University of Lisbon

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Lissaboni Ülikoolist - ULisboa

Lissaboni Ülikoolist (ULisboa) asutati juulil 2013 võeti tulemus ühinemise protsessi vahel endise Lissaboni Tehnikaülikool (UTL) ja Lissaboni Ülikooli (UL). ULisboa ulatub järjepidevust nii institutsioonide tunnustatud teaduse ja kultuuri traditsioone.

Nagu privilegeeritud ruumi teaduse ja teadmiste ULisboa on täna üks suurimaid kõrgkoolide Euroopas ja üks juhtivaid ülikooli riigis.

Lissaboni Ülikoolist, mängib olulist rolli loomisel teadmiste ja uuenduste edendamisel majanduse ja harida juhid 21. sajandil. Mitmekesisus pädevused on konkurentsieelis ULisboa võrreldes traditsiooniliste ülikoolides.

ULisboa koosneb 18 kooli ja Faculties- Koolid, mis moodustavad ULisboa on suurim ja vanim Portugal ja kõik on ulatuslik ja aktiivne rahvusvahelistes võrgustikes. ULisboa pakub kokku 462 Saated (bakalaureuse-, integreeritud Master, Master ja doktorikraad), millest 243 on magistrikraade and118 on doktorikraadi. See enrols umbes 50 tuhat üliõpilast aastas.

EL üliõpilasvahetuse voolu (tulevad ja lähevad) ning ULisboa all SOCRATES / ERASMUS programmi kokku ligi 1700 õpilasega.

SCHOOL OF Põllumajandus ja metsandus - ISA

Instituto Superior de Agronomia (ISA), College of Agriculture ning metsanduse ULisboa, on suurim ja kõige kõrgema kvalifikatsiooniga kooli lõpetanud ja kraadiõppe kraadi Põllumajanduse Akadeemia, Portugalis ja oskusteavet on riiklikult tunnustatud ja rahvusvaheliselt. See hõlmab top riikliku õppejõudude ja teadlaste peamiste Vahemere metsanduse teemadel.

Üle 160-aastane kogemus, see on reguleerides selle õpetamise nii tehnoloogiline areng ja tegelikkus riigis, keskendudes nii kvaliteedi ja moderniseerimine.

ISA asub Lissaboni südames Tapada da Ajuda - keskkonna- ja botaanikaaed umbes 100 ha, tunnustatud huvi ja suurepärased vaated.

Asukohad

Lissabon

MEDfOR | Mediterranean Forestry and Natural Resources Management

Address
Tapada da Ajuda 1349-017, Lisboa
Portugal

1349-017 Lissabon, Lissabon, Portugal
Telefon
+351 21 365 33 09