Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Keskus Research ja Interdistsiplinaarsus (Centre de Recherches Interdisciplinaires - CRI) Pariisis asutati aastal 2005, nagu lustakas koht ristumiskohale bioteadused ja täpse, loodus, kognitiivsed ja sotsiaalteadused.

Täna CRI pakub kolme taseme programmid integreeritud Bettencourt õppekava: bakalaureuse programmi (Licence Piirideta du Vivant, FDV, Paris-Descartes Ülikool), magistriprogrammi (interdistsiplinaarseid lähenemisviise Life Sciences, A IV Master, Paris-Descartes Ülikool, Pariis -Diderot University) ja doktoriõppes (Frontiers of Life, Ecole doctorale 474 Piirideta du Vivant, FDV).

RIK-s rajatistes võõrustada külastavad professorid, erinevaid kursusi, ja paljud huviringid.

CRI peamine roll on edendada uute õppemeetodite ja strateegiaid, et anda õpilastele võtma initsiatiivi ja arendada oma uurimisprojekte. Mentorid, teadusasutuste, eraettevõtted ja sihtasutused, nagu Bettencourt Foundation, pakkuda tuge õpilase loodud projektide ja tegevuste.

Nimetatud tegevus ulatub esimese Prantsuse sünteetiline bioloogia meeskond (iGEM Paris Bettencourt, et MIT-sponsoreeritud iGEM (rahvusvaheline geneetiliselt muundatud masin) konkurents) Pariisi-Montagne Science Festival, ja Science Académie, teavitustegevuse programmi, mis võimaldab gümnaasiumid õpilased vähekindlustatud linnaosade avastada oma loovust teaduses.

CRI võõrustab ka laboris rajatiste U1001 üksus Prantsuse National Institute of Health & Medical Research (INSERM) Pariisis, Descartes Ülikooli arstiteaduskonna.

  1. ja 2013. aastal, CRI tegevusvaldkond on laienenud järgmise uue projektiga:

    Uus Institute for Learning Läbi Research (Institut Innovant de Formation par la Recherche - IIFR Paris Descartes / pressiteade Sorbonne Pariisis Cité) avati märtsil 2012 Rahvusvahelise Teaduskomitee National Innovative Training Program (IDEFI) Prantsuse ministeerium Research . IIFR korraldab erinevaid seminare, õppemaksust kommenteeritud programm ning see käivitab uue Master Program septembris 2014. Septembris 2013 IIFR tegevus pälvis UNESCO õppetooli juhataja "Õppimine teadus". Kodanikupäeva Cyberlab Euroopa konsortsiumi (kodanikuteaduse) loodi 2012. aasta septembris, mida rahastab EL 7. raamprogrammi. Teadmised seiklustest lastele / Savanturiers: need teaduslikud töötoad Pariisi algkooli (lapsed 9-10 aastat) algas septembris 2013, koostöös Pariisi linnavalitsuses. Juulis 2013 CRI valiti ka linna poolt Paris kujundada ja arendada innovaatilisi MOOC (Massive Hetkel Avatud kursused), mis käivitab oma esimese projekti 2014. aastal.

Kiire kasvu CRI tõi aastal 2013, et otsida uusi rajatisi tervitada kõiki uusi liikmeid CRI meeskond: osa meeskonnast (kuiv lab) kolis uude hoonesse aadressil 8-10 rue Charles V Pariisis 4e , samas kui U1001 Inserm lab meeskond ja märg lab tegevuse jäi arstiteaduskonna Paris 14e - Port Royal.

CRI cofounders, François Taddei ja Ariel Lindner, On toodetud palju väljaandeid üldistes huvides teadusajakirjades ning nende uurimistöö püüdlusi on tunnustatud mitmeid auhindu.

François Taddei kuulub erinevate töörühmade tuleviku teaduse ja hariduse (Prantsusmaa 2025 OECD raport, jne), ja ta on nimetanud Prantsuse ülemkogu Haridus 2012. aastal.

Asukohad

Pariis

Address
8-10 rue Charles V
75004 Pariis, Île-de-France, Prantsusmaa