Burgundy School of Business

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

1899. aastal asutatud Burgundy School of Business on rahvusvaheliselt juhtiv õppe- ja teaduskool, mis on tunnustatud tänu riiklikele ja rahvusvahelistele akrediteeringutele: AACSB ja EQUIS.

BSB pakub juhtimisel kõrgtasemel programme alates üliõpilastest kuni magistriõppe tasemeni laia spetsifikatsioonide valikuga.

Meie pingeread tõendavad meie teadmisi:

  • Kuulub top 1% ärikoolidesse maailmas topelt akrediteeringuga: AACSB ja EQUIS
  • 77. parim juhtimisteadus kogu maailmas - Financial Times, 2018.
  • 6 parimat bakalaureust Prantsusmaal - L'Etudiant, 2018.
  • Prantsusmaa eriala kultuurijuhtimise magistriõppes - 2018. aasta üldarst.
  • 1. spetsialiseerunud magister veinihalduses Prantsusmaal (3. koht maailmas) - 2018. aasta üldine versioon.
  • 15 parimat prantsuse ärikooli - Prantsuse haridusministeeriumi poolt tunnustatud ärikoolide riiklik järjestus 2018. aastal.

BSB rõhutab ka oma veinitööstuse veinivalmistusosakonna oskusi


Kuid me oleme palju enamat kui lihtsalt ärikool. Me usume õpilasele keskendunud eri- ja erinevasse mudelisse, sellepärast me esindame teist ideed kõrgema hariduse kohta.

Me ei taha, et õpilased saaksid kindlat mõtlemisviisi: meie kutse on anda neile kõik vahendid, mida kasutatakse oma isikliku ja erialase identiteedi ülesehitamiseks. Kokkuvõttes muudame selle alternatiivse koolimudeli elusaks, kui arendame avatust ja ettevõtlikku vaimu. Sellepärast oleme uhked, et tervitame erinevaid profiile üle kogu maailma õpilasi: oleme kindlad, et mitmekesisus ja mitmekesisus pakuvad parimat innovatsiooni, loovust ja jõudlust.

Meie õppejõud on kõrgelt kvalifitseeritud, kellel on 78 alalist õpetajat ja 350 ekspertarvamust. 36% meie õpetajatest on pärit välismaalt ja meie ülikoolilinnak on multikultuurne õpilastega 66 erinevat rahvust, mis pakub tugevat rahvusvahelist kogemust.

Lõpuks on spetsiaalne server siin, et aidata rahvusvahelistel üliõpilastel nende lõimumist prantsuse eluviisiga: korjata jaamas, majutust, linna ja piirkonna külastusi, paberimajandust, tasuta töökojad ...

Meie tugi: Kursusi õpetatakse väikestes gruppides: 20 kuni 40 õpilast ühe klassi kohta, et pakkuda õpilastele parimat otsest lähenemist. Meie jaoks on meie õpilaste teadmine võti, et neid võimalikult paremal viisil toetada.

Meie uuenduslik pedagoogika: grupitöö, suulised ettekanded, firmaprobleemid, äriprojektid, ärimängud, ettevõtte loomine, nõustamiskeskused, tööpraktikad ...

Tule ja liitu meiega Burgundias!

Meie eesmärgiks on koolitada erinevaid juhte ja ettevõtjaid.

OLEME BSB !

Asukohad

Dijon

ESC Dijon Bourgogne

Address
29 Rue Sambin
21000 Dijon, Bourgogne-Franche-Comté, Prantsusmaa
Telefon
+33 3 80 72 59 00

Lyon

Address
Campus Lyon Immeuble Milky Way 42 Cours Suchet
69002 Lyon, Auvergne-Rhône-Alpes, Prantsusmaa
Telefon
+33 428 297 720

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited