannete täitmiseks vaja, et nad tundma inimesi oma keskkonnas (majanduse, konkurentsi, tarbijate harjumusi, trendid, tehnoloogilised uuendused, jne) ja loominguline, et nad saaksid töötada välja asjakohased strateegiad, uuendusliku ja suudab suurendada müügitegevust.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

See Master eesmärk on kombinatsioon kontseptuaalne teadmisi, kriitilist mõtlemist ja praktilise rakendamise baaskursuse haldamise kohta ettevõtete, organisatsioonide ja i ... [+]

eesmärgid

See Master eesmärk on kombinatsioon kontseptuaalne teadmisi, kriitilist mõtlemist ja praktilise rakendamise baaskursuse haldamise kohta ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonide, mille eesmärk on luua end oluline vahend Portugali akadeemilise koolituse. Katta kesksetel aladel nagu juhtimine, majanduse, õiguse ja arvuti, seda muidugi eesmärk on arendada teadmisi funktsionaalsed aspektid on vaja edukaks rahvusvaheliseks Portugali ettevõtted.

Erioskused:

Selgitage uusi trende ja arenguperspektiividest ettevõtluse ja rahvusvahelistumise valdkonnas; Selgitage, teaduslikult põhjendatud, tarbijate vajadustele / kasutajat erinevatest riikidest; Mõista ja kohaldada äri juhtimise protsesse rahvusvahelises kontekstis; Määratleda ja hinnata erinevaid rahvusvahelistumise strateegiad; Uurida kultuurilisi, poliitilisi, majanduslikke ja sotsiaalseid omadusi erinevate rahvusvahelistel turgudel; Teades suuri jooksvaid küsimusi seoses Euroopa Liidu, eriti need, mis on seotud majanduse ja kaubanduspoliitika. ... [-]
Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Master in Management Consultancy püüab kombinatsioon kontseptuaalne teadmisi, kriitilist mõtlemist ja praktilise rakendamise baaskursuse haldamise kohta ettevõtete, organ ... [+]

eesmärgid

Master in Management Consultancy püüab kombinatsioon kontseptuaalne teadmisi, kriitilist mõtlemist ja praktilise rakendamise baaskursuse haldamise kohta ettevõtete, organisatsioonide ja institutsioonidega. Katta kesksetel aladel nagu Consulting ja Organizational teatis, juhtimine, majandus, raamatupidamine, informaatika, õigusteadus, keel ja kultuur, sotsiaal- ja matemaatika, teeb ettepaneku arendada teadmisi funktsionaalsed aspektid juhtimise kaudu omandamine arenenud oskused on osa tuleviku juhtkonna nõunik.

Master Eesmärgid:

Analüütilist võimekust, kasutades kontseptsioone, mis on pärit laia valikut kursusi, mis on suunatud probleemide lahendamisele juures administratiivsel tasandil, sise- ja väliskeskkonna; Pakkuda komplekt multidistsiplinaarne vahendeid, et pakkuda kvalifitseeritud ja spetsialiseeritud koolituse juhtimine, raamatupidamine, Law, sotsiaal-, majandus-, Omandada teadmisi valdkonnas juhtimis- või paremal integreerida olulise positsiooni vastutust; Omandamine seotud mõistete äri juhtimise protsess, mis hõlmab etappe planeerimine ja strateegiline ja operatiivne rakendamine; Edendada organisatsiooni tõhusust läbi tootmise ja tarnimise kasulikku teavet otsuste tegemisel ettevõtte juhtkonnale; Omastama uuringute ja analüüsi metoodika toota uusi teadmisi, töötada välja uusi tegevusi ja töömeetodid; Hoolitseda läbi internatuuri / professionaalse arengu projekti või väitekirja, et rakendada omandatud teadmisi ja arendada oskusi. ... [-]
Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Osakoormus
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

See on ette nähtud, et õppima võimaldab omandamine nii teoreetilisi teadmisi ja praktilisi suur ja keeruline küsimustes, mis on vajalikud nõuetekohase täitmise, dünaamili ... [+]

eesmärgid

Organisatsioonide juhtimine - Tegevjuht BRANCH (KOOSTÖÖLEPPE APNOR)

See on ette nähtud, et õppima võimaldab omandamine nii teoreetilisi teadmisi ja praktilisi suur ja keeruline küsimustes, mis on vajalikud nõuetekohase täitmise, dünaamiline ja väga tõhus professionaalse juhtimise mis tahes valdkonnas ja valdkonna teadmisi.

karjäärivõimalused

Antud koolituse eesmärgiks on anda tulevastele lõpetajatele tugeva tausta juhtimise ja tagada neile oskuste omandamist konkreetse eriala, et valmistada neid ette kutsealase tegevuse organisatsioonilise konteksti ettevõtete ja / või asutustes (avaliku ja erasektori või ilma kasumit), ja mitmekesine keskkond.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

MSc Logistika eesmärk on anda osalejatele (spetsialistid ja hiljuti kooli lõpetanud valdkonnas juhtimise, tehnika ja tehnoloogia valdkondades, mis on seotud), tugev taust ... [+]

eesmärgid

Meistrid logistika (KOOSTÖÖLEPPE APNOR)

MSc Logistika eesmärk on anda osalejatele (spetsialistid ja hiljuti kooli lõpetanud valdkonnas juhtimise, tehnika ja tehnoloogia valdkondades, mis on seotud), tugev taust ja tootearenduse organisatsiooni, ning tagada, et nad omandavad oskusi kunsti logistika.

See on perspektiivi pakuvad ka professionaalse eriala, läheb vastu soovitatakse seda tüüpi koolitust Polütehnikumides vastavalt profiilile ja vajadustele (isiklik ja / või kutsealane) võimalike õpilastele.

Konkreetsed eesmärgid tuleks esile tõsta:

Koolitus juhtimine materjal voolab, informatsiooni ja ja logistika, vastavalt viimastele paradigmad; Meetodite kasutamist, tehnikaid ja vahendeid juhtimise, nii et osalejad kasutavad oma teadmisi integreeritult analüüsi ja probleemide lahendamiseks organisatsioonid; Edendamine üldine suhtumine väärtustamine initsiatiivi ja individuaalseid dünaamika, mis indutseerib innovatsiooni ja ettevõtluse nähtused. ... [-]
Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Master of Raamatupidamine on mõeldud oskuste arendamise ja kvalifikatsiooni raamatupidamise ja ettevõtte rahanduse. Selle peamine eesmärk on arendada oskusi ja teadmisi p ... [+]

eesmärgid

Master of Raamatupidamine on mõeldud oskuste arendamise ja kvalifikatsiooni raamatupidamise ja ettevõtte rahanduse. Selle peamine eesmärk on arendada oskusi ja teadmisi peamiselt valdkonnas rahalist valdkonnas; eelkõige raamatupidamise, maksunduse ja Corporate Finance, samuti annab võimaluse uurida neid küsimusi ja teostada lähenemist teadusliku uurimistöö nendes valdkondades.

Toetuse saajad:

Täielik moodustamine 1. tsükli poolt kraad raamatupidamine, juhtimine, rahandus, majandus ja muude sellega seotud valdkondades. See on kapten ametialast laadi tagamiseks, et õpilased, kes kursuse lõpetanud suurendada oma väljavaateid tööturul ja tulevase karjääri; Spetsialistid raamatupidamine, rahandus-ja sellega seotud valdkondades, kes tunnevad, et on vaja suurendada oma teadmisi ja muutuste järelevalve nendes valdkondades. ... [-]
Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Master of Business Information (MIE) on esitatud innovatiivne koolitus Information Science in Portugal, moodustades lõpetajad võimelised täitma ülesandeid teabe juhid äri ... [+]

eesmärgid

Master of Business Information (MIE) on esitatud innovatiivne koolitus Information Science in Portugal, moodustades lõpetajad võimelised täitma ülesandeid teabe juhid äri kontekstis.

Praeguses kontekstis MIE reageerib väljakutsele ettevõtluse edendamise ja innovatsiooni võimekust, moodustades lõpetajale sünkreetilise profiili erinevate erialade, oskab ära tunda teavet, mis on oluline strateegiline väärtus juhtimise ettevõtlusorganisatsioonid. Need lõpetajad saavad edendada protsesside optimeerimine seotud loomise ja kasutamise andmed, mis toetavad ettevõtte tulemuslikkust.

Kursus kestab Graduate Diploma in Business Information (PGIE), mis kestis aastatel 2010-2011 ja 2011-2012.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Corporate Finance, töötanud praeguses kontekstis ärijuhtimine, on moodustanud spetsiaalse juhtimisvahend loomine firma väärtus. MSc Corporate Finance eesmärk on pakkuda e ... [+]

eesmärgid

Corporate Finance, töötanud praeguses kontekstis ärijuhtimine, on moodustanud spetsiaalse juhtimisvahend loomine firma väärtus.

MSc Corporate Finance eesmärk on pakkuda erialast koolitust, kõrge kvalifikatsiooniga valdkonna ettevõtte finantsjuhtimise. See kujutab endast peamiselt kutseharidus, kus ta rõhutab tehniliste / teaduslike teadmiste ja praktilise kohaldamisega, mille eesmärk on rahuldada vajadus koolitada neid, kes otsivad karjääri finantsjuhtimise ettevõtted, kui ka need, kes juba töötavad ja soovivad parandada oma teadmisi .

karjäärivõimalused

MSc Corporate Finance pakub professionaalseid oskusi täitmise eest rahalist funktsiooni organisatsioonid, eelkõige teostada finantsplaneerimine, strateegiliste plaanide, risk planeerimise, ressursside ratsionaliseerimise, restruktureerimise ettevõtete ja rahvusvaheliste finantsjuhtimine.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

MA programm Kultuuridevaheline Studies Business avab uue rahvusvahelise silmaringi õpilastele. Kursus on heaks tingimusteta 6 aastat Riigiasutus akrediteerimise A3Es. Mis ... [+]

Eesmärgid

MA programm Kultuuridevaheline Studies Business avab uue rahvusvahelise silmaringi õpilastele. Kursus on heaks tingimusteta 6 aastat Riigiasutus akrediteerimise A3Es. Mis spetsialiseeritud õppejõudude, MA pakub uuenduslikke kursusi, näiteks: hiina (mandariini) ja araabia Keelte ja Kultuuride Äri, kultuuri- ja arengust, kultuuridevahelisest majandussuhete ettevõtlus Kultuur, kultuuridevahelise kommunikatsiooni tehnoloogiad, samuti inglise, prantsuse, Hispaania ja Saksa Kultuurid Business. MA on täielikult õpetatakse inglise keeles, võimaldades seega suurema koostöö ja rahvusvahelise liikuvuse. Õpilased võivad valida kaks kraadi, koos Masters Keelte ja Kultuuride juhtimine Université d'Artois, Prantsusmaa. Loomulikult annab praktikavõimalusi Incubit - Business Consulting & Ettevõtlus, ülemvoliniku Migratsioon, National Association of naisettevõtjatele Vida Económica Publishing Group, ja mitmed teised Euroopa partneritega. See MA on osa Higher Education Network kultuuridevahelise Vahendus. Lõpetajad on ka võimalus jätkata oma õpinguid doktoriõppe tasemel ülikoolides Vigo ja Santiago de Compostela tõttu protokollid allkirjastatakse need maineka Hispaania ülikoolides.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2019
Inglise
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

30 anos IPP - ISCAP