Loe ametlikku kirjeldust

CEMS

Juhtimishariduse ülemaailmne liit

CEMS on juhtivate ärikoolide ja rahvusvaheliste ettevõtete strateegiline liit. Selle esmaseks ülesandeks on kehtestada ülemaailmne tippteadmistepõhine juhtimine .

Euroopas asutatud 1988. Aastal on võrgustik pidevalt kasvanud, seda peamiselt CEMSi magistriõppe rahvusvahelise juhtimise edukuse ja populaarsuse tõttu: MIM - programm . Tänapäeval on CEMS ülemaailmne juhtide grupp eelkäijate magistriturul ning seda ei saa võrdsustada oma liikmete mainega: 26 maailmaklassi akadeemilist asutust teevad koostööd rohkem kui 64 koostööpartneriga, kes pakuvad rahvusvahelisi kraadiõppe üliõpilasi kvaliteetne haridus ja erialane kogemus.

CEMSi liikmed teevad koostööd järgmistes algatustes:


- CEMS MIM (magistrikraad rahvusvahelises juhtimises) - maineka riigiürituse äriraktika, mida saab tunnistada rahvusvahelise passi parimaks passiks. See üheaastane ühine kraadiõpe on avatud ainult CEMSi koolide magistrantidele, kes vastavad väga ranged valikukriteeriumid ja saavad CEMSi kraadi koos oma kodus kraadiga./>


- CEMS toetab ka õppejõudude ühist õpetamist, teadustööd ja doktoriõpet./>

CEMS missiooni kirjeldus

2008. aasta novembri kõrgeimate CEMSi juhtorganite heaks kiidetud praegune missioon peegeldab eetilist ja vastutustundlikku lähenemist, mida CEMSi liit võtab juhtimisalaseks harimiseks.

CEMS on ülemaailmne akadeemiliste ja korporatiivsete institutsioonide liit, mis on pühendunud tulevaste põlvkondade rahvusvahelise ärijuhtide väljaõppele ja ettevalmistamisele.

CEMSi akadeemilised ja ettevõtte liikmed töötavad kollektiivselt, et arendada teadmisi ja pakkuda haridust, mis on oluline mitmekeelse, mitmekultuurilise ja omavahel seotud ärimaailmas.

Ühine CEMSi magistriõpe rahvusvahelises juhtimises on peamine vahend selle eesmärgi saavutamiseks.

Kõigile tegevustele ühine eesmärk on edendada ülemaailmset kodakondsust, pöörates erilist tähelepanu järgmistele väärtustele:

  • Kõrge kvaliteedi ja eetilise käitumise standardite järgimine;
  • Kultuurilise mitmekesisuse mõistmine ja juurutamine koos austusega ja empaatiaga;
  • Kutsealane vastutus ja vastutus ühiskonna kui terviku eest.

Võtme faktid

Viimased põhifaktid

2010 Financial Timesi globaalsete magistrijuhtide edetabel

CEMS MIM leidis maailmas 2. koha, 1. koha 3-aastaseks järjestuseks ja 1. koht kombineeritud rahvusvaheliste kriteeriumide järgi. 4 CEMSi kooli 5-kohaline, 9-line top 25 ja 18 üldises järjestuses.

CEMS kohortu 2010-11

  • Õpilaste koguarv: 904
  • 51% meessoost, 49% naissoost
  • 64 rahvust (sealhulgas 30 mitte-Euroopa)

CEMS kraadiõpe 2010

Uuring viidi läbi klassi CEMS MIM lõpetajatest 2009, viis kuud pärast lõpetamist. 43% ravivastuse määr.

  • 99% töötati kolme kuu jooksul pärast lõpetamist.
  • 41% vastanutest asub väljaspool oma koduriiki.
  • 71% vastanutest suhtlevad iga päev kolme või enama erineva rahvusega.


Tegevusvaldkond: juhtimisalane nõustamine 20%, tarbekaubad 16%, energia 9%, investeerimispangandus 8%, äri- / erapangandus 6%, telekommunikatsioon 6%, meedia / teave 5%/>

Funktsionaalne valdkond: finantseerimine 24%, turundus 15%, üldjuhtimine 10%, müük / eksport 9%, auditeerimine 3%, juhtimiskontroll 3%, tootmine / toimingud / tarneahel 3%

Globaalne kohalolek

Alates üleeuroopalisest algusest aastal 1988 on CEMSi liit saanud tõeliselt ülemaailmseks organisatsiooniks.

* Euroopa kogukonnast ülemaailmsele liidule

2007. aastal CEMSi juhatuse heaks kiidetud praeguse globaliseerumisstrateegiaga on CEMSi avanud Aasia, Austraaliaasia ning Põhja-ja Lõuna-Ameerika. Viimase kahe aasta jooksul on CEMS MIMi esmakordselt käivitanud koolid Austraaliast, Brasiiliast, Kanadast, Mehhikost, Portugalist, Venemaalt, Singapurist ja Türgist. Jaapan sai hiljemalt CEMSi täisliikmeks 2010. Aasta lõpus, kusjuures CEMS MIM tuleb esitada alates 2011-12. Õppeaasta algusest.

Sellist arengut peegeldab õpilaste siseneva kohordi üha enam kosmopoliitne meik . Praegune klass koosneb 64 rahvusest, neist 34 on Euroopa ja 30 mitte-Euroopa.

Lõpetamisel jätkavad nad tõeliselt rahvusvahelist karjäärikäiku mitmesugustes sektorites ja paljudel juhtudel ka rahvusvaheliste ettevõtete seas .

CEMS jääb ka ärimaailma tugevaks ülemaailmseks teguriks, kes teeb tihedat koostööd üle 60 rahvusvaheliselt tegutseva äriühinguga, kellest kõigil on hea maine nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

CEMS - The Global Alliance in Management Education

CEMS MIM on kraadiõppe, pre-kogemus määral avatud valige rühma üliõpilased magistriõppes ühes 28. juhtivaid institutsioone ... [+]

CEMS MIM magistriõppe rahvusvahelise ärijuhtimise

CEMS on strateegiline liit ärikoolides, rahvusvahelised ettevõtted ja valitsusvälised organisatsioonid, et üheskoos pakkuda CEMS Master 's in International Management (MIM). CEMS haldustalituse asub HEC ülikooli lähedal Pariisi, kus programmi ja ettevõtte suhete haldab meeskond iga liikme koolis. Leiad kõik CEMS liige ülikoolides kasutades märksõnu "CEMS" Master in Management Compass otsingumootori või klõpsates CEMS partnerite nimekirja allpool.

CEMS MIM on eelnev kogemus kraadiõppe kraadi avatud mitmekeelne õpilane magistrikraad Management programm on üks CEMS liige koolides. Õpilased õpivad oma koduülikoolis ühe semestri ja siis kulutada teisel poolel erineval CEMS liige koolis. Mõned õpilased võivad isegi valida võtta nii semestrit välismaal kaks erinevates koolides ("tri-riiklike lugu"). Muud olulised komponendid kursus sisaldab: core kursused strateegia ja Cross-Cultural Management, valikainete kursused, oskuste seminarid, äriprojekt ja kohustuslik rahvusvaheliste internatuuri.... [-]

Prantsusmaa Agde Austraalia Sydney Austria Vienna Belgia Ottignies-Louvain-la-Neuve Brasiilia São Paulo Kanada London Hiina Beijing Tšehhi Prague Taani Copenhagen Soome Helsinki Paris Saksamaa Cologne Suurbritannia Ungari Budapest India Kolkata Iirimaa Dublin Itaalia Milan Jaapan Tokyo Holland Rotterdam Norra Bergen Poola Warsaw Portugal Lisbon Venemaa Saint Petersburg Hispaania Barcelona Rootsi Stockholm Šveits St. Gallen Türgi Istanbul Hongkong Hong Kong  + 50 Rohkem
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
1, rue de la Libération
78350 Jouy-en-Josas

Agde, Occitanie, 78350 FR