Loe ametlikku kirjeldust

ISEG - Lissaboni Majanduskool

Esimene Portugali majandus- ja juhtimiskool ISEG kuulub Portugali suurimasse Lissaboni ülikooli. ISEG Lisbon on rahvusvaheliselt tunnustatud ja akrediteeritud AACSB ja AMBA poolt, järgides parimaid kõrgharidusstandardeid. ISEG teaduskeskusi hindab Portugali teadusnõukogu (FCT) väga hästi.


Kogenud ja hästi ettevalmistatud õppejõududega panustavad enam kui 70 riigi tudengid üha suurenevasse rahvusvahelisse akadeemilisse keskkonda ning kasutavad ära kooli silmapaistvust ja asukohta. ISEG Lissabonil on suurepärased kaasaegsed ruumid Lissaboni südames, otse parlamendi ja Taguse jõe ääres, elavas naabruskonnas, mis on täis seltsielu, ettevõtlust ja kultuuri.


ISEG on kaasamise ja koostöö õhkkond ning tippkeskkond ja saavutused. Seda teeb õpilaste, õppejõudude ja personali vastastikune koostöö.


ISEG on tulevikuks ettevalmistatud kool: ainulaadse seguga kvantitatiivsetest oskustest ja majanduslike ning juhtimisotsuste sotsiaalsest kontekstualiseerimisest on ISEG õppejõud, spetsialistid, üliõpilased ja vilistlased esirinnas nende seas, kes pöörduvad ÜRO 17 säästva arengu eesmärgi poole ( SDG-d) ettevõtliku ja koostööl põhineva mõtteviisiga.

3 peamist põhjust, miks siin õppida

 1. ISEG on rahvusvaheliselt tunnustatud kõrgete õppe- ja teadustööstandardite poolest. ISEG järgib oma õppeprogrammides ja teadustöös parimaid rahvusvahelisi standardeid: kool on akrediteeritud AACSB (Advanced Collegiate Businesss Schools of Business) poolt, vahet omab vaid 5% kogu maailma ärikoolidest, ISEG MBA on akrediteeritud AMBA poolt ja meie programme tunnustavad paljud mainekad rahvusvahelised üksused (nt CFA ülikooli sidusprogramm , IFoA - aktuaaride instituut ja teaduskond, PMI - projektijuhtimisinstituut, RICS - Chartered Surveyors'ide kuninglik institutsioon). Meie lõpetajate tööalane konkurentsivõime on peamine prioriteet.
 2. Lissaboni kesklinnas asuv ISEG kuulub Lissaboni ülikoolile - ISEG asub otse Lissaboni kesklinnas, elavas ja lahedas Euroopa pealinnas. See on ideaalne koht õppimiseks, kui otsite koolis vaikset ja sooja keskkonda; kuid samal ajal kinnistatakse teid suure linna keskele. Meie kaunis ja ajalooline ülikoolilinnak asub parlamendi, ettevõtete, muuseumide, kaupluste, restoranide ja baaride ning Taguse jõe kõrval. ISEG on Lissaboni ülikooli majanduse ja juhtimise kool, Portugali suurim ja paremusjärjestuses.
 3. Parema maailmaga pühendumise kultuur - ISEG edendab solidaarsuse ja koostöö kultuuri, mis hõlmab tudengite, vilistlaste, õppejõudude, rahvusvaheliste partnerite kogukonda ja ulatuslikku ärivõrgustikku. Kool võtab õppe- ja teadustöös kasutusele mitmekordse lähenemisviisi ning julgustab teadusvaldkondade vahelise sünergia arendamist. Kõiges, mida teeme, oleme sügavalt pühendunud ÜRO säästva arengu eesmärkidele. Põlvkondade vältel oleme välja töötanud uuendajad ja juhid Portugalis ja mujal. Oma mitmuse lähenemisega aitame arendada avatud meelt parema maailma jaoks!

123807_portais_iseg_campus3.jpg

Võtme faktid:

 • Osa valitud 5% -st ärikoolidest, millel on AACSB ja AMBA akrediteering
 • 240 õppejõud
 • 4500 õpilast
 • 20% rahvusvahelised üliõpilased
 • 98% tööhõive määr bakalaureuseastmel
 • 6 teaduskeskust
 • 1. koht Portugalis avaldatud majandus- ja juhtimistööde edetabelis (Web of Science ja Scopus)
 • 150 partnerluslepingut mainekate koolidega kogu maailmas

Teaduskond

ISEG õppejõud on riigi suurima doktorikraadiga, kusjuures enamik neist on omandatud tuntud rahvusvahelistes institutsioonides. See kajastub nende teadustegevuse rahvusvahelises orientatsioonis ja õpetamises.

Portugali koolina, kus on enamik prestiižsetes rahvusvahelistes ajakirjades avaldatud väljaandeid, on ISEG uurimus tõeliselt maailmatasemel. Juhtimise, majanduse, matemaatika ja sotsiaalteaduste valdkonnas on 6 teaduskeskust.

Meie õpilased ja programmid

ISEG on multikultuurne keskkond, kus umbes 20% õpilastest on rahvusvahelised. Koolis õpib üle 4500 õpilase suurel hulgal kraadi, millest üsna väheseid õpetatakse täielikult inglise keeles: 3 bakalaureusekraadi (majandus, rahandus, juhtimine), 10 magistrikraadi, millest 4 on uhiuus aastal 2020. ISEG ka pakub 4 bakalaureuse- ja 11 magistriõppekava, mida õpetatakse portugali keeles, ja 8 doktoriprogrammi, 6 peamistes õppesuundades, samuti 3 koostöös teiste ülikoolidega.

Ühtlasi julgustatakse üliõpilasi, teadlasi ja töötajaid pidevalt uusi teadmisi omandama ja silmitsi seisma parema maailma väljakutsetega.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

Meie ülikoolilinnak

Kool koosneb mitmetest hoonetest hubases arhitektuurikompleksis. ISEG asub endises kloostris, mis on kaunilt ümber ehitatud eesmärgiga ehitada kaasaegseid mugavusi, säilitades samas algsete hoonete iseloomu ja omadused. Rohkem kaasaegseid hooneid täiendab maastik. Me hindame tugevalt kultuurilist mitmekesisust ja edendame regulaarselt kooliväliseid tegevusi, sealhulgas õpikodasid, kontserte, näitusi, sporti ja ühiskondlikku teenistust, valmistades meie õpilasi pidevalt muutuvas maailmas. Meie mitmekultuuriline kogukond saab Lissaboni elujõulisusest jõudu ja ideid! Lissabon on üks Euroopa atraktiivsemaid linnu, kus saab leida traditsioone, romantikat, kultuuri, meelelahutust ja suurte emotsioonide / kogemuste pikkade tundide ja suurepärase päikesevalguse ajal.123809_portais_claustros.png

Vilistlased

ISEG on rohkem tuntud oma silmapaistvate vilistlaste poolest - kool on alates 1911. aastast loonud silmapaistvaid ettevõtjaid, ettevõtluse ja majanduse juhte - ning viljeletava erakordse koostöö- ja vastastikuse mõistmise vaimu eest koolis, mis edendab hästi informeeritud arutelu perspektiivide ja metoodikate paljusus.

Järgmised aastad ISEG elus on väljakutseid ISEG ja põnevad, kui soovime aktiivselt panustada parematesse organisatsioonidesse ja paremasse maailma - mis on alati olnud ISEG DNA osa - ja olla selle eest rahvusvaheliselt tunnustatud. Meie uurimistöö ja õpetamine kajastavad seda uut eesmärki olla kesksel kohal Lissaboni linnas, meie riigis ja nende inimeste globaalses maailmas, kellel on põhjus ja kes tegutsevad eesmärgiga.


Lisateave ISEG - Lissaboni majandus- ja juhtimiskooli kohta - sisestage oma andmed ja kool võtab teiega ühendust.

Ootame teie kohtumist meie Lissaboni ülikoolilinnakus!

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:


ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Lissaboni kesklinnas asuv ISEG omab pikaajalisi traditsioone ja kogemusi raamatupidamise alal teadusuuringute ja õpetamise alal. RAAMATUPIDAMISMEETODID Lõpetajad on vasta ... [+]

Miks Meister s Raamatupidamine @ ISEG Lissaboni?Kõrge kvalifikatsiooniga õppejõud maailmatasemel ülikoolide (Harvard Business School, Tilburgi ülikool, Imperial College) doktorikraadiga ja ulatusliku töökogemusega tööstusesKasutab segu õppemeetodeid, alates juhtumianalüüsidest, grupiprojektidest, rollimängudest ja individuaalsetest uuringutest, mis loob dünaamilise õpikeskkonnaKasu saab partnerlussuhetest BIG4-ga, mis annab õpilastele reaalajas juurdepääsu valdkonna ekspertideleÜheaastane täistööajaga programm (pluss üks semester magistriprojekti, väitekirja või praktika jaoks), valmistades ette õpilasi silma paistma konkurentsitihedal turulVõib anda õpilastele võimaluse saada diplomeeritud raamatupidajateksPakub õpilastele mõtteviisi rahvusvahelise karjääri kohta raamatupidamises Pixabay / PexelsEesmärgid... [-]
Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Ettevõtte jaoks mõeldud andmeanalüütika magistrikraadi eesmärk on koolitada juhte, majandusteadlasi ning statistika- ja teabehalduse spetsialiste analüüsioskustest, et ka ... [+]

Miks magistriõpe ettevõtluse andmeanalüütikas @ ISEG Lisbon?Suur nõudlus andmetöötluse alal asjatundjate järele, mida rakendatakse ettevõtluses.Kõrget kvalifikatsiooni omavad juhtimis- (infosüsteemide) ja matemaatika (andmetöötlus) teaduskonnad magistrikraadiga rahvusvahelistest koolidest (näiteks Delaware'i ülikool, Cranfieldi ülikool, Wisconsini ülikool, Heriot-Watti ülikool) ja ulatuslik töökogemus tööstuses.Ärikataloog, mille maine on mainekas: ISEG Lissabon korraldab bakalaureusekraadi Portugalis (MAEG - majanduse matemaatikaÜheaastane täistööajaga programm (pluss üks semester magistriprojekti, dissertatsiooni või praktika jaoks), valmistades ette õpilasi silma paistma konkurentsitihedal turul.Valmistab õpilasi ette suurandmete (sh kodeerimine ja masinõpe) mõistmiseks digitaalse muundamisega tegelevates organisatsioonides.See pakub õpilastele mõtteviisi rahvusvaheliseks karjääriks. Carlos Muza / UnsplashEesmärgid... [-]
Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Masters in Management tuleneb ISEG missioonist "luua, jagada ja edendada teadmiste ja kultuuri sotsiaalset ja majanduslikku väärtust majanduse, rahanduse ja äriteaduste a ... [+]

Miks peaks jätkama Master in Management (MiM) kell ISEG ?Masters in Management tuleneb ISEG missioonist "luua, jagada ja edendada teadmiste ja kultuuri sotsiaalset ja majanduslikku väärtust majanduse, rahanduse ja äriteaduste alal, paljususe ning intellektuaalse ja teadusliku vabaduse tagamise kontekstis" ning eetika ja sotsiaalse vastutuse austamine "ning on osa selle haridusprojektist;Teisest küljest on see kapten üles ehitatud uuenduslikele teemadele, millel on tugev jätkusuutlikkusele orienteeritus ja vastus ühiskondlikele väljakutsetele. Selle kursuse konkreetsed õppekavad on ülemaailmsete eesmärkide teadlikkuse nädal ja ülemaailmsete eesmärkide tegevusnädal.Lõpuks on õpilastel põhjalik haridus erinevates juhtimisvaldkondades, unustamata tehnilisi oskusi (ökonomeetria, andmetöötlus jne), kuid keskendudes erilise tähelepanu all maailma ja erinevate organisatsioonide ees seisvatele väljakutsetele. Jätkusuutlikkuse, tehnoloogilise arengu ja geopoliitika teemad ning nende majanduslikud piirjooned muudavad tulevased juhid võimeliseks sekkuma sihipärasesse juhtimisse. energepic.com / PexelsEesmärgid... [-]
Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

ISEG (Lissaboni Ülikool) aktuaaride meistrid pakuvad kindlat akadeemilise teaduse, statistika ja rahanduse akadeemilist baasi. See oli kavandatud kindlustusmatemaatika er ... [+]

ISEG (Lissaboni Ülikool) aktuaaride meistrid pakuvad kindlat akadeemilise teaduse, statistika ja rahanduse akadeemilist baasi. See oli kavandatud kindlustusmatemaatika eriala rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Selle eesmärk on katta enamus kursuse materjalidest, mis on hädavajalikud aktuaaride akrediteerimiseks Euroopa Liidus, kooskõlas Euroopa Kindlustusmatemaatilise Assotsiatsiooniga.

ISEG (Universidade de Lisboa) kindlustusmatemaatika magistriprogrammid töötati välja kindlustusmatemaatika eriala rahvusvaheliste nõuete kohaselt. Selle eesmärk on katta enamik kursuse teemasid, mis on hädavajalikud aktuaaride akrediteerimiseks Euroopa Liidus vastavalt Euroopa Kindlustusmatemaatilise Assotsiatsiooni poolt määratud juhistele ja enamusele assotsieerunud kutsetestidega seotud teemadele Inteli ja aktuaaride teaduskond - IfoA - Ühendkuningriigis või Põhja-Ameerika aktuaaride ühing - SOA.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Masters in Mathematical Finance eesmärk on edendada haridust kvantitatiivse rahastamise üliõpilased, kes on juba bakalaureuse kraad matemaatika, statistika, füüsika, maja ... [+]

Maailma edetabelis 67 Top100 BestMastersi globaalne edetabel finantsturgudel

Masters in Mathematical Finance eesmärk on edendada haridust kvantitatiivse rahastamise üliõpilased, kes on juba bakalaureuse kraad matemaatika, statistika, füüsika, majandus, rahandus või juhtimine.

Kaasaegse äri kasvav kõrgtehnoloogiline iseloom on suurendanud vajadust täiustatud meetodite järele, mis sõltuvad suuresti matemaatilistest meetoditest, mis näivad olevat tööstuse konkurentsivõime jaoks hädavajalikud. Aastal 2007/08 käivitatud Bologna protsessi raames on matemaatikarahanduse magistrit pakutud sellest ajast alates igal aastal. See loodi areneva ja uuendusliku projektina Portugalis, mis vastas Euroopa ülikoolide standarditele. A3ESi 2013. aasta akrediteerimine tõendab rahaturufondide programmi kvaliteeti, milles on ühendatud teoreetiline rangus valdkondlike oskustega, tasakaalustades tipptasemel teadmisi ja uurimistööd ning kokkupuudet finantssektori tavadega.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Monetary and Financial Economics (MEMF) on rahvusvaheline programm, mis järgib selles valdkonnas parimaid Euroopa tavasid. Sellisena on taotlejate valikukriteeriumid nõud ... [+]

Raha- ja finantsökonoomika magistrikraad (MEMF) on rahvusvahelise taseme programm, mis järgib selle valdkonna parimaid Euroopa tavasid. Sellisena on taotlejate valikukriteeriumid nõudlikud ja seda vajaduse taset hoitakse kogu kursuse vältel. Seega ei ühildu MEMF nõrga tausta ja vähese vaevaga profiiliga, kuna eeldame, et õpilased on valmis 2 aasta jooksul kulutama vähemalt 3200 pingutustundi.

MEMF-i õpilastelt nõutavad pingutused on tööturul kõrgelt hinnatud. Eriti tunnustavad tööandjad MEMF-i lõpetajate jaoks tugevat ökonomeetria ja kvantitatiivsete meetodite tausta, kompetentsi makromajandus- ja rahaökonoomika alal ning suurt suutlikkust uute väljakutsetega toime tulla.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Selle majandusteaduse magistrikraadi eesmärk on: (i) täiustatud teadmised majanduse teooria valdkonnas; (ii) teoreetilise ja rakendatud majanduse valdkonna analüüsimiseks ... [+]

Selle majandusteaduse magistrikraadi eesmärk on: (i) täiustatud teadmised majanduse teooria valdkonnas; (ii) teoreetilise ja rakendatud majanduse valdkonna analüüsimiseks ja uurimiseks vajalikud meetodid ja meetodid; (iii) piisavad vahendid majandusteaduse õppimiseks doktorikraadi tasemel (see MSc annab otsese juurdepääsu doktoriprogrammile majandusteaduses ISEG ).

Sihtgrupp

Majandusteaduse magistrikraad on mõeldud täiendama ja süvendama esimese tsükli majandusteaduses pakutavat haridust. Põhieesmärgid on, et õpilased jõuavad majandusteaduse ja meetodite ning empiiriliste tehnikate täiustatud teadmistesse, mis on kasulikud majandusliku reaalsuse analüüsimiseks. See MSc valmistab üliõpilasi edasi oma karjääri majandusteadlaste, teadlaste ja õpetajatena, kõrgeid töötajaid ettevõtetes, pankades, rahvusvahelistes organisatsioonides ja avalikes asutustes.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Pidades silmas tänapäeva maailma keerukust ja distsipliini olemust, pakutakse Masters of Finance ainuisikuliselt inglise keeles rahvusvahelise vaatajaskonna jaoks. Meie p ... [+]

Sammu pidades tänapäeva maailma keerukust ja distsipliini olemust, pakutakse finantsmagistriõppe rahvusvaheliselt publikule ainult inglise keeles. Meie pühendumus globaalsele areenile on olemas ka iga-aastasel Frankfurdi õppereisil (õppe- ja õppemaks sisaldab lendu ja majutust), mille käigus külastavad üliõpilased ja õppejõud organisatsioone nagu EKP (Euroopa Keskpank), EIOPA, Goethe ülikool, Deutsche Bundesbank ja Frankfurdi börsil. Viimase 5 aasta jooksul oleme osalenud selliste ettevõtete kõrgete esindajate esitlustel nagu BASF, Deutsche Lufthansa, SAP, EY või Helaba Bank. See on kindlasti unustamatu kogemus kõigile, kes sellest osa võtavad. Samuti on võimalik vahetusprogrammis veeta 1 semester magistriõppe teisel kursusel (vaid mõned näited: Goethe ülikoolis Saksamaal, Bocconi ülikoolis Itaalias, EDHECis Prantsusmaal või Fundação Getulio Vargas'is). Brasiilia).... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Kapteni eesmärgid on koolitada tehnilisi töötajaid ja juhte, kellel on kõrge kompetents organisatsiooni infosüsteemide kavandamise, analüüsi, arendamise ja turvalisuse al ... [+]

Parima edetabeli BestMasters edetabelis "Infosüsteemide haldus" edetabelis nr 20

EESMÄRGID

Olukorras, kus infosüsteemid ja -tehnoloogiad on organisatsioonide konkurentsivõime ja edu võtmeteguriks, on põhioskused nende ressursside mõistmiseks ja nende haldamise oskuseks. Kapteni eesmärgid on koolitada tehnilisi töötajaid ja juhte, kellel on kõrge kompetents organisatsiooni infosüsteemide kavandamise, analüüsi, arendamise ja turvalisuse alal. See on professionaalse olemuse magistrikraad, mis võimaldab laiendada osalejatele karjäärivõimalusi, arendades nende tehnilist ja teaduslikku potentsiaali infosüsteemide haldamise valdkonnas.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

See valmistab ette pankade, kindlustusandjate, konsultantide ja õppeosakondade taotletud kvantitatiivsete valdkondade spetsialiste kõige erinevamates valdkondades, näitek ... [+]

See valmistab ette pankade, kindlustusandjate, konsultantide ja õppeosakondade taotletud kvantitatiivsete valdkondade spetsialiste kõige erinevamates valdkondades, näiteks statistika, juhtimise kavandamine ja kontroll, rahandus, riskianalüüs.

EESMÄRGID

Mastersi eesmärk on koolitada spetsialiseerunud töötajaid finantseerimisasutustele, ettevõtetele ning teistele avalikele ja eraõiguslikele asutustele, kes kasutavad otsustamise toetamiseks andmete analüüsi ja töötlemist, ning õpetajaid ja teadlasi. Selles mõttes on selle eesmärk arendada võimet integreerida teoreetilisi ja empiirilisi teadmisi kriitilisel ja loomingulisel viisil ning tutvustada õpilastele erinevaid kvantitatiivse analüüsi arvutiprogramme.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Portuguese (Portugal)
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Magistriõppe eesmärk on koolitada finantsasutuste, ettevõtete ning muude avalike ja eraorganisatsioonide spetsialiseerunud töötajaid, kes kasutavad andmete analüüsimist j ... [+]

Miks rakendada ökonomeetriat ja ennustamist @ ISEG ?ISEG oli kool, mis oli üle 50 aasta tagasi Portugalis teerajaja ökonomeetria õpetamise teemal, ning sel on selle aine õpetamisel pikaajalised traditsioonid;ISEG l on statistika, ökonomeetria ja aegridade valdkonnas kõige kvalifitseerunud teaduskond terves riigis;Valdav enamus ISEG nende valdkondade teaduskondi on läbi viinud rahvusvaheliselt tunnustatud teadusuuringuid. Selle liikmed on avaldanud maailma mainekamates statistika- ja ökonomeetriaajakirjades (nt Journal of Econometrics, Review of Economic Studies, Econometric Reviews, Review of Majandus ja statistika, ökonomeetriline teooria, ÄrilehtKuna sellel magistrikraadil on Portugalis unikaalsed omadused (see on ainus Portugalis, kus põhivaldkonnaks on ökonomeetria).Ajalugu... [-]
Portugal Lissabon
September 2020
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

See pakub teile kriitilisi teadmisi, et aidata ettevõtetel nende uute väljakutsetega toime tulla tervikliku, integreeritud ja range õppekava kaudu, mis ühendab turunduse ... [+]

Paremusjärjestus # 36, BestMasters, turunduse piirkondlik edetabel

EESMÄRGID

Kaptenil on järgmised põhieesmärgid: koolitada turunduse alal kõrge tehnilise kompetentsiga ja kindlate teadmistega töötajaid erinevates spetsialiseerumisvaldkondades; pakkuda esimest lähenemisviisi teadusuuringutele turunduses.

VASTUVÕTJAD

Magistrikraad on ette nähtud peamiselt esimese tsükli koolituse läbimiseks, mida pakub kraad juhtimises, rahanduses, majanduses, inseneriteaduses, kommunikatsioonis ja muudes seotud valdkondades. See on professionaalne magistrikraad tagamaks, et selle kursuse lõpetanud üliõpilased suurendavad oma väljavaateid tööalase konkurentsivõime ja tulevase karjääri jaoks.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Master International Koostöö ja Arengu mille peamine eesmärk on pakkuda magistrandid täiendavaid oskusi omandanud esimeses tsüklis, et võimaldada neil kõrge tööalase juhi ... [+]

EESMÄRGID

Master International Koostöö ja Arengu mille peamine eesmärk on pakkuda magistrandid täiendavaid oskusi omandanud esimeses tsüklis, et võimaldada neil kõrge tööalase juhid, töötajad ja kõrgemate tehnikute avaliku ja erasektori ettevõtted, organisatsioonid on seotud rahvusvahelise koostöö. See on ette nähtud teha süvendamine majandusteooriad, poliitiliste ja sotsioloogiliste arengut ja sotsiaalseid muutusi, samuti rahvusvahelise koostöö arendamine; kes teavad uurimismeetodeid selles valdkonnas, samuti keerukust empiiriline reaalsus arengumaades; ja et magistrandid on oskusi, et valmistada tehniliste toimikute toetada poliitiliste otsuste tegemisel valdkonnas majanduse ja sotsiaalpoliitika arengu ja rahvusvahelise koostöö.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Portuguese (Portugal)
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Selle peamine eesmärk on pakkuda tehnilist ekspertiisi ja operatiivset ja strateegilist oskusi valda ülesannete täitmiseks valdkondades personalijuhtimise ja inimeste juh ... [+]

EESMÄRGID

Master eesmärk peamiselt anda õpilastele tehniliste teadmiste ja operatiivset ja strateegilist oskusi valda ülesannete täitmiseks valdkondades personalijuhtimise ja inimeste juhtimise organisatsiooni keskkonnas.

VASTUVÕTJAD

Master on mõeldud eeskätt täielik teket esimese tsükli sätestatud kraad juhtimise ja muude sotsiaalteaduste. See on kapten professionaalse iseloomuga, et tagada, et õpilased, kes täidavad selle käigus suurendada oma väljavaateid tööturul ja tulevast karjääri.

Kvalifikatsiooninõuete ja valikukriteeriumid

Rakendused peetakse riigi akadeemilise kraadi omanikele või samaväärne võõras 1. tsükli juhtimise ja sotsiaalteadused üldiselt. Hinnatakse ka teiste kandidaatide poolt sobivaks peetava teadusliku ja pedagoogilise vahendustasu. Kandidaadid hinnatakse põhineb lõplik hinnang 1. tsükli, õppekava analüüs ja võimalik intervjuus.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Portuguese (Portugal)
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Magistriõppe peamiseks eesmärgiks on anda täiendavat ja erikoolituse valdkonnas rahvusvahelist majandust (teoreetiline ja rakenduslik, reaalne ja rahapoliitika) ning pakk ... [+]

Paremusjärjestus # 32: Top100 BestMastersi piirkondlik edetabel majanduses

EESMÄRGID

Magistriõppe peamiseks eesmärgiks on anda täiendavat ja erikoolituse valdkonnas rahvusvahelist majandust (teoreetiline ja rakenduslik, reaalne ja rahapoliitika) ning pakkuda uuringu tunnuste ja suundumusi protsesside globaliseerumise ja majanduslikku integratsiooni, rõhutades multidistsiplinaarse lähenemisviisi, majandusliku , poliitilise, õigusliku ja institutsioonilise Euroopa integratsiooni ja selle jooksvaid küsimusi.

VASTUVÕTJAD

Master on mõeldud eeskätt täielik teket esimese tsükli kõigi nende omandamisest huvitatud spetsialiseeritud ja kutseoskused sellistes valdkondades nagu rahvusvaheline majandus ja ökonoomika ja Euroopa Liidu institutsioonidega; eelkõige on suunatud huvitatud karjääri ELi ja rahvusvaheliste institutsioonide, diplomaatilise teenistuse, rahvusvaheline äri või ajakirjanduse spetsialiseerunud õppetegevuse ja teadusuuringute, samuti äriühingute töötajad ja muud avaliku ja erasektori asutused täiendõpet vajab piirkonnas.... [-]

Portugal Lissabon
September 2020
Portuguese (Portugal)
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Message from the Dean

Welcome to international students

Address
Instituto Superior de Economia e Gestão Rua do Quelhas, 6
1200-781 Lissabon, Lissabon, Portugal
Koduleht
Telefon
+351 21 392 5800