Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud aastal 1982 ja asub südames 20. Pariisi linnaosas, Autograf, ajaloolise kooli valdkonnas graafiline disain, digitaalne, disain ruumi ja mängimine, pakub koolitust kinnitatud või tunnustatud staatuse kraadi riik. Kool inimese skaala, iga õpilane saab individuaalne toetus, mida õpetajad ja õpetamine meeskond.

Autograf nautida valguse ja avar ruumides 2000 ruutmeetrit, sealhulgas tavapäraste klassiruumid, seminari- ja arvuti tuba, et mahutada oma 400 üliõpilast.

Üle saja viiekümne masinad olemas, üliõpilased töötavad Mac või PC tarkvara uuringu kohaselt. Autograf omadused kiudoptilised, wifi on saadaval terves koolis.

Õpilased kohtuvad regulaarselt sööklas, lustakas ala mikrolaineahjus ja arvuti jaamad tasuta lõunasöök, rääkida või töö.

Kui soovite printida oma tööd, õpilased kasutavad printerid ja koopiamasinad iseteenindusega. Suuremate suurused eri tüüpi kandjad, nad isegi professionaalne jälgija.

Professorid Autograf kõik spetsialistid, töö ja õpetada Prantsusmaal ja kogu maailmas.

Autograf korraldab reise, õppereisid, koolitused, konverentsid ja seminarid Prantsusmaal ja välismaal (Jaapan, Kanada, Hiina, Mehhiko, Hispaania, ...). Samuti on võimalik, et üliõpilased kohustuvad osa oma õpingutest mõnes teises riigis.

Avamine professionaalne maailmas

Alates selle loomisest Autograf säilitades tihedaid sidemeid lai võrgustik äripartnerite, mis võimaldab tal pakkuda ulatuslikke võimalusi praktika ja erialase vahelekirjutuste oma õpilastele. Iga õpilane on järgitud ning toetab oma otsing äri, pakub talle tehtud, vaid ka isiklik abi, et rakendada oma teadus tööriistad (CV, loominguline portfoolio, ettevalmistus intervjuud jne).

Disain kursused

Autograf pakub kursusi üks kuni viis aastat, rahvusvahelise ettevalmistava klassi (FLE FLE Art and Design) välisüliõpilastele, uuendada tarbekunsti, BTS (diplomi), sertifitseeritud pealkirjad poolt tunnustatud riigi tasemele I (RNCP) ja rahvusvahelise volikirjad:

 • Art FLE (Prantsuse võõrkeele + Art)
 • Design FLE (Prantsuse võõrkeele + Design)
 • Uuendamine of Applied Arts (MANAA)
 • BTS graafiline disain Side ja meedia printimissuvandi
 • BTS võimalus graafiline disain digitaalne Side ja meedia
 • BTS Space Design
 • Bachelor graafiline disain
 • Digitaalne Disain bakalaureuse
 • Bachelor of Design Space
 • Bachelor Videomängud Art
 • Bachelor Global Design Manager
 • Master of Art Director graafiline disain
 • Master of Design in Digital Art Director
 • Master Designer Interior Designer
 • Master of Art Director videomängu loomiseks

Mida rohkem Autograf : 3 aasta jooksul on MANAA ja BTS, saadate paralleelselt ettevalmistamisel oma diplomi BTS (BAC + 2), bakalaureusekraad (BAC + 3), mis võimaldab jätkata õpinguid Master otse.

tunnistaja

Jules PratKunstiline juht on Extreme Muse ja endine õpilaneautograf.

"Ma läksin Autograf BTS graafiline disain trükimeedia esmase valiku ja õhkkond oli väga kogu minu kooli. Mul on suur disaini stuudio kursused mäleta, kus meil oli tõeline ärkamine kaubandus, me läbi kõik, mida me võiks teha, meie loovust oli kõrgelt arenenud.

Kui minu BTS ja unhooked minu bakalaureuse olin Master Kunstiline juht graafilise disaini tahtsin saada tööle ja tänu vaheldumine, leidsin huvitava asendis, esimene selts spetsialiseerunud tegevuse marketing, kus ma jooksin ja siis teisel aastal jooksul Kofeiin selts, kus ma olin assistent kunstiline juht.

Pärast neid kogemusi, töötasin W & Cie selts, kus ma lähenes maailma fotograafia. Neil kahel aastal oli mul võimalus töötada Amundi brändi territooriumil ja seega suunates fotosessioone ja kaubaautod ülemaailmne kampaania.

Täna ma olen kunstiline juht asutuses Extreme Muse, ma töötan luksus eelarved nagu Ulysse Nardin (Šveitsi kellassepp), Samsung, Nespresso, LVMH, Kering ... ma teen tööd ideed disainer, kes läheb otsivad fotograafid ja universumi läbi koostamisel püksikud ja suunas tulistamine saavutada retouching ja foto montages. "

Autograf - Avatud uste päev 2016

Video näitab tööde näitus õpilaste viimase Autograf avatud maja.

Rohkem teavet inglise keeles: http://autograf-design.com/en/

Programmide õpetamise keel:
 • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Autograf

Graafika, graafiline disain, reklaam, kirjastamine, viidad, pakendid ... On palju valdkondi, mis kasutavad oskusi Art Directors. ... [+]

Graafika, graafiline disain, reklaam, kirjastamine, viidad, pakendid ... On palju valdkondi, mis kasutavad oskusi Art Directors.

See Master saadaval kahes võimalus, Chart loomine ja reklaam loomine, ristid kontseptuaalne ja semantiline õppe, visuaalne, tehnoloogia ja juhtimis.

Kahe aasta jooksul koolitust, lisaks isikliku töö kinnitamise iga teema uuritud, tehakse ettepanek õpilasi individuaalselt projekti teostamiseks aastas ja eriala poest.

Õpilased on ka vastamisi projektijuhtimine selts, kus on loodud kollektiivne teisel aastal. Iga rühm lõi peab saavutama aastal kolm tegelike projektide reaalse sponsorid, klientidele, kes nõudis kooli või Õpilased kuuluvate võrku.... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Autograf

Digitaalne Designer on graafiline disainer töötab digitaalse ja interaktiivse disaini toetab: intraneti ja internet, DVD, mobiilsed rakendused, loomine animeeritud pilte, ... [+]

Digitaalne Designer on graafiline disainer töötab digitaalse ja interaktiivse disaini toetab: intraneti ja internet, DVD, mobiilsed rakendused, loomine animeeritud pilte, 2D või 3D ...

See koolitus vastab kontseptuaalne ja semantiline õppe, visuaalne, tehnoloogia ja juhtimis.

Kahe aasta jooksul Master peale isikliku töö kinnitamise iga teema uuritud, tehakse ettepanek õpilasi individuaalselt projekti teostamiseks aastas ja eriala poest.

Õpilased on ka vastamisi projektijuhtimine selts, kus on loodud kollektiivne teisel aastal. Iga rühm lõi peab saavutama aastal kolm tegelike projektide reaalse sponsorid, klientidele, kes nõudis kooli või Õpilased kuuluvate võrku.... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Autograf

See Master tahab olla väga konkreetne. See on üles ehitatud õpilasele videomängu projekti. Need on kujundada, arendada, avaldada ja turustada oma mängu. ... [+]

Pascal Luban, mängu disainer ja loovjuht (Ubisoft, Activision, Sony, täringud), on viide spetsialist, kes vastutab haridus- valideerimine seda koolitust.

See Master tahab olla väga konkreetne. See on üles ehitatud õpilasele videomängu projekti. Need on kujundada, arendada, avaldada ja turustada oma mängu. Kui ta teab, edu, nad võivad isegi tulu. Ja kui see nii ei ole, et asjaolu, et näha oma nime seostatakse avaldatud mäng on suurepärane visiitkaart.

Program:

Advanced akadeemilise koolituse: arvutigraafika, programmeerimine, disain - Sissejuhatus uued oskused: Marketing, projektijuhtimine, õiguslikke aluseid - arendamine mängu kontseptsioon ja selle prototüüp. Game Development - ettevalmistamine turunduskampaania - avaldamine ja turustamise mängu (seire ühenduses, jätkates teavituskampaania, animatsioon mängu) - Akadeemiline Täpsem koolitust, et valmistada neid ette luua oma stuudio: ettevõtlus, juhtimine - ettevalmistamine teine ​​projekti (isiku või grupi), et õpilased püüavad arendada pärast kapten. ... [-]
Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Autograf

Arhitekt Sisekujundaja näitab loovus ja julgus. Ta suunas, renoveerib, taastab elu koht pakub uusi lahendusi, targad, esteetiline. Ühendades tundlikkus ja tehnikat, ruumi ... [+]

Arhitekt Sisekujundaja näitab loovus ja julgus. Ta suunas, renoveerib, taastab elu koht pakub uusi lahendusi, targad, esteetiline. Ühendades tundlikkus ja tehnikat, ruumi disainer pakkumisi, mis on need täpselt kirjeldused, kohandatud lahendusi elustiili isikute rühm või tegevuses äri vastavalt materjali piirangud, eelarve ja keskkonna-spetsiifilise ruumi.

See on kutseõpe kõrge põhineb loovus, professionaalsust ja ka teadmiste omandamist ja kultuurilisi oskusi, sotsioloogilised, semiootiline, filosoofiline, visuaalne (joonistamine, värvi, mahud), graafikud, infographics, kontseptuaalne, loominguline tehnilised, õigus-, kirjeldav.

Õpetamise aluseks on põhimõte teoreetiliste kursuste ja isiklikku tööd teha üliõpilase (kursuse teise), mis vastab täpselt ja suunatud taotluse õpetajat (teadus, viited, aruanded , näitused külastused, näidud, visandid ...). Pedagoogika see koolitus on luua lähenemise ja transversalities vahel õpetatavate umbes teemadest loominguline töötuba sisearhitektuur või stsenograafia. ... [-]

Prantsusmaa Paris
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Autograf - JPO 2016: Vidéo illustrant l’exposition des travaux des étudiants d’Autograf lors des dernières journées portes ouvertes

Workshop Design Espace Autograf -

Workshop Edition Autograf -

Workshop Video Game Art Autograf -

Workshop Multimédia Autograf -

Autograf Workshop au Québec

Workshop International Autograf - College of Arts de Pekin à Autograf Paris