Loe ametlikku kirjeldust

ISCSP aitab moodustada oma õpilaste valdkondades sotsiaalse ja politoloogia, pakkudes kraadiõppe (kraadi) ja kraadiõppe, teise ja kolmanda taseme, mis vastab kraadi magistri- ja doktoriõppe. Õpetamise maatriks hulka teadusvaldkondadest sotsioloogia, avaliku halduse ja avaliku poliitika, politoloogia, rahvusvaheliste suhete, sotsiaalpoliitika, antropoloogia ja sotsiaalse kommunikatsiooni.

Tihedat koostööd õppetöö, ISCSP edendab teadusuuringute kaudu uurimiskeskuste poolt tunnustatud Foundation for Science and Technology (FCT) - Keskus Administration ja riikliku poliitika (CAPP) ja Ida-Instituut (IO) ja teised keskused poliitilistes Teadus ja rahvusvaheliste suhete, sotsioloogia ja antropoloogia.

ISCSP arendab ühenduse teenuste osutamise korra, mis aitab kaasa sotsiaalsele ja majanduslikule arengule ja oskuste täiendamist ning organisatsiooni majandusstruktuuri ja kodanikuühiskonna ning tugevdada funktsionaalne ja organisatsiooniline tingimused avalikus sektoris. Rahvusvaheliselt on osalemine projektides portugali keelt kõnelev maailm ja arenevatel geostrateegiline roll.

Programmide õpetamise keel:
  • Portugali

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

MPA on suunatud kõigile, kes soovivad parandada oma oskusi ja arendada oma teadmisi avaliku halduse. Igaüks, kes on bakalaureuse kraadi võib kohaldada, sõltumata teadusli ... [+]

Esitlus

MPA - Master of Public Administration Selle eesmärk on luua end suurenenud pakkumine School of Social ja politoloogia teadusharus, mis vallandas oma tekkelugu, mis tähistas oma arengut ja on otsustavalt kaasa oma avalduses. Läbi MPA, ISCSP annab teadmisi ja arendada oskusi ülesannete täitmiseks avaliku halduse.

MPA on suunatud kõigile, kes soovivad parandada oma oskusi ja arendada oma teadmisi avaliku halduse. Igaüks, kes on bakalaureuse kraadi võib kohaldada, sõltumata teadusliku väljaõppe alal.

Muidugi teine ​​tsükkel MPA on jagatud nelja semestrit, kokku 120 ECTS. Õppekava sisaldab 95 ECTS tuumarelva õppekava üksused kohustuslik teaduse Public Administration, 10 ECTS teadusvaldkonna avaliku korra ja 15 ECTS teadusvaldkonna of Management.... [-]

Portugal Lisbon
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Sageduse digitaalne strateegilise kommunikatsiooni Graduate üldine eesmärk on anda üliõpilastele teoreetilised ja praktilised oskused, mis toetavad ja edendavad integrats ... [+]

VASTUVÕTJAD

Side spetsialistid (konsultandid, publicists, konsultandid, avalike suhete, turundajad); Viimastel lõpetajate valdkondades side ja muu taoline; personalijuhid; professionaalse infotehnoloogia; koolitajad; ja huvitatud Digitaalside üldiselt.

Eesmärgid

Sagedus Digitaalne strateegilise kommunikatsiooni koolilõpetaja See on üldine eesmärk on anda üliõpilastele teoreetilised ja praktilised oskused, mis toetavad ja edendavad integratsiooni digitaalse info- ja meedia strateegilise juhtimise organisatsioon, brändi, toote, isiku või teenust.

Täpsemalt on eesmärgid:

. Tunda digitaalallkirjade kehtivust kommunikatsioonivahendite strateegilisi tingimustel; B planeerimine organisatsioonilise kommunikatsiooni protsesse digitaalses keskkonnas; C Määratle ja tunnustada taktika, et suurendada mõju suhtlussõnumid digitaalses keskkonnas; D haldamine online-kohalolek läbi muutuste juhtimise meetmed, kriisiohjamise ja maine juhtimine; E seire ja hindamise tulemuste online-kohalolek ja kommunikatsioonitehnoloogia (ROI); F optimeerida ja vahetu suhtlemine tulemusi, suunates neid ületama eesmärgid: tähendus, mõju, autentsust ja usaldusväärsust.... [-]

Portugal Lisbon
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Raames strateegilisi ISCSP-UTL kui koolitust pakutakse Cycle II ja pärast seatud eesmärgid poliitilisel tasandil eesmärgid kõrghariduse Bologna protsessi alusel, on järgm ... [+]

Eesmärgid

Raames strateegilisi ISCSP-UTL kui koolitust pakutakse Cycle II ja pärast seatud eesmärgid poliitilisel tasandil eesmärgid kõrghariduse Bologna protsessi alusel, on järgmised eesmärgid määratletud:

Süvenev oskusi

Nagu politoloogias, see eesmärk vastab tuuma konfiguratsioonist Bologna protsessi valib läbipääsu haridus paradigma põhineb teadmiste edastamiseks paradigma põhineb oskuste omandamist, et tegemist on teise astme, Neid tuleb tugevdada, et tagada, et õpilane omandab akadeemilise eriala (artikli 18 dekreetseaduse 74/2006).

Seda eesmärki elutsesid koostamisel uus õppekava, sest selle struktuur soosib süvenemist oskusi, et kindlustada neile instrumentaalmuusika koolitus profiilid ja ennekõike on eripära.... [-]

Portugal Lisbon
Võta kooliga ühendust
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
4 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles