Loe ametlikku kirjeldust

BRESTI merelinn

Bretagne'i 2.-linn tervitab ligi 24.000 õpilast aastas, kellest 10% on rahvusvahelised õpilane oma ülikooli ja 7 Grandes Ecoles. Tema mitmekesine haridusprogramme, tipptasemel teadusuuringute algatused, kvaliteetset õpet, kohalike töökohtade loomise väljavaated, ja ainulaadses keskkonnas teha seda top sihtkoht õpilastele.

Ookeanist KULTUUR

Ümbritsetud ookeani, Brest piirkonnas on täis kauneid kasvukohti ja pakub igasuguseid spordi ja vaba aja veetmise merega seotud. Arvestades selle ajaloo oluline sadamalinn, Brest on külalislahke linn, maailmale avatud ja erinevaid kultuure. On ka kultuuriline keskus oma arvukate teatrid ja auditooriumiga; Océanopolis akvaariumi; Quartz, riiklikult tunnustatud teater; rääkimata paljudest suvefestivalidele, mis toimuvad üle kogu Brittany.

Muutuvas CITY

Brest tegeleb ulatuslik linnaarengu programm: suurlinna rajatised, majanduslikud struktuurid, uued elamupiirkonnad, ning linnakeskkonna uuendamine. Samamoodi nagu 2012. aasta avatakse trammiteede ja renoveerimine Plateau des Capucins ala, julge algatus on käimas avada Prantsusmaal esimese linnade köisraudtee süsteem Brest.

ATRAKTIIVSE CITY

Linnakeskuse koos tööjõufond rohkem kui 400000 elanikuga Brest endast läbi oma tippkeskuste featuring maailmatasemel teadustöö, neli konkurentsivõime klastrid, high-tech ettevõtted, ja mõned juhtivad nimed tööstuses. Brest on üks 14 linnu Prantsusmaal, mis on teenitud uus staatus Métropole'i. Selle rahvusvahelise tähelepanu on ilmne excellence oma pakkumisi mereteaduse ja -tehnoloogia mereväe ehitus ja remont, digitaaltehnoloogia, toiduaine- ja bioteaduste, seda suurem teenindussektoris, ja finantskorraldus.

VANNES & Morbihan 'lahte

Vannes on linn, endine Euroopa Parlamendi asukoht on Brittany, ning on hoidnud elus kõige tähtsam jäljed tema rikas minevikus. Vallid ja pesu maja servas vallikraavi, katedraal ja muuseumid nagu Cohue Fine Arts Museum kõik seisavad kõrvuti lilleaiad. KODU PORT Tänu privilegeeritud asukohta Morbihan 'lahte, Vannes naudib keskne ja strateegiline positsioon. Kergesti ligipääsetavad suuremates linnades selles piirkonnas samuti Paris on kodusadama paljude ettevõtete arendamine ja valik asukohta tulevikus mõtlemisega ettevõtjad.

EXCEPTIONNAL ASUKOHT

Vannes piirneb lõunas Morbihan 'lahte, mis tähendab "väike meri" on bretooni keel. See 12.000 hektari Atlandi vesikonda punktiir umbes 40 saartel; Mõned, nagu Île d'Arz ja Île aux Moines, on asustatud. Morbihan 'lahte on unikaalne koht, kus maa ja mere segunevad jooksul muutuvate maastike ja on osa kaunim Bays maailmas.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Brest Business School

Master in Management kontroll ja tulemuslikkuse juhtimise Brest Business School pakutakse üliõpilastele ja spetsialistide traditsioonilise õppekava või vaheldumisi. ... [+]

Master in Management kontroll ja tulemuslikkuse juhtimise Brest Business School pakutakse üliõpilastele ja spetsialistide traditsioonilise õppekava või vaheldumisi. Tööalast keskmes haridussüsteemi, põhiteadmised ja eriti avatus rahvusvahelisele abi lüüa in vivo teadmisi ja oskusi vaja teostada juhtimisest, mis paneb aujourd "hui strateegilise firma missioonist.

EESMÄRGID

Meie programm sobib eriti juhid, kes tahavad spetsialiseeruda või insenerid, kes soovivad omandada topelt pädevuse. Koolituse ka võõrustaja aktiivset töötajat või ümberõpet. See arendab umbes järgmiste õppe-eesmärgid:

Nimelt reguleerides rooli ja armatuurlaua äristrateegia Master uus mõõtmisvahendite ja tulemuslikkuse juhtimise (ERP, BI) Olles võimeline tulemuslikult töötada infosüsteemi haldamine Kas hea rahvusvahelise avatuse ja kapten professionaalne inglise ... [-]
Prantsusmaa Brest Vannes
September 2019
Prantsuse
Päevane õpe
9 - 12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brest Business School

Spetsiaalsed Master juht tarneahela Brest Business School valmistab ette õpilasi positsioone funktsionaalne ja vastutus on tarneahelas. ... [+]

Spetsiaalsed Master juht tarneahela Brest Business School valmistab ette õpilasi positsioone funktsionaalne ja vastutus on tarneahelas. Tööalast keskmes haridus seade; meisterlikkust põhioskusi täiendab erinevaid õpetamismeetodeid; ja võimaluse jälgida selle programmi vaheldumisi tagada hea haridus, et muuta või tugevdada strateegilist funktsiooni aitaks oluliselt kaasa ettevõtte tulemuslikkust.

EESMÄRGID

Haldaja Tarneahela komplekti ja viib ellu poliitikat hanked ja logistika ettevõte. Ta asutas organisatsiooni ja tagab juhtimise protsesse ja meeskondade teenuse kvaliteedi eesmärgid ja kulude kontrolli. Programm valmistab ette õpilasi positsioone funktsionaalne ja vastutus on tarneahelas ja hanked otseselt seotud tippjuhi; juhtivatel kohtadel teenuse või kohas, ühel lülide; seisukohti nõu, logistika eksperdid ja / või ostu.... [-]

Prantsusmaa Brest Vannes
September 2019
Prantsuse
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Brest Business School

Meie Grande Ecole programmi nimetatud +5 master hinne riik õpetab silmitsi kõigi nende probleemidega, paljastab oma annet ja sa leiad tööd, mis teile sobib. ... [+]

Meie ühiskond vajab koolitada uusi juhid ja ettevõtjad kooskõlas praegustele vajadustele muutuvas maailmas. Meie Grande Ecole programmi nimetatud +5 master hinne riik õpetab silmitsi kõigi nende probleemidega, paljastab oma annet ja sa leiad tööd, mis teile sobib.

Maailma INNOVATSIOON

Erinevalt tavapärastest õppekava, meie treeningu tase Grande Ecole programm Master paneb sind tööle ettenägelikkust ja siis projitseerida oma tulevase rolli alates 1. päevast. Sa töötab projektipõhiselt majanduslike, teaduslike, tehnoloogiliste, kultuuriliste ja sotsiaalsete teemasid, mis õpetab, kuidas uuendusi välja oma "mugavuse tsooni."

Programmi esimesel poolel: ekspert loenguid tunnustatud peateemasid maailma tuleviku foorumil New Worlds, avatus teaduse ja tehnoloogia labori Sciences, avastus kodeerimine mõte disain ja sisend innovatsiooni... [-]

Prantsusmaa Brest Vannes
Võta kooliga ühendust
Prantsuse
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Brest Business School

Master of Science in International Business on 15 kuu, Inglise keele programmi, mis on mõeldud suure potentsiaaliga õpilaste vähe või üldse mitte töökogemust. Eesmärgiks ... [+]

Master of Science in International Business on 15 kuu, Inglise keele programmi, mis on mõeldud suure potentsiaaliga õpilaste vähe või üldse mitte töökogemust. Eesmärgiks on pakkuda teile tehnilist ja käitumuslikud oskused viivad juhtimise karjääri rahvusvahelisel tasandil.

Selleks, et koolitada juhte suuteline ja valmis võtma väljakutseid karjääri rahvusvahelisel tasandil, me toetuda erineva tausta ja kultuuriga üliõpilaskonna aidata teil laiendada oma silmaringi ja nautida tõeliselt kosmopoliitne kogemus. Selle eksklusiivse rahvusvahelise tähelepanu, meie programmi kursused pakuvad uuenduslikke, interaktiivne ja kaasav lähenemine põhineb loenguid, seminare, uuringuid ja grupi arutelusid. Sa kasu väike klassides ja tihe isiklikku tähelepanu instruktorid. ... [-]

Prantsusmaa Brest Vannes
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

BREST LIFE