ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Deanilt saadetud sõnum

Tere tulemast ISCTE ärikooli.

IBS on juhtkonna ja äriteaduste õpetamise pioneerkool ja esimene, kus see oli autonoomne piirkond, mitte majandusteaduses õpetatav aine. Lingid ärimaailma on meie kooli eripära. IBS on algusest peale toetunud kutsutud õppejõududele ärimaailmast, kelle koostöö on andnud meie õppekavadele väärtusliku panuse. Seega pole üllatav, et olenemata majanduskeskkonnast on üliõpilaste järjestikustel põlvkondadel 100% -lise tööhõive määra. Veelgi olulisem on see, et ettevõtted tunnistavad IBS-i õpilastele pakutava koolituse kvaliteetset kvaliteeti ja seda usaldust suurendavad meie õppejõudude ja teadlaste poolt läbi viidud uuringute maht ja tipptase. Internatuur on meie kooli teine ​​eripära. IBS mitte ainult ei õpetab Aasia, Aafrika ja Lõuna-Ameerika ülikoolide vahelisi partnerlussuhteid, vaid ka Portugali ülikoolide raamistikus IBS on alustanud Erasmuse üliõpilaste tugiameti loomist. See mudel, mis töötab koos ülikoolidega kogu maailmas, on meelitanud nii palju välisüliõpilasi, et me ei suutnud saavutada täielikku vastastikkust hoolimata IBS-i üliõpilaste arvu kasvust, kes saavad välismaal õppimise kogemust. Võimalust töötada rahvusvahelises keskkonnas on selgelt näidanud välismaal töötavate vilistlaste arv, kellest paljud on rahvusvaheliste ettevõtete juhtivatel kohtadel. Innovatsioon ja ettevõtlikkus on meie kooli kolmas eripära. Pedagoogiline innovatsioon viis õppekavade ajakohastamiseni, samuti uute õppemeetodite kasutuselevõtmiseni; need hõlmavad juhtumiuuringute väljatöötamist ja juhtimis- ja kaugõppevahendite tarkvara toetamist. Mitte juhuslikult on IBSi õppejõud kirjutanud mitmesuguseid juhtimisvaldkondi sisaldavaid viitetekste. Lõpuks tuleb erilist tähelepanu pöörata IBSi õppejõudude ja personali tihedatele suhetele meie õpilastega ning muret nende heaolu pärast, sest see on meie üliõpilaste kõrge akadeemilise jõudluse otsustavaks teguriks. Klassiruumi intellektuaalne rangus, meeskonnatöö edendamine ja reaalsete juhtumiuuringutega kokkupuude võimaldab IBSil luua oma õpilastele väärtust ja tagada, et nad annavad positiivse panuse riigi ja ülemaailmse kogukonna arengusse.

José Paulo Esperança Dean ISCTE Business School

ISCTE ärikoolide rajatised

ISCTE ISC ISCTE ärikool pakub õpilastele suurepärast õppimise keskkonda ja lõõgastumisvõimalusi. Lisaks auditooriumidele ja klassiruumidele, kus üliõpilased klassidesse lähevad, on palju era- ja grupiruumiruume, kus saab õppida. Ülikoolilinnas on ka viis kohvikut / baari, kaks restorani ja palju ruume, kus lõõgastuda. Kogu ülikoolilinnakus on IBS-i õpilastele saadaval WiFi-internet.

IBC-i raamatukogu, mida pakub ISCTE IUL, pakub teenust kõigile ülikooli üliõpilastele - raamatutega äriteaduste, sotsiaalteaduste ja tehnoloogiateaduste valdkonnas. Kollektsioon koosneb umbes 80 000 eksemplari (sh monograafiad, teatmeteosed, teesid ja väitekirjad) ning 30 000 perioodilist väljaannet, mis on saadaval paberkandjal ja digitaalselt. Finantslabor pakub ulatuslikku finantsandmebaaside ja teabeallikate kogumit, sealhulgas Bloomberg, Reuters Xtra / Knowledge, Compustat, Datastream / Worldscope, Thomson One Banker, CRSP, Eventus ja WRDS. Õpilasel on juurdepääs suurepärasetele online-bibliograafilistele tööriistadele, nagu veebiteadmiste kogu (rohkem kui 16 000 täis-tekstilise teadusliku ajakirjaga), teadmiste veebi ja JSTORi (äri-, matemaatika ja statistika kogud) ja ABI / Inform Global.

Asukohad

Lissabon

Address
Lissabon, Lissabon, Portugal

Akrediteeringud