Loe ametlikku kirjeldust

AIM - Eelkäija International Hospitality Management Education

Regulaarselt kohal on üks juhtivaid hotelli juhtimise koolide täna AIM asutati aastal 1992 algatusel sidusliikmel Cornell Hotel ühiskond ühing, mis koosneb eristada spetsialistid turism ja restoranide valdkonnas.

Bachelor ja MBA programmide (Prantsuse valitsuse sertifitseerimine 1. taseme antud), õpetatakse inglise keeles, annab lõpetajale oskusi ja teadmisi vaja alustada rahvusvahelist karjääri juhtiv hotellide ja turismi ettevõtted.

AIM Hotel and Tourism Management School in Paris pakub erihariduseta sertifitseerimist poolt välja antud American Hotel & Lodging Association, Ecole Ritz Escoffier ja Ecole de cuisine Alain Ducasse.

International Hotel ja Turismimajanduse Erakool koolis Pariisis

Ideaalis asuvad vahel ainult Pariisi ülikooli (Cité Internationale Universitaire de Paris - CIUP) ja Montsouris Park Pariisis, AIM on järjekindlalt seas parim hotellindus juhtimine koolid. Tulevased juhid juhtivate hotellide ja luksus ettevõtete maailma on koolitatud kaudu bakalaureuse- ja MBA programmide külalislahkus juhtimise.

Tänu kooli põhjalikult kaasaegne disain, üliõpilased nautida parimat võimalikku õpikeskkonna. Alguses õpinguid AIM õpilased saavad igal kaart võimaldab ligipääsu CIUP raamatukogu Campus Langues ja erinevaid spordi- ja õppekavavälise tegevusega.

Kaart ka selle omanikule õiguse saada üliõpilane hinnad on CIUP ülikooli restoran ja kohvik. Tänu programmi õpetatakse inglise keeles ja selle rahvusvaheline väljavaade, AIM üliõpilasi üle kogu maailma, pakkudes multikultuurilisuse mis lisab kooli rikas kultuurielu ja selle hea maine. See ainulaadne sulatusahi Samuti võimaldab õpilastel arendada elu inimese väärtusi nagu solidaarsus, jagamise, dialoogi ja meeskonnatöö.

Õppekorralduse

Kool pakub kolme külalislahkuse ja turismi juhtimine koolitusprogrammid: Bachelor of Sciences (3 aastat), kandidaatide kellel keskkooli diplomit on õigus taotleda, Bachelor of Arts, sissepääs pärast 2-aastase Associate Degree, ja MBA, sissepääs pärast 3-aastase tase. Avasta kõik erinevad haridusteed läbi selgitav skeem.

Teaduskond

Kuna õpilaste AIM, siis kasu võrratu teadmiste tase meie õpetajad: sa ei saa öelda alates CV allpool, et enamik neist on töötanud juhtivatel ametikohtadel rahvusvahelises hotellid või ettevõtted.

Meie õpetajad hoidke kraadi parim külalislahkuse või turismi juhtimise koolide ja tahavad suhelda ja jagada oma kirge ja kogu maailmas kogemusi meie õpilastele, pakkudes kursusi rikastanud oma reaalse elu kogemusi tööstuses.

AIM on eriti huvitatud, et pakkuda parimat võimalikku haridust, samas rikastades juhtumiuuringud, kui kohaldatav. See metoodika valmistab ette õpilasi tõhusamalt praktika ja veel kindel karjääri algus.

Elu AIM

AIM pakub oma õpilastele edukas ja toetav õpikeskkond. Lisaks saavad kasu paljud eelised pakutud CIUP, AIM tagab, et tema õpilased nautida õpib state-of-the-art ülikooli parimal võimalikul õpikeskkonna.

Vaikses, kellel on väga suur haljasala lähedal ja lihtsa ligipääsu õppevahendeid, kõik ühendada, et luua täiuslik töökeskkonna tõhusa ja rahuldust uuringud.

AIM õpilased saavad tasuta iga-aastase liikmemaksu raamatukokku: liikmekaardi tarnitud alguses õppeaastal annab neile täieliku juurdepääsu kogu aasta.

Asub Cité Internationale Universitaire Pariisi "Maison Internationale", keskraamatukogu sisaldab tohutu kogud 50.000 raamatuid, 316000 e-raamatuid, 1900 perioodika (sealhulgas 1550 elektroonilisel kujul) ja 57 andmebaase. See annab juurdepääsu erinevaid teenuseid, et aidata õpilastel oma ülikooli töö:

Online sõnaraamatud ja entsüklopeediad,
Online prantsuse ja rahvusvahelises ajakirjanduses,
perioodika,
Internetiühendus,
Kohapeal konsultatsiooni
Kasutaja koolitus,
Trükkimine, paljundamine, skaneerimine ja siduvad dokumendid.

Espace Langues, Multimeedia iseõppivat keskus pakub võimalusi, et parandada prantsuse, õppida 26 teistes keeltes ja osaleda vestlusringid (prantsuse, inglise, hispaania, itaalia, portugali, vene, hiina, jne)

Lisateavet raamatukogu lahtiolekuaegade ja Espace Langues külastage Cité Internationale veebilehel.

pärast AIM

Tänu meie akadeemilise lähenemine tööturule, AIM lõpetajate saada tööpakkumisi niipea, kui nad on lõpetanud õpingud ja mõned isegi ajal praktika osana läbiviidud akadeemilise programmi.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Magister

AIM Hotel & Tourism Management Academy

See intensiivne ja nõudlik kõrghariduse programmi õpetatakse läbi inglise annab õpilastele lai valik kaugeleulatuvaid karjäärivõimalusi. Üle kahe aasta jooksul, õpilased ... [+]

MBA Professional kraadi Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool

Eeldused: 3-aastase programmi (Keskeri, bakalaureuse, magistri mistahes erialal). Õppekeel: Inglise Programmi kestus: 2 aastat.

Lõpetajad, kes on läbinud 3-aastase tase, olenemata sellest, distsipliin, võib taotleda ärijuhtimise spetsialiseerunud Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool (MBA Professional).

See intensiivne ja nõudlik kõrghariduse programmi õpetatakse läbi inglise annab õpilastele lai valik kaugeleulatuvaid karjäärivõimalusi. Üle kahe aasta jooksul, õpilased omandada vajalikke teadmisi ja oskusi, et varustada neid juhtivatel kohtadel külalislahkus ja turismi valdkonnas. Juhtimisoskused omandatud, on asjakohased ka muid tööstuses eeldab personali järelevalve, meeskonna juhendamisega, raamatupidamise oskused jne... [-]

Prantsusmaa Paris
October 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Nous ne promettons pas la lune...

AIM - Académie Internationale de Management en Hôtellerie et Tourisme / Le film

Académie Internationale de Management (AIM)
Address
2, rue Charbonnel
75013 Paris, Île-de-France, Prantsusmaa
Koduleht
Telefon
+33 1 45 75 65 75