Loe ametlikku kirjeldust

UPT - Oporto globaalne ülikool on eraõiguslik kõrgharidusasutus, ISO 9001 sertifikaat, mida tunnustab Portugali valitsus ja Portugali kõrghariduse hindamise ja akrediteerimise agentuur - A3ES. UPTi uurimisüksus, IJP, on sertifitseeritud Portugali uurimisfondide rahastamisasutusest FCT.

Loodud juunis 1986, UPT - Oporto Global University asub Porto, mida tuntakse "Cidade Invicta", Oporto andis Portugal oma nime. Porto on Portugali põhjaosas, Douro jõe paremas kallas, riigi suuruselt teine ​​linn, mis asub linnapiirkonnas üle 1,3 miljoni elaniku.

Porto on rahvusvaheliselt tuntud oma sadama veini, sildade ja selle vana ja tänapäevase arhitektuuri poolest. Selle ajalooline keskus on olnud UNESCO maailmapärandi nimistusse alates 1996. aastast. Oporto linn on ka haridus- ja teadustegevuse tippkeskuste keskus, mis on väljapaistnud tehnoloogiliste ja teaduslike uuenduste eest, mis meelitab õpilasi üle kogu riigi ja välismaalt.

UPT on organiseeritud neljas osakonnas: õigus, majandus, juhtimine ja informaatika, kultuuripärand ja turism ning psühholoogia ja haridus, mis õpetavad Bologna protsessi kohaselt struktureeritud 1., 2. ja 3. tsükli programme ja postgraduate. UPT eesmärk on olla kõrghariduse mudel, võttes arvesse erinevate osakondade sünergia eeliseid. Teoreetiliste teadmiste omandamisel on õpilastel võimalus arendada praktilisi töö- ja uurimisprojekte, arendada välja erinevaid oskusi, mis valmistavad neid ette tulevase karjääri jaoks ja konkurentsivõimelises globaalses ühiskonnas elamiseks.


Globaalne teadustöö ja globaalne õppimine globaalsete hankijate jaoks

Mõtle globaalset Teadusuuringud ülemaailmselt. Õpetage ja õppige kogu maailmas. Need on UPT - Oporto globaalse ülikooli nägemuse põhitõed, mis sisaldavad UPT missiooni edendada globaalseid terviklikke teadmisi, valmistada ette tulevase globaalsete spetsialistide ja tulevaste maailma kodanike jaoks.

Meie ametlikult tunnustatud uuringud (ISO 9001 ja FCT) töötavad intensiivselt koos partneritega kogu maailmas, pakkudes maailmatasemel teadustööd ja luues verejooksu riskimaandamise teadmisi, et aidata ja edendada püsivat globaalset arengut kõigile. Me jagame neid teadmisi range avatud juurdepääsu poliitikaga (kui teadusuuringuid rahastatakse avalikult).

Pakume neid teadmisi meie ülemaailmsetele õpilastele meie akrediteeritud (Portugali haridusministeerium, Portugali kõrgharidusakreditatsiooni agentuur ja ISO 9001) õpetamise osakonnad ja programmid.

Meie rahvusvaheliselt juhitud teaduskonna pastoraalsed ülesanded, elujõuline õpikogukond, ühiskondlik vastutus ja pühendumus UPT-le kui tervikule, Portugali põnev, tolerantne ja mitmekultuuriline keskkond aitavad kaasa edukaks muutmiseks vajalike isiklike, inimestevaheliste, kultuuriliste ja kultuuridevaheliste oskuste arendamisele professionaalselt ülemaailmses maailmas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Oporto Global University - Universidade Portucalense

Tänapäeval on maailmamajandusse integreerumine vältimatu nõue riikidele, ettevõtetele ja muudele organisatsioonidele. Selle reaalsuse lähenemine on interdistsiplinaarne, ... [+]

Tänapäeval on maailmamajandusse integreerumine vältimatu nõue riikidele, ettevõtetele ja muudele organisatsioonidele. Selle reaalsuse lähenemine on interdistsiplinaarne, ületades majanduse, õiguse ja juhtimise valdkondi. Üleilmastumise nähtuse väga mitmemõõtmelise iseloomu tõttu on selle magistriõppe eesmärk edendada ja levitada globaliseerumise, majanduse ja õiguse, sealhulgas juhtimiselementide erialaseid teadmisi.

Miks valida see programm

Majanduse globaliseerumine, majandus ja õigus keskendub kõrge majandusliku ja sotsiaalse tähtsusega teemadele. See on tagatud kvalifitseeritud teaduskonna poolt, mis on moodustatud ja arendatud olemasolevate akadeemiliste ja teaduslike paradigmadena.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Oporto Global University - Universidade Portucalense

MPhili informaatika õppimiseesmärgid on tehnoloogia mõistmine, selle rakendamine, kriitilise mõtlemise arendamine ning teaduslik ja tehniline kommunikatsioon. See kursus ... [+]

MPhili informaatika õppimiseesmärgid on tehnoloogia mõistmine, selle rakendamine, kriitilise mõtlemise arendamine ning teaduslik ja tehniline kommunikatsioon. See kursus pakub kahte spetsialiseerumist: infosüsteemid (IS) ja tarkvaratehnika (SE), kus eeldatakse, et mõlemad arendavad ühist teadmistebaasi, eriti modelleerimise tehnikate, uute tehnoloogiate, projektijuhtimise ja tehnoloogiliste uuenduste valdkonnas; arvestades, et need valdkonnad on nende kahe valdkonna võtmeks. Kuid erialad annavad infotehnoloogia valdkonnas erinevaid oskusi; SI üliõpilased suudavad äritegevust täiustada tehnoloogia ja juhtimisvahendite abil ning juhivad SI-d sekkumistoimingute parimate tavade abil; omakorda saavad üliõpilased kavandada, juhtida ja juhtida väga keeruliste tarkvarasüsteemide arendustegevust ja kasutada uusi tehnoloogiaid.... [-]

Portugal Porto
Avatud registreerimine
Inglise
Päevane õpe
2 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Oporto Global University - Universidade Portucalense

Tänased väljakutsed nõuavad, et juhid mõistaksid täielikult, kuidas ärifunktsioonid sobivad kokku, ning mõelda strateegiliselt, analüütiliselt ja kriitiliselt ärimudelite ... [+]

Tänased väljakutsed nõuavad, et juhid mõistaksid täielikult, kuidas ärifunktsioonid sobivad kokku, ning mõelda strateegiliselt, analüütiliselt ja kriitiliselt ärimudelite ja -tavade kohta. UPT MPhil in Management oli mõeldud neile, kes soovivad oma töömaailma märkida, olgu siis karjääri alustamine või lihtsalt selle edendamine, kuna see suurendab juhtimisoskusi, keskendudes arenenud korduvatele ärialastele teemadele. Mõlemad peamised kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed juhtimisvaldkonnad on laialdaselt hõlmatud, pakkudes üliõpilastele ülekantavaid oskusi, et võtta arvesse erinevaid tööülesandeid tööstussektoris. Lisaks pakub UPT MPhil in Management usaldusväärseid teadmisi uurimismeetodites, mis sisaldavad olulisi andmete kogumise meetodeid ja andmete analüüsi.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Universidade Portucalense

International Students - Mubeen Tariq

Abertura do ano letivo 2018/19

International Student

International Student

International Chinese Students

International Student

Careers UPT 2019 (Feira do Emprego)