Loe ametlikku kirjeldust

CIFFOP, juhtiv inimressursside keskus CIFFOP (inimressursside arendusinstituut ) asutati 1971. aastal professor Nicole Catala visionäärse algatuse ja mitmete inimressursside spetsialistide toetuse kaudu, millel on märkimisväärne ettekujutus tulevikust ja inimeste Ressursside funktsioonid.

Esimene ülikooli instituut, mis tegeleb inimressursi spetsialistide koolitamisega, on otseses koostöös ärimaailmaga CIFFOP on instituut, mis kuulub Pariisi maineka Ülikooli Panthéon-Assas ja ainus spetsiaalne personalijuhtimisealase koolituse keskus Sorbonne Ülikoolide võrgustik. See pakub mitmeid arenenud magistriõppeid (Master 2) inimressurssides ja juhendamisel. CIFFOPi eesmärkideks on koolitada üliõpilasi, ettevõtluskoolide lõpetajaid ja magistriprogramme (magistriõpe 1), et täita homsed väljakutsed ja muutused elukutses, et valmistada neid üles võtma vastutust kõikides inimressursside juhtimise valdkondades ja töösuhted: personali juhtimine ettevõtetes, rahvusvahelised ettevõtted, rahvusvahelised organisatsioonid, põhiteenuste osutamine, äriüksused ja konsultatsioonifirmad.

Pioneeri juhtivad kraadid

Edaspidised diplomi direktorid on pidevalt kaasatud innovaatilistesse meetmetesse, mis laiendavad CIFFOPi teerajaja rolli, mida tõendab inimressursside spetsialistide arvu kasv, kõrgelt kvalifitseeritud inimressursside spetsialistide juhendamise süsteemide väljatöötamine (21 mentor soovitab nelja- või viieaastase üliõpilase rühmad), koolitusprogrammide rahvusvahelistumine (sh üks õppekäik igal aastal välismaal alates aastast 2004) ja alates 1998. aastast tööõppe praktikaprogrammi jõustamine. Paljud haridusalased uuendused on CIFFOPi õppejõudude ja lõpetanute pideva koostöö tulemus.

Tuginedes sellele edule lõi CIFFOP 2007. aastal rahvusvahelise personalijuhtimise magistri, mis õpetatakse ainult inglise keeles. See aste on mõeldud peamiselt rahvusvahelistele üliõpilastele: www.ciffop.fr/international . CIFFOP asutati 2009. aastal Pariisis ja Luksemburgis 2011. aasta jaanuaris CIFFOPi täidesaatva personali vajaduste rahuldamiseks, kes soovivad arendada oma oskusi ja teadmisi inimressursside juhtimises.

Spetsialiseerunud ajakirjadena liidripositsioon

CIFFOPi algne magistriprogramm on korrapäraselt kohalikest inimressursside parimatest algkoolitusprogrammidest "Liaisons Sociales & Kelly Service" järjestuses number üks. CIFFOPi rakendusprogramm on juba juhtimiskogus järjestatud kui üks parimaid täiendõppeasutusi (Novem- ber 2011). Seetõttu tegeleb CIFFOP väljakutsega olla kutseõppekool inimressursside juhtimise alal ülikooli keskkonnas, kus üliõpilased saavad kvaliteetset akadeemilist koolitust erakordses keskkonnas, pakkudes personaalset rajatist ja kõige kaasaegsemaid õpetamismeetodeid.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
  • Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

CIFFOP

See rahvusvaheline personalijuhtimise magistrikraad on akrediteeritud Prantsusmaa kõrgharidus- ja teadusministeeriumi poolt. ... [+]

Ainulaadne programm

Eesmärgid

Ülemaailmsed ettevõtted vajavad hästi koolitatud ja operatiivseid personalijuhtimise töötajaid. See programm aitab teil:

Omandage vajalikud personalijuhtimise oskused järgmistes valdkondades: globaalne personal, teadmiste juhtimine, hüvitised ja eelised, liikuvus, pädevuse juhtimine, töötajate vahelised suhted ja mitmekesisuse juhtimine. Korraldage ja rakendage HRM-i põhimõtteid ja tavasid ettevõtte, riigi, saidi või äriüksuse tasandil. Efektiivselt tegutseda multikultuurses keskkonnas. Arendada konkreetseid kogemusi rahvusvahelises keskkonnas. Pöörake kultuurilist teadlikkust ja tundlikkust. Tutvuge erineva organisatsioonikultuuriga kui oma koduriigis. Programmi eelised ... [-]
Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles