ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ISCSP aitab moodustada oma õpilaste valdkondades sotsiaalse ja politoloogia, pakkudes kraadiõppe (kraadi) ja kraadiõppe, teise ja kolmanda taseme, mis vastab kraadi magistri- ja doktoriõppe. Õpetamise maatriks hulka teadusvaldkondadest sotsioloogia, avaliku halduse ja avaliku poliitika, politoloogia, rahvusvaheliste suhete, sotsiaalpoliitika, antropoloogia ja sotsiaalse kommunikatsiooni.

Tihedat koostööd õppetöö, ISCSP edendab teadusuuringute kaudu uurimiskeskuste poolt tunnustatud Foundation for Science and Technology (FCT) - Keskus Administration ja riikliku poliitika (CAPP) ja Ida-Instituut (IO) ja teised keskused poliitilistes Teadus ja rahvusvaheliste suhete, sotsioloogia ja antropoloogia.

ISCSP arendab ühenduse teenuste osutamise korra, mis aitab kaasa sotsiaalsele ja majanduslikule arengule ja oskuste täiendamist ning organisatsiooni majandusstruktuuri ja kodanikuühiskonna ning tugevdada funktsionaalne ja organisatsiooniline tingimused avalikus sektoris. Rahvusvaheliselt on osalemine projektides portugali keelt kõnelev maailm ja arenevatel geostrateegiline roll.

Asukohad

Lissabon

Address
Rua Almerindo Lessa - 1300-663
Lissabon, Lissabon, Portugal