University of Algarve

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks valida University of Algarve ( UALG )?

University of Algarve (Portugal) on noor avalik ülikool, mille õpilaste arv on ligikaudu 9000 ja töötab üle 700 õppejõu. Viimasel kolmel kümnendil University of Algarve ühendanud piirkondliku ettevõttega loodud avaliku ja erasektori organisatsioonid, soodustades teadmiste edasiandmist ja aidates kaasa jätkusuutlikule arengule kogu ühenduses positiivse mõjuga.

Õpetamine

Kolmes ülikoolilinnakus, kahes Faro linnas ja teises Portimão University of Algarve pakub kursusi kuues teemavaldkonnas: kunst, kirjandus ja ajalugu; Inseneriteadused; Elu-, maa-, mere- ja keskkonnateadused; Meditsiin ja sellega seotud teadused; Sotsiaal-, haridus- ja erialase koolituse teadused; ning majandus, juhtimine ja turism. Nendes valdkondades on õpingud bakalaureuse- ja magistriõppe (magistri- ja doktorikraad).

Teadusuuringud

University of Algarve teadusuuringuid teostavad dünaamilised ja silmapaistvad uurimiskeskused, mis toodavad innovatsiooni ja lisandväärtust, suurendavad teadusuuringuid ja arendustegevust erinevates valdkondades, nagu mereteadus, bioloogia ja biomeditsiin, elektroonika ja telekommunikatsioon, kirjandus, ajalugu, kommunikatsioon ja kunst . Selle laborid on maailmale avatud ja värvatakse parimaid noori teadlasi erinevates tipptaseme teadustöö valdkondades.

120320_VIK_7860.JPG

Rahvusvahelistumine

University of Algarve rahvusvahelistumise strateegia tõttu on viimasel ajal märkimisväärselt suurenenud välistudengite arv enam kui 80 riigist. Selle 8000 üliõpilasest 20% on välisüliõpilased, kellest peaaegu pooled asuvad ülikoolis kahepoolsete lepingute ja koostööprogrammide alusel, peamiselt Erasmus ja Erasmus Mundus. Euroopa magistrantide ja doktorikraadide kvaliteet ja mitmekesisus koos üliõpilastele üle kogu maailma avatud kraadiõppega selgitavad selle liikuvuse ulatust.

Asukoht

Portugali lõunaosas, Portugali kõige turismiohilisemas piirkonnas asuval ülikoolil on kaks ülikooli linnakut, mis asuvad Faros (piirkonna pealinnas koos rahvusvahelise lennujaama, spordistaadioni, keskhaiglaga) ja üks Portimão, Algarve teine peamine linn.

120319_04_Faro.jpg

Toetusrajatised

Kõik ülikoolilinnakud pakuvad konkreetseid klassiruume, arvuti- ja multimeediumlabasid, auditooriume, raamatukogusid ning uurimis- ja koosolekuruume. Traadita internetiühendus on saadaval kõigis ülikoolilinnakutes. University of Algarve on üliõpilaste elanike, kaasaegsete rajatiste ja mitmekesise ja mitmekesise haridusega üliõpilaste hulgas majutuskohtades üle 600 üliõpilase, mitmesuguste sööklate ja kohvikute kogu eri ülikoolilinnakute, meditsiiniteenuste ning kultuuri ja spordi valdkonnas. pakutavad programmid.

63130_cover.jpg

Asukohad

Faro

University of Algarve

Address
Universidade do Algarve UAlg
Rua da Universidade 81

8005-139 Faro, Faro piirkond, Portugal
Telefon
+351 289 800 003