Loe ametlikku kirjeldust

ISEG - Lissaboni Majanduskool

Üle saja aasta pikkune ajalugu on ISEG Portugalis asutatud esimene majandusteaduskond. Kool on osa Lissaboni ülikoolist, mis on suurim Portugali ülikoolidest.

ISEG on akrediteeritud Business Collegiate Schools of Business'i ( AACSB ) poolt, mis tähendab, et meie töötajate standard, õppekava ja õpitulemused on ülemaailmselt tunnustatud kui maailma kõige eliitkoolides.

Meie õpilased ja programmid

Üle saja aasta pikkune ajalugu on ISEG Portugalis asutatud esimene majandusteaduskond. Kool on osa Lissaboni ülikoolist, mis on suurim Portugali ülikool. Riiklikult tunnustatud ISEG on samuti tunnustatud rahvusvaheline nimi. AACSB hiljutine akrediteerimine kinnitab meie rahvusvahelist tunnustust.

ISEG on kaasamise ja koostöö õhkkond ning tippkeskkond ja saavutused. Seda teeb õpilaste, õppejõudude ja personali vastastikune koostöö.

Meie õpilased ja programmid

ISEG on mitmekultuuriline keskkond, kus umbes 20% õpilastest on rahvusvahelised. Koolis on üle 4000 üliõpilase 7 bakalaureuse-, 17 magistri- ja 8 doktoriõppe programmi, samuti üle 30 täidesaatva koolitusprogrammi. Üle tosina neist programmidest (mis on levinud kõigil uuringutasanditel) on inglise keeles täielikult kättesaadavad.

Ühtlasi julgustatakse üliõpilasi, teadlasi ja töötajaid pidevalt uusi teadmisi omandama ja silmitsi seisma parema maailma väljakutsetega.

Võite vabalt külastada meie veebilehti ja leida teile kõige sobivam.

Teaduskond

ISEG õppejõud on riigi suurima doktorikraadiga, kusjuures enamik neist on omandatud tuntud rahvusvahelistes institutsioonides. See kajastub nende teadustegevuse rahvusvahelises orientatsioonis ja õpetamises.

Portugali koolina, kus on enamik prestiižsetes rahvusvahelistes ajakirjades avaldatud väljaandeid, on ISEG uurimus tõeliselt maailmatasemel. Juhtimise, majanduse, matemaatika ja sotsiaalteaduste valdkonnas on 6 teaduskeskust.

Vilistlased

ISEG vilistlased on tippspetsialistid kogu maailmas. Alumniühingu algatus ja kaasatus koos ISEG ajalooga ja selle tunnustamisega turul on aidanud muuta meie vilistlasvõrgustik suurimaks ja enim austatavaks riigis.

Meie ülikoolilinnak

Kool koosneb mitmetest hoonetest hubases arhitektuurikompleksis. ISEG asub endises kloostris, mis on kaunilt ümber ehitatud eesmärgiga ehitada kaasaegseid mugavusi, säilitades samas algsete hoonete iseloomu ja omadused. Rohkem kaasaegseid hooneid täiendab maastik. Me hindame tugevalt kultuurilist mitmekesisust ja edendame regulaarselt kooliväliseid tegevusi, sealhulgas õpikodasid, kontserte, näitusi, sporti ja ühiskondlikku teenistust, valmistades meie õpilasi pidevalt muutuvas maailmas. Meie mitmekultuuriline kogukond saab Lissaboni elujõulisusest jõudu ja ideid! Lissabon on üks Euroopa atraktiivsemaid linnu, kus saab leida traditsioone, romantikat, kultuuri, meelelahutust ja suurte emotsioonide / kogemuste pikkade tundide ja suurepärase päikesevalguse ajal.

Lisateave ISEG - Lissaboni Majanduskool ja -juhtimine, täites oma andmed ja kool võtab teiega ühendust.

Ootame teie kohtumist meie Lissaboni ülikoolilinnakus!

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:


ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Masters in Mathematical Finance eesmärk on edendada haridust kvantitatiivse rahastamise üliõpilased, kes on juba bakalaureuse kraad matemaatika, statistika, füüsika, maja ... [+]

Tänapäeva äritegevuse kasvav kõrgtehnoloogiline iseloom on suurendanud vajadust kõrgtehnoloogiliste meetodite järele, mis sõltuvad suures osas matemaatilistest tehnikatest, mis näiliselt on tööstuse konkurentsivõime jaoks hädavajalikud. Bologna protsessi raames 2007/2008. Aastal käivitatud magistriõpe on alates sellest ajast igal aastal pakutud. See loodi areneva ja uuendusliku projektina Portugalis, mis järgis Euroopa ülikoolide standardeid. A3ESi akrediteerimine 2013. aastal tõendab rahaturufondide programmi kvaliteeti, mis ühendab teoreetilise ranguse valdkondlike oskustega, tasakaalustades tipptasemel teadmisi ja teadusuuringuid finantssektori tavadega. Programmi eesmärk on arendada õpilaste matemaatilisi ja arvutuslikke oskusi koos finantsmudelleerimisega ning pakkuda põhjalikku haridust kaasaegses matemaatilises rahastamises. Neljanda semestri jooksul saavad õpilased valida finantsettevõttes praktika või nad võivad valida väitekirja või projekti kirjutamise. Selle tulemusena saavad meie magistrantuurid kergesti tööle prestiižsetes finantsettevõtetes (pangad, konsultatsiooni-, kindlustus- ja investeerimisfirmad). "Mitmed meie rahaturufondide vilistlased õpivad praegu doktorikraadi kas Portugalis või välismaal ning mõned on juba lõpetanud oma doktorikraadi." Rahvusvahelisemaks muutumine on samuti osa rahaturufondi ajaloost ja eesmärkidest. Aastatel 2014/15 hakkasid rahaturufondid loenguks inglise keeles, mis tähendab, et nüüd pakutakse seda suurele rahvusvahelisele sihtrühmale. Võimalik on ka rahvusvaheline vahetus ERASMUS programmi või muude rahvusvaheliste lepingute kaudu. Olulised on järgmised arengud: Rahvusvahelise kokkuleppe loomine, mis hõlmab kolme meistrit matemaatilise rahanduse valdkonnas - ISEG ; Lorraine'i ülikool, Nancy, Prantsusmaa; Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Poola, mis võimaldab üliõpilastel õppida osa oma kraadi nendest ülikoolidest; Otsene ühendus / matemaatikaõpetajate magistrikraad koos SYMMYSi täiustatud riski- ja portfellihaldusega BOOTCAMP New Yorgi ülikoolis http://symmys.com/arpm-bootcamp/, kus selles bootcampis osalenud õpilased saavad ARPM-sertifikaadi ja võib teenida täiendavaid krediiti / hüvesid / lisandit oma magistrikraadile. Magistriprogrammi eesmärk on arendada õpilaste matemaatilisi ja... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG (Lissaboni Ülikool) aktuaaride meistrid pakuvad kindlat akadeemilise teaduse, statistika ja rahanduse akadeemilist baasi. See oli kavandatud kindlustusmatemaatika er ... [+]

ISEG (Universidade de Lisboa) kindlustusmatemaatika magistriprogrammid töötati välja kindlustusmatemaatika eriala rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Selle eesmärk on katta enamik kursuse teemasid, mis on hädavajalikud aktuaaride akrediteerimiseks Euroopa Liidus vastavalt Euroopa Kindlustusmatemaatilise Assotsiatsiooni poolt määratud juhistele ja enamusele assotsieerunud kutsetestidega seotud teemadele Inteli ja aktuaaride teaduskond - IfoA - Ühendkuningriigis või Põhja-Ameerika aktuaaride ühing - SOA.

See oli instituudi poolt akrediteeritud

Meie kapten on ka SOA UCAP loendis.

Meie kapten on klassifitseeritud 50 parimaks kindlustusmatemaatikaks ja meie ülikool, Universidade de Lisboa, on teise koha saanud 2017. aasta Iberoamerikanikeelses klassifikatsioonis, mille on tootnud SCImago.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Selle majandusteaduse magistrikraadi eesmärk on: (i) täiustatud teadmised majanduse teooria valdkonnas; (ii) teoreetilise ja rakendatud majanduse valdkonna analüüsimiseks ... [+]

Selle majandusteaduse magistrikraadi eesmärk on: (i) täiustatud teadmised majanduse teooria valdkonnas; (ii) teoreetilise ja rakendatud majanduse valdkonna analüüsimiseks ja uurimiseks vajalikud meetodid ja meetodid; (iii) piisavad vahendid majandusteaduse õppimiseks doktorikraadi tasemel (see MSc annab otsese juurdepääsu doktoriprogrammile majandusteaduses ISEG ).

Sihtgrupp

Majandusteaduse magistrikraad on mõeldud täiendama ja süvendama esimese tsükli majandusteaduses pakutavat haridust. Põhieesmärgid on, et õpilased jõuavad majandusteaduse ja meetodite ning empiiriliste tehnikate täiustatud teadmistesse, mis on kasulikud majandusliku reaalsuse analüüsimiseks. See MSc valmistab üliõpilasi edasi oma karjääri majandusteadlaste, teadlaste ja õpetajatena, kõrgeid töötajaid ettevõtetes, pankades, rahvusvahelistes organisatsioonides ja avalikes asutustes.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Pidades silmas tänapäeva maailma keerukust ja distsipliini olemust, pakutakse Masters of Finance ainuisikuliselt inglise keeles rahvusvahelise vaatajaskonna jaoks. Meie p ... [+]

MSc Finance pakub tugeva hariduse kolmes samba stiilis: Corporate Finance, finantsinvesteeringud ja tuletisinstrumendid. Programm hõlmab doktoriõppe teaduskondade õppejõude, mis on pärit mõnest prestiižsemast institutsioonist kogu maailmas.

Sihtgrupp

Üliõpilased, kellel on esimese astme kraadi rahandus-, juhtimis-, majandus-, raamatupidamis-, majandus- ja juhtimisteaduse matemaatika ja muude finantsalaste valdkondade valdkonnas. See on praktikale orienteeritud programm, mis hõlmab finantsturgude teemasid. Eesmärgiga maksimeerida üliõpilaste tööalase konkurentsivõime võimalusi, pakub programm neile vajalikke vahendeid professionaalseks edutamiseks finantsarengul.

Programmi korraldamine... [-]
Portugal Lisbon
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Monetary and Financial Economics (MEMF) on rahvusvaheline programm, mis järgib selles valdkonnas parimaid Euroopa tavasid. Sellisena on taotlejate valikukriteeriumid nõud ... [+]

Magistriõppe eesmärgid rahandus- ja finantsmajanduses on järgmised:

i) rahapoliitika ja finantsvaldkonna alaste teadmiste pakkumine, mis põhineb teadusringkondade kõige asjakohasematel tulemustel;

(ii) oma teadustöös osalevate õpilaste algatamine asjakohaste tehnikate ja metoodikate abil; ja

(iii) rahandus- ja finantseerimisasutuste vanemate töötajate ettevalmistamine, mis on seotud majanduse ja rahapoliitika küsimustega. See MSc annab otsese juurdepääsu ISEG doktoriõppes majandusteaduses.

Sihtgrupp

Monetary and Financial Economics MSc on mõeldud täiendama ja süvendama esimese astme haridust, mida pakub majanduse või rahanduse kraad. Peamine eesmärk on, et õpilased õpivad rangelt ja konstruktiivselt analüüsima probleeme, arendades nende võimet hinnata teadustöö panust raha- ja finantsmajandusse, et lahendada probleeme selles valdkonnas ning kasutada arenenud empiirilisi ja teoreetilisi tööriistu majanduses ja Rahandus.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Master International Koostöö ja Arengu mille peamine eesmärk on pakkuda magistrandid täiendavaid oskusi omandanud esimeses tsüklis, et võimaldada neil kõrge tööalase juhi ... [+]

EESMÄRGID

Master International Koostöö ja Arengu mille peamine eesmärk on pakkuda magistrandid täiendavaid oskusi omandanud esimeses tsüklis, et võimaldada neil kõrge tööalase juhid, töötajad ja kõrgemate tehnikute avaliku ja erasektori ettevõtted, organisatsioonid on seotud rahvusvahelise koostöö. See on ette nähtud teha süvendamine majandusteooriad, poliitiliste ja sotsioloogiliste arengut ja sotsiaalseid muutusi, samuti rahvusvahelise koostöö arendamine; kes teavad uurimismeetodeid selles valdkonnas, samuti keerukust empiiriline reaalsus arengumaades; ja et magistrandid on oskusi, et valmistada tehniliste toimikute toetada poliitiliste otsuste tegemisel valdkonnas majanduse ja sotsiaalpoliitika arengu ja rahvusvahelise koostöö.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Magistriõppe peamiseks eesmärgiks on koolitada tehnikute ja juhtide kõrge pädevus valdkonnas planeerimine, analüüs, arengu ja julgeoleku organisatsiooni infosüsteemidele. ... [+]

EESMÄRGID

Olukorras, kus Systems and Information Technologies on võtmeteguriks konkurentsivõime ja edu organisatsioonid, kellel oskusi mõista neid ressursse ja teavad, kuidas juhtida neid on kriitiline. Magistriõppe peamiseks eesmärgiks on koolitada tehnikute ja juhtide kõrge pädevus valdkonnas planeerimine, analüüs, arengu ja julgeoleku organisatsiooni infosüsteemidele. See on kapten professionaalse iseloomuga, et laiendada oma karjäärivõimalusi osalejatele, arendades nende teadusliku ja tehnilise potentsiaali juhtimise infosüsteemide.

VASTUVÕTJAD

Master on mõeldud eelkõige väljaõppe läbimist esimese tsükli sätestatud kraad juhtimine, infotehnoloogia, inseneri, majanduse, matemaatika või muu kraadi peetakse asjakohaseks. Teie saajad on juhid, tehnikud ja konsultandid ja infosüsteemide tehnoloogiad või hiljuti kooli lõpetanud, kes soovivad spetsialiseeruda valdkonnas infosüsteeme.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Selle peamine eesmärk on pakkuda tehnilist ekspertiisi ja operatiivset ja strateegilist oskusi valda ülesannete täitmiseks valdkondades personalijuhtimise ja inimeste juh ... [+]

EESMÄRGID

Master eesmärk peamiselt anda õpilastele tehniliste teadmiste ja operatiivset ja strateegilist oskusi valda ülesannete täitmiseks valdkondades personalijuhtimise ja inimeste juhtimise organisatsiooni keskkonnas.

VASTUVÕTJAD

Master on mõeldud eeskätt täielik teket esimese tsükli sätestatud kraad juhtimise ja muude sotsiaalteaduste. See on kapten professionaalse iseloomuga, et tagada, et õpilased, kes täidavad selle käigus suurendada oma väljavaateid tööturul ja tulevast karjääri.

Kvalifikatsiooninõuete ja valikukriteeriumid

Rakendused peetakse riigi akadeemilise kraadi omanikele või samaväärne võõras 1. tsükli juhtimise ja sotsiaalteadused üldiselt. Hinnatakse ka teiste kandidaatide poolt sobivaks peetava teadusliku ja pedagoogilise vahendustasu. Kandidaadid hinnatakse põhineb lõplik hinnang 1. tsükli, õppekava analüüs ja võimalik intervjuus.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Valmistab ette spetsialiste kvantitatiivse valdkondi, mis on taotletud pangad, kindlustusseltsid, konsultandid ja teadus osakonnad erinevates valdkondades nagu statistika ... [+]

EESMÄRGID

Master eesmärk on koolitada õpilasi finantsasutused, ettevõtete ja teiste avaliku ja erasektori asutused, mis kasutavad analüüsi ja töötlemise andmeid otsuse toetada, samuti õpetajate ja teadlaste. Selles mõttes, see eesmärk on arendada võimet integreerida teoreetilised ja empiirilised teadmised kriitiliselt ja loovalt ja tutvustada õpilastele erinevaid arvutiprogramme kvantitatiivse analüüsi.

VASTUVÕTJAD

Master on suunatud kavatsevad lõpetada, tahkuda, süvendada ja ajakohastada koolituse esimese tsükli valdkondades statistika, ökonomeetria, aegridu ja prognoosimine. See on professionaalne kapten laadi, pakkudes teadmisi, mida saab kulmineerub etapp ärisektoris. Samuti on mõeldud neile, kes soovivad tõhustada oma väljavaateid karjääri ja akadeemilise või teadustööl.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Magistriõppe peamiseks eesmärgiks on anda täiendavat ja erikoolituse valdkonnas rahvusvahelist majandust (teoreetiline ja rakenduslik, reaalne ja rahapoliitika) ning pakk ... [+]

EESMÄRGID

Magistriõppe peamiseks eesmärgiks on anda täiendavat ja erikoolituse valdkonnas rahvusvahelist majandust (teoreetiline ja rakenduslik, reaalne ja rahapoliitika) ning pakkuda uuringu tunnuste ja suundumusi protsesside globaliseerumise ja majanduslikku integratsiooni, rõhutades multidistsiplinaarse lähenemisviisi, majandusliku , poliitilise, õigusliku ja institutsioonilise Euroopa integratsiooni ja selle jooksvaid küsimusi./>

VASTUVÕTJAD

Master on mõeldud eeskätt täielik teket esimese tsükli kõigi nende omandamisest huvitatud spetsialiseeritud ja kutseoskused sellistes valdkondades nagu rahvusvaheline majandus ja ökonoomika ja Euroopa Liidu institutsioonidega; eelkõige on suunatud huvitatud karjääri ELi ja rahvusvaheliste institutsioonide, diplomaatilise teenistuse, rahvusvaheline äri või ajakirjanduse spetsialiseerunud õppetegevuse ja teadusuuringute, samuti äriühingute töötajad ja muud avaliku ja erasektori asutused täiendõpet vajab piirkonnas./>... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

See annab teile kriitiline teadmisi, et aidata ettevõtetel uute väljakutsetega läbi põhjaliku, integreeritud ja õppekava, mis ühendab põhitõdesid turundus viimaste arengu ... [+]

EESMÄRGID

Kapten on järgmised peamised eesmärgid: koolitada kaadrit kõrge teadmisi turunduse ja põhjalikud teadmised erinevate erialade; annavad esimese lähenemisviisi teadusuuringute turunduses.

VASTUVÕTJAD

Master on mõeldud eeskätt täielik teket esimese tsükli sätestatud kraad juhtimine, rahandus, majandus, tehnika, side ja muude sellega seotud valdkondades. See on kapten professionaalse iseloomuga, et tagada, et õpilased, kes täidavad selle käigus suurendada oma väljavaateid tööturul ja tulevast karjääri.

Kvalifikatsiooninõuete ja valikukriteeriumid

Rakendused peetakse riikliku akadeemilise kraadi omanikele või es¬tran¬geiro võrdub 1 tsükkel valdkondades äri, inseneri-ja sotsiaalteadused üldiselt. Hinnatakse ka teiste kandidaatide poolt sobivaks peetava teadusliku ja pedagoogilise vahendustasu. Kandidaadid hinnatakse põhineb lõplik hinnang 1. tsükli, õppekava analüüs ja võimalik intervjuus.... [-]

Portugal Lisbon
September 2019
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Instituto Superior de Economia e Gestão Rua do Quelhas, 6
1200-781 Lisbon, Lisbon, Portugal
Koduleht
Telefon
+351 21 392 5800