ISCTE Business School – Instituto Universitário de Lisboa

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ISCTE Business Schooli juured ulatuvad tagasi varasemasse juhtimisteaduste osakonda, mis loodi 1972. aastal. Kooli on tunnustatud oma suurepärase õppe- ja teadustöö, rahvusvahelise ja mitmekultuurilise keskkonna ning tugeva ühenduse kaudu ärimaailmaga, mida see pakub meie erakorralistele lõpetajatele. , juhtimisettevõtlus ja innovatsioon.

IBS-is on umbes 181 õpetajat, kes on jaotatud kuue osakonna vahel: raamatupidamine, majandus, rahandus, turundus, operatsioonid ja juhtimine, juhtimis- ja majanduse kvantitatiivsed meetodid ning inimressursid ja organisatsiooniline käitumine.

Praegu on kooli pakutavas 7 bakalaureuseõppe, 15 magistriprogrammi ja 4 doktorikraadi omandamas üle 3500 õpilase.

ISCTE ärikool on üks neljast koolist, mis moodustavad ISCTE , koos sotsioloogia ja avaliku poliitika, sotsiaal- ja humanitaarteaduste ning tehnika- ja arhitektuurikooliga.

7 põhjust, miks valida ISCTE ärikool

1. Ettevõtlik mõtteviis

ISCTE ärikoolis on igal tudengil võimalus lähemalt tundma õppida ärimaailma. Olge valmis edukaks reageerimiseks teie ees seisvatele väljakutsetele alates oma tööelu esimesest päevast.

See kontakt on kogu kursuse vältel püsiv:

  • Praktilised ülesanded - valdavas enamuses õppeainetes täidavad õpilased praktilisi ülesandeid rühmas või individuaalselt, milles analüüsitakse ettevõtete konkreetseid probleeme.
  • Lõppprojekt (bakalaureuseõpe) - kõigil bakalaureuseõppe lõpetanutel on eelmisel aastal projekti teema, mille käigus viiakse läbi antud ettevõtte tegelikkuse süvendatud uuring.
  • Ettevõtluse tugikeskus - AUDAX - ISCTE Business School on ISCTE peamine asutaja. See on keskus, mis aitab äsja lõpetanud üliõpilastel huvitava idee abil oma ettevõtet alustada. Ta toetab projekte õiguslikes ja organisatsioonilistes aspektides ning on isegi seostanud investeerimisfondi, mis rahastab uute ettevõtete asutamist.
  • Suure ettevõtluskogemusega õpetajad - koolis on komplekt kutsutud õpetajaid, kes täidavad silmapaistvaid rolle Portugali peamistes ettevõtetes ja edastavad klassis kogu oma kogemuse ja praktiliste teadmiste.

2. Ainulaadne rahvusvaheline kontakt

ISCTE ärikoolis ISCTE praegu umbes 250 õpilast, kes vahetavad vahetust enam kui 30 riigis Euroopas, Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas ja Aasias ning võtab vastu umbes 400 rahvusvahelist üliõpilast enam kui 40 rahvusest, kes osalevad ISCTE Business Schooli bakalaureuseõppes, magistrikursustel või suveülikoolides. See mitmekultuurilisus võimaldab õpilastel kogeda oma koolis väga erinevaid kogemusi ja kultuure.

3. Edukas karjäär

Pärast 3-kuulist kursuse lõppu on hiljuti kooli lõpetanute tööhõive tase 100%. Magistriõppe üliõpilaste puhul on määr 80% praktikakohta enne magistriõppe lõpetamist.

4. Tipptaseme tasustamise kultuur

Teenused ja individuaalsed pingutused on moodsa ja demokraatliku ühiskonna alusväärtused. ISCTE premeerib neid, kes annavad oma parima, et saavutada tipptaseme tase nii kursuse alguses (sisseastumispreemia) kui ka kursuse lõpus (parima õpilase preemia).

5. Pehmete oskuste arendamine

Ärikool ISCTE pakub oma üliõpilastele kraadiõppe kolme aasta jooksul võimalust osaleda ainetel, mille eesmärk on arendada läbivaid isiklikke pädevusi, näiteks: võime arendada iseseisvat tööd, samuti meeskonnatööd, teha individuaalseid teadusuuringuid, õppida analüüsida keerulisi olukordi ja suhelda. Eesmärk on tulevasi lõpetanuid ette valmistada ühelt poolt järgmistes õppetsüklites oma teadmiste süvendamiseks ja teiselt poolt täielikuks tööturule integreerumiseks.

6. IBS-i õpetamismeetod

ISCTE Business Schoolil on juhtimise alal õpetamise suured traditsioonid:

  • ISCTE Business Schooli teaduskonnad on kirjutanud rohkem kui 100 raamatut erinevatel juhtimisdistsipliinidel, millest paljud on nüüd kohustatud lugema teistes Portugali ülikoolides;
  • Üliõpilaste ja õppejõudude vahel on tihedad töösuhted;
  • Õpilastele on kasulik iganädalane kontakttund, pidev e-posti kontakt ja püsivad suhted vilistlastega kogu nende tööelu vältel.

7. IBS-i vaim

ISCTE õppimine on ühtlasi võimalus nautida suurepäraseid õpitingimusi ja osaleda keskkonnas, kus vaba aeg, sport ja kultuur võtavad väga olulise ruumi.

Asukohad

Lissabon

Address
Lissabon, Lissabon, Portugal

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud