École de Condé

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Pariisi ülikooli asub mõne sammu kaugusel Place Cambronne elav linnaosa lähedal Champ de Mars.

School of Condé Paris kulub 6300 m² pühendatud disaini, graafika ja kaunid käsitööd. Pole disain ja graafika kunsti ja käsitöö keskus asuvad kahes eraldi hoones jalutuskäigu kaugusel omavahel, üldpinnaga 6300 m². Hoone Cambronne Street, kus on koolituse disain ja graafika koolis, oli täielikult renoveeritud 2014. aastal. See on üks moodsamaid oma klassis. Campus ka maja Graduate School of Parfüümid partner institutsioon School of Conde.

See on kokku suurema hulga erakõrgkoolil pühendatud loomine Pariisi kesklinnas.

Õppimine Paris

Õppimine Paris on valida elavat üliõpilaselu keskmes majanduslik ja kultuuriline keskus kõige dünaamilisemaks maailmas. See tekitab päevas hõõruda ja nautida multikultuurses keskkonnas sisuliselt loovuse allikas.

Paris rütmi sündmused seotud moe, disaini, kunsti ja loovust. Õpilased saavad otse atmosfääri School of Condé on kaasatud Designer päevad ja muid üritusi seoses projekteerimise ja loomise.

Elu- ja õpib Pariisis nautida ka erakorralise andekuse linna kergesti ligipääsetavad koolis, sest oma keskse asukoha. Muuseumid, galeriid, näitusepinnad on loendamatud. Nende korrapärast osavõttu on otsustav eelis koolitusprogrammi. Lõpuks õppima Pariisis on lähedal võrratu tööhõive allikas loomemajandust. Mis 363000 töökohta registreeritud selles valdkonnas, Paris tegi samuti Londonis ja kõige suuremate maailma pealinnades.

Asukohad

Lyon

Address
7-9 rue Cambronne
75015 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa

Lyon

Address
23, rue Camille Roy
69007 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa

Nancy

Address
64, rue Marquette
54000 Nancy, Grand Est, Prantsusmaa

Tore

Address
6, avenue Désambrois
06000 Tore, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prantsusmaa

Bordeaux

Address
8, rue du gén. de Cheyron
33100 Bordeaux, Nouvelle-Akvitaania, Prantsusmaa

Torino

Address
5 Via Pisa, 10152
Torino, Piemonte, Itaalia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega