Centrale Nantes

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Centrale Nantes (ECN), mis asutati 1919. aastal, kuulub Prantsusmaa teaduse tipptasemel kõrgharidus- ja teadusasutusi

Võrgustike tugevus

Centrale Nantes kuulub mainekasse Groupe des Ecoles Centrale, kõrgharidus- ja teadusasutustesse, millel on pikaajalised innovatsiooni, disaini, ehituse ja tootmise traditsioonid. Alates asutamisest on Groupe des Ecoles Centrale järginud sama kutsumust: koolitada insenere, kes on võimelised vastama oma ajastu suurimatele väljakutsetele. Centrale Nantes hõlbustab nii komisjoni kui ka üliõpilaste rahvusvahelist vahetust kõrgekvaliteediliste magistriprogrammide kaudu, kasutades Euroopa Komisjoni välja antud Erasmus Munduse tipptunnust. Tõepoolest, institutsioon on praegu kaasatud 4 Erasmus Mundus A.1 projekti (4 magistranti, 1 doktorikraad), 15 Erasmus Mundus A.2 projekti (3 koordinaatorina India ja Lõuna-Aasiaga), kahes A.3 projektis. Nende projektide raames on saadaval mõned toetused. Enamikule rahvusvahelistest tudengitest antakse atraktiivseid stipendiume Centrale Nantes , ettevõtetelt, Euroopa Komisjonilt, Prantsusmaa saatkondadest või Pays de la Loire'i regioonist. Centrale Nantes teadusliku tipptaseme tunnustamine hõlbustab selle koostööd nii piirkondlike majandusorganite kui ka ülemaailmsete ettevõtetega ning suhtlemist välismaal asuvate sarnaste võrgustikega. Centrale Nantes ületab lüngad hariduse, teaduse, arenduse ja ettevõtlusmaailma vahel.

126059_pexels-photo-1438072.jpegBuro Millennial / Pexels

Juurdepääs tipptasemel tehnoloogiaplatvormidele

Innovatsiooni ja avatuse allikana pakub Centrale Nantes tihedaid sidemeid tööstusega ja omab tipptaseme mainet kogu maailmas. Kooli uurimisüksustel on eksperimentaalne varustus, mis on ainulaadne vastavates valdkondades, eriti mereväe hüdrodünaamika, vedeliku mehaanika, tsiviilehituse, lennuõnnetuste katsetamise, virtuaalse reaalsuse, robootika ja masinaehituse alal. Teaduslaborid on täielikult integreeritud kooli õppeprogrammi, et tagada inseneriõpilastele uuringute kaudu teadusuuringud ja rikastada nende koolitust, võimaldades neil juurdepääsu laborites induktiivsetele pedagoogikatele ja võimaldades neil, kes alustavad oma karjääri R

Siin on Centrale Nantes tipptasemel rahvusvahelise magistriprogrammi pakkumine: 6 rahvusvahelist magistrit (inglise keeles õpetatavad kursused) 15 spetsialiseerumisega:

Linn ja linnakeskkond:

 • Atmosfäär, vesi ja keskkond

Masinaehitus:

 • Materjalid, protsessid
 • Täiustatud tootmine
 • Energeetika
 • Arvutusmehhaanika

Juhtimine ja robottehnika:

 • Täiustatud robootika
 • Signaal
 • Juhtimissüsteemid
 • Manustatud reaalajasüsteemid

Tsiviilehitus:

 • Materjalid ja struktuurid oma keskkonnas

Tööstustehnoloogia:

 • Agile Factory Management
 • Arukas ja ühendatud ettevõte

Meretehnoloogia:

 • Ocean Engineering hüdrodünaamika
 • Atlandi kapten laevade käitamise ja merelaevanduse valdkonnas

126060_people-woman-coffee-meeting.jpgStartup Stock fotod / Pexels

Praktiline teave

Rahvusvaheline kontor aitab rahvusvahelistel tudengitel täita haldusnõudeid ja saada majutust ülikoolilinnaku lähedal. Centrale Nantes soovitab ka mitmesuguseid tegevusi erinevate klubide ja ühingute kaudu.

Elab Prantsusmaal

Maailma suuruselt viienda majandusega Prantsusmaa on ka rahvusvaheliste tudengite seas populaarsuselt neljas sihtkoht. Riik on endiselt pühendunud kodumaiste ja rahvusvaheliste üliõpilaste võrdse kohtlemise pikaajalisele poliitikale. Igal aastal teeb Prantsusmaa suuri investeeringuid haridusse ja teadusuuringutesse. Tegelikult on haridus suurim valitsuse kulutuste kategooria, moodustades enam kui 20% eelarvest. Prantsusmaa majandus on maailma suuruselt viies. See moodustab 5% maailma SKTst ja 6%.

Juhatuse tasud

Centrale Nantes õppemaksud on 0 kuni 15 000 eurot aastas.

Vilistlaste info

Vilistlased on Centrale Nantes jaoks väga olulised. Centrale Nantes vilistlaste ühendus on laialt levinud paljudes riikides üle kogu maailma, töötades erinevates sektorites. Mõni neist on erinevatel uurimisinstituutidel või ettevõtetel kõrgetel kohtadel, teised aga edukad ettevõtjad. Vilistlastega ühenduses püsimine on õpilaste jaoks mitmes mõttes hindamatu. Vilistlaste võrgustike loomine ei võimalda mitte ainult üliõpilastel suhelda vilistlastega, vaid aitab ka vilistlastel instituudiga ühenduses olla ja olla kursis erinevate arengutega. Lisaks on ka vilistlaste korrapärase arvamuste ja ideede vahetamise platvorm nende endi arengu ja kasvu jaoks sama oluline.

Asukohad

Nantes

Centrale Nantes Études

Address
Ecole Centrale de Nantes 1 rue de la Noë
44300 Nantes, Pays de la Loire, Prantsusmaa
Telefon
+33 2 40 37 16 21