Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks õppida õigust katolikus Porto?

1978. aastal loodud õigusteaduskraad oli esimene, mida pakkus Porto. Järk-järgult on see saavutanud rahvusliku ja rahvusvahelise prestiiži, mitte ainult õpetajad ja õpilased, vaid ka oma algatused ja suurepärased võimalused.

Täna pakub õigusteaduskond lairibaõpet ja võimaldab õpilastel valida erinevaid karjäärivõimalusi.

Samal ajal suunab kursuse lõpus erinevate võimaluste loomine üliõpilasele mitmesuguseid õigusteaduse erialasid. Kursus motiveerib üliõpilast õppima, hästi mõtlema, looma tõelisi õiguslikke mõtteid ja mitte ainult tehnilisi tõlke, mis piirduvad rangete teadmistega seadusest.

Katoliku Porto õigusteaduskonna eesmärk on konjugeerida põhiteooria praktilise kohaldamisega.
• Traditsioon ja modernsus - Katoliku Porto õigusteaduskond on oma ranguse ja tipptaseme traditsiooni suhtes kindlalt pühendunud innovatsioonile ja kaasaegsusele.
• Õpetajad - Üle kolmekümne aasta oleme loonud tugeva õpetajate kogu, kes on koolitatud rahvusvaheliselt prestiižsetes ülikoolides Euroopas ja Põhja-Ameerikas.
• Transversaalne haridus - Kasutades ära asjaolu, et asume ülikoolis teiste koolidega, saame tagada oma õpilastele transversaalse hariduse (sh psühholoogia, juhtimine, majandus, turundus, poliitikateadus ja bioeetika). Lisaks töötame selle nimel, et arendada meeskonnatöö oskusi, võõrkeelte sujuvust, infotehnoloogia kasutamist, suhtlemisoskuste arendamist, loovust, võimet lahendada uusi probleeme, kriitilist mõtlemist, läbirääkimisi ja juhtimist teiste pehmete oskuste seas. . Porto katoliku õigusteaduskooli õpilased omandavad mitte ainult suurepärase tehnilise hariduse, vaid õpivad olema ka vabad, vastutustundlikud ja iseseisvad isikud.
• Rahvusvahelised kogemused - osana "juristide koolitamisest üle maailma" suhtumise austame ja julgustame üliõpilaste rahvusvahelist liikuvust.
• Praktilised lähenemisviisid - Meie pühendumusega viia kokku teooria ja praktika, on meil praktikud praktiliste küsimuste ja seminaride õpetamiseks.

rahvusvaheliseks

Katoliku Porto õigusteaduskond on rahvusliku ja rahvusvahelise tuntusega asutus.


Õigusteaduskonna eesmärk on ehitada kool, mis on avatud muutustele, püüdes pidevalt aidata oma õpilasi oma karjäärieesmärkide saavutamisel ja pühenduda oma õpetajatele ja teadlastele teaduslike tõekspidamiste saavutamiseks parimate võimalike tingimustega.

Porto katoliku õigusteaduskond on tugevalt pühendunud rahvusvahelistumise edendamisele, laiendades samal ajal oma rahvusvaheliste partnerluste võrgustikku ja suurendades rahvusvaheliste üliõpilaste arvu.128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Asukohad

Porto

Address
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Porto, Porto rajoon, Portugal