Loe ametlikku kirjeldust

Valik muidugi või kool on tähtis hetk elus iga õpilane. Juures Universidade Lusófona do Porto (ULP)Me usume, et meie kool ja selle kursused on palju asjakohaseid aspekte, et kutsuda kõik need, kes on praegu silmitsi need valikud, et valida õppima Universidade Lusófona ei Porto.

Mõelgem sellele: kõik meie kursused on akrediteeritud A3ES üksus vastutab hindamine ja kvaliteedi tagamine kõrghariduses Portugal; Kõik meie kursused on tööhõive määr riigi keskmisest kõrgem koolituse valdkondades, kus nad tegutsevad; meil on kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud koosneb palju inimesi tunnustatud väärtuse ja prestiiži oma piirkonnas; Asume ülikooli Lissaboni kesklinnas, väga hea ligipääsetavus ja asukoht; pakume laias ja hästi organiseeritud campus, mis sisaldab kvaliteetseid seadmeid ja laborid; me oleme osa haridusliku projekti unikaalse rahvusvahelise profiiliga, mis on olemas kõik Portugali keelt kõnelevates riikides, pakkudes unikaalse kultuuri- ja õpetlik kogemus.

Kõikidel nendel põhjustel, me usume, et meil on parim valik. Me usume, et me anname teile põhjust, miks valida meid ja meiega jagada see ainulaadne kogemus on osa suurest projektist, haridus projekti Universidade Lusófona do Porto.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Portuguese (Portugal)

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Universidade Lusófona do Porto

Plaan Integreeritud Master õpingute Arhitektuur Ülikooli portugalikeelse Port järgmiselt soovitusi Haridus harta Arhitektuur Domeeni, seadke UIA programmi (harta arhitekt ... [+]

Plan Master õpinguid arhitektuuri portugalikeelse University of Porto järgitakse soovitusi Haridus harta Arhitektuur Domeeni, ühisprogrammi UIA (harta arhitektuurihariduse) ja UNESCO.

MA Arhitektuur juhindub kõrge vastastikmõju praktika ja õpetamise kaudu: - asutati teadusuuringute tava projekti; - Ehitus meetodeid samuti seotud erialadel; - Et projekti kui sünteesi omandatud teadmisi ja keskseks elemendiks arhitekt koolitus.

eesmärgid

Arhitektuur on interdistsiplinaarne valdkond, mis koosneb mitmest osast: humanitaar-, sotsiaal- ja loodusteaduste, tehnoloogia ja loominguline kunst. Selline koolitus tuleks pidada ilming suhtumine ettekujutus, koordineerida ja teostada töö juurdunud humanistlik traditsioon.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Universidade Lusófona do Porto

See aste õppekavade eesmärgiks on koolitada spetsialiste iseloomustab suur mitmekesisus oskus infotehnoloogia turul. See on ette nähtud, et õpilased arendada oma kriitili ... [+]

Eesmärgid

Õppekursus esitatakse eesmärk on valmistada õpilasi profiilidega iseloomustab suur mitmekesisus Informaatika Technologie turgudel. Õppekava annab õpilastele kahes valdkonnas erikoolituse eriala. Need kaks spetsialiseerumist teenivad kandidaadid Software Engineering (juhtide eesmärk on arendada arvuti rakendusi ja multimeedia) ja Infosüsteemide (pühendatud juhid infosüsteemide osakondade ja konsultandid). Käigus õpilased on pidevalt kahtluse töötada realpractice stsenaariume, et tulla toime erinevate kutseprofiile.

See tsükkel eesmärk on arendada teaduslikku õpilaste oskused, uurides leida uusi ideid ja mudeleid ning väljakutset neid loomiseks teaduslikku tööd.... [-]

Portugal Porto
Oktoober 2019
Portuguese (Portugal)
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles