ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

ISEG - Lissaboni Majanduskool

Esimene Portugali majandus- ja juhtimiskool ISEG kuulub Portugali suurimasse Lissaboni ülikooli. ISEG Lisbon on rahvusvaheliselt tunnustatud ja akrediteeritud AACSB ja AMBA poolt, järgides parimaid kõrgharidusstandardeid. ISEG teaduskeskusi hindab Portugali teadusnõukogu (FCT) väga hästi.

Kogenud ja hästi ettevalmistatud teaduskonnaga panustavad enam kui 70 riigi üliõpilased üha suurenevasse rahvusvahelisse akadeemilisse keskkonda ning kasutavad ära kooli silmapaistvust ja asukohta. ISEG Lissabonil on suurepärased kaasaegsed ruumid Lissaboni südames, otse parlamendi ja Taguse jõe ääres, elavas naabruskonnas, mis on täis seltsielu, ettevõtlust ja kultuuri.

ISEG leiate kaasatuse ja koostöö õhkkonnaga tipptasemel ja saavutuste kultuuri. Selle põhjuseks on üliõpilaste, õppejõudude ja personali vastastikune koostöö.

ISEG on tulevikuks ette valmistatud kool: ainulaadse seguga kvantitatiivsetest oskustest ja majanduslike ning juhtimisotsuste sotsiaalsest konteksti ISEG õppejõud, spetsialistid, üliõpilased ja vilistlased esirinnas nende seas, kes pöörduvad ÜRO 17 säästva arengu eesmärgi poole (SDG-d), millel on ettevõtlik ja koostööaldis mõtteviis.

125913_ISEG_campus12.png

3 peamist põhjust, miks siin õppida

 1. ISEG on rahvusvaheliselt tunnustatud kõrgete õppe- ja teadustööstandardite poolest.
  ISEG järgib oma õppeprogrammides ja teadustöös parimaid rahvusvahelisi standardeid: kool on akrediteeritud AACSB (Advanced Collegiate Businesss Schools of Business) poolt, vahet omab vaid 5% kogu maailma ärikoolidest, ISEG MBA on akrediteeritud AMBA poolt ja meie programme tunnustavad paljud tuntud rahvusvahelised üksused (nt CFA ülikooli kuulumisprogramm , IFoA - aktuaaride instituut ja teaduskond, PMI - projektijuhtimise instituut, RICS - Chartered Surveyors'ide kuninglik institutsioon). Meie lõpetajate tööalane konkurentsivõime on peamine prioriteet.
 2. ISEG asub Lissaboni kesklinnas ja kuulub Lissaboni ülikoolile
  ISEG asub otse Lissaboni kesklinnas, elavas ja lahedas Euroopa pealinnas. See on ideaalne koht õppimiseks, kui otsite koolis vaikset ja sooja keskkonda; kuid samal ajal kinnistatakse teid suure linna keskele. Meie kaunis ja ajalooline ülikoolilinnak asub parlamendi, ettevõtete, muuseumide, kaupluste, restoranide ja baaride ning Taguse jõe kõrval. ISEG on Lissaboni ülikooli majanduse ja juhtimise kool, Portugali suurim ja paremusjärjestuses.
 3. Parema maailmaga pühendumise kultuur
  ISEG edendab solidaarsus- ja koostöökultuuri, kaasates üliõpilasi, vilistlasi, õppejõude, rahvusvahelisi partnereid ja ulatuslikku ärivõrgustikku. Kool võtab õppe- ja teadustöös kasutusele mitmekordse lähenemisviisi ning ergutab teadusvaldkondade vahelise sünergia arendamist. Kõiges, mida teeme, oleme sügavalt pühendunud ÜRO säästva arengu eesmärkidele. Põlvkondade vältel oleme välja töötanud uuendajad ja juhid Portugalis ja mujal. Oma mitmuse lähenemisega aitame arendada avatud meelt parema maailma jaoks!

Võtme faktid

 • Osa valitud 5% -st ärikoolidest, millel on AACSB ja AMBA akrediteering.
 • 240 õppejõud.
 • 4500 õpilast.
 • 20% rahvusvahelistest üliõpilastest.
 • 98% tööhõive määr bakalaureuseastmel.
 • 6 teaduskeskust.
 • 1. koht Portugalis avaldatud majandus- ja juhtimistööde edetabelis (Web of Science ja Scopus).
 • 150 partnerluslepingut mainekate koolidega kogu maailmas.

Teaduskond

ISEG õppejõud on riigi suurima doktorikraadiga, kusjuures enamik neist on omandatud tuntud rahvusvahelistes institutsioonides. See kajastub nende teadustegevuse rahvusvahelises orientatsioonis ja õpetamises.

Portugali koolina, kus on enamik prestiižsetes rahvusvahelistes ajakirjades avaldatud väljaandeid, on ISEG uurimus tõeliselt maailmatasemel. Juhtimise, majanduse, matemaatika ja sotsiaalteaduste valdkonnas on 6 teaduskeskust.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

Meie õpilased ja programmid

ISEG on multikultuurne keskkond, kus umbes 20% õpilastest on rahvusvahelised. Koolis õpib üle 4500 õpilase suurel hulgal kraadi, millest üsna väheseid õpetatakse täielikult inglise keeles: 3 bakalaureusekraadi (majandus, rahandus, juhtimine), 10 magistrikraadi, millest 4 on uhiuus aastal 2020. ISEG ka pakub 4 bakalaureuse- ja 11 magistriõppekava, mida õpetatakse portugali keeles, ja 8 doktorikraadi. Programmid, 6 peamistes õppesuundades, samuti 3 koostöös teiste ülikoolidega.

Nii õpilasi, teadlasi kui ka töötajaid julgustatakse pidevalt omandama uusi teadmisi ja seista silmitsi väljakutsetega, mis muudavad maailma paremaks.

Meie ülikoolilinnak

Kool koosneb mitmetest hoonetest hubases arhitektuurikompleksis. ISEG asub endises kloostris, mis on kaunilt ümber ehitatud eesmärgiga ehitada kaasaegseid mugavusi, säilitades samas algsete hoonete iseloomu ja omadused. Rohkem kaasaegseid hooneid täiendab maastik. Me hindame tugevalt kultuurilist mitmekesisust ja edendame regulaarselt kooliväliseid tegevusi, sealhulgas õpikodasid, kontserte, näitusi, sporti ja ühiskondlikku teenistust, valmistades meie õpilasi pidevalt muutuvas maailmas. Meie mitmekultuuriline kogukond saab Lissaboni elujõulisusest jõudu ja ideid! Lissabon on üks Euroopa atraktiivsemaid linnu, kus saab leida traditsioone, romantikat, kultuuri, meelelahutust ja suurte emotsioonide / kogemuste pikkade tundide ja suurepärase päikesevalguse ajal.

123807_portais_iseg_campus3.jpg

Vilistlased

ISEG on rohkem tuntud oma silmapaistvate vilistlaste poolest - kool on alates 1911. aastast loonud silmapaistvaid ettevõtjaid, ettevõtluse ja majanduse juhte - ning viljeletava erakordse koostöö- ja vastastikuse mõistmise vaimu eest koolis, mis edendab teadlikku arutelu perspektiivide ja metoodikate paljusus.

Järgmised aastad ISEG elus on väljakutseid ISEG ja põnevad, kui soovime aktiivselt panustada parematesse organisatsioonidesse ja paremasse maailma - mis on alati olnud ISEG DNA osa - ja olla selle eest rahvusvaheliselt tunnustatud. Meie uurimistöö ja õpetamine kajastavad seda uut eesmärki olla kesksel kohal Lissaboni linnas, meie riigis ja nende inimeste globaalses maailmas, kellel on põhjus ja kes tegutsevad eesmärgiga.


Lisateave ISEG - Lissaboni majandus- ja juhtimiskooli kohta - sisestage oma andmed ja kool võtab teiega ühendust.

Ootame teid kohtumiseni meie ülikoolilinnakus Lissabonis!

Asukohad

Lissabon

Instituto Superior de Economia e Gestão for ISEG – Lisbon School of Economics & Management

Address
Instituto Superior de Economia e Gestão
Rua do Quelhas, 6

1200-781 Lissabon, Lissabon, Portugal
Telefon
+351 21 392 5800

Akrediteeringud