Loe ametlikku kirjeldust

Keskus Research ja Interdistsiplinaarsus (Centre de Recherches Interdisciplinaires - CRI) Pariisis asutati aastal 2005, nagu lustakas koht ristumiskohale bioteadused ja täpse, loodus, kognitiivsed ja sotsiaalteadused.

Täna CRI pakub kolme taseme programmid integreeritud Bettencourt õppekava: bakalaureuse programmi (Licence Piirideta du Vivant, FDV, Paris-Descartes Ülikool), magistriprogrammi (interdistsiplinaarseid lähenemisviise Life Sciences, A IV Master, Paris-Descartes Ülikool, Pariis -Diderot University) ja doktoriõppes (Frontiers of Life, Ecole doctorale 474 Piirideta du Vivant, FDV).

RIK-s rajatistes võõrustada külastavad professorid, erinevaid kursusi, ja paljud huviringid.

CRI peamine roll on edendada uute õppemeetodite ja strateegiaid, et anda õpilastele võtma initsiatiivi ja arendada oma uurimisprojekte. Mentorid, teadusasutuste, eraettevõtted ja sihtasutused, nagu Bettencourt Foundation, pakkuda tuge õpilase loodud projektide ja tegevuste.

Nimetatud tegevus ulatub esimese Prantsuse sünteetiline bioloogia meeskond (iGEM Paris Bettencourt, et MIT-sponsoreeritud iGEM (rahvusvaheline geneetiliselt muundatud masin) konkurents) Pariisi-Montagne Science Festival, ja Science Académie, teavitustegevuse programmi, mis võimaldab gümnaasiumid õpilased vähekindlustatud linnaosade avastada oma loovust teaduses.

CRI võõrustab ka laboris rajatiste U1001 üksus Prantsuse National Institute of Health & Medical Research (INSERM) Pariisis, Descartes Ülikooli arstiteaduskonna.

  1. ja 2013. aastal, CRI tegevusvaldkond on laienenud järgmise uue projektiga:

    Uus Institute for Learning Läbi Research (Institut Innovant de Formation par la Recherche - IIFR Paris Descartes / pressiteade Sorbonne Pariisis Cité) avati märtsil 2012 Rahvusvahelise Teaduskomitee National Innovative Training Program (IDEFI) Prantsuse ministeerium Research . IIFR korraldab erinevaid seminare, õppemaksust kommenteeritud programm ning see käivitab uue Master Program septembris 2014. Septembris 2013 IIFR tegevus pälvis UNESCO õppetooli juhataja "Õppimine teadus". Kodanikupäeva Cyberlab Euroopa konsortsiumi (kodanikuteaduse) loodi 2012. aasta septembris, mida rahastab EL 7. raamprogrammi. Teadmised seiklustest lastele / Savanturiers: need teaduslikud töötoad Pariisi algkooli (lapsed 9-10 aastat) algas septembris 2013, koostöös Pariisi linnavalitsuses. Juulis 2013 CRI valiti ka linna poolt Paris kujundada ja arendada innovaatilisi MOOC (Massive Hetkel Avatud kursused), mis käivitab oma esimese projekti 2014. aastal.

Kiire kasvu CRI tõi aastal 2013, et otsida uusi rajatisi tervitada kõiki uusi liikmeid CRI meeskond: osa meeskonnast (kuiv lab) kolis uude hoonesse aadressil 8-10 rue Charles V Pariisis 4e , samas kui U1001 Inserm lab meeskond ja märg lab tegevuse jäi arstiteaduskonna Paris 14e - Port Royal.

CRI cofounders, François Taddei ja Ariel Lindner, On toodetud palju väljaandeid üldistes huvides teadusajakirjades ning nende uurimistöö püüdlusi on tunnustatud mitmeid auhindu.

François Taddei kuulub erinevate töörühmade tuleviku teaduse ja hariduse (Prantsusmaa 2025 OECD raport, jne), ja ta on nimetanud Prantsuse ülemkogu Haridus 2012. aastal.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

Selle eesmärk Master programm on koolitada tulevasi õpetajaid, teadlasi ja ettevõtjaid, et anda mõista digitaalse transformatsioonide toimub haridus- ja aidata neil kujun ... [+]

Tegutse hariduse edendamiseks

Selle eesmärk Master programm on koolitada tulevasi õpetajaid, teadlasi ja ettevõtjaid, et anda mõista digitaalse transformatsioonide toimub haridus- ja aidata neil kujundada asjakohased ja väljakutsuvaid projekte.

Haridus on nüüd globaliseerunud: õpetamise toetab igasuguseid on olemas igal ajal ja igal pool. Kui see stimuleerib digitaalse majanduse, hariduse ka konkureerida.

Koolid on oodatud ühiskonna poolt edendada õpilaste loovust ja innukus õppida, et innustada neid tegema ja osakaal, arendada oma kirkus, kriitilise mõtlemise ja solidaarsustunnet. Aga see eesmärgid ei ole kerge saavutada, kontekstis sotsiaalseid kriise, kasvav ebavõrdsus ja demograafiliste vajadustega.... [-]

Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

Interdistsiplinaarne lähenemisviise Life Sciences (A IV) Master of Paris Diderot ja Descartes ülikoolides on interdistsiplinaarne kaheaastase programmi võidelda kvantitat ... [+]

Tere tulemast AIV programmi CRI

Interdistsiplinaarne lähenemisviise Life Sciences (A IV) Master of Paris Diderot ja Descartes ülikoolides on interdistsiplinaarne kaheaastase programmi võidelda kvantitatiivseid lähenemisi erinevate liideste Life Sciences. Selle eesmärk on koolitada loominguline ja andekas õpilastel arendada oma teadustöö keskkonda rikastav parimaks maailmas kraadiõppe programmid. Programm põhineb õppimist teadus- pedagoogika - rikas teadus praktikavõimalusi ja koostööprojekte. Programmi rahastab Bettencourt Schueller Foundation.

1. aasta on AIV Master on esimene Prantsusmaa õpetada süsteemibioloogia ja sünteetiline bioloogia. Koolitus on suunatud piirpinnal bioteadused ja füüsika, matemaatika ja informaatika. Peale süsteemid ja sünteetiline bioloogia, õpilased teada meetodeid matemaatiline modelleerimine, statistilise analüüsi ja samuti riigi-of-the-art tehnoloogia (fluorestsentsmikroskoopia, nano-väljamõeldis, molekulaarsete jõudude mõõtmise jne) kasutatakse kvantifitseerida omadused elusate süsteemide . Samuti omandada oskusi teaduse kommunikatsiooni ja võiksite osaleda välistes moodulid omandada või tugevdada konkreetseid teadmisi.... [-]

Prantsusmaa Paris
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles