Loe ametlikku kirjeldust

Alates oma asutamisest, College of Paris missiooniks on edendada Prantsuse tippsaavutusi koolitus. Et seda teha, me rühm tunnustatud kõrgkoolide, millest vanim loodi 1949. aastal, et kolm ühist väärtused: rahvusvaheline avamine, hariduse tipptaseme, individualiseeritud juhendamine õpilased.

Rahvusvaheline avatus See on meie põhjus on. Meie programmid on spetsiaalselt kujundatud et võõrustada rahvusvahelisi üliõpilasi ja võimaldavad Prantsuse õpilastel teha oma internatuuri või osa koolitusest välismaal. Meie õppejõud on koolitatud õpetama mitmekultuurilises ja mitmekeelses rühmad. Keskmes seade: väga tõhus keeltekool spetsialiseerunud prantsuse klasside Paris väikestes rühmades eratunde või kombineeritud kursused.

Pedagoogiline tipptaset Liikmesriigi koolides College of Paris on kõik tunnustatud oma eriala valdkonnas ning anda garantiid sisestamise globaalse tööturu. Teaduskonna koosneb akadeemilise teaduskonna ja professionaalsete mängijatega. Kõik programmid viia kvalifikatsiooni riigi poolt tunnustatud või rahvusvahelise hindamise asutused.

Individuaalne toetust üliõpilastele Kuna iga koolitus vastab isiklik ambitsioon, kõik meie õpilased saavad isiklikku toetust. Edu kõigile - enne ja pärast treeningut - keskmes on meie tegevuse. Käsutuses õpilased, meie meeskonda toetada iga edu oma projekti. See on oluline edukaks õppimiseks Prantsusmaa, et üks õpib moe koolis, ärikool või disaini koolis.

Programmide õpetamise keel:
Inglise
Prantsuse

See ülikool pakub ka:

Magister

College de Paris

Magistri kraad Toiduaine juhtimine on osa rahvusvaheliste programmide pakutud College of Paris, koos väljaõppe täiesti inglise keeles. ... [+]

Kolledžis de Paris toob kokku suurema õppeasutused töötavad erinevates valdkondades Prantsuse tipptaset. Kõik need koolid on kolm peamist ühiseid väärtusi: - hariduse tipptaseme - rahvusvaheline perspektiiv - Spetsiaalset õpilase juhendamine magistrikraadi Toiduaine juhtimine on osa rahvusvaheliste programmide pakutud College of Paris, koos väljaõppe täiesti inglise keeles.

õppeühikut töökeskkonda Gastronoomia ja Side - Side - FineWine ja Champagne - Kaubandus on Toiduaine - Applied teatises sektorikirjades - Luxury Brands: Toiduaine - Trends and Innovations - WSET (Veini ja kangete Haridus Trust) eksam - Rungis Market: Euroopa juhtiv Food Market Professional internatuuri Sissepääs Akadeemiline nõutavale tasemele: 180 EAP või BA kraad - Inglise vajalikul tasemel: IELTS (5.5), TOEFL (70), TOEIC (750) Rahvusvahelised õpilased ... [-]
Prantsusmaa Paris
October 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
College de Paris

Pr Luksus Juhtimine ja mood ... [+]

Õppemoodul 1 - sotsiaalset rolli FASHION

[16 ainepunkti]

Kultuur luksus ja moe Geopoliitika luksus ja moe Trendikas ja moekas sotsioloogia Õppemoodul 2 - Fashion Design, Fashion Design, loomine

[16 ainepunkti]

Juhtimine loomingulisi projekte Moedisain Graafiline Expression Tekstiili trükkimine Õppe üksus 3 - LUXURY MAJANDUS

[16 ainepunkti]

Mikroökonoomika luksus Juhtkond Luksusäris ja mood Intellektuaalomandi ÕPETAJA UNIT 4 - LUXURY Mood ja turundus

[16 ainepunkti]

Alused Marketing Tekstiili ostmine ja kaubandus Digital Marketing Õppemoodul 5 - Professional teatis

[16 ainepunkti]

Applied Computer Graphics Kultuur küsimustes Inglise moe-ja luksuskaupade Õppetükkide 6 - Experiment ... [-]
Prantsusmaa Paris
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Collège de Paris, University of French excellence

Sophie, marketing manager at ELFE-école de langue française

Olivier, Président of College de Paris, University of French excellence

Steve, learning french at ELFE, école de Langue Française

Marie-Noëlle, head of Atelier Françoise Conte

Rachel & Stefan, learning french at ELFE -Ecole de Langue Française

Leanne, learning french at ELFE- école de langue française

Maïa, studying design at Françoise Conte

Ecole de mode Paris: Paris Fashion School

Cécile, studying design at Françoise Conte