Oporto Global University - Universidade Portucalense

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

UPT - Oporto globaalne ülikool on eraõiguslik kõrgharidusasutus, ISO 9001 sertifikaat, mida tunnustab Portugali valitsus ja Portugali kõrghariduse hindamise ja akrediteerimise agentuur - A3ES. UPTi uurimisüksus, IJP, on sertifitseeritud Portugali uurimisfondide rahastamisasutusest FCT.

Loodud juunis 1986, UPT - Oporto Global University asub Porto, mida tuntakse "Cidade Invicta", Oporto andis Portugal oma nime. Porto on Portugali põhjaosas, Douro jõe paremas kallas, riigi suuruselt teine ​​linn, mis asub linnapiirkonnas üle 1,3 miljoni elaniku.

Porto on rahvusvaheliselt tuntud oma sadama veini, sildade ja selle vana ja tänapäevase arhitektuuri poolest. Selle ajalooline keskus on olnud UNESCO maailmapärandi nimistusse alates 1996. aastast. Oporto linn on ka haridus- ja teadustegevuse tippkeskuste keskus, mis on väljapaistnud tehnoloogiliste ja teaduslike uuenduste eest, mis meelitab õpilasi üle kogu riigi ja välismaalt.

UPT on korraldatud viies osakonnas: õigus, majandus ja juhtimine; Teadus ja tehnoloogia, kultuuripärand ja turism ning psühholoogia ja haridus, mis õpetavad 1., 2. ja 3. tsükli programme ning kraadiõppe lõppjärgusid, mis on üles ehitatud vastavalt Bologna protsessile. UPT eesmärk on olla kõrghariduses eeskujuks, kasutades ära erinevate osakondade sünergia eeliseid. Õppuritel on lisaks teoreetiliste teadmiste omandamisele võimalus arendada ka praktilisi töid ja uurimisprojekte, arendades erinevaid oskusi, mis valmistavad neid ette tulevases karjääris töötamiseks ja konkurentsivõimelises globaalses ühiskonnas elamiseks.


Globaalne teadustöö ja globaalne õppimine globaalsete hankijate jaoks

Mõtle globaalset Teadusuuringud ülemaailmselt. Õpetage ja õppige kogu maailmas. Need on UPT - Oporto globaalse ülikooli nägemuse põhitõed, mis sisaldavad UPT missiooni edendada globaalseid terviklikke teadmisi, valmistada ette tulevase globaalsete spetsialistide ja tulevaste maailma kodanike jaoks.

Meie ametlikult tunnustatud uuringud (ISO 9001 ja FCT) töötavad intensiivselt koos partneritega kogu maailmas, pakkudes maailmatasemel teadustööd ja luues verejooksu riskimaandamise teadmisi, et aidata ja edendada püsivat globaalset arengut kõigile. Me jagame neid teadmisi range avatud juurdepääsu poliitikaga (kui teadusuuringuid rahastatakse avalikult).

Pakume neid teadmisi meie ülemaailmsetele õpilastele meie akrediteeritud (Portugali haridusministeerium, Portugali kõrgharidusakreditatsiooni agentuur ja ISO 9001) õpetamise osakonnad ja programmid.

Meie rahvusvaheliselt juhitud teaduskonna pastoraalsed ülesanded, elujõuline õpikogukond, ühiskondlik vastutus ja pühendumus UPT-le kui tervikule, Portugali põnev, tolerantne ja mitmekultuuriline keskkond aitavad kaasa edukaks muutmiseks vajalike isiklike, inimestevaheliste, kultuuriliste ja kultuuridevaheliste oskuste arendamisele professionaalselt ülemaailmses maailmas.

Asukohad

Porto

Address
Rua Dr. António Bernardino de Almeida, 541
4200-072 Porto, Porto rajoon, Portugal