Loe ametlikku kirjeldust

Üks juhtivaid ärikoolides Euroopas

Asutatud aastal 1978, Nova School of Business ja majandus (Nova SBE) on mainekama Portugali kooli valdkondades majanduse, rahanduse ja juhtimise ning üks juhtivaid ärikoolides Euroopas.

See on Triple Crown akrediteeritud koolis oma Masters, Executive Education ja MBA esinevate peamiste rahvusvaheliste pingeread: Financial Times, AACSB akrediteerimise, EQUIS akrediteeritud ja Association of MBA.

Samuti on tunnustatud eranditult 5 Palmes poolt Eduniversali, vahet mis paneb Nova SBE parima hulka 80 ärikoolides maailmas, olles ainus Universal Business School Portugalis.

Exclusive Portugali liikme koolis CEMS

Nova School of Business and Economics on eksklusiivne Portugali liikme koolis CEMS - Global Alliance juhtiv ärikoolides, Rahvusvahelised ettevõtted ja vabaühendused - pakkudes CEMS Masters in International Management (CEMS MIM) on programm, mis on pidevalt iseloomustanud top 3 Financial Times Global Masters in Management järjekohta.

MIKS NOVA School of Business and Economics?

Kõige olulisem investeering alguses oma karjääri üks teete ise. Meie akadeemilised programmid on välja töötatud, et pakkuda ainulaadne õppimise kogemus, täiendatud vajalikke oskusi, teadmisi ja arengut paremini ette valmistada õpilasi üha nõudlikumaks tööturul.

Maine

Nova School of Business and Economics on üks väheseid ärikoolides maailmas Triple Crown ja 5 Palmes akrediteeringuid. Sa võidavad kooli maine tipptasemele, tunnustatud peamiste rahvusvaheliste pingeread.

Real-maailm ühendus

Meie programmid on praktiliselt keskendunud kraadi. Ülikoolilinnakus saate kokku puutuda kõrge saavutada õpilaste üle 30 rahvusest, mis pakub sulle unikaalset koostöövõrgustike võimalusi. Nova SBE teaduskonna sisaldab rohkem kui 30% välisõppejõudude ja 25 eri rahvusest

paindlik õpe

Sul on varustatud tööriistu ja tehnikaid vaja ehitada oma oskusi sätestatud olulistes valdkondades ökonoomika ja juhtimine. Läbi loengute, grupitöö, juhtumiuuringute ja in-the-valdkonnas kogemus, siis omandada mitte ainult heli akadeemilisi teadmisi, vaid ka laiemas perspektiivis.

Õppige maailmatasemel õppejõud

Meie teaduskonna on väljakujunenud arvestust väljaanded parimaid rahvusvahelisi akadeemilistes ajakirjades. Samas - arvestades nende erakordne õppekavade ja töökogemust (paljud konsultandid finantsasutustele, ettevõtetele ja valitsusasutustele) - neil on innukas mõttes ees seisvate probleemide ülemaailmne kogukond.

Väljaspool klassiruumi

Sa võidavad mentorluse sätestatud vilistlased töötavad top rahvusvahelised organisatsioonid, hindamatu teed õpilastel õppida need, kellel on rohkem karjääri kogemusi konkreetsete tööstusharude või rolle. Kooli üritused on suuresti õpilase organiseeritud, konverentsid meelitada tunnustatud kõnelejad, kes jagavad oma teadmisi äri, edu ja juhtimist. Sotsiaalne klubid Lisa veel üks mõõde rikas koolielu ülikooli.

Õpib Nova School of Business and Economics on unikaalne sotsiaal- ja inimeste kogemusi. Siin õpilastel ehitada kestvaid sõprussuhteid ülejäänud oma elu ja arendada võrku kontaktid, mis osutub hindamatuks kogu karjääri vältel.

Lisaks mitmekesisust profiilid iga programm annab tõeliselt rikastav kogemus, mille käigus õpilased jagada kogemusi kolleegidega väga erineva taustaga.

40% meie õpilased on rahvusvahelise karjääri

Nova SBE programmid annavad õpilastele tugeva rahvusvahelise silmapaistvuse kaudu kooli rahvusvahelise mõõtme ja võrku. Iga õpilase võimet õppida ja töötada multikultuurses keskkonnas on pidevalt katsetada ja veelgi suurendada raames rahvusvaheline kogemus.

Nova SBE - ülikoolis Campolide
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Magister

Nova School of Business and Economics

Nova SBE on eksklusiivne Portugali liikme koolis CEMS liit, mis tähendab, see on üks valige rühma 30 ärikoolides ja ülikoolides kogu maailmas pakkuda ainult tõeliselt glo ... [+]

Nova SBE on eksklusiivne Portugali liikme koolis CEMS liit, mis tähendab, see on üks valige rühma 30 ärikoolides ja ülikoolides kogu maailmas pakkuda ainult tõeliselt globaalne eelnev kogemus Masters in Management. Järjekindlalt hinnatud seas top programmid omalaadne The Financial Times loomisest alates selle Masters in Management hinne aastal 2005, CEMS MIM koosneb hoolikalt kavandatud õppekava, mis koguneb olulisi strateegilisi ja praktilisi teadmisi, et tulevikus globaalse juhid nõuavad kogu oma karjääri.

Sama oluline on, tänu lahutamatu rolli ettevõtte partnerid jooksul programmi õpilased õpivad tehes kogu õppeaja läbi praktilise lähenemise vastu kursused, vaid ka läbi reaalse elu äriprojekte, oskuste seminaride ja kohustusliku rahvusvahelise internatuuri.... [-]

Portugal Lisbon
Oktoober 2019
Päevane õpe
4 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nova School of Business and Economics

Soovitatav viimastel lõpetajale tugeva kvantitatiivse tausta, et programm annab õpilastele võimaluse suurendada oma teadmisi edasi arendada funktsionaalsete ja pehmed osk ... [+]

Soovitatav viimastel lõpetajale tugeva kvantitatiivse tausta, et programm annab õpilastele võimaluse suurendada oma teadmisi edasi arendada funktsionaalsete ja pehmed oskused, ühendades teooria rakendusliku praktikaga.

Edukad kandidaadid programmi käivad sageli nautida eduka karjääri kui pankurid, äri analüütikud, personalijuhid või Marketing Executive, kui nimetada vaid mõned tööd võimalusi, mida pakub programmi.

Sealhulgas omadused otsitakse kandidaate:

Erinevatest akadeemilise taustaga majandusteaduses, juhtimise ja tsiviilehituse mobiilsus ja sotsioloogia Õpilased, kes on dünaamiline, avatud ja kes Elab panna uusi ideid ellu Võime teha koostööd mitmekesine, entusiastlik ja ülekuulamistel kaaslaste Valmidus kõvasti tööd Tüüpiline Nova SBE Masters in Management õpilane kohordi on eklektiline ja kosmopoliitne, mis lisab väljakutsuv ja rikastav olemus õpikeskkonna ja kooli kui terviku. kohustuslikud kursused rahandus inimressursside turundus Statistika Strateegia Valikained Applied Corporate Finance Applied Ettevõtlus auditeerimine pangandus Big Data Analysis Brand Management Muutuste ja protsesside juhtimine Konkurentsipoliitika Consulting Tarbija ja juhtkonna otsuste tegemisel Tarbijakäitumine Hea ühingujuhtimise tava Ettevõtte ühiskondlik vastutus Ettevõtte strateegia ettevõtte maksustamine Loomine ja haldamine Ettevõtlik Ventures Cross-Cultural Küsimused Marketing Kliendisuhete juhtimine digitaalne turundus turustuskanalid E-Commerce Economics of Education Economics of Health ja Tervishoiuamet Ettevõtlik Finance & Venture Capital Pereettevõte Finantsaruannete analüüs Ja optsioonide Global Business väljakutsed Global Human Resource Management Globaalse tarneahela korraldus Integreeritud turunduskommunikatsioon International Business Rahvusvaheline maksustamine Juhtimine ja muutuste juhtimine Luksus ja Mood Marketing Juhtimine kontrollsüsteemid Juhtimine Mittetulundusühingute juhtimine Seminar Juhtivad Raamatupidamine Marketing Research Ühinemisi, ülevõtmisi ja restruktureerimine Microfinance Modeling äriotsuseid Läbirääkimised analüüs New Product Development Operations Management Organisatsiooniteooria ja disain Organisatsioon ja stiimuleid Veenmine ja läbirääkimised positiivne organisatsioonid Vaesus: Mõisted ja väljakutsed Hinnoittelustrategioilla erakapitali Projektihaldus Quality... [-]
Portugal Lisbon
Oktoober 2019
Päevane õpe
3 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nova School of Business and Economics

Nova SBE Masters in Economics annab ainulaadse õppimise kogemus, mis ühendab state-of-the-art teoreetilist ja empiirilist tehnikat koos praktilise suuna reaalse elu küsim ... [+]

Nova SBE Masters in Economics annab ainulaadse õppimise kogemus, mis ühendab state-of-the-art teoreetilist ja empiirilist tehnikat koos praktilise suuna reaalse elu küsimusi. Programm keskendub arendamine ja omandamine selleks vajalike vahendite rakendusliku poliitika analüüsi, sealhulgas ökonomeetrilise ja numbriline tarkvara, samuti kaasaegse ökonomeetrilise hindamise võtete poliitilise sekkumise.

Programm on tähelepanuväärne tihedat suhtlemist õpilased on õpetajate, osalemine teadusprojektides ja põllutööd Portugal ja välismaal, samuti võimalus osaleda põnev konsulteerimist projekte.

Läbi hoolikas tasakaal kohustuslik kursused, valikained, erialade, oskuste moodulid ja rahvusvaheliste rajad, programm on hoolikalt kavandatud, et tagada õpilaste õpi, samas pakkudes neile põhimõisteid ja oskused, et olla edukas selles valdkonnas nii õpingute ajal ja tööelus pärast lõpetamist.... [-]

Portugal Lisbon
Oktoober 2019
Päevane õpe
3 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Nova School of Business and Economics

Mille eesmärk on arendada tahke teadmisi ja analüüsivõimet, probleemide lahendamise oskusi finants-ala, Masters in Finance annab tuua õpilasi vahetu kokkupuude sellist fi ... [+]

Mille eesmärk on arendada tahke teadmisi ja analüüsivõimet, probleemide lahendamise oskusi finants-ala, Masters in Finance annab tuua õpilasi vahetu kokkupuude sellist finantsasutused, kus nad loodavad, et alustada oma karjääri.

Lai valik valikained võimaldab keskenduda spetsialiseeritud ala uuring programmi jooksul, mis kajastab iga õpilase isiklikke tugevusi ja eelistusi, olles samas ka esialgse suuna Global Finance karjääri, millest nad alustavad pärast lõpetamist.

Hulk rahvusvahelisi rajad, sealhulgas kaks kraadi valik ja vahetusprogramm pakub õpilastele võimaluse laiendada oma ametialast võrgustikku ja kogeda kogu kulttuurikylpy mõne teise õppeasutuse ja riigi.... [-]

Portugal Lisbon
Oktoober 2019
Päevane õpe
3 semestrit
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Top Recruiters describe Nova SBE's students

Welcome to Nova SBE 2016/2017 (message from the Dean)