Loe ametlikku kirjeldust

ISCTE-IUL kohta

ISCTE - Instituto Universitário de Lisboa (ISCTE-IUL) on avalik-õiguslik ülikool, mis on asutatud 1972. aastal. Õppetöö, teadus- ja ühiskondliku teeninduse alal on tal oluline roll kvalifitseeritud spetsialistide ja personali koolitamisel, kelle kultuurilised, teaduslikud ja tehnilised oskused võimaldavad neil aidata kaasa säästvale arengule nii riiklikul kui ka ülemaailmsel tasandil. ISCTE-IUL strateegilised eesmärgid on: innovatsioon, kvaliteet, rahvusvahelistumine ja ettevõtluskultuuri arendamine.

IsCTE-IUL on praegu üks kolmest Portugali ülikoolist (koos Porto Ülikooliga ja Aveiro Ülikooliga), kes on võtnud vastu fondi režiimi, säilitades oma avaliku ülikooli olemuse, kes on määranud juhtimise eraõiguse alusel.

ISCTE-IUL on uhke selle üle, et ülikooli (46%) ja kraadiõppe (54%), 450 õpetajat ja 220 mitteõppejõudu õppinud üliõpilast on üks kõige dünaamilisemaid ja innovaatilisemaid ülikoole riigis. Suure nõudluse ees on ISCTE-IULi üliõpilaste vabad töökohad alati olnud täielikult hõivatud.

ISCTE-IUL julgustab õpilasi oma potentsiaali täielikult ära kasutama, arendama oma algatusvõimet ja paindlikkust ning täiendama oma akadeemilist haridust rahvusvahelise kogemusega, võimaldades neil vajalike oskustega kohaneda globaalse tööturu vajadustega. ISCTE-IUL näitab kõrgelt lõpetajate tööalast konkurentsivõimet ja saavutab enamikus kursustes 100% taseme. Tema endised õpilased omavad praegu kõrge vastutusega erasektori ettevõtetes, avalikes asutustes ja valitsusasutustes, mis kinnitab mitte ainult meie institutsiooni prestiiži, vaid ka selle õpetamise kvaliteeti.

ISCTE-IUL on teadusülikool, millel on kaheksa kõrgekvaliteedilist uuringut teostavat üksust, mida tunnustab teaduse ja tehnoloogia sihtasutuse perioodiline hindamine.

Kogukonna teenistuses on ISCTE-IUL teadlased ja lõpetajad aidanud luua mitmeid sidemeid eraettevõtete ning avaliku ja kodanikuühiskonna organisatsioonidega. Üks silmapaistvamaid näiteid on Juhtimise Arendamise Instituut (INDEG), mis kasutab oma jurisdiktsiooni alla kuuluvates valdkondades hariduse, kraadiõppe ning teadus- ja ühiskondliku töö valdkonnas tugevat avalikku tunnustust.

Ettevõtluse valdkonnas on AUDAX-IUL tänapäeval siseriiklik viide, kuna ta on loonud partnerlussuhteid erinevate kohalike omavalitsuste, äriühenduste, COTECi ja Massachusettsi tehnoloogiainstituudiga.

Missioon ja visioon

ISCTE-IULi ülesanne on luua ja edastada teaduslikke teadmisi vastavalt parimatele rahvusvahelistele standarditele, koolitada kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, peamiselt magistriõppe tasemel, juhtimise, infotehnoloogia ja arhitektuuri, sotsiaalteaduste ja avaliku korra valdkonnas. ühiskonna edendamine.See missioon saavutatakse, tõhustades teaduse-õpetamise seost tugeva rakenduskeskkonnaga, edendades multidistsiplinaarset õppimist ja maksimeerides ettevõtluse, tehnoloogia ja innovatsiooni vastastikust mõju, et valmistada pädevaid spetsialiste, kes suudavad tõhusalt toime tulla ühiskonna eelseisvate väljakutsetega, kasumi kaudu ja mittetulundusühingud.

Selle missiooni kolm peamist vektorit - uurimistööd, õpetamist ja õppimist ning kogukonnale osutatavat teenust - kajastavad ISCTE-IULi kui teadusülikooli visiooni, mis keskendub institutsiooni pidevale arengule dünaamikale selle juhtimise ja tegevuse eri valdkondades, näiteks nagu:

  • Kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud ja teadlased, kes esindavad parimaid rahvusvahelisi standardeid;
  • Teadusuuringute, õpetamise ja teadmiste edasiandmise rahvusvahelistumine ning õppejõudude ja üliõpilaste akadeemiline liikuvus, mis täidab ISCTE-IULi integreerumist rahvusvahelistesse teadus- ja haridusvõrkudesse;
  • Toodetud teaduslike ja tehnoloogiliste teadmiste edastamine ja vahetamine, eelkõige toodete arendamise, ühiskonnale teenuste osutamise, elukestva õppe ning ettevõtluse ja tööalase konkurentsivõime edendamise kaudu;
  • Kultuuriliste ja teaduslike kaupade juurdepääsu ja rakendamist võimaldavate tegevuste rakendamine ja edendamine üksikisikutele ja ISCTE-IUL-s ja väljaspool seda tegutsevatele rühmadele;
  • Pidev suhtlemine ühiskonnaga, kaasa aitamine probleemide analüüsimisele ja lahendamisele riiklikul ja kohalikul tasandil, samuti partnerluste loomine organisatsioonidega, kes on pühendunud riigi kultuurilisele, sotsiaalsele ja majanduslikule arengule;
  • Infrastruktuuri haldamise ja kvalifikatsiooni professionaalsemaks muutmine, luues tippkeskkonna, mis toetab tõhusalt teadus-, õppe- ja teadmussiirde tegevust, et tagada institutsiooniline jätkusuutlikkus.
ISCTE-IULis on tugev kvaliteet. Sa võid rohkem teada saada ISCTE-IUL kvaliteeditagamise kohta, mis põhineb meie kvaliteedikäsiraamatul.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa

Lektorid prestiižsetest ülikoolidest Norras, Portugalis, Rootsis, Ühendkuningriigis ja USAs. See sotsioloogia magistriõpe on mõeldud rahvusvaheliste kõrgelt kvalifitseeri ... [+]

EsitlusLektorid prestiižsetest ülikoolidest Norras, Portugalis, Rootsis, Ühendkuningriigis ja USAs.

See sotsioloogia magistriõpe on mõeldud rahvusvaheliste kõrgelt kvalifitseeritud teadlaste, spetsialistide, ekspertide, juhtide, tehnikute, professorite ja doktoriprogrammide kandidaatide ettevalmistamiseks.

Lissaboni linn tervitab teid õppima ja jagama oma rikastavat ülikoolielu, sõbralikke inimesi, viletsat kultuuri ja suurepäraseid ilmaga.

Loeng on keskendunud tänapäeva ühiskonna struktuuridele ja institutsioonidele, selle protsessidele ja muutuste teguritele, praegustele sotsiaalsetele probleemidele ning olemasolevatele individuaalse ja kollektiivse tegevuse vormidele.... [-]

Portugal Lisbon
Võta kooliga ühendust
Inglise
2 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa

Neljanda tööstusrevolutsiooni spetsialistide strateegilise uurimistöö koolitus. ... [+]

Esitlus

Neljanda tööstusrevolutsiooni spetsialistide strateegilise uurimistöö koolitus. Täna on Internet sügavalt juurdunud ühiskonna kõigis mõõtmetes, meie tööelus, isikliku elu koordineerimisel ning vaba aja veetmisel ja tarbimisel. MSc in Internet Studies eesmärk on valmistada ette globaalseid ja tulevasi spetsialiste, otsustajaid ja nõustajaid, andmeanalüütikuid ja avaliku ja erasektori praktikuid, andes neile põhjaliku ülevaate võrgustikuühiskonna dünaamikast. ISCTE-IULi Interneti-uuringute magistriõppes käsitletakse multidistsiplinaarse ja riikidevahelise lähenemisviisiga küsimusi, mis hõlmavad laia valdkonda. Sotsiaalteaduste kontseptsioone, teooriaid, meetodeid ja tehnikaid tutvustatakse uuenduslike ja kvaliteetsete teadusuuringute, analüüside ja poliitiliste soovituste läbiviimiseks, mis mõjutavad uute pakkumiste koostamist, inimressursside ja strateegiliste ressursside haldamist, innovatsiooni ja arendustegevust. teenuste ja tööstuse neljanda revolutsiooni kontekstis. Magistrandid suhtlevad ka õppejõududega, kes teevad ISCTE-IUL keskustes ja laborites kaasaegseid teadusuuringuid, mis kajastub õpetuses, võimaldades meie õpilastel keskenduda oskuste, vahendite, tehnikate ja teadmiste arendamisele kutsealane karjäär, mis teeb vahet. See on kursus, mis keskendub rahvusvahelisele mõõtmele nii õppejõudude kui ka õpilaste geograafilise päritolu poolest.... [-]

Portugal Lisbon
Võta kooliga ühendust
Inglise
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Avenida das Forças Armadas, 1649-026
Lisbon, Lisbon, Portugal