American Graduate School in Paris

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Pariisi Ameerika Ühendriikide Graduate School (AGS) pakub Prantsusmaal Ameerika Ühendriikide akadeemilisi programme, mis annavad üliõpilastele üle kogu maailma võimaluse saada Ameerika haridus Prantsusmaal elamise ajal. Kõik programmid õpetatakse inglise keeles; ei pea kooli ühinema prantsuse keelt rääkima.


AGS on spetsialiseerunud rahvusvahelistele suhetele ja sellega seotud valdkondadele. Võimalikud programmid hõlmavad magistriõppe ja doktorikraadi. kraadi, samuti osalise ajaga mitte-kraadiõppe programmid ja õppida välismaal üliõpilastele. AGS valmistab õpilasi ette karjäärile erinevates rahvusvaheliste suhete valdkondades: valitsustevahelised organisatsioonid, valitsusvälised organisatsioonid, valitsus, rahvusvaheline äri, meedia ja akadeemilised ringkonnad.
Programmid põhinevad Ameerika haridussüsteemil, kasutades ära Prantsusmaa ja Euroopa kultuurilisi, akadeemilisi ja professionaalseid ressursse.
/>/>


AGS õppejõud, samuti üliõpilaskond, on väga rahvusvahelised, loovad mitmekultuurilise klassiruumi õhkkonna ja pakuvad mitmekülgseid perspektiive õpetatavatel erialadel. See ühendab kooli asukoha ühes maailma pealinnas, pakkudes õpilastele tõeliselt rahvusvahelist kogemust./>/>


Pariisi Ameerika hariduskooli üks tunnusjooned on iga õpilase individuaalne tähelepanu. Classe'i suurused on väikesed, et õpilaste ja professorite vaheline suhtlemine oleks huvitav ja huvitav klassiruumi arutelud. AGSi õppejõud ja töötajad teavad iga üliõpilast ja kõik on pühendunud selle tagamisele, et Pariisis ja programmis oleks edukas kogemus.

img

Asukohad

Pariis

American Graduate School in Paris (AGS)

Address
American Graduate School in Paris 101, boulevard Raspail
75006 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa
Telefon
+33 1 47 20 00 94

Programmid

MA