Loe ametlikku kirjeldust

Pariisi ülikooli asub mõne sammu kaugusel Place Cambronne elav linnaosa lähedal Champ de Mars.

School of Condé Paris kulub 6300 m² pühendatud disaini, graafika ja kaunid käsitööd. Pole disain ja graafika kunsti ja käsitöö keskus asuvad kahes eraldi hoones jalutuskäigu kaugusel omavahel, üldpinnaga 6300 m². Hoone Cambronne Street, kus on koolituse disain ja graafika koolis, oli täielikult renoveeritud 2014. aastal. See on üks moodsamaid oma klassis. Campus ka maja Graduate School of Parfüümid partner institutsioon School of Conde.

See on kokku suurema hulga erakõrgkoolil pühendatud loomine Pariisi kesklinnas.

Õppimine Paris

Õppimine Paris on valida elavat üliõpilaselu keskmes majanduslik ja kultuuriline keskus kõige dünaamilisemaks maailmas. See tekitab päevas hõõruda ja nautida multikultuurses keskkonnas sisuliselt loovuse allikas.

Paris rütmi sündmused seotud moe, disaini, kunsti ja loovust. Õpilased saavad otse atmosfääri School of Condé on kaasatud Designer päevad ja muid üritusi seoses projekteerimise ja loomise.

Elu- ja õpib Pariisis nautida ka erakorralise andekuse linna kergesti ligipääsetavad koolis, sest oma keskse asukoha. Muuseumid, galeriid, näitusepinnad on loendamatud. Nende korrapärast osavõttu on otsustav eelis koolitusprogrammi. Lõpuks õppima Pariisis on lähedal võrratu tööhõive allikas loomemajandust. Mis 363000 töökohta registreeritud selles valdkonnas, Paris tegi samuti Londonis ja kõige suuremate maailma pealinnades.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

École de Condé

IAAD ja Écoles de Condé kuulutab allkirjastamine oluline strateegiline partnerlus, mis toob kaasa integreerida need kaks üksust laiemas reaalsus. Nende hulgas ühisprojekt ... [+]

Master programmi Sisearhitektuur - uued vormid kaasaegsed elu-

IAAD ja Écoles de Condé kuulutab allkirjastamine oluline strateegiline partnerlus, mis toob kaasa integreerida need kaks üksust laiemas reaalsus. Nende hulgas ühisprojekte, uute kursuste, uute õppematerjalide ning uusi asukohti loetakse, et suurendada võimalusi üliõpilastele.

Kõnealuse partnerluse kaudu ainulaadne, kahe institutsiooni annab uue mõõtme oma haridusprojekte, mis annab tõeliselt euroopalik väärtus: alguses ay 2013-2014, kursused Prantsusmaa-Itaalia ja Itaalia-Prantsusmaa on kättesaadav et mõlema kooli õpilased.

See leping kohe lubab IAAD õpilastel kasutada strateegilise Master of Écoles de Condé - kommunikatsioonijuhtimise, arhitektuuri ja kunsti suund Trade Luxury, Interior Design ja üldkasutatavad ruumid ja kogu teadusuuringute ja innovatsiooni - ja Prantsuse üliõpilaste juurdepääsu IAAD erialasid - näiteks Transport Design ja tööstusdisain.... [-]

Prantsusmaa Paris Lyon Bordeaux Nice Nancy  + 2 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
École de Condé

International Master in toit ja küpseta disain, täielikult õpetatakse inglise keeles, mis pakub kõrgetasemelist koolitust kulinaaria ja küpseta disain. ... [+]

International Master in toit ja küpseta disain, täielikult õpetatakse inglise keeles, mis pakub kõrgetasemelist koolitust kulinaaria ja küpseta disain.

Üks väheseid kursused omalaadne saadaval Prantsusmaal ja Euroopas, International Master in toit ja küpseta disaini õpetatakse École de Condé Lyon, mis asub pealinnas Prantsuse kokakunsti. Muidugi ühendab disainerid, tuntud peakokad, sotsioloogid ja teadlaste unikaalne klassiruumis seade, mis keskendub tootmise ja planeerimist.

Lisaks projekteerimisel toidu vaagnad, taldrikud ja joogikohad (restoranid, poed jne) Loomulikult läheb suhet tarbija ja toote ajaloo-, sotsiaal-kultuurilist, turundus, vaid ka toitumis- ja teaduslik analüüs.... [-]

Prantsusmaa Lyon
September 2019
Inglise,Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Les formations de l'École de Condé