Loe ametlikku kirjeldust

Umbes École Polytechnique

École Polytechnique on juhtiv prantsuse instituut, mis ühendab tipptasemel teadustöö, teadlased ja innovatsiooni teaduse ja tehnoloogia tipptasemel. Selle õppekava edendab tipptaseme kultuuri, mille rõhuasetus on teadusele, ankurdatud humanistlikes traditsioonides. Kool toodab sotsiaalselt vastutustundlikke spetsialiste, kes on suurepärased juhtivates keerukates ja uuenduslikes projektides, mis lahendavad meie ühiskonna ees seisvaid ja tulevasi väljakutseid.

Strateegia ja missioonid

Tänapäeva ägeda majandusliku konkurentsi tingimustes on innovatsioon ainuke tee jõukusele. École Polytechnique õpib multidistsiplinaarse teadusega tugevate teadmistega juhte, pakkudes nii äri- kui ka teadusmaailmaid.

École Polytechnique DNA: usk innovatsiooni, jõukuse jõukus

École Polytechnique asutati 1794. aastal, mis oli tähtis mitte ainult poliitiliste ja majanduslike ümberkorralduste, vaid ka Valgustusajastu lõpuks. Selle ainulaadse ajaloo vältel ootas Comité de Salut Public (prantsuse ühiskondliku ühiskomitee) 18. sajandil toimunud hulk teaduslikke ja tehnilisi avastusi tulevikus, mis käivitas tööstusrevolutsiooni. Ta usaldas Gaspard Monge'ile, Lazare Carnot'le ja paljudele teistele teadlastele konkursi värbamisprotsessi abil oma aja parimad ajad ja õpetas neile teadust Prantsuse Vabariigi kasuks.

1804. aastal kinnitas Napoleon Polytechnique'i rolli rahva teenindamisel, andes École Polytechnique sõjalise staatuse ja andes koolile oma moto:

"Pour la Patrie, les Sciences et la Gloire" ("Sest kodumaa, teadus ja hiilgus").

Nüüd, 21. sajandi alguses, École Polytechnique säilitab sama filosoofilise tuumaga veel ühe ajastu, mida iseloomustavad geopoliitilised, majanduslikud ja keskkonnaprobleemid ning arvukad murrangulised tehnoloogiad. Usaldusväärne idee kaitsja, et innovatsioon on ainuke kollektiivse õitsengu liikumapanev jõud, on ülikool märkimisväärne roll vastutustundliku produktiivse, majandusliku ja teadusliku arengu edendamisel.

École Polytechnique toodab ja jagab multidistsiplinaarset teadmisi kõrgeimal tasemel

Kõrgharidusasutuses püütakse loomulikult jagada oma õpilastele kõige kaasaegsemaid teadmisi, mis on valitud vastavalt tipptaseme kriteeriumidele, mille jaoks see on tuntud.

Kuid École Polytechnique loob ka teadmisi, sest selle professoriteks on nii õpetajad kui ka teadlased. Sellel on umbes kakskümmend laboratooriumit, mis on tihedalt seotud Prantsuse riiklike teadusasutustega ja pühendunud prestiižsele rahvusvahelisele koostööle. Nende laborite eesmärk on saavutada tulemusi intellektuaalomandi õiguste kujul ja publikatsioone juhtivates ajakirjades nii põhi- kui ka rakendusuuringutes.

École Polytechnique kreedo on multidistsiplinaarne nii õpetamises kui ka uurimistöös. Struktureeritud umbes kümne teadustegevuse, sealhulgas humanitaar- ja sotsiaalteaduste valdkondades, keskendub oma uurimistööle kaheksa teemat, mis hõlmavad laboritevahelist koostööd. Selline mudel tuleneb tähelepanekust, et ühiskonna poolt aktsepteeritud viljakad uuendused on sündinud distsipliini vastasseisust ja koostööd, sealhulgas filosoofiat.

École Polytechnique teenib ühiskonda, ettevõtteid ja üliõpilasi

Tuntud ja mobiilses ühiskonnas saavad tänased parimad õpilased kogu maailmas valida ülikoolide arvust. Kõrgharidus on rahvusvaheline võistlus ja I-X-l on oma osa konkurentidest, mis on muide ka tihti partnerid, kellel on nii avalikest kui eraallikatest pärinevad rahalised vahendid olulised.

Selle stimuleeriva keskkonna École Polytechnique eesmärk on tunnustada kõige erandlikumaid üliõpilasi kogu maailmast kui asutust, kus nad saavad omandada teadmistebaasi ja oskusteabe ning saada juurdepääsu endiste õpilaste võrgustikule, mis võimaldab neil täita oma ametialast elu vastavalt nende ambitsioonidele.

Ülikool arendab ka oma tegevusi, mis on kasulikud väärtust tootvatele ettevõtetele. Ta loodab pakkuda neile teadus- ja arendustegevuse tulemusi, mis võimaldavad neil edukalt areneda nii tööstuslikul kui majanduslikul tasandil.

Lõpuks, École Polytechnique ei unusta oma rolli ühiskonnas. Ülikooli teadmiste levitamise roll ei piirdu ainult teadustööga seotud väljaannetega ja hõlmab nüüd veebipõhist õpetamist "Foriances en Ligne Ouvertes à Tous" kaudu (avatud veebipõhised koolitused). Selle mõju kogu ühiskonnas võib vaadelda rohkem kui hariduslikul ja teaduslikul tasandil; kuigi oma tegevused ettevõtte loomise edendamiseks on nüüdseks laienenud ülikooli majandusarengu hõlbustamiseks.

Teadmiste omandamise väärtused

L'X ei asu lihtsalt teadmiste loomiseks. Ta püüab oma õpilastele ja teadustöötajatele näidisväärtusi välja töötada.

Teadus ja südametunnistus: terviklikkuse ja avaliku huvi kultus on osa selle sügavalt juurdunud kultuurist. Laiemalt on École Polytechnique avatud maailmale ja innukalt tervitab uusi kogemusi.

Nüüd ühendab ülikool neid olulisi omadusi ja sama olulisi omadusi nagu hoiak ja ettevõtlik vaim, mis on maailma olulised omadused, mis naeravad meeskondadele, kes on liikuvad ja valmis riskima.

Olles uhke oma minevikust, on I-X pühendunud teaduslike, tehnoloogiliste ja tööstuslike revolutsioonide loomisele 21. sajandil.

École Polytechnique ajalugu

Prantsuse revolutsiooni ja valgusajastuse perioodil on École Polytechnique rikkalik ajalugu, mis kestab üle 220 aasta. Alates selle loomisest on kool kannanud teaduse tippkeskust ja pühendumist ühise heaolu teenimisele.

Edetabelid

École Polytechnique on prantsuse insenerikool, mis on riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil konkurentsivõimeline.

Nr 1 Parimad prantsuse Grandes Écolesi teaduses ja tehnoloogias / Kõik Prantsusmaa paremusjärjestused kombineeritud / L'Usine Nouvelle / L'Étudiant

Nr 1 Prantsusmaa ja nr 16 Parimad Euroopa ülikoolid / QS World University Rankings 2018

Nr 1 Prantsusmaa ja nr 2 Maailma parimad väikseimad ülikoolid / Times kõrgharidus 2018

Nr 1 Prantsusmaa ja nr 4 Kogu maailmas haridusfirmade juhtidele / Vastavalt Alma Materi indeksile 2017

Kodanikuühendus

Suurte ühiskondlike väljakutsete ületamine on École Polytechnique ajaloo ja traditsioonide lahutamatu osa, tipptaseme, edu ja teaduse poole püüdlemisel. Oma vastuvõtu ja ligipääsetavuse seisukohalt on kool aktiivselt pühendunud jätkusuutliku arengu ja sotsiaalse vastutuse poliitikale.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

École Polytechnique

Arenenud linnade ja linnaplaneerimise magistri kraad annab põhjalikku arusaamist uute ja muundavate suurlinnapiirkondade ja nende konkurentsitingimuste keskkonnas. ... [+]

Arukad linnad

LühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 12 000 eurot aastas

Üha enam maailmamajanduses on suurlinnapiirkonnad majandusliku konkurentsi ja majanduskasvu põhikomponendid. Kapitali, tööjõuressursside, teadmiste, infrastruktuuride ja nende levik geograafilises ruumis ja selle sees mängivad olulist rolli suurlinnapiirkonna majandusarengus ja heaolus.

Nagu Economist rõhutas, näitab Ameerika mõttekoja Brookings Institution raport, et maailma suurim 300 suurlinna majandust moodustab 19% kogu maailma elanikkonnast ja peaaegu pool maailma SKTst. Viimasel kümnendil kasvasid sissetulekud ja töökohad neis linnapiirkondades kiiremini kui nende riikide keskmised näitajad. "... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École Polytechnique

Asjade Internet: innovatsiooni- ja juhtimisprogramm (IoT-IM) kraadiõppe aluseks on Ecole Polytechnique'i kaubamärgi multidistsiplinaarne lähenemisviis ja see pakub kogu ü ... [+]

Master Asjade Internet: innovatsiooni ja juhtimise programmLühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 12 000 eurot aastas

Alates mobiiltelefonidest kelladesse, meediumipõhistesse platvormidesse, kasulike võrkudesse ja meditsiiniseadmetesse ühendatud objektid läbivad kõik tööstuse ja tehnoloogia tasandid. Kuna ühiskond muutub üha digiteerituks, võimaldavad nende poolt genereeritavad andmed uusi koostoimeid ja ärimudeleid, millel on laiaulatuslik mõju traditsioonilistele majandussüsteemidele ja isegi sotsiaalsetele harjumustele.

21. sajandi firmadele on oma toodete vananemise vältimiseks hädavajalik strateegiate ja oskuste arendamine nende toodete ühendamiseks. Aga kuidas need oskused arenevad?... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École Polytechnique

Programm Economics, Data Analytics ja Corporate Finance varustab õpilasi kvantitatiivse metoodika ja reaalmaailma kogemustega, mis on vajalikud põhjalikul majandusharidus ... [+]

Majanduse ökonoomika, andmete analüüs ja ettevõtete finantseerimineLühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 12 000 eurot aastas

Põhineb École Polytechnique maailmaklassil rakenduslike teaduste tipptasemel rekordil - Economics, Data Analytics ja Corporate Finance Graduate Degree pakub ainulaadset võimalust omandada täielik ja ökonoomne strateegiline arusaam uute ja muutuvate turgude kohta. 21. sajandi tööstus.

Töötab püsiva voolu maailmas

Tänu tehnoloogiale, mis läbib kõiki majandussektoreid, võib üha paeluvam innovatsiooniprotsess põhjustada häireid igas tööstusharus. Ettevõtte hiiglased võivad ootamatult langeda, nihkunud uutele sissetungijatele ähvardava meteoroloogilise tõusu tõttu - vt Uberi ja Airbnbi sarnaseid mõjusid transpordi- ja hotellitööstuse sektorite raputamisel.... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École Polytechnique

Energia ja keskkond: teaduse tehnoloogia ja juhtimise (STEEM) kraadiõpe annab energiat ja keskkonda kaheks võrdseks osaks, mis määravad meie kliima tulevikku, 21. sajandi ... [+]

Master Energy Environment: teaduse tehnoloogia ja juhtimineLühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 12 000 eurot aastas

Viimastel aastatel on tekkinud ülemaailmne konsensus kliimamuutuste leevendamiseks võetavate meetmete kiireloomulisuse kohta, mis kulmineerub 2015. aasta detsembris Pariisi lepinguga osaliste 21. konverentsil (COP21). 195 riiki võtsid vastu esmakordselt ülemaailmse ülemaailmse kliimakokkuleppe, et ülemaailmse temperatuuri tõus ületaks 2 ° C. Lepingus on märgitud ka selle eesmärki piirata tõusu 1,5 ° C-ni, mis vähendaks märkimisväärselt ökosüsteemide ja inimeste elanikkonna kliimamuutuse ohtu. Energiatootmise ja eriti taastuvenergia tootmisvõimsuste tulevik on nende uute eesmärkide saavutamise jõupingutuste keskmes.... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École Polytechnique

École Polytechnique Ingénieur Polytechnicieni programm on ainulaadne 4-aastane programm: 3 aastat inseneri kraadi omandamiseks ja 1 aasta École Polytechnique diplomi saam ... [+]

Nii üld- kui ka eriuuringud

École Polytechnique Ingénieur Polytechnicieni programm on ainulaadne 4-aastane programm : 3 aastat inseneri kraadi omandamiseks ja 1 aasta École Polytechnique diplomi saamiseks.

See 4-aastane õppekava annab õpilastele:

Multidistsiplinaarne teaduslik koolitus, mis annab õpilastele laia teadusliku baasi (baas-, inseneriteadused, sotsiaalmajandus).Inim-, sõjaväe- ja spordikoolitus, mis võimaldab õpilastel arendada oma käitumis- ja relatsioonilisi oskusi.Arenenud teaduslike kontsentratsioonidega spetsialiseeritud kursused, mis konkureerivad ülemaailmsete insenerikoolidega.

Üldõpe pakutakse programmi esimese kahe aasta jooksul, kus õpilased omandavad tugeva teadusliku aluse kuuele kaheksa õppeainele, mille pakuvad akadeemilised osakonnad: puhas ja rakenduslik matemaatika, füüsika, keemia, bioloogia, mehaanika, majandus ja arvutiteadus .... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
September 2020
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École Polytechnique

Jätkusuutlikkuse ja keskkonnajuhtimise ökotehnoloogiad (ECOSEM) kraadiõppurid pakuvad reaalmaailma tehnilist ekspertiisi keskkonnaküsimustes, sealhulgas mulla- ja veereos ... [+]

Jätkusuutlikkuse ja keskkonnakeskkonna peamised ökotehnoloogiad ECOSLühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 12 000 eurot aastas

École Polytechnique on pühendunud programmide väljatöötamisele, mis rõhutavad teaduse tipptaset, pakkudes samas täielikku arusaama oma tööstuslikust, majanduslikust ja sotsiaalsest kontekstist.

Jätkusuutlikkuse ja keskkonnajuhtimise ökotehnoloogiad (ECOSEM) kraadiõppurid pakuvad reaalmaailma tehnilist ekspertiisi keskkonnaküsimustes, sealhulgas mulla- ja veereostuse diagnostika, ravi ja valoriseerimise protsessid, samuti põhjalik arusaamine nende arengust tulenevatest majanduslikest ja sotsiaalsetest probleemidest. . Mõned rahvusvahelised regulatiivsed ja eetika alased teadmised viivad lõpule tehnilised ja juhtimiskoolitused.... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École Polytechnique

Kaheaastane kraadiõpe, mida täielikult õpetatakse inglise keeles, on mõeldud professionaalseks kujundamiseks. Kui te omandate esimesel aastal tööriistu ja võtteid, siis t ... [+]

Meister küberjulgeolekLühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 15 000 eurot aastasProgrammi kirjeldus

Online piraatlus on kasvav ja universaalne mure inimeste, ettevõtete ja valitsuste pärast. Kuna häkkerid kasvavad kiiremini, muutuvad küberjulgeoleku spetsialistid igaks tööstusharuks hädavajalikuks. Kiiresti kasvav nõudlus kõrgetasemelisse küberjulgeoleku eksperdid on inspireerinud l'X eraldama sellele täisprogrammi , luues küberjulgeoleku: ohtude ja kaitsemehhanismide kapten .

Kaheaastane kraadiõpe, mida täielikult õpetatakse inglise keeles, on mõeldud professionaalseks kujundamiseks. Kui te omandate esimesel aastal tööriistu ja võtteid, siis teisel aastal keskendutakse rakendusele "pärismaailm". Kahe aasta jooksul saavad üliõpilased ka võimaluse ühendada tööstusharud tänu kahe praktikale ja kohapealsele kogemusele L'X-i teadlaste ja külalisõppejõududega.... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École Polytechnique

See uus magistriõppekava keskendub intensiivselt tehisintellektile, sealhulgas statistiline õppimine ja rakendused andmeteadustele. See hõlmab ka täiustatud Visual Comput ... [+]

Master in tehisintellektiLühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 15 000 eurot aastasProgrammi kirjeldus

See uus magistriõppekava keskendub intensiivselt tehisintellektile, sealhulgas statistiline õppimine ja rakendused andmeteadustele. See hõlmab ka täiustatud Visual Computing täiendavat valdkonda, sealhulgas 3D-arvutikgraafikat, virtuaalset ja täiustatud reaalsust, mitmeliigilist koostoimet, arvuti visiooni, robootika ja 3D-valmistamist, mis kas kasutavad või viivad uute AI-meetodite väljatöötamiseni. See kunstliku inteli ja visuaalsete arvutite õppekava on seega digitaalteaduste ja kõige lootustandvamate hiljutiste rakenduste keskmes.... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

École Polytechnique

Ecole Polytechnique ja meie partnerkeskuste ärikool HEC Paris pakuvad uut kaheaastast ühist kraadiõppeprogrammi "Data Science for Business". Selle eesmärk on koolitada õp ... [+]

LühidaltDiplom: magistrikraadTüüp: tööstusele orienteeritud kraadECTSi ainepunktide arv: 140Algus: september 2019Kestus: 2 aastatKeel: inglise keelAsukoht: PrantsusmaaÕppemaksud: 18 900 eurot aastas

Tänapäeva muutuvas ja konkurentsivõimelisemas maailmas püüavad ettevõtted turult tõusta ja teha kõige paremini informeeritud äriotsuseid. Investeerimine uuenduslikku tehnoloogiasse on muutunud hädavajalikuks.

Andmete kogumine ja analüüsimine reaalajas aidata ettevõtetel tuvastada uusi turusuundumusi. Suurte andmesüsteemide investeerimise ja elluviimise abil saavad nad uusi teadmisi, et luua vastutustundlikum ja efektiivsem äri, jõuda kõrgemale jõudluse tasemele ja avada uusi turuvõimalusi, jälgides samas nende riske.... [-]

Prantsusmaa Palaiseau
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

École Polytechnique, a magical world

Behind the scenes at École Polytechnique

Address
91128 Palaiseau, Île-de-France, Prantsusmaa
Koduleht